Sputnik Software Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Sputnik Software Sp. z o.o.

kiedyś tam

Ciekawe jak jest dzisiaj w tej firmie. Za moich czasów było strasznieeee "januszowo". Czyli: - wypłata kombinacja z różnych umów tak aby nie przepłacić - obiecana podwyżka po okresie próbnym to chyba w dalekieeeeeej przyszłości - rzucanie słowami motywacyjnymi na literę k przez jednego z szefów do pracowników - brak ostatniej wypłaty po wypowiedzeniu (lol) Takie tam drobiazgi. Taka tam polska firma. Możliwe, że w niektórych gałęziach przemysłu i usług to jest standard, ale w IT to raczej nie.

Marcin

Jest OK!

Zostaw opinię o Sputnik Software Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sputnik Software Sp. z o.o.