Opinie o Medicum w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Medicum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medicum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicum w Luboń

ktoś kto pracował - niestety

Do "byłego pracownika" zgadzam się w 100% z Twoimi wypowiedziami dlatego Cię zacytowałam. Pozdrawiam :))

Ciekawy

A ile mozna tam zarobic? Po ile godzin sie pracuje? Długo tam jezdziles?

Ciekawy

A jak w tej firmie wyglada praca jako kierowca? Pytam bo zostalem zaproszony na rozmowe

Zjedz obiadek po ciężkiej robocie. Widzę, że intensywnie o tym wszystkim myślisz i zaraz po wejściu zaglądasz na forum. Spokojnie, jeszcze wiele rzeczy mam do napisania. Dostarczę ci jeszcze trochę rozrywki CDN :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Medicum? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
ktos

typowe mszczenie się byłych pracowników. Tak to jest jak ktoś nie ma odwagi powiedzieć czegoś prosto w oczy i bawi się w wypisywanie takich rzeczy w internecie. Chyba jednak zbyt dobrej pracy nie znalazłeś, skoro masz czas na pisanie takich bzdur, albo znów piszesz z firmowego laptopa w pracy i znów ci umowy nie przedłużą. Lepiej zajmij się czymś pożytecznym

KK

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w lipcu i obecnie jestem już pracownikiem. Faktycznie nie koloryzują wręcz przeciwnie jest dużo lepiej niż mówili na początku. Pierwsze 2 tygodnie szkoleniowe miały być bezpłatne ale nie były dostałam za nie normalne wynagrodzenie co mnie zaskoczyło. Obecnie mam 3 miesięczną umowę-zlecenie na 1300 zł ale do tego mam jeszcze premię.Ostatnia moja wypłata była wyższa niż powinna bo od szefa dostałam dodatkowo premię uznaniową za dobrą prace więc jestem zadowolona. Wypłata ok, praca też a to, że zwiedzam Polską na koszt firmy to bonus. Nie narzekam bo jest ciekawie. A że za szkolenie jest bezpłatne to fakt ale tylko dla tych co go nie ukończą. Wystarczy normalnie pracować i praca jest.

klient

Widzę że jako pracownik to Pan się nie sprawdził zapewne dlatego teraz w Panu tyle jadu. Skoro było tak źle należało się zwolnić a nie mnie Pan obraża. Jestem klientem i to wielokrotnym.Raz kupiłem, potem dla córki i zamierzam dla syna. Zawsze byłem miło i kompetentnie obsłużony, załatwili mi kredyt, poinformowali o odsetkach, zawieźli do domu. Pełna profesjonalna obsługa. Co ważne dla mnie kupiłem dobrej jakości a do tego dużo taniej niż konkurencja. Z serca i doświadczenia polecam. Zadowolony klient

księzniczka

Pracowałem w tej firmie i nie narzekałam. Pieniążki zawsze miałam na czas, premia rzetelnie była naliczana. Co więcej po raz pierwszy spotkałam się by szef dawał premię uznaniową pracownikom w słabszym miesiącu. Tego nigdzie nie miałam. Gdybym miała inną sytuacje rodzinną to na pewno bym tam wróciła. Szef który pyta się pracowników o zdanie i radę to rzadkość. W delegacji mieliśmy dobre hotele, zawsze czas na kawkę czy nawet drinka było super. A jeśli komuś nie chciało się pracować i się lenił, liczył że za niego ktoś będzie robił a on będzie tylko pieniążki liczył to się srogo zawiódł. Pracowaliśmy w zespole. Ale nie raz sama się denerwowałam na leni. Jeśli ktoś umie ciężko pracować i chce zarobić to szczerze POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Medicum - Luboń

Medicum