Opinie o Lufthansa Global Business Services w Gliwice Puszkarska 7i

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lufthansa Global Business Services. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lufthansa Global Business Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lufthansa Global Business Services w Gliwice Puszkarska 7i

Am

Ja nie wiem, moim zdaniem jak się mówi "rotacja jest ogromna" a ludzie, którzy podobno najczęściej odchodzą pracują po 6 miesięcy już to chyba całkiem sporo

Kalina

50% ludzi pracujacych we firmie to ludzie,ktorzy pracuja zaledwie pare miesiecy. Rotacja jest tak ogromna,ze nawet nie ma od kogo sie porzadnie niczego nauczyc,bo niby jak skoro najstarsza osoba w teamie pracuje od 8 miesiecy???

Aga

Młodszy księgowy z jęz niemieckim ile dają na start?

Aga

Młodszy księgowy z jęz niemieckim ile dają na start?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Jaskier

będę się chyba rekrutowac na to stanowisko, opowiedz dlaczego jest ciekawe? :)

świezak

Dziwne - ja mam dylemat bo czytam te opinie a znajomi z firmy mówią co innego - a sama firma oferuje kwoty 5 cyfrowe.

świezak

aj

od 2 tygodni do 3 miesięcy

małami

Jak długo czekaliście na odpowiedź po ostatnim etapie rekrutacji w Krakowie?

iz

Na wszystkich stanowiskach sa znizki po 6 miesiacach pracy.

misiu

Bzdura, u mnie w teamie wszyscy korzystaja ze znizek, zwiedzilismy caly swiat!

kandydat

Ile po finalnej rozmowie czekaliscie na odpowiedz?

jj
@kandydat

do tygodnia

szukajaca

ile trwa rekrutacja w Krakowie?

er
@szukajaca

Przynajmniej miesiąc (w moim przypadku).

Janusz

poczytaj forum najpierw a potem pytaj, wszystkie odpowiedzi sa zawarte powyzej wyslij cv na co chcesz, to oni przydziela ci juniora lub nie, zaleznie od doswiadczenia, co jest dosc logiczne. znizki sa. ale z taka iloscia kruczkow, ze nikt ze znajomych z lufy z nich nie skorzystal...

enki

Firma bardzo zla. Musialam odejsc bo pomimo wysokich kwalifikacji bylam traktowana bardzo zle przez przelozona - nota bene bardzo zle mowiaca po niemiecku i z nieciekawym angielskim. Zastanawiam sie nad skierowaniem sprawy na droge sadowa poniewaz posiadam materialy dowadzace moich racji. Poza tym management ukrywa takie sytuacje i pozwala na wzajemne podkopywanie sie pracownikow. Nie wiem co to za firma ale z pewnoscia nie polecam nikomu. Mam wiele lat doswiadczenia w pracy, ktora tam wykonywalam ale czegos takiego jeszcze nie widzialam. Poza tym firma nie chciala wyplacic naleznych pieniedzy. Sprawa jest u prawnika.

aplikujcie do wszystkiego, co wam sie zamarzy, ale nie do LGBS. Jesli myslicie, ze znizki na loty to cos fenomenalnego - tak nie jest. Ceny biletow sa ok ale warunki, ktore musicie spelnic zeby z nich skorzystac sa smieszne - jestescie na liscie rezerwowej, nocowanie na lotniskach to nic przyjemnego a zdarza sie to czesto, zwlaszcza jak bierzecie kogos ze soba. Przy zarobkach, jakie oferuje LGBS, ceny tych bieltow wcale nie sa powalajace :P Lufthasna ma mocna, dobra marke. Centrum w Krakowie to nie Lufthansa - to LGBS. Czyli balagan, balagan i jeszcze raz balagan, niemiecki porzadek i niemiecka solidnosc to cos, czego sladu nie znajdziecie w polskim centrum. generalnie odradzam, choc zapowiadalo sie tak pieknie...

kogut

wszystko co powyzej - prawda, widze ze ludzie wylewaja niezadowolenie po ocenach rocznych, hehe... nie dziwie sie, rok sie przemeczac zeby wszystko mialo rece i nogi po to zeby uslyszec, ze dostanie sie maly bonus lub niezauwazalna podwyzke bo twoj TL znalazl na ciebie jakas totalna (usunięte przez administratora) zeby nie musiec ci placic wiecej. pzdr dla kadry zarzadzajacej, mam nadzieje ze to czytaja i juz sie ciesza na jeszcze wieksza fale wypowiedzen w kwietniu niz w zeszlym roku

to i ja dodam swoje trzy grosze - pracuje w firmie od dwoch lat i nie zamierzam spedzic w niej trzeciego. Zgadzam sie z przedmowcami, ze atmosfera siada z miesiaca na miesciac. Gdyby nie to, ze mam super atmosfere w teamie dawno by mnie tu nie bylo. Jednak wypowiedzi o ogromnej rotacji sa prawdziwe - 1/3 mojego teamu juz odeszla lub jest w trakcie szukania nowej pracy, jak odejda oni to nic mnie tu juz nie bedzie trzymac - bo co mialo by? Ogromny work load i tym samym wielki stres? Perspektywa ze work load nie zmaleje, bo ludzie odchodza a z zatrudnianiem nowych nikt sie nie spieszy? A moze brak jaichkolwiek perspektyw na ludzka podwyzke (300 zl podwyzki na reke zaproponowane mi na rozmowie podczas oceny rocznej, przy obecnych zarobkach, spowodowalo tylko usmiech politowania na mojej twarzy). Pracuje w dziale, gdzie proces jest trudny (HR) a praca ciezka i jest jej duzo. Kontakt z klientem mamy na codzien a przez balagan w procesach, ciagla obecnosc nowych ludzi, ktorych nikt nie ma czasu uczyc wiec ucza sie z manuala, klienci sa niezadowoleni i frustracje wyladowuja na nas. Nie mam zamiaru znosic czegos takiego za tak marna pensje. Team Leaderzy nie widza nic zlego w tym, ze nowi musza uczyc sie z dokumentacji (w koncu po to jest). Tylko ze nauka z manuali nie za wiele daje i takie osoby popelniaja mase bledow, do czego maja prawo. A po paru miesiacach odchodza bo nikt ich niczego nie uczy. Tragedia. Z rozmow z ludzmi wynika, ze nie jestem jedyna ktora ma takie odczucia, a i z opinii widze, ze jest masa ludzi ktora ma tego centrum po dziurki w nosie. Dziekuje za uwage. Nie idzcie tam do pracy.

Janek

Atmosfera jest bardzo słaba. To prawda, jak wyżej, że team leaderzy i managerowie nie mają tu pojęcia o kontakcie z pracownikami, w dziale HR. Robisz na taśmie, szybciej i więcej, aby Twój manager, czy Team Leader mógł dostać premię. Sam myślę o zmianie pracy, bo tu jest równia pochyła. Z roku na rok coraz gorzej. A rotacja jest, bo tak traktują tu nowych, ze nie dziw ,że odchodzą. Zero wdrożenia w pracę, w większości sam bierzesz manuala i uczysz się wszystkiego. A jak chcesz odejść to idź.

wprost

Nie wiem czemu ludzie tak bardzo boja sie liczb. Rozmowa na temat pensji w tym centrum to jakies tabu, szeptanie po katach o tym kiedy czy i za co mozna dostac 50zl podwyzki.... smiac sie chce... rzuce paroma liczbami - osoba z niemieckim, w wiekszosci dzialow, dostanie ok 2000 do MAKS 2500zl na reke - ta druga suma to raczej osoby z doswiadczeniem, perfekcyjnym niemieckim i na wymagajace stanowisko (np. z otwarta linia telefoniczna dla niemcow). Ludzie z jednym jezykiem (angielskim) zarabiaja po 1700-1900 zl netto, nawet w dzialach IT. ZE-NA-DA! I dziwic sie, ze rotacja wieksza niz w toi toiu na krakowskich wiankach... Polecam osobom, ktorym nie zalezy na powaznej pracy a jedynie na doswiadczeniu...

Zostaw merytoryczną opinię o Lufthansa Global Business Services - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lufthansa Global Business Services?

Kandydaci do pracy w Lufthansa Global Business Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lufthansa Global Business Services
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.

Lufthansa Global Business Services