Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Magda

Pracownik/pracownica kompletacji wyrobów farmaceutycznych - Lublin Czy na tym stanowisku jest od razu umowa o pracę? Jak wyglądają godziny pracy?

Nina

Drodzy Państwo, na stronie widnieje oferta na stanowisko MAGISTER FARMACJI - OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OBRÓT ŚRODKAMI KONTROLOWANYMI. Wymogi spełniam, natomiast, może naoglądałam się filmów ale czy to jest bezpieczna praca?

Kala
@Nina

Naoglądałaś się filmów ;)

Żanklod
@Nina

Fajna praca. Z filmami akcji ma jednak niewiele wspólnego. Odpowiedzialne stanowisko, ale ja się na nim bardzo dobrze czułem. Jak masz jakieś pytania Nina, to wal smiało ;)

eryt

Nie wierzę, nawet tutaj muszą takie oszołomy wchodzić...

Tantal
@eryt

A o co chodzi?

eryt
@Tantal

Jakiś link z anonsami, nic ciekawego

Billa

Sporo do was ofert ostatnio

Wolfen
@Billa

Sprytne spostrzerzenie. Sporo ofert, bo spore zapotrzebowanie.

Wiewiór
@Billa

Niby problemu z pracownikiem nie ma ale z kompetentnym pracownikiem już tak więc tak to wygląda :)

Torx
@Wiewiór

o właśnie, to jest clou problemu

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Koop

To wypad. Nie masz z kim pogadać, że tu się wypłakujesz? Nie rób ze mnie ofiary bo chce tu pracować i jest mi dobrze, a takimi wpisami wszyscy jesteśmy postrzegani jak jacyś gorsi, jakbyśmy pracowali za uśmiech albo miłe słowo a tak nie jest

Samspadaj
@Koop

To forum jest po to żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię więc wyluzuj A jeśli coś Cię boli to do lekarza ☺

TrollNamierzony :)
@Samspadaj

Strasznie Ci się musi nudzić, pisząc na forum co chwile pod innym nickiem. Nie wiem jaką szkołę kończyłeś, ale nie poprawnie pisać w środku zdania A z dużej litery ;)

Troll33
@TrollNamierzony :)

Tak jak Ty podstawówkę zaocznie????

heheszek

Ja widziałem. Taki drzewko, tylko, że niższe

Ktos

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku specjalista ds. Klientów kluczowych, jak wyplata, godziny pracy, obowiązki, wdrożenie nowego pracownika?

Horton
@Ktos

Też się chętnie dowiem.

Sabina

Słyszałam, że na fakturzystkę nie jest potrzebne doświadczenie, czy to prawda?

Strauss
@Sabina

Tak, na specjalistę ds. fakturowania doświadczenie nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziane ;)

@Strauss

Super! Dzięki

@Strauss

A jeszcze jedno, myślisz, że osoba bez doświadczenia da sobie radę mimo wszystko? Czy długo będzie się trzeba wdrażać w obowiązki?

Nicky
@Sabina

koncentracja, sumienność, dokładność, takie cechy powinna mieć osoba na tym stanowisku.......

@Nicky

Dzięki, myślę, że spełniam te cechy, ale to się okaże przy weryfikacji na rozmowie. ;)

Strauss

Powodzenia zatem.

Marita

W jakich godzinach pracuje się na stanowisku spec. ds. obsługi klienta? Bo w wymaganiach jest "gotowość do pracy zmianowej", co mnie trochę zdziwiło, bo biura dosyć rzadko na zmiany pracują, więc dowiem się chętnie jak to konkretnie wygląda

nikita

biuro 8-18

osiris
@Marita

na ogół w godzinach popołudniowych, zdecydowana większość zmian jest w godzinach popołudniowych

Marita
@osiris

Dziękuję ;)

Peggy

W jakich miastach są oddziały PGFu?

@Peggy

@Peggy Tutaj masz wszystkie oferty pracy we wszystkich oddziałach PGF https://www.pgf.com.pl/kariera. Daj znać jak przebiega rozmowa rekrutacyjna w tej firmie ?

@Marta

nie, że coś, ale ona słówkiem nie pisnęła o pracy/ofertach a już tym bardziej rozmowie...spytała tylko o oddziały, nie wiem skąd wydedukowałaś całą resztę

Andy
@Peggy

Masz na stronie mapkę, na której wszystko jest zaznaczone

tomato
@Watson

Co nie znaczy, że musisz ją od razu atakować

@tomato

daj spokój, nikt tu nikogo nie atakuje ;)

@Watson

Nie poczułam się zaatakowana. Wolałabym już jednak pozostawić ten temat i skupić się na innym. Poprzednio dopytywałam o to, jak w Polskiej Grupie Farmaceutycznej przebiega cały proces rekrutacji, no ale nie otrzymałam odpowiedzi. Może zechcesz teraz coś dodać w tej kwestii?

@Marta

nie powiedziałbym, żeby odbiegał jakoś od większości rekrutacji, wręcz wygląda bardzo standardowo. wysyłasz CV, jak przejdzie wstępną selekcję, to rozmowa telefoniczna i ewentualnie w następnej kolejności f2f, gdzie weryfikują zgodnie z wymaganiami na dane stanowisko wiedzę i kompetencje. chyba nie ma nic, czego nie można by się było spodziewać.

jaaa

A jak jest w Lublinie? Chodzi mi o stanowisko ds kompletacji leków.

zimeria

To pojedź do Chin i popracuj tam trochę, szybko odechce ci się takich porównań...

Krysia

ZAwsze jest warto walczyć o swoje !

Szczelny

Bije się z myślami by tak począć. Z jednej strony mnie to nie dotyczy a z drugiej strony usatysfakcjonowała by mnie myśl o tym jaka tam jest Panika w związku z kontrole, panika to standard przy odwiedzinach gości. Zna ktoś może kogoś kto zna sie dobrze na prawie pracy i rozwieje moje wątpliwości co do legalnosci kilku wątków? Chętnie to zrobię tylko chce mieć pewność że mam rację

W łodzi ciągle przychodzi....... i odchodzi :D szkoda gadać!!!

Br

Potwierdzam. Osobiście wytrzymałem 2 tygodnie. W dodatku nie zwrócono mi książeczki sanitarno - epidemiologicznej.

Kk
@Br

To ciekawe co z nimi robią bo moja zaginęła

Ja przyłączę się do wpisu z kilku wątków niżej . Może pracownicy niższego szczebla pochwalą się tutaj na forum swoimi zarobkami bez nadgodzin i premi . Chodzi mi tutaj o ciężko fizycznie pracujących magazynierów czy pracowników kompletacji zamówień . Czy dalej jest to kwota 2450 zł Brutto ? Czyli ok 1800 zł na rękę ?

Rzeszów
@Marek

Oddział Rzeszów,starszy specjalista ds logistyki magazynowej,po 10 !czy nawet 20 ! latach pracy 2400 brutto,plus 200 brutto dodatek za dyspozycyjność,plus wypracowana premia.

kkk

tak

Xxxx

Tak

Rani

Chyba są dwa profile łódzkie (chyba że coś mi się pomyliło ;p) a zdaje sie że siedziba jest jedna (chyba że nie :p) czyli jak to jest?

tokay
@Rani

Oba profile dotyczą siedziby na Zbąszyńskiej, Nie wiem czemu są 2, ale tak jest ;)

Rani
@tokay

A, okej ;)

Gina

Czy mi się zdaje, czy macie nową stronę internetową?

Rogs

czy w pgf pracuje sie tez na nocki?

Zorro
@Rogs

tak

Martin
@Rogs

Jest ogłoszenie na komplementację na zmianę nocną, jeśli zależy ci na nockach

Rogs
@Martin

wiem, już zdążyłem znaleźć, dzięki

Jakie benefity zapewnia swoim pracownikom PGF?

Wayhey

pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe, pakiet medyczny

P.
@Wayhey

Dziękuję za odpowiedź

queno
@Wayhey

Ten pakiet to Multisport pewnie, nie?

@queno

W ofercie pracy na specjalistę ds. płatności https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2986064&cfg=8ac746042c444a36b6a398b1b0b17180&fromSkk=1569924491017&ejoId=70046&ejorId=96713&comId=20108797 jest info, że oferują dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit. Ja chciałam podpytać o rozmowę rekrutacyjną. Jak ona przebiega w PGF?

glonojad

w tej chwili chyba wychodzi nawet korzystniej niż MS

queno
@glonojad

Właśnie poczytałem trochę i chyba faktycznie. Dzięki wam za odpowiedzi :)

lotka

Jakie są warunki finansowe na stanowisku specjalista ds. reklamacji lub specjalista ds. zamówień przedstawicielskich? najniższa krajowa? z góry dzięki za odpowiedź :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.