Medicum

Luboń

Opinie o Medicum

szukająca pracy

ok,ok jak jest tam teraz?mamy 2017 rok, czy warto aplikować?

Maja

Pracujesz w MEDICUM? Chętnie dowiemy się w jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie.

eo9

Znajomość angielskiego to nie jest duży wymóg @insane, zobacz, że dają w zamian dobre zarobki.

ger

a wysztalcenie odpowiednie, to jakie dokładnie

bri

Pewnie samo szefostwo pracuje i komentuje skoro takie wpisy widnieją. Pozdrawiam szefostwo!

bri

A kto tam pracuje/pracował istotnie? Proszę o info

XX

nie istnieja__!

ja

jakie kryteria maja i ile daja??? kto wie,kto był, kto dzwonil.....prosze o info

infooo

tam to jest chyba najnowsze info na temat firmy i chociaz wiadomo co sie z nia dizeje. ja tutaj wszedlem tez w sumie dowiedziec sie czego mozna sie spodziewac po samej pracy tam i jakich pieniedzy i zarobkow tam sie mozna spodziewac chcialbym zebyscie mi pomogli jakos z gory dziekuje za pomoc. pozdrawiam

bri

Syndyk..to chyba czy na pewno?bo to duża różnica.Nie zgadzam sie ze Stro.Chcesz podyskutowac, bo domniemam ze masz wiedzę i doswiadczenie bardzo duże w tej materii. Mylę się??

SYNDYK

NIESTETY MEDICUM CHYBA UPADŁO -SZKODA

bri

ble,bleee narzekanie,narzekanie i raz jeszcze!Ludzie jak sie Wam nie podoba to sie idzie do domu,a nie oczekuje gwizdki z nieba.

xxx

bylam na pokazie firmy medicum 12.05.2014..pokaz trwal 4 godziny od 19-23 co juz zakazywalo cisz4 nocna a pan siechy robil z ludzi i glupich..nic ciekawego sie nie dowiedzialam ..tylko duzo slow wulgarnych od pana ktory startuje na prezydenta..zamiast reklaowac produkty to reklamowal swoja rodzine i to hamsko odnosil sie do ludzi..sie wydaje na pokazie powinno byc reklamowane to co jest na ulotce a nie rodzine bo co kogo obchodzi jego zycie prywatne..osuzkuja z prezentami ktore byly na zaproszeniach bo kazdy dostal cos innego na piwa torebki albo piwo a co ma piwo do koldry czy do zestawu z naczyniami ..jedno sie nie lączy z drugim ..ludzie ostro narzekali..taki pokaz i do takiej godziny oraz z taka kultura jaka byla to moga zrobic sobie w domach w rodzinnych gronach..dla mnie osobiscie cena jak i caly pokaz sie nie podobal..i jezeli bedzie taka reklama nadal jak tego dnia to nikt nie kupi od was tego produktu..zegna i zycze powodzenia oraz poprawy w prowadzeniu reklamy hee

Bałwek

A wy mi uwierzcie, że na pewno są gorsze firmy od Medicum. Co prawda nie pracowałem tam, ale myślę, że warunki są na tyle znośne, że da się pracować. Nie to co jedna firma, której serdecznie nienawidzę.

Lidka

Nie chciałbyś tam pracować, uwierz mi. No chyba że jesteś w desperacji i to twoje ostatnie koło ratunkowe

jancio

a wiecie właściwie jak wygląda obecnie sprawa z przyjęciami do Medicum? mają jakieś wolne stanowiska?

?

czy to prawda, że w Medicum ludzie pracują na czarno??

Anonim.

A wyobraź sobie, że dzieje się dobrze;]

Milutka

Co tam slychac dobrego w firmie Medicum? Od 2 miesiecy nie ma wpisow wiec cos mi sie zdaje ze atmosfera sie uspokoila:)

.....

ruda - 2012-03-15 23:43:29 kiedy bedzie strona bo nie moge się już doczekać =) xDoczywiście chodzi o kolejna strone =) xD

ruda

kiedy bedzie strona bo nie moge się już doczekać =) xD

ktoś kto pracował - niestety

Do "byłego pracownika" zgadzam się w 100% z Twoimi wypowiedziami dlatego Cię zacytowałam. Pozdrawiam :))

Ciekawy

A ile mozna tam zarobic? Po ile godzin sie pracuje? Długo tam jezdziles?

Ciekawy

A jak w tej firmie wyglada praca jako kierowca? Pytam bo zostalem zaproszony na rozmowe

Zjedz obiadek po ciężkiej robocie. Widzę, że intensywnie o tym wszystkim myślisz i zaraz po wejściu zaglądasz na forum. Spokojnie, jeszcze wiele rzeczy mam do napisania. Dostarczę ci jeszcze trochę rozrywki CDN :)

ktos

typowe mszczenie się byłych pracowników. Tak to jest jak ktoś nie ma odwagi powiedzieć czegoś prosto w oczy i bawi się w wypisywanie takich rzeczy w internecie. Chyba jednak zbyt dobrej pracy nie znalazłeś, skoro masz czas na pisanie takich bzdur, albo znów piszesz z firmowego laptopa w pracy i znów ci umowy nie przedłużą. Lepiej zajmij się czymś pożytecznym

KK

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w lipcu i obecnie jestem już pracownikiem. Faktycznie nie koloryzują wręcz przeciwnie jest dużo lepiej niż mówili na początku. Pierwsze 2 tygodnie szkoleniowe miały być bezpłatne ale nie były dostałam za nie normalne wynagrodzenie co mnie zaskoczyło. Obecnie mam 3 miesięczną umowę-zlecenie na 1300 zł ale do tego mam jeszcze premię.Ostatnia moja wypłata była wyższa niż powinna bo od szefa dostałam dodatkowo premię uznaniową za dobrą prace więc jestem zadowolona. Wypłata ok, praca też a to, że zwiedzam Polską na koszt firmy to bonus. Nie narzekam bo jest ciekawie. A że za szkolenie jest bezpłatne to fakt ale tylko dla tych co go nie ukończą. Wystarczy normalnie pracować i praca jest.

klient

Widzę że jako pracownik to Pan się nie sprawdził zapewne dlatego teraz w Panu tyle jadu. Skoro było tak źle należało się zwolnić a nie mnie Pan obraża. Jestem klientem i to wielokrotnym.Raz kupiłem, potem dla córki i zamierzam dla syna. Zawsze byłem miło i kompetentnie obsłużony, załatwili mi kredyt, poinformowali o odsetkach, zawieźli do domu. Pełna profesjonalna obsługa. Co ważne dla mnie kupiłem dobrej jakości a do tego dużo taniej niż konkurencja. Z serca i doświadczenia polecam. Zadowolony klient

księzniczka

Pracowałem w tej firmie i nie narzekałam. Pieniążki zawsze miałam na czas, premia rzetelnie była naliczana. Co więcej po raz pierwszy spotkałam się by szef dawał premię uznaniową pracownikom w słabszym miesiącu. Tego nigdzie nie miałam. Gdybym miała inną sytuacje rodzinną to na pewno bym tam wróciła. Szef który pyta się pracowników o zdanie i radę to rzadkość. W delegacji mieliśmy dobre hotele, zawsze czas na kawkę czy nawet drinka było super. A jeśli komuś nie chciało się pracować i się lenił, liczył że za niego ktoś będzie robił a on będzie tylko pieniążki liczył to się srogo zawiódł. Pracowaliśmy w zespole. Ale nie raz sama się denerwowałam na leni. Jeśli ktoś umie ciężko pracować i chce zarobić to szczerze POLECAM

Zostaw opinię o Medicum - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicum