Opinie o MSD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MSD Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MSD Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

XYZ

Zgadzam się z Kajetanem w 100%. Firma spoko do nauki, fajni ludzie, potem proponuje szukać czegoś lepiej płatnego (z doświadczenia wiem, ze wcale nie łączy się to z ilością pracy;))

@Pracownik rozumiem, że jak pracowałeś kiedyś w firmie MSD Polska i teraz chcesz do niej wrócić to byłeś z pracy zadowolony? A czemu wtedy z pracy zrezygnowałeś? Myślę, że najlepiej będzie jak się odezwiesz do działu kadr w firmie i powiesz jak wygląda Twoja sytuacja. Na pewno Ci wszystko wyjaśnią.

Cześć , Pracowałem w firmie MSD w Warszawie w latach 2008-2010 czy myślicie jest możliwość powrotu do firmy

ola

Czy ktos moze sie orientuje ile czasu czeka sie nsa odpowiedziec po drugim stopniu rekrutacji i czy oddzwaniaja,jezeli jednak sie nie nadajesz?

@ola

2-3 tyg, mozesz czekac na odp lub sama zadzwonic. dość wymagająca rekrutacja

@ola

2-3 tyg, mozesz czekac na odp lub sama zadzwonic. dość wymagająca rekrutacja

Kokos
@mandarynka

Jak wygląda drugi etap? Tzn chodzi mi o drugie spotkanie

@Kokos

Spotkanie z managerami. Pytania podobne jak na pierwszej rozmowie plus można się więcej dowiedzieć o charakterze tej pracy. Ang znów sprawdzają

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MSD Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Kokos zadał ważne pytanie. Dobrze byłoby, gdyby informacje o rekrutacji były dostępne tutaj na wątku dla wszystkich. Zatem mógłby ktoś opowiedzieć o drugim etapie rekrutacji? @Jerzyk czyli pracujesz w MSD Polska Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć, dlaczego firma dla Ciebie jest świetna? Czy chodzi tylko o atmosferę, czy jednak coś jeszcze wchodzi w twoją ocenę?

8e0jkx4
@Marta

Może po prostu napiszcie na swojej stronie (jak już zacznie działać), jak wygląda rekrutacja? Niektóre firmy tak robią.

Kokos

Podzieli się ktoś wrażeniami z drugiego spotkania rekrutacyjnego na stanowisko specjalisty ds zarządzania danymi o zdarzeniach niepożądanych? Jak wygląda ta druga rozmowa?

Jerzyk

MSD Polska to świetna firma, z super załogą. Niestety zawsze znajdzie sie jakiś maruder żeby popsuć opinie.

@zielony najlepiej pytać o widełki jeżeli chodzi o wynagrodzenie, bo zazwyczaj to zależy od twojego doświadczenia, stanowiska. Najlepiej jakbyś zaaplikował do MSD Polska i na rozmowie zapytał o takie szczegóły. Wtedy dowiesz się szczegółów.

Calinek

Czasami niektóre osoby zachowują się jak małe dzieci. Praca to nie jest przedszkole. O wszystko trzeba się pytać i zapisywać.

zielony

witam, planuje aplikować do MSD na pharmacovigilance officera, czy możecie mi podpowiedzieć jaka kasa wchodzi w grę na początek - jeśli bez szczegółów to może w stosunku do średniej krajowej i czy jest opcja na jakiś awans tam? jak oni oni ogólnie płacą w stosunku do innch firm? pozdrawiam

Osóbka

@Ja Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Jak to nie odpowiadaj na pytania dotyczące wysokości wynagrodzenia? Jesteś, podpisujesz umowę i już wiesz ile zarabiasz. Nie podają w umowie stawki nie podpisuję umowy i sprawa czysta. Nie można inaczej postępować!

Z informacji jakie udało mi się uzyskać wiem, że MSD Polska jest bardzo dobrym pracodawcą. Mnie nie dziwi, że firma nie podpisuje od razu umowy o pracę tylko to stopniuje ponieważ ludzie przychodzą żeby podbić sobie stawkę.

Oczywiście, że nie jest dziwne niepodpisywanie od razu umowy o pracę - dziwne jest podawanie innych warunków pracy niż są rzeczywiście i nieodpowiadanie na pytania dotyczące wysokości wynagrodzenia.

Zniesmaczona

Strata czasu. W ogłoszeniu informacja o umowie o pracę, na pierwszej rozmowie to potwierdzają i wszystko wygląda super a potem proponują staż 3 miesiące i po nim umowę zlecenie na pół roku. Oferta pracy jest wciąż od nowa publikowana a w niej oczywiście dalej "umowa o pracę". Wygląda na to, że zamiast zatrudniać pracowników na normalnych warunkach planują przemiał młodych ludzi na marnych umowach zlecenie żerując na chęci zdobycia doświadczenia. Na wstępie proponują wynagrodzenie ponad 4000 netto i opowiadają jak cudownie wygląda praca, na drugiej rozmowie nie chcą nawet powiedzieć ile proponują w ramach stażu (informacja zostanie przekazana dopiero w przypadku decyzji o przyjęciu na staż). Osoby na drugiej rozmowie nie mają zielonego pojęcia o przebiegu pierwszej rozmowy - np. oczekiwań pracownika, możliwego terminu rozpoczęcia pracy itd.

Doma

@Mandarynka 2017-08-24 23:59 Wiesz może czy informują jeśli odpowiedź jest negatywna jeśli chodzi o rekrutację ?

@Doma

mozna samemu zadzwonic i sie zapytac jaka decyzja:)

Mandarynka

Rozmowa dwa etapy. Pierwszy z HR drugi z mgmt. Sprawdzają znajomość języka angielskiego. Są tez zadania do wykonania sprawdzające kwalifikacje i umiejętności

Mandarynka

@Lukas minęło ponad 20 dni od Twojego posta i nie dostałeś odpowiedzi. Czy sam szukałeś w inny sposób odpowiedzi na pytania? Czy chciałeś aplikować na stanowisko Koordynator Projektów ds. Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych? Jeżeli tak to wymagają: Wykształcenia wyższego w zakresie: medycyny, farmacji, biologii, pielęgniarstwa i innych nauk przyrodniczych, jak również informatyki, inżynierii biomedycznej i nauk ścisłych, doświadczenia w dziedzinie badań klinicznych, a szczególnie bezpośrednio w zakresie Clinical Data Management, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, biegłości w posługiwaniu się komputerem oraz łatwości uczenia się nowych systemów i aplikacji komputerowych. Gdybyś się zdecydował na aplikację to podziel się na forum wrażeniami z rozmowy o pracę.

Lukas

Czy może ktoś napisać jak się pracuje w firmie? Czy są dodatki socjalne lub ewentualnie jakieś premie? Słyszałem sporo dobrego o MSD i mam zamiar aplikować dlatego interesuje mnie firma. Na jaką umowę można liczyć i co firma wymaga od kandydata na start?

Mis_koala

Nie wydaje mi sie, ze MSD ma cokolwiek wspolnego z profesjonalizmem. Bylam na rozmowie o prace w kwietniu, przeszlam wszystkie TRZY etapy w jeden dzien. W maju Pan z HR odezwal sie w mailu piszac, ze sa zainteresowani i dotychczasowa rekrutacja przebiegla bardzo pomyslnie...potrzebna jest tylko jedna dodatkowa rozmowa z szefowa dzialu (o ktorej wszesniej nie bylo mowy). No i ta rozmowa nie nastapila do dzisiaj, a minely trzy miesiace. Napisalam maile z zapytaniem, czy sprawa jest aktualna. Zaden z nich nie doczekal sie odpowiedzi. Co lepsze...ogloszenie o prace na to stanowisko jest nieustannie publikowane. Dla wszystkich zainteresowanych strata czasu i stresem for no reason...zachecam. Reszcie odradzam.

Henry

MSD Polska jest profesjonalistą z perspektywami rozwoju a tym samym dobrym miejscem do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MSD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MSD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MSD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSD Polska Sp. z o.o.?

MSD Polska Sp. z o.o.