pentagos

Poznań

Opinie o pentagos

aneta

w przypadku rezygnacji nie zwracają ani złotówki, nie polecam!

irek

no tak, oni właśnie mają też takie eventowe zaplecze i powiem wam, że to świetne miejsce na odbycie praktyk np. dla studentów marketingu, którzy chcą iść w stronę event marketingu

Tomasz

Wynajmowałem od nich wielokrotnie ekrany LCD na konferencje, mają najniższe ceny w Poznaniu, a sprzęt bardzo dobrej jakości. Polecam

wystawca

załatwiłem u nich spanie, catering i piekną dziewczynę z ( usunięte przez administratora )profesjonalnie i szybko i nie żdzierają z klienta, mają najlepszy serwis z hostessami. Agencja pentagos.pl polecam

anioleczek

jestem ich hostessa od 3 lat i nigdy nie było problemu z płatnościami, zawsze szybciutko gotówka placa, nie chcą na przelew to jedyny minus ze trzeba do nich się wybrać :) polecam

Zostaw opinię o pentagos - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pentagos