Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

lotka

Jakie są warunki finansowe na stanowisku specjalista ds. reklamacji lub specjalista ds. zamówień przedstawicielskich? najniższa krajowa? z góry dzięki za odpowiedź :)

Do Pakito

faktycznie w większości szukają specjalistów ale widziałem też ogłoszenie na pracownika kompletacji wyrobów farmaceutycznych bez doświadczenia do Łodzi

@Do Pakito

Widziałem już właśnie. Dzięki ;)

Potencjalny
@Pakito

I jak, będziesz wysyłał? Daj znać potem, bo chętnie się dowiem jak wygląda sprawa z rozmową, bo też się będę przymierzał w kierunku pracy.

@Potencjalny

Jak będę to ogarniał, to dam znać ;)

Pakito

Znajdzie się jakieś stanowisko dla osoby, która nie ma doświadczenia w branży farmaceutycznej?

Łasica
@Pakito

Tak są i takie, ale powiedz w jakiej lokalizacji szukasz w ogóle, będzie łatwiej pomóc

@Łasica

Łasica
@Pakito

Masz na olx w takim razie, przejrzyj sobie, tak będzie lepiej, niż gdybym miała wymieniać ci wszystkie stanowiska.

@Pakito

@Pakito Też się przyłącze do wątku. Ciekawi mnie na jakie stanowisko pracy można aplikować bez doświadczenia zawodowego w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łodzi? Ciekawi mnie jeszcze jakie ta firma oferuje warunki zatrudnienia?

Minnie

Mam pytanie odnośnie oddziału w Krakowie (startuję na specjalistę ds. administracji) gdzie znajduje się biuro? Bo na Olx wyświetla się, że w Podgórzu, a w mapach google już Rybitwy. Czy biuro znajduje się w tym samym miejscu co hurtownia, czy jak to jest?

Majk
@Minnie

Na Rybitwach się mieści. PS. Rybitwy to jeszcze Podgórze.

@Majk

Faktycznie :) Nie miałam pojęcia. Dziękuję w każdym razie.

pomocna

W połowie drogi ;)

@pomocna

@Majk, dziękuję za informację odnośnie biura Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. @Minnie koniecznie daj znać, jak przebiegła rekrutacja do tej pracy! Jakie kwalifikacje są wymagane?

@Marta

Nic wyróżniającego się jak na to stanowisko, pakiet Office, wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie. Takie standardy ;)

July
@Minnie

A przede wszystkim to wypadałoby mieć łeb na karku ;)

@July

No tak, ale to oczywista oczywistość, jak wszędzie

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Marlena

A jak tam ma być dobrze jak tam jakby mogli to by (usunięte przez administratora)szkłem wycierali i myli gdyby było taniej . Ta firma to jedna wielka kpina , firma która szanuje pracowników nie prowadzi cały czas rekrutacji ,(usunięte przez administratora). Ale cóż on żyją dalej w XX wieku i myślą że za 1600-1800 zł można mieć pracownika , a to nie pracownik tylko (usunięte przez administratora).

Ramon

z całym szacunkiem ale ta twoja historyjka się nie klei...

Flacha

Bedo podwyżki!!

XYZ
@Flacha

Minimalną podnoszą ?!

JACEK 2
@XYZ

A to fajnie moze któryś z pracowników niższego szczebla , Magazynierzy , Osoby od kompletacji zamówień pochwalą się zarobkami Netto za przepracowany miesiąc pracy bez nadgodzin i innych fajerwerkow . Chociaż tych w PGF co kot napłakał

@JACEK 2

Ostatnio bardzo aktywnie zacząłeś się udzielić na niniejszym wątku, co jest oczywiście godne pochwały. Widzę, że masz jakieś obiekcje co do wysokości wynagrodzenia podstawowego, jakie dostają pracownicy niższego szczebla w Polskiej Grupie Farmaceutycznej. A możesz coś więcej powiedzieć, jeśli chodzi o tę kwestię? W swojej poprzedniej wypowiedzi tylko wskazałeś problem, teraz już potrzebowalibyśmy konkretnych informacji.

Jacek

Rekrutacja na magazyn dalej trwa , tym razem poszukiwany kierownik zmiany :) . Firma która dobrze płaci i szanuje swoich pracowników takie stanowiska obsadza poprzez rekrutacje wewnętrzne z obecnych pracowników magazynowych . Tylko że PGF jakby mogło to by wycierał(usunięte przez administratora) szkłem bo taniej . Zacznijcie szanować ludzi . odpowiednia płaca , odpowiednia atmosfera , niestety tego brakuje w PGF .

JACEK 2
@Jacek

I rekrutacja dalej trwa mamy 25 Lipca 2019 cczyli przez 3 tygodnie nie mogliśmy znaleźć pracownika do Magazynu . Żenada i jeszcze raz żenada . PGF wyciera(usunięte przez administratora)szkłem dlatego nie może znalaźć odpowiedniej osoby na tak odpowiedzialne stanowisko jak kierownik zmiany na magazynie . Miło się pośmiać z wielkiej firmy tylko że Z MINIMALNYMI WYNAGRODZENIAMI TO DALEKO NIE ZAJEDZIECIE .

Jacek

Praca w PGF Nie , nie i po stokroć nie , obiecane gruszki na wierzbie a realia zupnie inne . (usunięte przez administratora) Ja cieszę się że stamtąd odeszłem końcem maja dłużej traktowania pracownika jak śmiecia nie zamierzałem znosić. Jak chcesz tam pracować to zastanów się czy warto dla pensji rzędu 1800-2200 zł na rękę .

PP

Niestety nie polecam Polskiej Grupy Farmaceutycznej , a dokładnie oddziału Wrocławskiego " MAGAZYNIER DOSTAWY " (usunięte przez administratora) Wyjaśnienie podstawowych spraw dotyczących zatrudnienia to jej PRACA , (usunięte przez administratora) Poprosiłem o przedstawienie podstawowych dokumentów dotyczących pracy i wyjaśnienie składników wynagrodzenia o których mowa była podczas rozmowy rekrutacyjnej . 1.Umowa o pracę - ten dokument dostałem oraz dokładnie przeczytałem nie budził on moich wątpliwośći . -Skladniki wynagrodzenia (pensja zasadnicza) + premia (odesłanie do regulaminu wynagrodzeń) innych składników w umowie nie było. 2.Regulamin Pracy - ten dokument też dostałem , punkt mówiący o wynagrodzeniu mówi krótko , odsyłamy do regulaminu wynagrodzeń. 3.Regulamin Wynagrodzeń - tego dokumentu niestety(usunięte przez administratora)nie miała a mówiąc dokładniej miała jekieś tylko wyrywki i tabelki z regulaminu wynagrodzeń z 2017 roku .( a sama umowa o pracę zawiera punkt o zapozaniu się z Regulaminem Pracy i Regulaminem Wynagrodzeń , zaś w umowie pracy składnikiem jest PREMIA ( mająca być opisana w regulaminie wynagrodzeń ) 4. Na rozmowie rekrutacyjnej była mowa o premi frekfencyjnej , zaś w umowie i regulaminie pracy nie ma słowa o takowej ,(usunięte przez administratora) zapytana gdzie to jest odpowiedziała że coś takiego w firmie istnieje i zobaczę to na pasku wynagrodzeń . Suma sumarum rozmowa (usunięte przez administratora)którą prosiłem tylko o przedstawienia podstawowych dokumentów dotyczących mojego zatrudnienia zakończyła się tym iż (usunięte przez administratora) stwierdziła że jeżeli ja na samym początku widzę już problemy to nie musi mnie zatrudniać . CZY PROBLEMEM JEST PRZEDSTAWIENIE PODSTAWOWYCH DOKUEMNTÓW DOTYCZĄCZYCH ZATURDNIENIA PRACOWNIKA I WYJAŚNIENIE MU JEGO PODSTAWOWYCH SKŁADNIKÓW WYNAGRODZENIA . NIE TAK POWINNA POSTĘPOWAĆ OSOBA(usunięte przez administratora)W ODDZIALE ZATRUDNIAJĄCYM BARDZO WIELE OSÓB. Pani Dyrektor Oddziału - próbuje cokolwiek załagodzić i przeprasza za zaistniałą sytuację(usunięte przez administratora) jej tłumaczenia mnie zupełnie nie przekonują . Reasumując straciłem czas na dwa spotkania łącznie ok 8 godzin z których nic nie wynikło. Powyższe też w rozszerzonej wersji zostanie wysłane do Biura zarządu PGF w Łodzi aby wiedzieli iż takie sutuacje mają miejsce we Wrocławiu. Ps: I co z tego że Pan Kierownik Magazynu , oraz Kierownik Dostaw się starają i zachęcają to pracy oraz robią to na tyle skutecznie że się decyduję jak jedna (usunięte przez administratora)osoba jest w stanie " ZMARNOWAĆ STARANIA DWÓCH OSÓB "

Andrzej Makarczuk
@PP

Dzięki za wypowiedź , miałem właśnie składać papiery na magazyn . Ale jak tam już na samym początku są problemy to podziękuję . Do tego to ich śmieszne wynagrodzenie 2450 zł brutto + premia ktora może być a nie musi .

Gosia

Ela, Pięknie napisałaś. Mamy wspaniały Zespół i wyważonego oraz rozsądnego kadrowego - Ciebie Elu, który od lat nas wspiera oraz troszczy się o sprawy pracownicze - za co jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni. Jedna bardzo powierzchowna i niesprawiedliwa ocena tego nie zmieni. Może Pan sobie pisać co chce, pod różnymi pseudonimami oraz lajkować i negować co chce - wszystkie mądre osoby wyciągną z tej korespondencji właściwe wnioski. Pozdrawiam i bardzo proszę Pana PP o nie kontynuowanie strategii agresji i obrażenia nie winnych ludzi. Z wyrazami szacunku Gosia

@Gosia

Witam Tak jak napisałem wyżej , odpowiedź zmanipulowana tak jak i pracownicy są manipulowani przez wyższy szczebel od którego są zależni . Ocena w/g mojej subiektywnej oceny jak najbardziej zasłużona . Umowa o pracę , Regulamin Pracy , oraz regulamin wynagrodzeń to 3 podstawowe dokumenty jakie otrzymuje do zapoznania i podpisania każdy nowo przyjmowany pracownik , i jeżeli juz na etapie zatrudnienia są kłopoty z którymkolwiek z nim to to jest żenujące . Dla porównania to tak jakbyście zatrudniali kierowcę tylko auta dla niego nie mieli :) , ale ma podpisac że to auto otrzymał i nim jeździ . - Trochę śmieszne . Jeszcze bardziej śmieszne jest to że za całą tą sytuację przeprasza Pani Dyrektor oddziału , co odbieram za przyznanie mi racji . Reszty nie zamierzam więcej koemtnować bo szkoda mojego czasu . PP

Basta3344
@PP

Naprawdę to niema czego żałować tego typu pracę to wszędzie znajdujesz i to o wiele lepszą a ta pseudo"firma "niech się lepiej zastanowi dlaczego tyle ludzi z niej odchodzi A niby jest tam taki miód☺...

@Basta3344

Witam Tutaj nie chodzi o żałowanie , ale o sposób w jaki zostałem potraktowany przez osobą która zajmuje się przyjmowaniem do pracy nowych osób . Jak tak rozwiązuje wszystkie problemy w firmie to POGRATULOWAĆ . Takie zachowania trzeba opisywać i potępiać . Jeszcze raz to napiszę i będe pisał za każdym razem " BRAK PODSTAWOWYCH DOKUMENTÓW " dotyczących zatrudnienia u osoby która zajmuje się tym w firmie to " Ż E N A D A " A odpowiedzi typu że regulamin jest co rusz zmieniany od 1998 roku , że cos ma być dopisane jakoś słabo mnie przekonują . U Kadrowej powinien być cały czas do wglądu ( Aktualny Regulamin Pracy i Aktualny Regulamin Wynagrodzeń ) .

Jarosław

Życzę miłego i owocnego poszukiwania pracowników niskiego szczebla " Magazynierzy , Działy kompletacji " do oddziałów gdzie gwarantowane wynagrodzenie to 2450 zł Brutto ( 1774 zł Netto ). Czy ten kraj znormalnieje ?

Ola

Rzeczywiście Wrocław Pgf - OK. Rzeczywiście weźcie się do roboty, bo nigdy pracy nie znajdziecie....

@Ola

(usunięte przez administratora)możesz rozwinąć swoją wypowiedź PGF Ok - opinie negatywna 1* Bo widzę tutaj dwie sprzeczności chyba że to OK to sarkazm :) Pozdrawiam

Ola

Polecam pracodawcę!

Kartofek

Przyszły pracownik w dziale handlowym zastanów się dobrze czy PGF to twoje miejsce pracy - premie od 6 miesięcy są nie wypłacane, są wstrzymane, bo niema ebitty,!? Ale karty celów podpisujemy, za realizację celów brak kasy, tylko podstawa :(( (usunięte przez administratora)Dziwne że są działy w Pgf, gdzie premia jest wypłacana, np magazyn, tele, a gdzie reszta?

@Kartofek

A możesz powiedzieć jaka jest podstawa? Zastanawiam się właśnie nad zaaplikowaniem, ale nie wiem czy jest sens. :)

Stasia
@Kartofek

W magazynie bałagan Brak ludzi do pracy Kto zdrowo myślący będzie pracował za kiepskie pieniądze

Mimi

Cześć Szukają Kupca do biura w Łodzi - czy w biurze jest taka sama atmosfera i wyzysk jak opisujecie w postach? Jestem lekko przerażona.

NoNAME
@Mimi

Nie ma ludzi, którzy mieliby czas na wdrożenie pracownika. Każdy wszystkiego dowiaduje się sam... o ile koledzy i koleżanki będą chcieli udzielić Ci jakiejkolwiek informacji... w trakcie realizacji swoich własnych planów do zrealizowania. Na początek dostajesz spadowe firmy, których nikt bardziej doświadczony nie tknie palcem. U kupców brakuje wiedzy merytorycznej na temat terapii lekowej, sezonowości dlatego dają sobie wciskać oferty, których sprzedaż nie ma jak sprzedać... a potem zalega to w magazynach i próżno szukać winnego, bo opiekun danego producenta już nie pracuje od kilku miesięcy. Może być tak, że będziesz musiała naprawiać fuckupy ludzi, których już nie ma w firmie i musisz kierować się tym co powie Ci KAM od dostawcy - co stawia Cię w pozycji dużo gorszej niż jeśli miałabyś wiedzę w temacie. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo duże obciążenie firmami, które sięgało -/+ 50 dostawców z bogatym asortymentem (czasami nawet dochodziło do 100 dostawców). Atmosfera? - najlepiej ustawiony dział w firmie - wyjazdy na spotkania z producentami, gifty od firm, wycieczki - bo przecież jadą też dostawcy, i nikt nie czepia się o nieterminowość... Ogólnie - są plusy i minusy.

X
@Mimi

W biurze to samo wielkie g......tylko obiecują a pracownik po 20 latach pracy traktowany jak zło konieczne

Paragrafowy

Straszna żenada w kierownictwie , czas na PiP żeby wkroczył

Bolec

Śmierdzi? Człowieku tam się nie da wytrzymać!!! Chociaż są tacy co tam śniadanie jedzą!!! :D

Stumilowy

Witam Panie Małcinie mam nadzieje ,ze grafik nie przejdzie

Zmienić kierownika !

Nie zarobisz tam, nie wyśpisz się , nie załatwisz żadnych spraw, nie będziesz miec czasu dla rodziny, nie awansujesz, nie znajdziesz szansy na rozwój. Dlaczego? Bo jest potrzeby lepsz kierownik

Xxx
@Zmienić kierownika !

Gdzie?

Zmienić kierownika !
@Xxx

Źle

Najgorsza firma na świecie źle traktuje pracowników nie polecam nikomu

precel
@Źle

Ja również nie polecam (Łódź) ..... ciężko napisać co jest tam najgorsze... przedmiotowe traktowanie pracowników, brak równego traktowanie, nieudolność kierownictwa, fatalna organizacja wszystkiego... kierownictwo udaje że coś kontroluje ale oni nie mają pojęcia co się dzieje na magazynie. Zasada jest prosta: dzisiaj pracujesz na tym dziale jutro, bąć za godzinę tyrasz już za kogoś innego. Chore i nieudolne. Nikt nowy nie wytrzymuje dłużej niż tydzień. Nic nie wolno i nic nie możesz..... (usunięte przez administratora) czuwa. Zarobki (usunięte przez administratora) żenada!!! 200h i może 3200 zarobisz ale o wolnych weekendach zapomnij. OMIJAJCIE PGF ŁÓDŹ Z DALEKA.

Kendżi

Ktoś mi powie czy wyciągnę tam 3 tys na zleceniu przy rozsądnych godzinach nie takich jak 200 godzin z wyż bo to nie jestem niewolnikiem

Lol
@Kendżi

Marzyciel , nie ma szans

Johny
@Lol

Zależy, studenci na zleceniu maja specjalny limit max 100×godzin przepracowanych w miesiacu bo zarabialiby o wiele wiecej niz osoby prscujace na stale wiec pewnie to niemożliwe

Kurek

Dzięki za opinie wlansie chciałem aplikować na stanowisko magazyniera :D będę omijał

O.S

Czy w tej firmie góra jest tak ślepa? Czy jeden z drugim prezesikiem nie kumają jednej ważnej rzecz? WY UDAJECIE ŻE PŁACICIE A MY.... UDAJEMY ŻE PRACUJEMY :D Towar zalega ale my mamy to w ..... zaczniecie płacić my zaczniemy pracować! Wybór należy do Was!

beznick
@O.S

Przydałoby się donieść na ich praktyki do jakiejś instytucji. Każą grubą gotówkę ptzewozić zwyklemu pracownikowi zamiast powierzyć to konwojentom. Ćwoki, szkoda gadać. A Pani prezes to neisamowita.....

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.