Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

golec

Jak wygląda sprawa z pracą zdalną? Dużo osób jest w biurze czy większość pracuje raczej zdalnie?

golec
@golec

Jak zdalnie, to jak organizacyjnie wygląda przydzielanie zadań i w ogóle?

@golec

Nikt ci tu teraz nie będzie tłumaczył jak to wszystko wewnętrznie wygląda, tak przynajmniej myślę. Skoro taka forma działa, to na pewno jest określony jakiś sposób komunikacji, ale takich rzeczy dowiaduje się z reguły dopiero po przyjęciu do firmy, przy wdrażaniu itp.

Kapibara
@golec

Na jakim etapie jest twoja rekrutacja?

samm
@golec

w sumie dobre pytanie, ze zdalnym nie ma problemu? macie jakoś ustalenia, że ileś tam dni w tyg biuro czy raczej elastyczne podejście?

imm
@samm

no obstawiam, że to kwestia do dogadania

jason
@samm

mi by pasowało max raz w tygodniu musieć być w biurze, da się to zrobić?

jason
@samm

bo rzadziej chyba nie bardzo? jak do tego podchodzą?

agnieszka
@jason

może to być zależne od stanowiska i ogólnie danego projektu i osób z którymi przyjdzie ci pracować, ale sądzę, że w tym przypadku to najlepiej dogadywać szczegóły już na etapie rozmów z nimi, bo jak ci mega zależy na tym zdalnym, to no lepiej od razu się dowiedz co i jak

aso
@agnieszka

no tak szczegóły to osobiście trzeba, ale ogólnie ktoś by mógł napisać jak jest ze zdalnym, nie mają nic przeciwko?

Paulina

Oferujecie dofinansowania do studiów, dotyczy osób które chcą się po prostu dodatkowo edukować. Może od tego zacznijmy, jak to rozumieć

magno
@Paulina

no kto może z tego skorzystać? chodzi o podyplomowe studia czy np. magisterskie też by mogły być?

aso

no w zasadzie to nic nie stoi na przeszkodzie się zapytać np. na rekrutacji, jak tu nie będzie odp, a temat cię ciekawi ;)

bielsko

Na stronie jest dużo informacji ale czy ktoś mógłby napisać od serca jak wygląda praca w firmie?

Łukasz

Mam pytanie dotyczące stażu w firmie. Po studiach z informatyki można się tu załapać na kilkumiesięczne praktyki albo staż żeby złapać trochę doświadczenia? Ktoś uczestniczył w takim programie a potem został w firmie na stałe? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

arkk
@Łukasz

no pewnie jakbyś się sprawdził to są duże szanse, że zostaniesz na dłużej, a ogólnie gdzie można do nich znaleźć oferty na takie staże?

średnik
@arkk

a to nie jest tak że na staż się sam zgłaszasz??

średnik
@arkk

mi się wydaje, że do tego nie trzeba ofert, bo jakoś tak kojarzy mi się, że oferty to chyba o pracę już są, ale na staż? ja nie wiem, odpowie ktoś?

Łukasz

No właśnie ja też myślałem żeby tak zrobić tylko chciałem podpytać czy na staże przyjmują sezonowo. Np. w wakacje jak jest mniej pracowników bo wiadomo urlopy i wtedy przydaje się stażysta do pomocy. Jakbyś się czegoś dowiedział to napiszesz? Będę zobowiązany.

essa
@Łukasz

jasne, postaram się podpytać tylko teraz mam urwanie głowy ale jak tylko się zbiorę to dam znać

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
multikulti

hej, w jakim stopniu macie dofinansowaną kartę multisport? w sensie ile się dopłaca teraz?

multikulti
@multikulti

i jeszcze jedno od kiedy przysługuje? od razu po zatrudnieniu czy po okresie próbnym, jak u was to jest rozwiązane?

jakson
@multikulti

a skąd wiesz, że w ogóle mają?

jakson
@multikulti

i co w sytuacji, gdy ktoś nie chce z tego korzystać, jest jakaś inna alternatywa?

no
@jakson

W sytuacji gdy nie chcesz korzystać to nie korzystasz i tyle. To nie jest obowiązek, to jest dodatek.

akro
@no

no dokładnie, jak ktoś chodzi i faktycznie korzysta dość regularnie z tych obiektów sportowych to się opłaca, bo jak ktoś idzie raz na ruski rok to nie wiem czy bym się decydował

turc

jeszcze jedno pytanie - rozlicza się od godziny czy raczej od wykonanych zadań?

@turc

stanowisko fullstacka mnie konkretnie interesuje

@turc

a to ja sie podepne pod pytanie: jak często się dostaje feedback od project managera? na bieżąco raczej, raz w tygodniu?

Magda
@turc

I od godziny i od zadania To zależy na co się umówisz i jest możliwość umówienia się na wykonanie zadania za konkretne pieniądze

@Magda

hmm okej, no dobra, podpytam jeszcze dokładnie jak to działa jak pójdę na rozmowę

Atom
@turc

A to juz chyba zalezy od konkretnego stanowiska

dżoker
@Atom

No ale wskazał o które konkretnie mu chodzi

@Magda

pewnie też zależy to od formy zatrudnienia, co nie?

mieszko

Na B2B jest opcja się zatrudnić tutaj?

mieszko
@mieszko

No i mam jeszcze pytanie takie ogólne. Co jest waszym zdaniem lepsze B2B czy UoP i od jakiej kwoty co się bardziej opłaca? Sam o tym ostatnio myślę i chciałbym poznać zdanie większej grupy osób.

disq
@mieszko

co lepsze? zależy dla kogo... no każdy ci odpowie ze swojej perspektywy przecież...

@mieszko

To też zależy na jakim etapie budowania kariery jesteś. Jak na początku, to raczej UoP

@mieszko

Wiadomo, że na działalności zarobki zazwyczaj są wyższe, ale jednak pojawiają się też koszta, których zwykły pracownik na umowie nie ponosi - ZUS, księgowość. To też zależy jaką pracę wykonujesz, w niektórych zawodach jest to wręcz domyślna forma zatrudnienia, bo po prostu się lepiej kalkuluje. Musiałbyś sobie przeliczyć na chłodno co ci się bardziej opłaca, czy jest obecnie sens inwestowania we własną działalność itd.

@mieszko

nie ma konkretnej kwoty od której warto przejść na b2b. tak jak już wyżej napisano, musisz sam sobie obliczyć zyski i straty z obu tych rozwiązań, bo nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.

@mieszko

ale ja za to mam pytanie czy pada od firmy jakaś sugestia na jaką umowę preferują zatrudnić pracownika czy jest w tej kwestii pełna dowolność?

@Fr

Po prostu określ na rozmowie preferowaną formę zatrudnienia, myślę, że wszystko do dogadania

Fr

właśnie chyba nie mam preferowanej opcji, podpytam, może coś doradzą

sql

hej, ktoś powie, czy te ogłoszenia o pracę na ich stronie to aktualne?? nie widzę tam żadnych dat i się zastanawiam czy można na to dalej aplikować, bo byłbym zainteresowany jakimś juniorskim stanowiskiem, polecacie szczególnie jakiś zespół na początek?

sql
@sql

a i jeszcze, juniorzy mają opcję pracy zdalnej? ile trzeba przepracować z biura jak coś?

Mix
@sql

jakiś zespół? to ty powiedz w co celujesz, przecież nawet na stanowisko juniorskie z reguły trzeba mieć jakieś skille, lub predyspozycje chociaż, więc to nie my ci powinniśmy wybierać

no
@Mix

Racja, musisz ogarnąć co wiesz, o czym masz pojęcie i posprawdzać oferty, ewentualnie możesz też się skontaktować z rekru i coś doradzą może.

Móc możesz, skoro wiszą.

disq
@TalkingHead

dokładnie, po coś tam są

juni
@sql

pytasz o to ogłoszenie na Junior Helpdesk Engineer?

juni
@TalkingHead

a są gdzieś jeszcze dodane jakieś inne juniorskie oferty pracy?? dajcie znać :)

@juni

A gdzie mają być...tam gdzie wszystkie pozostałe.

@juni

Przecież nie wrzucają różnych ofert w różne źródła, że części szuka się tu, części tam, jaki byłby w tym sens

IT

hej jestem studentem zaocznym informatyki, widziałem pare ogłoszeń do was do firmy o IT, chciałem sie zrekrutować ale mieszkam aktualnie w krk i sie zastanawiam czy jest możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej, jakie mają do tego podejście?

@IT

z tego co sie dowiedziałem to tak, ale no musisz pokazać że ogarniasz i jakieś tam powiedzmy doświadczenie

IT
@lyrr

czyli byłeś już na rekrutacji? wiesz czy są jakis tam zadania... niby masz napisane na stronce ale wole miec pewność i się przygotować

@IT

na rozmowie jeszcze nie byłem więc nie odpowiem o co dokładnie pytali, no ale jak ogarniasz temat na jaki się rekrutujesz to logiczne że jakoś to zweryfikują

ddeliasz
@lyrr

z tego co słyszałem to są jakieś dni próbne ale też czekam na rozmowę

Atom
@IT

Jest opcja, ale nie wiem czy od razu

grinch

takie pytanko, macie tu coś na święta? czy raczej nie?

mielimieli
@grinch

tajemnica sluzbowa kolego.. a tak serio to cos sie znajdzie

@mielimieli

dobra, to może źle sformułowałem pytanie - co macie na święta?

@mielimieli

bo odpowiedź w obecnej formie mnie nie do końca satysfakcjonuje

Paradiso

czy alfavox uznaje aplikacje inicjujące, czy nie ma sensu wysyłanie takowej?

Neo
@Paradiso

Wygląda mi na to, że tak. Na stronie w zakładce kariera pod ofertami pracy jest taki dopisek, że jak nie znalazłeś oferty dla siebie to możesz wyslać cv

Aloy
@Paradiso

Ja jestem zdania, że jak na czymś zależy to zawsze jest sens spróbować. Nie mam pojęcia jaki będzie tego efekt ale wiadomo - nie wyślesz, nie będą o Tobie wiedzieli. Jeśli np. pracujesz teraz gdzieś indziej i chcesz przejść akurat tutaj no to to nie jest zły pomysł, najwyżej się nie uda, bo akurat nie będzie takiej możliwości.

@Aloy

Ok, dzięki wam. Myślę, że spróbuję.

Dariusz
@Paradiso

Kiedy planujesz aplikować? Daj znać czy się zaprosili :)

@Dariusz

Postaram się nie zapomnieć :)

@Paradiso

A co to za wynalazek te aplikacje inicjujace? Pierwsze slysze

Golden
@Kofeina

Powiedzmy..jest to złożenie CV do pracodawcy, mimo braku ofert pracy

@Golden

i rozumiem, że wtedy wysyłając taką aplikację sam mogę sobie wskazać stanowisko, które mnie interesuje? to dotyczy jednego czy można wpisać kilka stanowisk?

@Golden

komuś się udało właśnie w ten sposób się zatrudnić?? jest jakaś szansa?

korin
@Kofeina

znaczy wiesz dając kilka stanowisk, bedzie wyglądało że po prostu chcesz gdziekolwiek jakkolwiek pracowac więc moga mniej poważnie ją rozpatrzeć. ja bym konkretnie uderzył w stanowsko napisał dobry list motywacyjny i wg zebys zatrudnił się tam gdzie chcesz i jak chcesz

@Golden

ahaa, okej... dzieki za odpowiedz

dexa
@Kofeina

i jak się sprawy mają? składałeś tę aplikację inicjującą? masz jakieś info?

Krystyna
@dexa

Chętnie też się dowiem czy warto taka aplikacje wysyłać. Dajcie znać czy warunki na taka aplikacje można uzyskać jakieś dobre?

kobos
@Krystyna

jak nie wyślesz, to się nie dowiesz, a o warunkach to pewnie też dopiero na rozmowie możesz pogadać

uszka
@Krystyna

to że na ten moment nie poszukują nie oznacza że nie będą zainteresowani jeśli masz coś do zaoferowania, jak się nie odezwą odrazu to napewno jak będą szukać to tam zaglądną

on
@uszka

czyli warto tak zaaplikować, z tego co rozumiem?

Mariusz

Jak się pracuje na wsparciu klientów? jest wciąż właściwie taki dział? bo to kiedyś słyszałem.

odp

Skąd to info? Nie. Zajmuje się tym dział handlowy

@odp

czyli programiście nie kontaktują się z klientami w jakichś sprawach tutaj?

@myst

jak tak jest to bardzo by mi to odpowiadało. mam rozumieć, że przekazuje się info handlowcom i oni klientom? czy są jakieś wspólne spotkania?

Gruźlik
@Mariusz

niee, raczej nie ma nic takiego

Ameno
@Mariusz

A skad informacja o takim? Ogloszenie takie bylo?

sigma

czy na wszystkich stanowiskach można pracować zdalnie? w ofertach pracy tylko na niektórych jest napisane, że praca jest zdalna

Beta
@sigma

wydaje mi się, że raczej podali by taką informację w ogłoszeniu, ale to moje przypuszczenie, zawsze możesz podpytać stricte o dane stanowisko, które cię interesuje

alma
@sigma

Mysle, ze nie ma opcji ze na wszystkich

Golden
@sigma

Zatem można odpowiedzieć na to pytanie, metodą dedukcji. Skoro tylko w niektórych jest napisane, że zdalna.. Jakby był problem dalej problem to odpowiem. Pozdrawiam

@sigma

Z tego co czytam, to nie na wszystkich

Rom
@Golden

to od czego to zależy kto może zdalnie a kto nie?

rolek
@Rom

to chyba podpytać w rekrutacji trzeba

rolek
@Rom

ewentualnie czy w grę wchodzi hybryda? bo to też byłoby dobre

barszczyk
@rolek

z tego co mi wiadomo to na luzie można sobie ogarnąć zdalne/ hybrydke

barszczyk
@barszczyk

tylko zastanawiam się jak będzie wyglądała kwestia umów..

uszka
@barszczyk

na umowe o pracę zazwyczaj w sumie tych co kojarzę to właśnie na niej są, jest jeszcze jakaś chyba do wyboru ale nwm

bielik

Ktoś orientuje się jak przebiega proces rekrutacyjny? Czy jest wieloetapowy? Czy ciężko się dostać? Jak to wygląda wszystko?

@bielik

Myślę, że w dużej mierze zależy to od stanowiska na jakie aplikujesz

Voy
@bielik

cały proces rekrutacyjny masz opisany na ich stronie i z doświadczenia to tak właśnie to mniej więcej wyglądało u mnie, a czy trudno się dostać to ciężko mi stwierdzić, no ja się dostałem akurat, ale ilu kandydatów mają na miejsce aktualnie to nikt tego nie wie

szrek
@bielik

i pewnie czy jest dużo chętnych na to stanowisko, na co aplikujesz?

bielik
@szrek

Junior Helpdesk Engineer

wonsz
@bielik

a czy na to stanowisko wymagają dużego doświadczenia?

luka
@wonsz

nie ma tego napisane?

jedrol
@wonsz

nie, na juniora nie musisz mieć dużego jak sama nazwa wskazuje, w karierze masz napisane że absolwenci pasjonaci...

jack

hej jeśli studiuje zaocznie jest szansa na jakieś dopłaty, w związku z tym że cały czas się rozwijam? jestem po technikum informatycznym.

@jack

dofinansowują studia, piszą o tym w ofertach pracy

@jack

aczkolwiek jak konkretnie to działa to nie wiem, bo sam nie jestem już od dawna studentem

snow
@hubs

Ja tez teraz kończę studia i szukam miejsca na praktyki nie jestem pewny czy je organizują, ale właśnie widziałem w ogłoszeniu że oferują prace zdalną jak i stacjonarną i zastanawiam się czy jak bym przychodził normalnie do biura to mogli by mnie przyjąć? ewentualnie potem zatrudnić jak bym się sprawdził

anton
@jack

mnie też to zainteresowało i no w benefitach jest info o dofinansowaniu do studiów, ciekawe czy chodzi o jakieś konkretne i czy dotyczy to nowych czy już rozpoczętych (bo ja też w trakcie jestem), czy to bez znaczenia kiedy rozpoczęte, jeśli ktoś miałby informacje to chętnie się dowiem i podbijam wątek, bo to by była spoko opcja i no jakby nie patrzeć to jest podnoszenie swoich kwalifikacji, więc obopólna korzyść

anton
@snow

zawsze możesz napisać maila z takim pytaniem, na stronie nawet chyba napisali, że jeśli nie znalazłeś dla siebie oferty, to można i tak przesłać CV, więc może dołącz też dobry list motywacyjny i jak będzie coś ciekawego to się odezwą, sam jestem ciekaw, bo to taka forma aplikacji spontanicznej, ja akurat zamierzam aplikować na dostępne oferty pracy, ale gdyby ich nie było, to właśnie tak bym zrobił

owsik
@anton

jak by się do Ciebie odezwali to mógłbyś dać znać, ile czekałeś na telefon, i jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna ile miała etapów?

@owsik

na ich stronie masz dokładnie opisany proces rekrutacyjny, zobacz sobie

@owsik

nawet chyba tam podali orientacyjny czas oczekiwania

Daniel

Dawajcie tak serio, bez zbędnej otoczki. Jakie warunki? Warto się tutaj pchać w ogóle? Opinię firma ma raczej dobrą, ale najlepiej dowiedzieć sie prosto z mostu od pracowników

Okaz
@Daniel

wystarczy poczytać trochę profil. chyba że oczekujesz opinii najnowszej z ostatniej chwili

@Okaz

Te starsze czytałem, oczekiwałem czegoś z sytuacji aktualnej i obecnej, chyba że to jakiś problem

ITSamurai
@Daniel

Jest OK, chłopaki z teamu są OK, leader też, jest git.

@ITSamurai

No to OK ;) Dzieki

Kolos
@Daniel

Aktualnie polecam. W dobrym kierunku to wszystko idzie, fajne warunki mogą zaproponować

@Kolos

jakieś aktualności? coś się pozmieniało w tym czasie, wie ktoś?

@myst

o jakie aktualności pytasz? odnosząc się do komentarza poprzednika to chłopaki nadal ok i lider też nadal git ;) moim zdaniem przynajmniej

turc

na jakim sprzęcie się pracuje, na linuxie można pracować?

@turc

i rozumiem, że sprzęt się dostaje oczywiście, prawda?

@hoff

Dostaje się, chociaż należy uczciwie przyznać, że nie jest to sprzęt z najwyższej półki.

@y

okej, jakichś wygórowanych wymagań nie mam, byle działało. dzięki

@y

dasz znać do konkretnie czy to raczej tajemnica?

juki

nie wiecie czy oferują umowy B2B?

@juki

bo tylko taka mnie interesuje, a jak tego nie mają to nawet nie będę aplikować, więc może ktoś mi zaoszczędzi czasu i odpowie tutaj :)

combi

widziałem b2b w jednej ofercie, więc oferują

combi
@juki

kwestia czy na każdym stanowisku

@combi

dzięki, to już dla mnie jakieś info

@combi

w mojej ofercie tego nie było z tego co mi się wydaje

@combi

ale w takim razie złożę i zobaczę co będzie

@combi

chyba, że jest jakiś kontakt z rekrutacją, żeby zapytać?

Nepato
@juki

Możesz kontaktować się na ogólny, to cię przełączą pewnie.

simekon
@juki

Widziałem tylko, że jest mail rekrutacyjny to na niego pewnie odpowiadają, ale telefon to chyba tylko do biura.

Dariusz
@juki

Czemu wolisz B2B zamiast umowy o pracę?

@Dariusz

bo mam założoną działalność.

joms
@juki

i jak to wtedy działa? bardziej się opłaca ogólnie? bo się zastanawiam też nad tym i nie wiem czy warto

joms
@juki

i to wtedy też sam sobie księgowość robisz czy jak?

@joms

Pewnie tak? Chociaż fajnie jakby firma jakąś pomoc co do tego oferowała, zawsze problem z głowy

Magda

Oferują. jest możliwość podpisania B2

Tak.

Komodo

Czy na rekrutacji pojawiają się jakieś testy, czy zadania werfikujące wiedzę?

@Komodo

I czy jest to standardem, czy raczej na konkretnych stanowiskach?

@Komodo

I ile czekaliście na feedback po rozmowie?

@Komodo

ja miałem takie zadanie na rekrutacji

@Komodo

ale to ze względu na niewielkie doświadczenie

@poui

I trudne było to zadanie?

@poui

Bo nie wiem jak się przygotować

@Komodo

Z tego co pamiętam to nie

@poui

A powiesz jakie było czy nie pamiętasz tak dobrze już

@Iwona

Jakąś apkę testową miałem napisać

bbiza
@poui

i to jakoś po rozmowie zadali czy przed?

@bbiza

Po rozmowie

bbiza

okej, dzięki

nowak
@bbiza

a to trochę inaczej widzę, z reguły jakieś zadania to dostawałem przed rozmową jak gdzie się aplikowało

@nowak

Ale to w sumie chyba spoko, bo jak po rozmowie by stwierdzili, że jednak kogoś nie chcą to po co na marne miałby zadanie robić?

@nowak

a to różnie bywa, ja raz dostawałem przed, raz po, nie ma reguły.

@Iwona

a tam na marne, zawsze się można czegoś przy okazji nauczyć

@Komodo

Na stanowisko programisty dostałem "zadanie domowe" do wykonania.

DevOps

Czy składając CV do firmy trzeba mieć jakieś portfolio? To znaczy czy muszę mieć jakieś samodzielnie napisane projekty, czy wystarczy doświadczenie w innych firmach?

@DevOps

z tego co wyczytałem niżej to obowiązuje zadanie rekrutacyjne i zastanawiam się czy to wystarczy czy trzeba mieć coś ponad to, bo szczerze mówiąc nie mam żadnych "swoich" projektów, tylko takie z innych firm

@DevOps

szczerze mówiąc, to nie wiem jak dokładnie się na to zapatrują w rekrutacji. w każdym razie ja czegoś takiego nie miałem i zostałem przyjęty

@DevOps

to znaczy nie miałem portfolio, wystarczyło doświadczenie i zrobienie zadania. pomyślałem, że warto uściślić mój poprzedni komentarz

Dobra, w ten sposób

Dzięki wielkie

@DevOps

Nie ma sprawy. Warto spróbować bo czasami lepiej przyuczyć nawet

@fencer

A to akurat do przyuczenia pracy nie szukam

@fencer

Raczej jestem pewny swoich umiejętności ;)

@fencer

Ale tak naprawdę dopiero co złożyłem CV, więc zobaczymy jak to pójdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042