Opinie o Beyond.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Beyond.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Beyond.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beyond.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Osoba

Jakiś czas temu odbyłam rekrutację w tej firmie. Niestety nie mam zbyt dobrych wrażeń. Sztywna atmosfera i tendencyjne pytania mające na celu udowodnienie komuś, że jest niestabilny bo chce zmienić pracę - słowem mocno nieżyciowe podeście do drugiego człowieka. Miałam wrażenie, że pan prezes został trochę na siłę wciągnięty do uczestniczenia w tej rekrutacji i z góry wiedział, że nikogo zatrudnić nie zamierza, dlatego padały pytania które mają za zadanie tylko i wyłącznie stworzyć atmosferę podejrzliwości. Nie wiem co ma na celu zadawanie pytań o przeszłość jeśli pytanie nie odnosi się do konkretnego doświadczenia czy posiadanych umiejętności. Merytorycznie totalnie nie padło żadne sensowne pytanie ze strony rekrutujących. Duży budynek, forteca, ciemne wnętrza i ten chłód emocjonalny oraz atmosfera wyższości kompetencyjnej nad rekruterem. Na pewno są osoby w tej organizacji z którymi warto byłoby pracować, ale ja osobiście wolałabym mieć jak najmniej wspólnego z osobą pana prezesa, którego tam poznałam - może i zarządzać potrafi, ale jakimś ciepłym życzliwym człowiekiem to bynajmniej w takich sytuacjach nie jest. ZIMNE, BARDZO zimne miejsce. (usunięte przez administratora)

Pan bez wąsów

Cześć ile można zarobić na stanowisku "Junior IT Support Specialist"?

@Młody

Piszesz o samej tylko podstawie? Z premią o ile to by było więcej? I po jakim czasie da się przejść na mida?

Becia Nowy wpis

Hejka. Nie wiecie czasem ile tego doświadczenia trzeba mieć na Service Desku by dostać się jako Młodszy Specjalista z jego zakresu? Teraz w ogłoszeniu nie doprecyzowano tej informacji i po prostu zastanawiam się czy 3 miesięczny staż studencki może być wystarczający?

Małgosia Nowy wpis

Witam, interesuje mnie kwestia wspomnianych nadgodzin z ogłoszenia dla „Specjalisty ds. utrzymania obiektu”, praca wykonywana jest też w weekendy oraz święta więc zastanawiam się z góry jaki wpływ na to będzie miał pracownik kiedy przyjdzie a kiedy nie? mąż jest Elektrykiem i będzie zmieniał pracę po opisie widzę, że zarobki są podobne a nawet nieco wyższe niż teraz ma

Financial Specialist jest w tym momencie poszukiwany. ktoś już pytał w zeszłym roku o te cala elastyczność grafiku, tu w opisie także jest podkreślona z dopiskiem, że istnieje opcja na hybrydę. Tak w tym zakresie prace oceniacie? zastanawiam się również czy w takiej sytuacji są możliwe nadgodziny?

Osoba Nowy wpis

Beyond.Pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Financial Specialist. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pan bez wąsów

Cześć ile można zarobić na stanowisku "Junior IT Support Specialist"?

Młody
@Pan bez wąsów

Z 200zl wiecej niż najniższą krajowa

Danka
@Młody

A ile osób potrzeba na tym stanowisku? widzę, że ktoś w styczniu o to pytał a oferta właśnie wisi. Te kwotę piszesz na start? o która minimalną chodzi, te co teraz w styczniu ma wejść? I przede wszystkim co potem?

Jak wygląda kwestia elastyczności w ustalaniu grafiku pracy i jak wypadają zmiany?

@Młody

Beyond.Pl Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Elektryk w miejscowości Poznań. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Jarek

Z wykształcenia jestem elektrykiem, posiadam uprawnienia elektroenergetyczne G1 (SEP), choć widzę, że są one mile widziane, a nie konieczne na stanowisku technika utrzymania obiektu, które widnieje na stronie firmy. Sama praca ma się odbywać stacjonarnie na podstawie umowy o pracę. Proszę w takim razie określić dokładniej, niż to zrobiono w ogłoszeniu, ile płacą? A także na udział w jakich szkoleniach pozwala budżet szkoleniowy, o którym pisano?

Elżbieta

Mam pytanie dotyczące rekrutacji na stanowisko Kierownik ds. Relacji Partnerskich. W ogłoszeniu widnieje informacja "stacjonarnie / zdalnie". Czy to znaczy że można sobie wybrać tryb pracy? Czy po prostu znaczy to tyle, że praca jest hybrydowa? I tak w ogóle to czy polecacie pracę w biurze? Dużo osób pracuje na miejscu?

@Elżbieta

Ogólnie w firmie funkcjinuje praca zdalna - minimum 1 x w tyg biurze, chyba że akurat pracujesz w zespole po stronie delivery. W wypadku tej rekrutacji więcej pracy zdalnej. Polecam kontakt z działem HR.

Czyli tutaj to raczej wszystko zgodnie z kp jest skoro urlop idzie bezproblemowo? też była wzmianka o bonach na święta, poda ktoś wysokości? i co z innymi benefitami, jakich wszystkich należy się spodziewać obecnie?

Czy w Beyond.Pl Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Czy urlop w Beyond.Pl Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Beyond.Pl Sp. z o.o.?

Mateo

Wszystko zalezy od stanowiska, ale tak

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Beyond.Pl Sp. z o.o.?

Odpowiedź

To zależy kto. Administrator dostaje zazwyczaj laptopa i telefon. handlowiec dostanie to samo + samochód (VW jette/pasata/golfa)

Remek

Pewnie trzeba dobrze się przykładać a i zarobki będą satysfakcjonujące?

gość

Czy na stanowisko "Pracownik Działu Service Desk z językiem angielskim" wymagane jest doświadczenie w IT czy wystarczy Customer Service ? Na jakie zarobki można liczyć na początek. Czy 4 000zł netto jest osiągalne ?

Sam
@gość

Nawet brutto tyle nie dostaniesz

P
@Sam

Zdziwilbys sie :)

Ano

Widzę ofertę do działu zakupów, chciałabym dowiedzieć się coś więcej odnośnie atmosfery, godzin pracy, wynagrodzenia, dlaczego poszukiwana jest nowa osoba?

prof
@Ano

gdyż poprzednia osoba zrezygnowała i dostała lepszą propozycję ;)

@prof

Jeśli nie jesteś osobą, o którą pyta użytkownik @Ano, to proszę, żebyś nie wysuwał takich wniosków. Na tym forum staramy się bowiem nie określać wszystkiego w sposób jednoznaczny. Sam pracujesz w Beyond.Pl? Widziałam, że poszukują tam większej liczby pracowników. Powiedz, czy osoby nowo zatrudnione mogą tam liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia, czy dopiero po okresie próbnym?

Krystyna

@gość, czy próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z działem Rekrutacji firmy Beyond.Pl? Może warto po prostu zadzwonić lub napisać. Obecnie na rynku istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników Service Desk z językiem angielskim. Są oni wręcz rozchwytywani. Jeżeli posiadasz jakieś dodatkowe doświadczenie, to należałoby po prostu spróbować i wysłać CV!

Anita

Najpierw zacznijcie doceniać , że pracujecie w bardzo dobrej firmie!!!

Krystyna

Na stronie internetowej firmy Beyond.Pl Sp. z o.o. znajduje się kilka aktualnych ofert pracy - szczegóły tutaj: https://beyond.pl/kariera/ Czy ktoś już aplikował i może powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy łatwo jest zdobyć pracę w tym miejscu, czy pracodawca stawia nacisk na jakieś szczególne umiejętności? @TCG, czy masz jakiś pomysł na zmiany w firmie? Po Twoim komentarzu wnoszę że przepracowałeś tam trochę czasu, gdybyś podpowiedział co warto zmienić Twoje uwagi byłyby cenne dla rozważających pracę w Beyond.

rulon

czy da sie cos zarobic w sensie takim czy sa godziny? bo czesto jest tak ze agencja obiecuje prace a potem sie siedzi w 5 dni w tygodniu, a za mieszkanie trzeba placic

Beyond.pl Sp. z o.o.
@rulon

Dzień dobry, Beyond.pl Sp. z o.o. nie jest agencją pracy - prawdopodobnie pomylił Pan naszą firmę z inną o podobnej nazwie. Beyond.pl to przedsiębiorstwa z sektora nowych technologii, jesteśmy operatorem dwóch centrów przetwarzania danych w Poznaniu. Zapraszamy na naszą stronę: https://beyond.pl/ Wszelkie pytania dotyczące procesów rekrutacyjnych prosimy kierować na kariera@beyond.pl. Pozdrawiamy, zespół Beyond.p

Zostaw merytoryczną opinię o Beyond.Pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Beyond.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beyond.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Beyond.Pl Sp. z o.o.