BlueSky System Sp. z o.o.

Opinie o BlueSky System Sp. z o.o.

Czytam starsze ogłoszenie 'opiekun klienta' i przyznam, że treść jest zachęcająca i miła w odbiorze, ale nadal nie wiem, na czym polegają obowiązki. Można zapytać o konkrety? To jest taki rodzaj łącznika, który trochę pomoże wydobyć z klienta potrzeby i je zbriefować, a trochę brief przetłumaczy realizatorom? Czy błądzę :D

Nowy wpis

Ciężko nam się odnieść do ogłoszenia z przeszłości, bo każdy proces rekrutacyjny u nas jest nieco inny :) Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Opiekuna Klienta, ale zachęcamy do śledzenia portali rekrutacyjnych w przyszłości i kontakt w razie wątpliwości - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące aktualnego procesu rekrutacyjnego.

Nie pierwszy raz widzę to ogłoszenie Specjalista ds. Sprzedaży B2B tak jak w grudniu szukali. Mam dylemat bo nie chce wybrzydzać, zależy ma na pracy a w okolicy serio nie ma w czym przebierać. Z drugiej strony jak widzę dwie takie same oferty w krótkim czasie publikowane to zapala mi się czerwona lampka. Mam nadzieję że powodów do rotacji nie ma…?

Nowy wpis

Odświeżanie ogłoszenia dot. Specjalisty ds. Sprzedaży B2B nie wynika z rotacji, a wręcz przeciwnie - z naszego rozwoju :) Ogłoszenie, które wskazałaś/eś aktualnie jest już nieaktywne, ale owszem było widoczne w sieci dość długo ponieważ szukaliśmy kilku osób do współpracy, a to niestety wymagało czasu. Nie wykluczamy, że wraz z rozwojem firmy niebawem ponownie aktywujemy ogłoszenie - zachęcamy do śledzenia portali ogłoszeniowych i aplikacji :)

Czy BlueSky System Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Preferowaną przez nas formę zatrudnienia każdorazowo określamy w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Hej wszystkim :) Jestem zaskoczony (ale pozytywnie!) opiniami o firmie. Naprawdę jest tu tak kolorowo? Nie chce być za bardzo podejrzliwy, ale wiecie jak jest, każda firma chyba ma swoje minusy;) Wpadła mi w oko oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B, niestety już wygasła. Jak czesto rekrutują ludzi do sprzedaży? Podali dość rozbieżne widełki - 4 000 do 20 000 zł. Jakbyście mieli podać takie średnie zarobki, to jak to wygląda? Czy to stanowisko również mobilne? Bo o tym nie wspomnieli, a jestem ciekaw.

Oferta pracy, którą wskazujesz (patrząc na widełki wynagrodzenia) faktycznie jest już niedostępna od dłuższego czasu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B, jednak w oparciu o trochę inne warunki. Zachęcamy do aplikowania i przekonania się jak pracuje się z nami! :)

Joasia
@BlueSky System Sp. z o.o.

A jaka jest różnica? Ja w sumie widziałam, że jest możliwość pracy zdalnej, dobrze patrzę? Ciekawa jestem, czy firma daje jakieś narzędzia. Co z komputerem, jest jakaś dopłata za internet? Nie mam niestety domowego biura… ale opcja kusi :)

@Joasia

Aktualna oferta znajduje się tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-sprzedazy-b2b,11F25GRa8agzK1B5Ui3FAz,warszawa. Nasza oferta jest propozycją współpracy zdalnej, a podstawową różnicą do ogłoszenia, o którym piszę @DU jest wysokość podstawy dla Specjalisty - wcześniej było to 4 tys zł netto, teraz jest 7 tys zł netto. Dużo szczegółów znajduje się w samym ogłoszeniu wiec tam odsyłam :) Jeśli będzie brakować Tobie jakiś informacji, zachęcamy do kontaktu :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BlueSky System Sp. z o.o.?

Jesteśmy dość dobrze zgraną grupą osób, mamy na bieżąco ze sobą kontakt :) W obecnych czasach (koronawirus) dodatkowe firmowe integracje wg nas są zbędne. :)

Łucja
@Monika

Dobrze zgrana paczka , to się zastanawiam czy w takim razie przyjmują jakichs pracowników??

N.
@Monika

Czy coś się zmieniło u was odnośnie spotań integracjnych?

@N.

Wbiłaś/eś się idealnie z tym pytaniem :) W miniony weekend mieliśmy okazję spotkać się na świątecznej integracji. :) Wbrew może jakimś wyobrażeniom nie była to tylko firmowa wigilia, ale weekend pełen atrakcji (m.in. gra integracyjna, kręgle, basen, pogadanki). Kilka miesięcy wcześniej też mieliśmy weekendową integrację. Osobiście mam nadzieję, że to będzie już taka naszą tradycja :)

@N.

Czy BlueSky System Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ok, nie ma tych dwóch rzeczy. A jakieś inne benefity? Premie, dodatki na święta itp? Jak to laptop trzeba mieć swój? Dlaczego firma nie zapewnia tego typu narzędzi do pracy? Podali jakieś powody?

Karty MultiSport u nas nie ma, ale są premie finansowe np. tzw. "trzynastka" :). To zdecydowanie lepsze wg nas rozwiązanie - dodatkowe wynagrodzenie można spożytkować w dowolny sposób :)

Rafał Jeleń

Hej, Wszystkim :), korzystając z chwili chciałbym podzielić się z Wami swoimi odczuciami, co do firmy, z którą współpracuję już od 7 lat, czuję, że to właściwy moment. Myślę, że widziałem już na tyle dużo, by móc uczciwie i obiektywnie się wypowiedzieć o tym, jak BlueSky System funkcjonuje na co dzień, jak traktuje swoich pracowników, i jak przebiega moja dotychczasowa współpraca. Oczywiście, mogę mówić tylko za siebie, i opowiedzieć totalnie szczerze o swoich doświadczeniach i spostrzeżeniach. W BlueSky System każdy nowy pracownik jest traktowany uczciwie i z szacunkiem, często nawet może liczyć na olbrzymi kredyt zaufania już od samego początku współpracy, a co z tym zrobi, zależy już tylko od niego. Bywały sytuacje, gdzie Zarząd wychodził naprzeciw oczekiwaniom nowych pracowników, po czym takie osoby nie dotrzymywały ustaleń, znikały bez słowa, obiecywały złote góry, a rzeczywistość szybko je weryfikowała, bądź po prostu przepalały czas i pieniądze poświęcone na ich szkolenie lub prace w zakresie prowadzenia kampanii, sprzedaży etc. Nie zapominajmy, że ktoś prowadzi interes, i ma swoje oczekiwania, co do jakości. Nawet, kiedy firma ma innowacyjny i startupowy charakter. Niemniej, nigdy – a przypominam pracuję tu już 7 lat i jestem osobą totalnie z zewnątrz – nie widziałem, by ktokolwiek został nieuczciwie potraktowany. Bywały napięte sytuacje, ale zawsze na końcu były rozwiązywane z klasą przez Jonasza, Krzysztofa czy Monikę. Myślę, że to takie normalne sytuacje, które w życiu wielu firm mają miejsce na porządku dziennym. Dlatego też, BlueSky System zaczęło skrupulatniej rekrutować nowe osoby, często też w oparciu o polecenia pracowników, co gwarantuje, że do firmy trafiają zaufani ludzie, którzy wkładają serce w jej rozwój. Nie ma natomiast kółka wzajemnej adoracji, kiedy trzeba coś mocniej zaakcentować, Jonasz robi to skutecznie jak na szefa przystało, ma świetne wyczucie biznesowe i do zarządzania ludźmi, a Krzysztof idealnie go uzupełnia w wymiarze technicznym, decyzyjnym i emocjonalnym. No i oczywiście Monika, która dba, by wszystkie sprawy administracyjne i księgowe były dopięte na ostatni guzik – zawsze można na nią liczyć. Ostra i precyzyjna jak skalpel, nic jej nie umknie :). Współpraca z nimi to sama przyjemność, przez 7 ostatnich lat wiele się od nich nauczyłem. Wynagrodzenie ZAWSZE jest i było proporcjonalne do wykonanej pracy, wkładu i zaangażowania, a jeżeli ktokolwiek ma bądź miał jakieś zastrzeżenia w tym zakresie, zawsze mógł porozmawiać z Zarządem na ten temat. Mi zdarzały się takie rozmowy kilkukrotnie, zawsze byłem wysłuchany z szacunkiem i znajdowaliśmy kompromis, nawet czasami pomimo odmiennego zdania. Nawet pomimo, że czasem zdarzał się człowiekowi słabszy dzień, miał gorszy humor, zrobił coś gorzej, zawsze mógł liczyć na końcu na wyrozumiałość Jonasza i Krzysztofa, niezależnie od sprawy, z jaką się do nich przyszło. I w drugą stronę było podobnie. I szczerze? Bardzo sobie zawsze to ceniłem i cenię. Wiem, ile zarabiałem 7 lat temu, a ile zarabiam dziś, i mogę powiedzieć tylko tyle, że z każdym rokiem wynagrodzenie jest wyższe. Niejednokrotnie sam Zarząd wychodził z inicjatywą premii, czy dodatków świątecznych. Wraz z rozwojem firmy, Zarząd dzieli się zyskami z pracownikami – i to uważam za ogromną zaletę, bo czujesz, że jesteś częścią czegoś większego i ktoś docenia Twój wkład w rozwój. I to jest super! :) Oczywiście, bywały też sytuacje, gdzie osoby z Zarządu źle oceniały zdarzenie – normalna rzecz, natomiast na końcu zawsze potrafiły znaleźć wspólny mianownik, przyznać się do błędu, czy nawet przeprosić – ogólnie rzecz ujmując: zareagować z klasą. I właśnie takie normalne, ludzkie podejście do wielu życiowych spraw, doceniam najbardziej. A przez ostatnie 7 lat widziałem ich w firmie wiele, i nigdy nie było zamiatania pod dywan, czy przejścia obojętnie obok problemu. Zawsze była komunikacja, wsparcie, a na końcu kompromis. Sam, o co bym nie zwrócił się do Zarządu, zawsze są gotowi wysłuchać, znaleźć rozwiązanie i pomóc. Naprawdę bardzo sobie to cenię. Pamiętam, jak jeden z naszych Klientów nagle zmarł, zadzwoniła jego żona, prosząc o rozwiązanie umowy z dnia na dzień... tego samego dnia umowa przestała obowiązywać. Wierzcie mi, takich sytuacji w ciągu 7 lat było wiele – i Krzysiek, Jonasz czy Monika – zawsze stawali na wysokości zadania – nie tylko jako sprawni menedżerowie, ale przede wszystkim jako ludzie. Podsumowując, uważam, że praca w BlueSky System bardzo mnie rozwinęła i pomogła mi zdobyć umiejętności, dzięki którym jestem lepszym dziennikarzem, pozycjonerem i człowiekiem. Zawsze będę za to wdzięczny Jonaszowi, Krzyśkowi i Monice :) Kto wie, może Ty, który/która czytasz tę opinię również :) W przeciągu 7 lat nie miałem okazji podziękować, więc robię to teraz: Dziękuję za 7 ostatnich lat :) Rafał

Pracuje w BlueSky System już kilka lat i ten staż jest chyba najlepszym odzwierciedleniem, że firma jest naprawdę w porządku ;) Zawsze można się dogadać, wszyscy są równo trakotwani, a wynagrodzenia są  wypłacane terminowo.  Firma nieduża, ale dzięki temu nikt nie pozostaje anonimowy, każdy ma ze sobą kontakt i możliwość nawiązania relacji i to wg mnie jest bardzo ważne ;)

Teresa

Widzę całkiem aktualną ofertę pracy na pozycjonowanie stron internetowych. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy rozwinę swoje umiejętności w tej firmie? Jest jakaś ścieżka rozwoju?

@Teresa

Witaj! Przykro mi, ale aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko związane z pozycjonowaniem. Zachęcamy do śledzenia naszych przyszłych procesów rekrutacyjnych. :)

Sebastian
@Monika

Ja widziałem że szukaliście specjalisty ds. generowani leadów. Teraz będą nowe rekrutacje na taki etat czy też trzeba czekać i obserwować? Przyjęcia tylko na B2B czy też inna umowę?

@Sebastian

Oferta dot. Specjalisty ds. generowania leadów jest aktualna, zachęcamy do złożenia aplikacji. :) Preferujemy współpracę B2B.

Ewelina

Ok opinii nie było tu od lat i jako ostatnie ktoś poruszył temat integracji... Niby ważna sprawa ale mam pytanie, co z zarobkami? O ile się poprawiły od ostatniego czasu, da ktoś znać?

@Ewelina

Cześć, wynagrodzenie zależne jest od stanowiska na jakim się pracuje. Na etapie rekrutacji już w ogłoszeniu podajemy widełki wynagrodzenia jakie obowiązują na danym stanowisku.

Jakie są warunki zatrudnienia w BlueSky System Sp. z o.o.?

Witaj, oferujemy wiele możliwości zatrudnienia od umowy zlecenie po umowe o pracę. Nie ma określonego schematu ponieważ do każdego podchodzimy indywidualnie. Jedno jest pewne - zawsze staramy się nawiązać współpracę na warunkach korzystnych dla obu stron. :) Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana/y?

Janusz
@Monika

Zastanawia mnie, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można aplikować do pracy w firmie BlueSky System? Ciekawi mnie, czy pracodawca wymaga doświadczenia zawodowego.

@Janusz

Witaj, zazwyczaj w ogłoszeniu o pracę zamieszczamy informację jakiego doświadczenia zawodowego oczekujemy. Zapewniam Cię, że w naszych procesach rekrutacjach pojawiają się także nabory na stanowiska bez doświadczenia zawodowego np. młodszy specjalista. W tych przypadkach kładziemy duży nacisk na szkolenie. Wówczas nowo zatrudniona osoba zdobywa niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy, a dodatkowo zapewniamy opiekę i wsparcie pracowników z większym doświadczeniem zawodowym. Jakim konkretnie stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Zosia

Czy praktyki i staże w Państwa firmie są płatne?

@Zosia

Witaj, Praktykanci i Stażyści najczęściej do naszej firmy kierowani są z różnych instytucji np. Urzędu Pracy i wtedy wszelkie rozliczenia są w zakresie kierującej Instytucji. W przypadku gdy potencjalny Praktykant/Stażysta trafia bezpośrednio do nas wtedy tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnej sytuacji i charakteru nauki w naszej firmie. Najczęściej praktyka/staż są bezpłatne, ale kładziemy duży nacisk na przygotowanie i przyuczenie nowej osoby do pracy u nas. Zosia, jesteś zainteresowana odbyciem u nas praktyk/stażu? Pozdrawiamy!

Rąsia

Pracuje w BlueSky System już od ponad roku i śmiało mogę polecić tą firmę. Ten rok był dla mnie bardzo kształcący, nauczyłem się wiele praktycznych rzeczy w zawodzie oraz tego jak sukcesywnie współpracować z ludźmi, ponieważ jest to moja pierwsza praca. Przyjacielskie relacje tutaj to rzecz codzienna, dlatego też codziennie rano aż chce się przyjechać do pracy - nie ważne, że jest ona oddalona 55 km od domu xD

@Rąsia

Cieszymy się, że się rozwijasz i spełniasz zawodowo! :) Oby tak dalej! ???????? ???????? A wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem zachęcamy do sprawdzenia aktualnych naszych ofert pracy: http://www.blueskysystem.pl/oferty-pracy.html :)

co_bedzie_dalej

z góry uprzedzam, że poniższą opinią nie mam zamiaru nikogo obrazić :) otóż wczoraj widząc ogłoszenie na sprzedawcę chciałem zaaplikować , ale jestem świadom,że nie spełniam wszystkich oczekiwań -postanowiłem zadzwonić i podpytać w tej kwestii. I tu dochodzę do sedna sprawy - pani z działu rekrutacji (nie pamiętam personaliów, choć przedstawiła się) totalnie zmieniła moje postrzeżenie na dotychczas napotykane kadrowe czy rekrutów, ta pani była poprostu miła, odpowiadała na każde moje pytanie (nawet te głupie:p) i bez żadnego marudzenia, w porównaniu z moim wcześniejszym doświadczeniem w innych firmach gdzie słyszałem "wszystko jest w ogłoszeniu". Duży plus dla firmy za takich pracowników!! :)

Smerfna

a na jakie stanowiska szukacie???

@Smerfna

Witaj Smerfna, obecnie rekrutujemy na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Jeśli posiadasz doświadczenie i chcesz się rozwijać oraz zarobić to koniecznie wyślij nam swoje CV :) Ogłoszenie znajdziesz m.in. na naszej stronie: http://www.blueskysystem.pl/oferty-pracy.html. Pozdrawiamy!

Mariusz

Pracuje tutaj od 2 miesięcy na sprzedaży. Wszystko ok. Miła atmosfera. Kasa na czas i tyle ile się należy. Firma ma dobrą opinie swoich obecnych Klientów, więc nie trzeba się martwić o własne sumienie :) Obecnie jeszcze kogoś szukamy, więc polecam jak ktoś szuka pracy.

sj

Teraz to nie ma żadnej oferty pracy, ale warto próbować.

Karol

Kiedy przewiduje ie najbliższa rekrutacje na stanowisko młodszego doradcy?

Karol

Wysłałem do państwa swoje cv na stanowisko młodszego doradcy. Kiedy mogę spodziewać się kontaktu zwrotnego z waszej strony? Proszę o podpowiedź, czego mogę spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej i jak się mogę przygotowac?

@Karol

Witaj serdecznie, podczas naszej wczorajszej rozmowy telefonicznej wspominałam, że proces rekrutacji cały czas trwa. Jednak zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniająymi określone w ogłoszeniu warunki. Natomiast odnośnie rozmowy rekrutacyjnej Kandydat z pewnością nie ma czego się obawiać :) Przeprowadzana jest rozmowa, mająca na celu poznanie Kandydata oraz jego doświadczenia zawodowego.

@Karol

Rka

Pracowałem w Bluesky jako pozycjoner przez krótki okres czasu (z zerowym doświadczeniem w tym temacie). Opinie przeczytałem dopiero po podpisaniu umowy i "trochę" się przestraszyłem. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że do lepszej firmy nie mogłem trafić :) . Szefostwo jak najbardziej w porządku, zespół także, bardzo przyjemna atmosfera - aż chciało się pracować. Niestety musiałem zrezygnować, ponieważ myślałem, że praca na moim stanowisku polega na czym innym. Mimo wszystko zdecydowanie polecam prace w Bluesky - zarobki są dobre, atmosfera świetna i Krzysiek jest najlepszym nauczycielem jakiego można mieć :)

Zostaw merytoryczną opinię o BlueSky System Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BlueSky System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueSky System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueSky System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueSky System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueSky System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.