HRtec Sp. z o.o.

Opinie o HRtec Sp. z o.o.

miniek

@KS wydaje mi się, że nie ma to znaczenia, czy firma jest polska czy zagraniczna. Skoro sklepy działają na terenie naszego kraju, właściciele/kierownictwo powinni przestrzegać polskiego prawa pracy, bez dwóch zdań :)

TeDe

monick - 2013-01-22 11:22:19 Bezproblemowa współpraca z tą firmą. Wynagrodzenie wypłacone w terminie, wszystko sprawnie załatwione.zdecydowanie polecam. wspólpraca super, kasa na czas

Monia

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą HRtec Sp. z o.o. Nie musiałam długo czekać na wystawienie rachunku oraz przelew wynagrodzenia za przeprowadzony audyt, co jest cechą jak najbardziej pozytywną. W przyszłości chciałabym kontynuować współpracę.

Audytor

Nie wiem dlaczego kolega tak piszę. Pracuję dla kilku obecnie firm robiących audyty mystery i uważam, że jest to godna firma polecenia. Miałem dobrego koordynatora, z którym miałem cały czas kontakt, a przelew przyszedł w umówionym terminie.

monick

klaudyna90

Zdecydowanie polecam firmę! Pieniądze na czas, a kontakt telefoniczny z koordynatorem projektu bez zarzutu. Zawsze jak miałam jakieś pytania to był dostępny. Liczę na kolejne audyty!

zybi20

Nie polecam firma nie płaci za wykonane audyty. Wszystko zostało wysłane, zaakceptowane a o pieniądze od trzech miesięcy doprosić się nie można. (usunięte przez administratora) człowiek zarobi i nawet tego nie wypłacą albo przyślą za rok

Zostaw opinię o HRtec Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HRtec Sp. z o.o.