Opinie o Lufthansa Global Business Services w Gliwice Puszkarska 7i

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lufthansa Global Business Services. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lufthansa Global Business Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lufthansa Global Business Services w Gliwice Puszkarska 7i

twr

jesli to centrum nie upadnie w ciagu paru najblizszych lat bede mooooocno zdziwiony. To co sie tam dzieje od jakiegos czasu to jakis zart. Pieniadze marne, roacja OGROMNA (co ma swoja przyczyne). Burdel w procesach (usunięte przez administratora) w administracji. Stopniowe obnizanie benefitow, czuc atmosfere kolchozu, w ktorym siedza sami ludzie tuz po studiach, ktorzy sa wdzieczni za glodowa pensje dopoki nie rozeznaja sie w rynku krakowksich korpo - wtedy od razu uciekaja. Przy takiej rotacji nie ma szans na dobrze funkcjonujace dzialy. Kiedy po migracji proces zaczyna sie stablizowac, zaraz nestepuje totalny chaos bo LUDZIE SIE PO PROSTU ZWALNIAJA. Niestety, nie polece nikomu. Chyba, ze osobie ktora nadal utrzymuja rodzice i nie zalezy ci na dobrych zarobkach a tylko na mozliwosci wpisania sobie mocnej marki w CV

jasia

Niestety, opinie o chaosie, kadrze zarzadzajacej nie radzacej sobie w podstawowych kontaktach interpersonalnych i rowni pochylej jesli chodzi o kierunek rozwoju - sa prawdziwe. Zarobki malutkie, osoby z niemieckim moga liczyc na pensje ciut wyzsza od kasjera w auchan, takie sa fakty. Obowiazkow z miesiaca na miesiac coraz wiecej (w wiekszosci dzialow), przez ciagla rotacje pracownikow brak back-upow, nadgodziny NIEPLATNE, stres, problem z wolnym i elasycznymi godzinami, ktore przedstawiaja jaka tak mocna zalete pracy w tym centrum. Nie zanosi sie na zmiany na lepsze. Rosnie work load, nie zarobki. Podwyzki granicza z cudem. Zatrudniani sa studenci ktorzy zdobywaja doswiadczenie i uciekaja, bo wszedzie zaplaca im wiecej - srednie widoki na spokojna prace z perspektywami na lata. Wielkie znizki na bilety maja wiecej wad niz zalet (zwlaszcza w dobie tanich linii), coraz mniej benefitow (w tym roku OBCIETO dotacje na wyjscia teamowe... zenada). Nie polecam osobom, ktore licza na prace, w ktorej zarobia GODNE pieniadze i ktora zechca wykonywac dluzej niz pare miesiecy.

magnolia

2 lata temu, gdy LGBS dopiero powstawało (bo wcześniej firma nazywała się Airline Accounting Center), perspektywy pracy tam były obiecujące. Obecnie, po 2 latach z przykrością muszę stwierdzić, że bardzo się rozczarowałam. Przede wszystkim brak możliwości rozwoju, brak jakichkolwiek szkoleń zewnętrznych. Firma jawnie okłamuje zatrudnianych pracowników, np. na rozmowach kwalifikacyjnych wielu osobom obiecywano podwyżkę po pomyślnym przejściu okresu próbnego, nie dostał oczywiście nikt. Nie mówiąc o obiecywanych awansach na rozmowach rocznych czy podsumowujących - ale to chyba standard w każdym korpo. Na dzień dzisiejszy jest bardzo duża rotacja pracowników. Zresztą od managementu można usłyszeć wprost na oficjalnych spotkaniach, że rotacja na poziomie kilkunastu procent na rok jest wliczona w koszty (!). Coraz wiecej dodatkowych obowiązków, rozdzielanych na pracowników i podpinanych pod "szanse na rozwój". Przykład - jeden z managerów / koordynatorów odchodzi, nie szuka się nowej osoby na jego miejsce, tylko przydziela jego zadania innym.Oczywiście żadnej gratyfikacji za te dodatkowe zadania nie ma. Jedyny plus, który mnie tam jeszcze trzyma to elastyczne godziny pracy (można przychodzić między 7 a 10 i wychodzić po 8.15 h pracy). Plusem jest też bonus roczny, który na razie jest zależny od wyników pracownika, a nie kondycji firmy. Ale też już zaczynają przy nim majstrować....Ogólnie słabo, najbardziej opłaca się osobom z niemieckim, ale nawet z tego działu sporo ludzi odchodzi. Poza tym duża presja czasu i tickety, tickety, tickety...

Natalia

Atmosfera bardzo słaba, jeśli nie trzymasz z managerem, to słabo z Tobą. Szczególnie "Pseudo Team Leaderki" które mówią łamanym niemieckim z awansu i zachowują się, jakby wszystko wiedziały. Przerost formy nad treścią. Ogólnie podrzędny pracownik jest tam niczym. Dział administracyjny - potwierdzam jak wyżej, zero profesjonalizmu, wszystko ciężko załatwić

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
waldi

ogolnie slabo to wyglada. Rotacja na mega wysokim poziomie. Jakosciowo coraz gorzej. W np. reportingu tworza jakies smieszne dzialy dla stazystow. Praca polega glownie na odswiezaniu pivotow. Dla malo ambitnych wystarczy. Zarobki bardzo slabe jak na zachodnia firme i wymagania. Ogolnie w Krakowie kazda inna firma SC placi wiecej. Szkolen brak, znajomosci, znajomosci i jeszcze raz znajomosci. Jak je masz to pojedziesz nawet na migracje nie znajac jezyka. Byl taki przypadek w reportingu. I albo sie podlizujesz i trzymasz z menedzmentem albo dasz sie zrobic w balona i sam odejdziesz. Ogolnie slaba komunikacja pionu zarzadzajacych z normalnymi szeregowymi pracownikami. Praktycznie nikt nie pyta Cie o zdanie, jestes zwyklym pionkiem na szachownicy i tyle. Nikomu nie polecam. To moja 3 firma SC ale takiego balaganu nie widzialem i nie myslalem ze tak mozna spuscic firme na psy. To moj 3 rok w LGBS... rowna pochyla. Dobrze ze juz od kilku miesiecy mnie tam nie ma.

xyz

Witam, czy ktoś może opisać jak wygląda staż w Krk w dziale księgowości? Co trzeba umieć i co mnie najbardziej interesuje: czy realnie można się czegoś nauczyć?? ( chodzi mi o osobę ciekawą świata i skorą do poznawania nowych rzeczy)

Starałem się tam na staż ale jak się okazuje na staż już powinienem wszystko umieć to mnie może łaskawie zatrudnią żebym sobie postażował xD. A w ogłoszeniu ładnie napisane profesjonalny system szkoleń. Najwyraźniej ogłoszenia tej firmy to jedna wielka fikcja. Zresztą widać to po ilości w jakiej ogłoszenia o pracę produkują. Dział HR musi mieć zajęcie. Rekrutację prowadził Andrzej Bieniek z Gliwickiego oddziału. Jedno z pytań to co skończyłem bo on nie ma mojego CV. No przecież to kpina koleś rekrutuje i nie przeczytał nawet CV. Wystawiam ocenę mierną za brak oficjalnego chamstwa podczas rozmowy. Podsumowując typowa Polska firma, tworzą wirtualną rzeczywistość jak to u nich wspaniale zresztą jak większość polskich firm a w rzeczywistości bida z nędzą.

serek
@Marek

zdecydowanie się zgadzam, firma w ogóle nie przypomina już tego co jeszcze 2 lata temu. Ani atmosfery, ani zarobków - a do tego kompletny brak profesjonalizmu, zwłaszcza w dziale administracyjnym...

zyczliwyy

Kilka lat temu, niskie wynagrodzenia firma nadrabiała atmosferą, mozliwościami przechodzenia miedzy zespołami, benefitami. Aktualnie LGBS jest jedną z gorszych korpo w KRK: śmieszne wynagrodzenia w stosunku do ciagle podnoszonych targetów oraz ilości pracy, multum komplikacji przy korzystaniu ze zniżek na bilety lotnicze (nocowanie na lotniskach to standard), ograniczone możliwości szkoleń (ciekawsze dostępne od poziomów TeamLidera). Opinie mogą nie być obiektywne - niech oceni rynek pracy - wysoki poziom rotacji na zewnątrz od ok. roku chyba o czymś świadczy.

NIE!

Firma zdecydowanie już nie jest taka, jak kilka lat temu. Atmosfera uległa znacznemu pogorszeniu, każdy pilnuje tylko swojego nosa, a i czasem słyszy się o podkładaniu świń. Typowa korporacja! Do tego ogromny nakład pracy, NIEPŁATNE nadgodziny (mozna sobie jedynie odebrac czas wolny, ale na to tez sa limity). Nie wspominajac juz o braku kompetencji osob na wyzszych stanowiskach.... Absolutny brak szacunku dla pracownikow oraz chaos organizacyjny. Zdecydowanie odradzam zatrudnianie sie w tej firmie.

ziomuś

na początek może być, ale polecam szybko rozglądać się za nowym pracodawcą. Niskie zarobki i obcinane na każdym kroku bonusy, ponadto coraz gorsza atmosfera. To już nie ta sama firma co choćby 5 lat temu.

ss

Nadmiar pracy w stosunku do b.niskiego wynagrodzenia. Atmosfera uległa znacznemu pogorszeniu. Firma stała się typową korporacją, szukającą wszędzie oszczędności

programista lgbs

możesz wybrać co chcesz. zlecenia wybierają głównie studenci, którzy płacą podatek tylko 9%. pieniądze są w porządku, kierownictwo i hr bardzo pomocne, nawet jak sie trafi do upierdliwego klienta. super socjal, atmosfera, łatwa możliwość zmian technologii na inne ze względu na to, że mają masę klientów. każdy od php do javy znajdzie tu coś dla siebie

Tees

umowa o prace, samozatrdunienie, wszystko dogadujesz na miejscu, wybierasz to co z twojego punktu widzenia jest lepsze

Tees

Hej,wspolpraca bardzo fajna, rozne formy zatrudnienia - mozesz sobie wybrac, jesli chodzi o zarobki zalezy od twoich umiejetnosci, kazdy negocjuje indywidualnie, osobiscie uwazam nie jest zle.

Wacek

Hej, jak wygląda współpraca z firmą ? Ile wynosi średni zarobków przy umowie o pracę ?

Luks

jest fajnie, ciekawe projekty, wporzo kierownictwo

Sylwek

Również polecam, Bardzo dobra atmosfera w pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Lufthansa Global Business Services - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lufthansa Global Business Services?

Kandydaci do pracy w Lufthansa Global Business Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lufthansa Global Business Services
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.

Lufthansa Global Business Services