Opinie o Hakon Software Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hakon Software Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hakon Software Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hakon Software Sp. z o.o. w Gdańsk

Małgorzata Nowy wpis

Co tam powiecie na temat pracy na stanowisku Asystentki ds. Sprzedaży? :) Jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? No i czy faktycznie warunki z ogłoszenia pokrywają się z tymi w praktyce? Tzn. pensja 4-6 tyś brutto, dodatkowa premia i możliwość umowy o pracę?

jan Nowy wpis
@Małgorzata

Chyba warto aplikować, żeby się przekonać. Skoro w ogłoszeniu podają takie warunki to czemu miałyby okazać się inne? Pewnie jedynie w przypadku negocjacji umowy między stronami mogą pojawić się zmiany. Ja złożyłem i czekam na odpowiedź...

Jak długo trwa proces awansu w Hakon Software Sp. z o.o.?

xyz Nowy wpis

Kwestia indywidualnych ustaleń podczas rekrutacji. Można umówić się z pracodawcą, że do tematu podwyżki czy awansu wrócimy za pół roku albo za rok. Zarobki i awans zleżą, tak jak w każdej firmie, od Twojego doświadczenia i zaangażowania :)

Lidia

Widzę, że pisaliście tutaj dosyć niedawno, że można liczyć w tej firmie na awans i podwyżkę. Super! :-) Ale powie mi ktoś, po jakim czasie od zatrudnienia można to osiągnąć?

xyz Nowy wpis
@Lidia

anna

Pracę w Hakon Software wspominam bardzo dobrze. Świetna ekipa. Jeśli jesteś młody i ambitny, to miejsce zdecydowanie dla Ciebie!

Bart
@anna

Dzięki Aniu, zawsze dobrze Cię wspominamy a może jeszcze kiedyś nasze drogi zawodowe znowu się przetną :)

Magdalena
@anna

Z komentarza @Bart wnioskuję, że nie pracujesz już w tym miejscu. Mogłabyś napisać czemu zrezygnowałaś, co wpłynęło na twoją decyzję? Coś było nie tak w firmie?

@Magdalena

Macierzyństwo :) oczywiście Hakon Software dał mi możliwość rozwoju zawodowego po ciąży, jednak mimo wszystko z powodów rodzinnych postanowiłam zostać w domu i zająć się dziećmi. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy w Hakon Software.

Justyna
@anna

Super, a jak kwestia wypłaty? Były zadawalające. Miałaś jakieś możliwości rozwoju w firmie?

@Justyna

Wynagrodzenie jak najbardziej na przyzwoitym poziomie. Hakon jako pracodawca raczej stawia na rozwój pracownika i jeśli zaangażujesz się w swoją pracę to możesz liczyć i na podwyżkę i na awans. A ile i kiedy to już wydaje mi się, ze to kwestia indywidualna. Pozdrawiam :)

@Anna

Brzmi naprawdę zadowalająco. ;) Ale piszesz, że to kwestia indywidualna w takim razie są jakieś porady, żeby udało się umówić na jak najwyższe progi?

@Ewelina

Dobra rozmowa negocjacyjna i Twoje kompetencje...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hakon Software Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Mł. Specjalista/-ka ds. Wsparcia IT. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
malek

Brałem udział w rekrutacji dla tej firmy. Napiszę krótko: dno i metr mułu. Rozmowę prowadziły 2 osoby. Były totalnie nieprzygotowane, nawet nie wiedziały o co mnie pytać i co chwilę była niezręczna cisza. Kobietka wertowała podczas rozmowy moje cv jakby pierwszy raz je na oczy widziała. Chudy gościu z krótko przystrzyżoną brodą to w ogóle człowiek parodia. Podczas rozmowy głupio się śmiał, cały czas wertował telefon. Powiem szczerze, że nigdy nie czułem się tak ignorowany na rozmowie. Człowiek bierze kilka godzin wolnego w pracy, traci pieniądze na dojazd, żeby brać udział w takim przedstawieniu. Nie znam wyniku rekrutacji, ale z takimi ludźmi w życiu nie chciałbym pracować. Szczerze NIE Polecam.

Rick
@malek

Mam dokładnie takie samo odczucie. Wysyłają test z pytaniami na które trzeba odpowiedzieć i najprawdopodobniej nawet nie zapoznają się z odpowiedziami bo później na rozmowie w firmie padają te same pytania co w teście. Dwie Panie na rekrutacji sprawiały wrażenie znudzonych i nieprzygotowanych, sprawiających wrażenie jakby za karę musiały tą rekrutację prowadzić. Cały proces rekrutacji trwał bardzo długo i podejście do potencjalnego kandydata nie zachęcało do podjęcia pracy w rej firmie.

@Rick

A możecie napisać coś więcej na temat proponowanych warunków, umowy? Czy udało Wam się otrzymać pracę czy zrezygnowaliście po rozmowie rekrutacyjnej?

Rick
@Piotr

na żadnym etapie nie było mowy o płacy, tylko pytania ile chciałbym zarabiać, w momencie kiedy chciano mi zaproponować pracę, powiedziałem, że już znalazłem gdzie indziej

anima
@Rick

a na pewno starałeś się do Hakonu? bo tam chyba kobiety nie rekrutują

Szukam
@Rick

Śmiesznie trochę, skoro podałeś widełki płacowe, ile chciałbyś zarabiać i zaproponowali Ci prace na Twoich warunkach i do tego marudzisz to jednak się kupy nie trzyma :/

@Szukam

Może jednak to nie RIck tylko jakaś kobieta i stąd to niezdecydowanie? ;)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hakon Software Sp. z o.o.?

Ewelina

Oczywiście. Nasz team jest młodym i ambitnym zespołem stawiającym na rozwój zawodowy. Zachęcamy do rekrutacji, a sam się przekonasz, że każdy dzień w Hakon Software jest pełen wyzwań i okazją do zdobywania doświadczenia w dziedzinie IT :)

Selfish

Pytanie do pracowników… czy można pracować zdalnie i są jakieś dodatkowe benefity w Hakonie - dopłata do lunchu, medicover, multisport? Może jakiś dodatkowy pakiet ubezpieczeń? Będę wdzięczny za odpowiedź! Z góry dzięki!

@Selfish

Można pracować zdalnie ale nie od początku - musisz się wykazać :). Z benefitów bezpośrednich na razie dopłata do fitsportu. Firma rozważa kolejne benefity ale wynagrodzenia są dosyć dobre jak na standardy rynkowe.

Selfish

Dobre wynagrodzenie nie wyklucza benefitów, które są zazwyczaj norma w dzisiejszych czasach :) Dzięki za odpowiedź

Handlowiec

Widzieliście ogłoszenie na handlowca do Hakonu? Czy ktoś już aplikował? Wyglada obiecująco, ale zastanawia mnie jak to się ma do faktycznego zatrudnienia…

Mario
@Handlowiec

Tez jestem ciekawy.

Bartosz
@Handlowiec

Witajcie, Ogłoszenie jest świeże i jestem pewien że jeszcze żadna rozmowa się nie odbyła na to konkretne stanowisko. Zapraszam do aplikowania jeżeli czujecie że to coś dla Was i macie wymagane doświadczenie. Powodzenia!

Mario

Byłem na rozmowie. Pozytywne wrażenie. Widać, że zapoznali się z moim cv. Nie mam zastrzeżeń...

nowa
@Mario

Potwierdzam, odniosłam te same wrażenie.

Rzadko się zdarza, żeby potencjalny pracodawca podziękował za wysłane CV i za zainteresowanie pracą, mimo braku zainteresowania moją osoba. Profesjonalne podejście, warto o takich sytuacjach pisać, przynajmniej nie czekasz w nieskończoność czy ktoś się odezwie czy nie.

nowa

Firma Hakon Software to godny polecenia pracodawca. Od samej rekrutacji czułam, że trafiłam do profesjonalnej firmy. Przeczytałam wcześniejsze opinie i szłam na rozmowę pod wielkim znakiem zapytania. Ku mojemu zdziwieniu i pozytywnemu zaskoczeniu, nie spotkałam się z żadną dziwną sytuacją przedstawioną w innych komentarzach. Pracuję w tej firmie od ponad pół roku i śmiało mogę polecić pracę w tym miejscu. Pracodawca stawia na rozwój pracownika, a team jest bardzo zgrany.

Czy tak sporadyczne wpisy to znak, że jesteście zadowoleni z pracy i można aplikować?

Max
@Michał

Tak to zazwyczaj jest że jak jest wszystko ok, to nikomu nie chce się napisać dobrej opini :) Złe rekrutacje zdarzają się wszędzie. Myślę że wyciągnęliśmy z nich wszyscy wnioski. Podrawiam

Andr234

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i uważam że osoby rekrutujące były przygotowane, wiedziały co mam napisane w CV. Pani zadawała konkretne pytania, m.in. co bym zrobił, jak się zachował w konkretnej sytuacji. Dodatkowo miałem do wypełnienia test, także uważam że rozmowa kwalifikacyjna na poziomie(standardowa). Ostatecznie nie zostałem przyjęty.

Nie polecam. Szkoda trudu i zachodu żeby zjawić się na rozmowie próbnej. Nie traktują ludzi poważnie. Hatfu.

Krzysztof

Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w Hakon Software i czemu uważasz że nie warto się na nią wybierać? Możesz napisać jaki był przebieg Twojej rozmowy i co sprawiło że masz tak negatywne zdanie na jej temat? Daj znać koniecznie!

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Hakon Software Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Hakon Software Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Hakon Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hakon Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hakon Software Sp. z o.o.?

Hakon Software Sp. z o.o.