Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Żuraw

Dzięki Bogu wiedźma idzie na urlop to człowiek trochę odpocznie w ciszy nawet pracując jak zwykle na drugie zmiany od 19 do 6-7 rano. Ah ta wydajność na tych skanerach złomach co ciagle się zacinaja, szatnie i kible śmierdzące oborą.

Kustosz

Witam , jestem pracownikiem w oddziale Warszawskim. Po wcześniejszych wpisach nie ukrywam swojego zadowolenia na twarzy gdyż zgadzam się ze wszystkich w 100%! Pani kierownica nie zdążyła uposisc trochę emocjom i nadal prosi się o drogę sondową. Krzyk na nowo zatrudnionego pracownika Brawo! Powodzenia z zatrudnianiem nowych skoro ludzie nie chcą z takim potworem dłużej pracować. Śmieszne premie nie osiągalne i praca do 6-7 rano. Polacy czuja się jak Ukraińcy i finansowo tez są tak traktowani. Nie polecam. Uciekać

O.s
@Kustosz

Czas na związki zawodowe !!! Tego brakuje w tej firmie!

OST. SPR.

Wszystko wcześniej jest prawdą. Jestem pracownikiem w oddziale łódzkim od kilku lat i nigdy nie spotkałem się z tak nieudolnym zarządzaniem firmą. Problem jest na każdym poziomie zarządzania. Mój kierownik zmiany ( pies P.R) kompletnie nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, bywa że zmienia decyzję co godzina, traktuje Cię jak szmatę, bo przecież niedawno skończył ogólniak zaocznie :D. Jest najbardziej nieszanowanym człowiekiem w firmie, kompromitacja na każdym kroku. Oczywiście ma on swojego przydupasa który nie wie że jest nagrywane z każdej strony i sprawa o mobbing jest tylko kwestią czasu. Na magazynie (usunięte przez administratora) Liczy się ilość! Jeden kibelk na całą zmianę z uszkodzonym od 3 miesięcy pisuarem. Chcesz się odlać? To może za trzecią próbą się uda. Sprzęt typu paleciaki, wózki elektryczne, skanery.... ZŁOM! Finanse: żenada! Na większości działów nie wyrobisz premii bo "mądrzy inaczej" ludzie zatroszczyli się o to żebyś robił w weekendy bo inaczej 2000 na rękę ;D . Jestem na zmianie dupoliza dlatego pracujemy za innych co też wcześnie czy później znajdzie finał w odpowidnim organie władzy. Ludzie mają dosyć. Na 10 nowych pracowników 1 daje radę i jakoś to wytrzymuje. Starsi pracują bo muszą jakoś dociągnąć do emerytki. Podsumowując: nie polecam pracy w PGF ŁÓDŹ a w szczególności u P.R. Praca na tym poziomie jest wszędzie. Dlatego w najbliższym czasie i ja podziękuję temu obozówi pracy. Szkoda zdrowia i nerwów. Omojajcie z daleka PGF.

Tabloid

Tragiczne zarządzanie kadrą kierowniczą , tragiczna jakość sprzętu pracowniczego ( terminale 20 letnie zacinające się , niedziałające guziki, baterie trzymające po pół do godziny ,), stanowiska na kontroli ( stare komputery , poniszczone klawiatury, brak regulacji stołów do wzrostu pracownika , praca na tym stanowisku spokojnie mogabybyć również siedząca, ale stoi się tam po 8-13 g i człowiek nabawia się tylko schorzeń kręgosłupa i układu krążenia. Dramat , Panie kierowniku fajnie się siedzi za biurkiem ?

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poważny

Witam, mam styczność z tą firmą i uważam, że niedługo obudzą się z trzema pracownikami na krzyż na zmianie. Dużo zaczyna zdawać sobie sprawę ,że nie musi i nie będzie zostawać i robić nadgodzin. To ,że pracodawca mówi, że będą wyciągnięte wnioski z tego jak ktoś już po godzinach pracy wyjdzie bez wcześniejszego uprzedzenia jest już przekroczeniem prawnym. Dyrektor obiecuje , ale tylko rzuca słowa na wiatr, nie warto zostawać tam na dłużej, szkoda czasu, słabe pensje i premie. Na takim stanowisku w innych firmach więcej płacą wystarczy dobrze poszukać.

DO GO WORK!

To forum to jedna wielka żenada! Opinie opiniami, ale sztuczne podkręcanie moderatora forum jest widoczne gołym okiem. Totalną Żenadą jest pokazywanie danych osobowych w dobie RODO!

@DO GO WORK!

Zależy o jakich danych mówisz

Zielony

Elo. Skladalem do was cv ale jak tak sobie czytam to tam nie przyjde Hahaha tylko nie dlatego że wierzę w to wszystko bo wszędzie się jeździ po władzy ale dlatego że jesteście stanem baranów którzy powinni rzucić robotę jak wam tak źle. Piszcie tak dalej to nikt tam nie przyjdzie i nigdy nie wyjdzie o 3 hahaha. Pozdro

@Zielony

widze kolego znasz temat sam czytalem opinie jak tu przyszedlem i ogolnie robota jak dla mnie lekka ale kierownictwo fatalne nawet do tej 6 da rade wytrzymac tylko wkurzajace jest to (usunięte przez administratora) cale

Czytelnik

Czytam wszystkie wpisy i widzę że problem nie tkwi w pracy. Praca jak praca, ciężka bo fizyczna. Problem tkwi w tzw. kierowniczce zmiany i pozostałym kierownikom.

Obserwator
@Czytelnik

Czy aby na pewno we wszystkich kierownikach wszystkich działów?

Stronniczy
@Obserwator

Witam, sytuacja jaka obecnie jest w oddziale w Warszawie jest dokładnym pokazaniem tego jak firma nie powinna być zarządzana, kierownik magazynu ślepo zaopatrzony w mr. O, każdy wie że są razem przecież, kierownik centrum, bez zaangażowania i słuchający się osób nie kompetentnych, które myślą tylko o sobie. W końcu pora na gwiazdę oddziału, czyli pani kierownik, osoba która sprzedałaby swoją rodzinę, żeby tylko "osiągnąć cel" oczywiście pisząc cel mam na myśli zwolnienie osób które się osmielily postawić. Odnośnie pracy to typowy (usunięte przez administratora), gdzie albo robisz po 12h, albo jesteś traktowany jako wróg kierownictwa. Kierownictwo nie jest w stanie zrozumieć że ludzie, którzy są już po 9-10h na nogach już nie mają siły i zmuszają straszeniem do dalszej pracy. O ile pani "kierownik" się zaczęła udzielać na forum to proste pytanie, kto zajmuje się teraz pani dzieckiem, skoro teraz to pani "rządzi" i jest pani cały czas w pracy?

Stronniczy
@Obserwator

Nie na każdym dziale jest tak źle, głównie to na magazynie głównym na którym rządzi "gwiazda" jest najgorzej. Widać czytelnie że reszta kierowników działów słucha pokornie pani "kierownik"

@Czytelnik

Przedewszystkim w kierownictwie atmosfera pracy jest przez to tragiczna. Dyrekcja myśli ,że ludzie będą marionetkami w tym teatrzyku.

Śmieszek
@Stronniczy

Ile musisz mieć w gaciach żeby pisać takie bzdury tutaj zamiast stanąć przed tą osobą i powiedzieć jej to w twarz śmieszne xD

Moby
@Śmieszek

A Ty pewnie należysz do tej bandy (usunięte przez administratora) albo jesteś ich przydupasem

Obserwatorka
@Stronniczy

Z dzieckiem kierowniczki zmiany siedzi teraz kierownik magazynu . Po trupach do celu , więc trzeba się zastanowić czemu się rozchorował i kto mu w tym pomógł. Lata temu zgłaszane było że, Pani O nie nadaje się do zarządzania pracownikami ale jak sypia się że swoim przełożonym to awans się należy . Ciekawe jak przekonała dyrektora do swojego planu ( zostanie kierownikiem )... czyżby doprawiła rogi swojemu M. Dziwię się także, że Komisja Etyki przy grupie Pelion nie zajęła się jeszcze problemem . Stwierdzenie że, " nie ma takiej opcji" aby wyjść z pracy po 8h oraz "darcie paszczy" jest mobbingiem.

Perła

Michał jest spoko :)

Perła
@Czytelnik

Gdyby nie sklep monopolowy naprzeciwko firmy to by nikt tam nie pracował a ludzie wychodzili by o 3 a tak to pracują do otwarcia

@Śmieszek

jestem ciekaw kto to pisze xD

@Czytelnik

zgadzam sie z toba w 100% a szczegolnie chodzi o jedna osobe i chyba kazdy wie o kogo chodzi :)

Bezstronna

Wiecie co jak tak czytam to aż przykro. Sama pracowałam tam dłuższy czas. Znam ludzi którzy pracują tam po kilka lat. Fakt. Może nie jest kolorowo ale ciągle tam są. Jedni z wyboru inni z braku możliwości. Narzekają a jednak ciągle tam są. Rotacja duża ale tylko wśród krótko zatrudnionych. I jak ktoś wcześniej napisał "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" i nie ma tak żeby wszystkim dogodzić. Za mojej kadencji też się zmieniali kierownicy i brygadzisci i zawsze komuś coś nie pasowało.

Witam kierowniczkę zmiany

@Wszechstronny

@wszechstronny chyba mnie z kimś mylisz. Pracowałam tam dłuższy czas ale nie miałam takich zapedow. Choć była taka jedna Pani Brygadzistka.... Mam kontakt z kilkoma osobami niektore tam do dziś pracują i może rzeczywiście jest gorzej niż kiedyś. Ale ja z perspektywy czasu widzę to inaczej. Jak mi było źle to zmieniłam pracę. I gdybym szukając jej patrzyła bym na opinie to nigdzie bym nie pracowała.

@Bezstronna

Dobrze wiemy jaka jest prawda, nie bawmy się w dziecinadę Pani kierownik „zmiany”. Każdy , który ma w planach nawiązać współpracę z tym pracodawcą niech wie ,że na rozmowie kwalifikacyjnej Pan nadmuchany dyrektor Dystrybucji obiecuje złote góry w postaci premii za wszystko ! Może ta premia by była gdyby nie wychodziło się z firmy i zostawało na dwie zmiany. No i te obiecywanie co roku w pięknym miesiącu jakim jest październik drodzy pracownicy będą 3 zmiany ! Będą, ale może w 2099. Kierownictwo twierdzi, że praca na takim stanowisku zawsze wiąże się z rotacją. Gdyby pracownik był doceniany rotacji by nie było, wiec nie warto zwalać winy , umywać rąk i zwalać winy na stanowisko. Pracownicy ze stażem 10 letnim i wyżej od lat proszą o podwyżki chociaż jakiekolwiek. Pytanie czy długo jeszcze będą chcieli o nie prosić , bo wkoncu wszyscy kiedyś wyjdą o tej 3 w nocy a kierownik zmiany będzie sam latał i płakał z zamówieniami. Szanujmy się

@Wszechstronny

No cóż Pana pewność siebie mówi wszystko. Pana racja mój spokoj. Z tonu Pana wypowiedzi wnioskuję że jest Pan właśnie jedna z tych osób którym jest źle a jednak ciągle pracują. Ale z jednym się zgodzę. Kto chce podjąć współpracę z jakąkolwiek firma niech sam ocenia. Pozdrawiam

@Bezstronna

ogolnie praca spoko nie jest ciezka nawet do tej 6 da sie wytrzymac ale jak ludzie sa traktowani o to bardziej chodzi to ludzkie pojecie przechodzi

Mysliciel

Witam. Dziwne jest zadowolenie pani (usunięte przez administratora) z dużej rotacji pracowników. Każda szanujący się firma dba oto , żeby mieć pracowników z doświadczeniem w wykonywanej pracy. Zabiega o to żeby nie odchodził z firmy. Każdy nowy pracownik to nowy wydatek dla pracodawcy. Duża rotacja to nie dumą lecz porażka osób które zarządzają tą firmą. Zastanawiające jest dlaczego jeszcze nie zainteresował się tym właściciel firmy. Chyba, że jest to normą w tej firmie. Patologia. Pozdrawiam.

Magister

Zgadzam się z przedmówca , firma zarządzana jest tragicznie a ludzie traktowani jakby nie mieli życia . Wiecznie proszenie kierownika magazynu bądź już nawet wymagabia ze po pierwszej zmianie ktoś ma zostać pomoc nocnej zmianie jest na porządku dziennym. Wiecznie opóźnienia z zamówieniami, oraz brak ludzi. drugia zmiana 19-3 ? To kłamstwo, nigdy się nie wychodzi o tej porze . Mądry i szanujący się pracownik wychodzi o 3 rano po 8 g. Odbieranie zaległego urlopu bądź premie to tylko słowa rzucane na wiatr. Zatrudniają strarsze Ukrainki , które nie maja już siły pracować dzień w dzień po 13-14 g na nocach i rezgnuja. Nie szanuje się tu i nie docenia długoletnich pracowników. Nie polecam

Dobra

Zaczynajac od kierownictwa a dokładniej „kierowniczce zmiany”jeżeli można nazwać zgorzkniała 30stke , która nie potrafi rozmawiać normalnie z pracownikiem tylko wydziera swoją paszcze. Jak nisko musiała upaść ta firma skoro dopuszcza na stanowisko tak nie kompetentnych ludzi jakim jest właśnie rzekomo „kierowniczka” zmiany. Wiele można by było jej zarzucić, ale chyba najwiecej to mobbingu wobec pracownika. Kobietę powinno się nauczyć samo dyscypliny oraz zrobić jej coaching ze stanowiska pracy , na którym się znajduje bo siedzenie za biurkiem na telefonie budzenie się pod koniec zmiany z płaczem , ze robota nie jest skończona chyba jest oznaką braku kompetencji. Pochłoniona władzą traktuje się zbyt wysoko. Gdyby to stanowisko było by faktycznie jeszcze jakieś trudne do zdobycia... żenada . Pan kierownik dystrybucji zamiast machać barami powinien się obudzić bo nawet Ukraina nie chce w tym obozie pracować.Całe szczęście, że chociaż zwykli pracownicy są normalni i ich granice w tej firmie powoli się kończą. Także warto by było zastanowić się czy warto jest się tam zatrudnić. (usunięte przez administratora)

Kaczor

Powiem wam tak pracuje w Wawie na magazynie pgf totalna masakra godziny nocne to jakiś żart nie możesz wyjść po 8h do domu tylko musisz zostać i pracować do 6 jak powiedziałem kierowniczce że wychodzę o 3 do domu po 8h pracy to powiedziała nie ma takiej opcji ze dzień wcześniej powinienem ich poinformować że chce wyjść po 8h pracy no dla mnie to jest śmiech na sali premie które wam mówią to jest fikcja robią ze wszystkim problem z odbiorami za niedzielę zero życia prywatnego tylko praca praca i jeszze raz praca ogólnie nie polecam dobra praca dla pracoholikow pozdrawiam

Ciekawy
@Kaczor

A jak z zarobkami, i jakie są godziny zmian

@Ciekawy

Powiem Ci że czekam na wypłatę na początek masz 18 brutto zmiany masz dwie od 11-19 I 19-3 ale ba zmienie nocnej siedzisz prawie do 6 bo Ci każda

Waaawka
@Kaczor

Ahhha tam pracuje Ksieciunio despota podobnie do gościa z jakości. Chodzą jak hitlerowcy po magazynie

zainteresowany
@Kaczor

Czy tylko w Warszawie trzeba pracować do 6 a nie do 3 w nocy, czy w Katowicach też? Czy płacą za to nadgodziny czy dają wolne?

@zainteresowany

Za nadgodziny normalnie płacą A nie wiem jak jest w Kato bo tam nie robiłem ale myślę że podobnie jest

Witek79

Widziałem ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds.sprzedaży telefonicznej w Łodzi (Pelion). Cyz może ktoś napisać jak realnie wygląda tam praca?

Katow

Jestem zainteresowany pracą w PGF w Katowicach. Ile tak naprawdę można zarobić? Jaki jest układ zmian? Jaka jest atmosfera w pracy? Jakie są benefity pozapłacowe?

Kkk
@Katow

Żenada go work dwa razy prawie identyczny komentarz. Zero wiarygodności.

cece

Zastanawiam się nad pracą w PGF-ie katowice. Napiszcie jak jest. Ile naprawdę można zarobić? Na ile realne są premie? Jaka jest atmosfera? Jakie są zmiany?

Kkk
@cece

Widać ze Sztuczne nakręcanie przez moderatora forum. Go worku żenada

Małgorzata S.

Wiecie może coś na temat pracy na stanowisko pracownik biurowy w dziale reklamacji w firmie PGF Urtica Sp. z o.o. w Łodzi? konkretniej interesują mnie zarobki, warunki pracy i czy opłaca się na tą ofertę aplikować w Łodzi. Widziałam że ta oferta wisi na portalach już od zeszłego roku i ciągle jest odnawiana to chyba źle świadczy o firmie skoro ciągle kogoś nowego poszukują. Proszę o opinie jeżeli ktoś coś wie na temat tej firmy w Łodzi. Dziękuje :)

XD
@Małgorzata S.

PGF to jest inna firma niż Urtica. Nie istnieje taki twór jak PGF Urtica Sp z oo.

Były pracownik niestety nie jest dobrze jezeli chodzi o dział IT pełno zgłoszeń brak SLA, brak procedur, szkoleń dla pracowników, stare technologie, okienka cmd do aktualizowania baz i aplikacji. Firma jest uodporniona na nowości jeżeli chcecie coś nowego wdrożyć niestety ale się nie uda. Dział helpdesku PGF jak i frontu ma kiepskie zarobki do tego firma wiecznie robi jakieś problemu z wypłaceniem np. premii, dodatków za dyżury, dodatki dla dziecka. Jak i niestety ale obiecują podwyżki które poźniej nie dochodzą do skutku jak i mówią że dział przejdzie rewolucję ale jak na dzień dzisiejszy to nawet klimatyzacji nie posiadają w pokoju i maleje z dnia na dzień. Dział HR szkoda słów. Plusy hmm ludzie w dziale IT i Front + Stażyści, a z benefitów to fitprofit. 2/10

BYŁY
@były pracownik

Za dużo działów ! za mało pracy ! za mało kultury i szacunku dla ludzi ! za mało normalności ...zwalniajcie dalej tych najlepszych a sami pójdziecie na magazyn razem z prezesem ha ha ha tylko czy potraficie rozpoznać różnice między Tamoxfendihydrogencytrat a Zemide!

przyszły pracownik
@były pracownik

a jak długo jesteś byłym pracownikiem pgf? dostałem propozycję pracy w dziale IT i zastawiam się czy ją przyjać.

Byly pracownik pgf
@były pracownik

Podobno jest teraz nowy szef IT. W końcu, bo to o czym piszesz było za czasów tego starego... Ja tam im kibicuje, mam sentyment do firmy bo mnie dużo nauczyła, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;)

@przyszły pracownik

Nie przyjmuj! Jeśli czytasz o pracodawcy opinie na go worku - nieobiektywna wylewka hejtu zwolnionych trolów haha ????

@były pracownik

To po co dalej w niej pracujesz? Jak ci się nie podoba to wyfruwaj hejtując gdzie indziej.

@Mal, na jakie stanowisko aplikowałeś/łaś? Faktycznie, sytuacja w której rekrutujący nie są w stanie podać zakresu obowiązków nie wygląda profesjonalnie. @GOŚĆ, i jak, udało Ci się czegoś dowiedzieć? Próbowałeś/łaś aplikacji? Czy ktoś na forum może powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku pracownika biurowego? Według informacji które można znaleźć na stronie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. aktualnie nie są prowadzone żadne rekrutacje. Czy w firmie jest dość pracowników? Jak wam się pracuje?

Mal
@Marta

@Marta - Front-end developer

@Marta

Ale żenada moderatora : Według informacji które można znaleźć na stronie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. aktualnie nie są prowadzone żadne rekrutacje. Czy w firmie jest dość pracowników? Jak wam się pracuje?

BIURWA

OK - ta firma to nie tylko magazyn. Dajcie coś powiedzieć o biurze. Praca tam w każdym dziale ma zady i walety .... Są działy pełne stresu i niedomówień ale są działy gdzie jest wieczna plaża i impreza. Są takie gdzie zarabia się żenująco mało i takie gdzie zarabia się dobrze. Od strony informatycznej praca bardzo trudna do oszacowania - wiele rzeczy do zaorania było już kilka lat temu ale nadal się trzymają tam bo dominuje brak ochoty do wchodzenia w technologie usprawniające, jest wielki lęk przed nowościami ale wiele ciekawych pomysłów oddolnych bo wiele osób mimo wszystko lubi swoją pracę i daje z siebie to co najlepsze. Różnie to bywa z tym czy ktoś to dostrzeże.

Grucha
@BIURWA

Pracowałem zarówno na magazynie jak i na biurze. "Firma" żyje w erze kamienia łupanego, wszystko ze starości się sypie, brak nowości i jakichkolwiek usprawnień, procedury z sprzęt lat. Zarząd Firmy prawdopodobnie z Marsa. Nie ogarnia.

halo tu baza

Zmienimy to :) na pewno

halo tu baza
@Grucha

Coś na pewno wymyślimy mądrego jak jest z kim informatykować :)

kciN
@halo tu baza

IT powinno być zwolnione .

@BIURWA

Brak usprawnień to zbyt delikatne określenie . Tam jest szlam , brak jakichkolwiek standardów ze świata programowania . Nadmiarowość kodu , nieskuteczne zabezpieczenia . Layout przedpotopowy .

były
@Nowy

Nadmierność kodów! Za moich czasów kodów było 36 tysięcy z czego jedna czwarta nie powinna istnieć ale istniały bo np. aptekarz zwraca lek kupiony rok temu i gdybyś zlikwidował kod nie ma jak zrobić rachunku zwrotnego ........proste. Ale to nie błąd programisty to błąd kierownictwa które nie obejmuje swojej własne pracy! sami wpadli w swoje sidła ,sami zrobili problem i teraz sami chcą go rozwiązać zrzucając winę na innych i jeśli jakimś cudem uda im się ten problem rozwiązać gloryfikują samych siebie za swój własny błąd , a poza tym jest tam stado oportunistów kierownicy na czele.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.