Axel Computer Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Axel Computer Sp. z o.o.

Natalia

Nikt jeszcze nie odniósł się do moich pytań na temat firmy. Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne. Szczególnie, że jak widać na stronie internetowej Axel Computer prowadzona jest aktualnie rekrutacja na stanowiska Specjalista ds. Sprzedaży oraz Specjalisty ds. wdrożeń i obsługi technicznej. Ktoś z Was uczestniczył w tej rekrutacji? Co warto wiedzieć o jej przebiegu? I tak jak pytałam poprzednio, jakie możliwości rozwoju mają osoby zatrudnione w tych działach firmy?

Natalia

Od jakiegoś czasu brak nowych wpisów na temat pracy w Axel Computer Sp. z o.o. Ktoś z Was obecnie tam pracuje i może powiedzieć coś więcej na temat aktualnej sytuacji? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można liczyć obecnie? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Merytoryczne opinie pokazujące zarówno mocne, jak i słabe strony tego pracodawcy będą szczególnie pomocne.

-ps

ale możesz nieco bardziej konkretnie i merytorycznie napisać dlaczego niby tak bardo odradzasz? wiesz jednak na mieście tern pracodawca ma bardzo dobrą opinię

SLL

Zdecydowanie odradzam. Lepiej poszukać innego pracodawcy. Nie marnujcie swojego czasu.

sajmon

"z tego co wiem to oni się mega rozwijają," Z tego co widzę na ich stronie, to w ostatnim czasie załoga zmniejszyła się o dwie osoby. Faktycznie może to świadczyć o tym, że się "mega rozwijają".

asd

Rozbawiłeś mnie tą podstawą.

@Maciek 08.02.2016 13:00
Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo dziwni ludzie, dziwna atmosfera, płace niskie. A te nazwy stanowisk to tylko tak szumnie...

W komentarzu brak jakiejkolwiek merytoryki co podważa autentyczność tej wypowiedzi. Panie Maćku proszę o nie dodawanie opinii jeżeli nie pracował Pan w firmie Axel Computer. Jeżeli chodzi o rotację pracowników to 90 % posiada kilkunastoletni staż pracy.

qwerty

Bardzo niskie pensje. Nie polecam.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Axel Computer Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Axel Computer Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axel Computer Sp. z o.o.