Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Haha

I jak jest z mobbing w waszej firemce? Bo jakoś nic się nie zmienia? A wy postawcie jakiś znak przed wyjazdem z firmy. bydło jak wyjdzie z roboty to ma klapki na lub zamiast oczu (usunięte przez administratora) I do śmierci ciągnie. Tak z obserwacji I strachu. To nie wyjedziemy do rana.

Maciej

Mam pytanie czy na nowym zakładzie będą potrzebni operatorzy CNC?

@Maciej

Maciej! Będą jak najbardziej potrzebni! Rekrutacje mamy już otwarta! Zachęcamy do przesyłania aplikacji! Nasz adres mailowy znajdziesz na naszej firmowej stronie Leopol Meble Polska! :)

Czy w firmie Leopol potrzebni są kierowcy????

@Michał

Witaj Michał! Póki co nie poszukujemy kierowców, mamy natomiast zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych oraz na operatorów maszyn CNC. Pozdrawiamy!

Pracuję w Leopolu już wiele lat i uważam że i klimat jest ok, warunki z roku na rok coraz lepsze i wypłaty dla naprawdę chcących zarobić są zadowalające. To że ludzie komentują o zwolnieniach itp. to nic dziwnego, nie każdy się nadaje do każdej pracy więc najpierw starają się znaleźć inna posadę, a jak się tam nie sprawdzi to w ostateczności jest zwolnienie. Normalna sytuacja. Ja polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Czy na terenie firmy zbijzne sa szkielety pod meble?

@Tomek

Tak, stolarka jest produkowana na miejscu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Kinga - Leopol Meble Polska

Witam! Przede wszystkim trzeba mieć pozytywne nastawienie do pracy :) jeśli chodzi o inne umiejętności, są one zależne od stanowiska. Zachęcam do przesłania CV za pomocą naszej strony internetowej zakładka kariera. Powodzenia!

Dominik

Czy firma nadal przyjmuje do pracy?.

@Dominik

TAK! TAK! TAK! :) przyjmujemy! systematycznie będziemy też zwiększać zatrudnienie w związku z budową nowego zakładu! Zachęcamy do złożenia aplikacji już dziś :)

OLGA

Oferty pracy cały czas można znaleźć. Aplikuje się i nic. Dziwne

@OLGA

Pani Olgo, w jaki sposób Pani aplikuje. Niekiedy nasz system może płatać figle. Proszę o przesłanie CV. Na ogólny adres sekretariatu Leopol Meble Polska.

Bela
@OLGA

Firma ma duzo mniej roboty. Nie szukaja - tylko wymieniaja ludzi

@Bela

nie wiemy skąd @Bela ma takie informacje - ale są one błędne :) wraz z Nowym Rokiem będziemy systematycznie zwiększać zatrudnienie w związku z budowa nowego zakładu! :) większe zapotrzebowanie przewidujemy na dział szwalni, stolarnie oraz tapicernie :) ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Srem

Witam serdecznie!. Jak można się dostać do firmy?.

@Srem

Witamy serdecznie :) zapraszamy na naszą stronę internetową - Leopol Meble Polska tam znajdziesz zakładkę "Kariera" --> "kogo poszukujemy" możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza - gdy otrzymamy aplikację oddzwonimy :) Miłego dnia! :)

Tapicer

Mam pytanie, ile zarabia u was tapicer ? Chodzi mi o średnią zakładu, gdyż poszukuję pracy w tym zawodzie pozdrawiam

@Tapicer

Dziękujemy za pytanie! :) Nie jest to tajemnica - ale zdradzamy ją dopiero podczas rozmowy kwalifikacyjnej :) Prosimy o kontakt poprzez naszą stronę internetową zakładka kariera ;) Pozdrawiamy, Leopol Meble Polska

Jak wygląda sytuacja w firmie? Warto złożyć aplikacje?

Iza
@Nowy

A jakie stanowisko Cię interesuje? Wiem, że obecnie poszukują na dwie posady https://leopol.polipol.pl/pl/kariera/kogo-poszukujemy . Może byłeś na rozmowie u Leopol Meble Sp. z o.o.?

@Nowy

Oczywiście, że warto! :) Zachęcam do przesłania aplikacji na maila (usunięte przez administratora)

śremski 80
@Kinga - Leopol Meble Polska

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba przyjęta na magazyn na początek,A ile osoba na produkcji...proszę o szczere odp.

Czarek

Jak łatwo przychodzi niektórym marudzenie na forum. Tesli jest źle to trzeba zmienić pracę! Firma jest dobra i tyle.

Hiroshi Takahashi

O co czym mówił kierownik osobom które miały zostać w piątek po zebraniu?

Johny

Jeżeli chcesz nabawić się nerwicy to właśnie to miejsce!

xxx

jakaś nerwówka ostatnio na magazynach, coś się szykuje?

Pimpek
@xxx

zwolnienia i mieszanie ludzmi

Gruby

To prawda ze zwalniaja teraz ?

Dedek
@Gruby

pracy jest malo. wszyscy nerwowi. beda zwalniac - tylko teraz na sezon frajerow posciagali

B
@Gruby

Roboty jest bardzo malo. Znowu wysla na urlopy a potem wywala nowych i starych tez za jakies bzdury. Zawsze tak traktuja polakow

Mieczysław
@B

Czemu uważasz, że będą zwalniali pracowników? Na stronie https://leopol.polipol.pl/pl/kariera/kogo-poszukujemy są nowe oferty pracy na stanowiska: tapicer, szwaczka i technolog, więc są poszukiwani nowi pracownicy. Napisz, czy pracodawca oferuje benefity do wynagrodzenia takie, jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny. Komentarze na ten temat będą istotne dla osób szykujących się do pracy w tej firmie.

Maria
@Mieczysław

Takie ogloszenia sa tam od zawsze. Wisza tez na plotach i autobusach. Zawsze sobie moga przez to ludzi wymieniac jak chca. Sytuacja teraz wyglada srednio. Pracy maja mniej bo i jest za spokojnie i w kadrach tez swoje powiedza choc wiekszosc sie woli nie wychylac. Produkcja jak produkcja - meble bardzo ciezkie, brygadzisci msciwi i zawsze probuja zabrac ile sie da. Szacunku do ludzi za grosz. Duzo niby obietnic ale pieniadze marne a to dla nich sie pracuje

Sylwia
@Mieczysław

Firma oferuje dofinansowanie do karnetów multisport; paczki dla dzieci na święta; dofinansowanie na święta oraz wczasy pod gruszą. Także nie jest źle

Prezes
@Sylwia

Dofinansowanie do karty muutisport 20 zł śmiech na sali

Sylwia
@Prezes

A 28 zł za 8 wejść; tyle samo płaci pracownik. To chyba nie tak źle.

Olek
@Gruby

Wiecej zwalniaja niz zatrudniaja. To jest maszynka

Fajna atmosfera ludzie ok jak ktoś chce pracować zarobi za siedzenie nie płacą lepsze i gorsze dni wiadomo ogólnie ok

@Nowy

Dlaczego większość tych komentarzy to fejki?

Olek

Bo Leopol zatrudnil sobie biuro co mu do re komy wrzuca. Kto tu pracuje to wie nie warto sie nabrac jak ktos ma inna robote to niech tu sie nie pcha bo i kasa i klimat slaby

A.P

Pracuje tam od ponad 2 lat i jestem zadowolona. Lubię atmosferę w Leopol Meble Sp. z o.o. za: Współpraca z brygadzistką

Czy obecnie firma poszukuje pracwnikow i na jakie stanowiska ?

Kinga
@Kandydat

Witam, poszukujemy pracowników produkcyjnych - mamy wolne wakaty na paru stanowiskach. Zachęcam do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@leopol.pl bądź za pośrednictwem naszej strony https://leopol.polipol.pl/pl/kariera/kogo-poszukujemy

Nikt

Wymagania, wymagania i jeszcze raz wymagania jakby płacili nie wiadomo ile... Jak firma potrzebuje to musi być, ale jak pracownik potrzebuje pomocy to mają Cię za nic!

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.