Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

JuMa

Pracowałam w tej firmie pół roku. Praca sama w sobie jest w porządku. Aczkolwiek monotonna. Na hali przydało by się radio by czas szybciej leciał. Firma ma też dobry socjal. Jednak stosunek brygadzisty do pracowników pozostawia wiele do życzenia. Zarobki nie powalają zwłaszcza, że firma znajduje się w takim miejscu, że większość pracowników musi do pracy dojeżdżać a są to dla pracownika dodatkowe koszty. No i te upały na hali. Tragedia by pracować w temperaturze 32 stopni w XXI wieku. A o L4 zapomnijcie. 5 dni zwolnienia a wypłata mniejsza niż jakby cały miesiąc na zwolnieniu siedzieć.

psd

Praca w porzadku, nie jest zle, jest spoko, polecam osobom ktore dobrze czuja sie w pracy manualnej i niewymagajacej za duzo myslenia. Jedyne co to nudno i monotonnie czasami jest, szkoda że nie mozna wlaczyc sobie radia lub muzyki z komórki

Maniek

Nie ma ideałów więc jeśli nawet są jakieś problemy to trzeba je rozwiązywać.

Ola

Dzień dobry, czy w najbliższym czasie będą Państwo szukali kogoś do działu zapewnienia jakości? Znam dobrze niemiecki, mam 7 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i że względów na zmianę miejsca zamieszkania szukam pracy. Pozdrawiam. Ola

@Ola

Witam, obecnie w Dziale Jakości nie mamy wakatów, ale firma cały czas się rozwija więc cv warto przysłać na adres rekrutacja@bowa.pl. Pozdrawiam, Dział HR

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

Zuzia

W firmie pracuje więcej niż dwie osoby. Może warto napisać , że praca i firma spoko, może nie idealnie ale spoko!

Zenek

Dorośli ludzie nie załatwiają swoich poważnych spraw na forum firmy tylko idą z tematem do zwierzchnika. Albo będzie dobrze albo trzeba Suzuki nowej pracy!

Kyis
@Zenek

A jak powiedzieć kiedy to nastawiacz z kierownikiem się przyjaźnią.Wchodzi ba halę i widzi tylko kobiety a to co oni to ta nikt nie widzi.

Proszę dyrektora,prezesa by zwrócili uwagę na nastawiaczy,przykre jest to że my kobiety jesteśmy gnane o wszystko a oni siedza,sms-ą,wolno im wyjść kiedy chcą i sa z kierownikiem kolegami .. dlaczego tak jest??

Wargotek

Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie jakiś powód żeby firmę oskarżać. Z życia wiem, że jak jest się człowiekiem to zawsze można się dogadać i nie ma narzekania.!

Sławek

Dzień dobry, chciałem zapytać czy warto składać dokumenty na jakieś wyższe stanowiska mimo, ze nie ma aktualnie ofert? Mam wykształcenie wyższe o kierunku organizacja i kierownictwo.

@Sławek

Cv zawsze można złożyć niemniej jednak po kierunku organizacja i kierownictwo będzie trudno znaleźć dla Pana stanowisko odpowiadające Pana kwalifikacjom. Ze względu na specyfikę firmy zatrudniamy przede wszystkim kandydatów z wykształceniem technicznym. Pozdrawiam, Dział HR

Sławek
@Bowa Polska Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam jednak kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji jak również przy kontroli jakości. Może to byłby jakiś atut, nie szukam bowiem pracy akurat po moim kierunku. A szybko się uczę:-). Wyślę do Państwa moje cv.

@Sławek

Zapraszamy. Dział HR

tsedi

Brygadzistki są różne, każda ma inne podejście do pracy, ale ogólnie praca nie jest zła. Tak, upały są, ale są też wiatraki i przedłużane przerwy. Ogólnie to da się zarobić, można chodzić na nadgodziny i soboty, praca nie jest jakaś wielce wymagająca myślenia - proste czynności. CO DO MDLENIA - to zależy od ludzi. Nie często słyszę, aby ktoś zemdlał. W te wakacje słyszałam tylko o jednym przypadku.

Bii
@tsedi

Nie mogę tego czytać!dlaczego kłamiesz???

zibi

Nie od razu można wszystko zrobić, skończą jedną inwestycje to z pewnością starej hali nie zostawią. Trochę cierpliwości a ponieważ firma jest dobra to z pewnością będzie dalej się rozwijała. Szkoda, że nie ma dla mnie etatu bo chętnie bym chciał się dostać do pracy.

Zenek

Fajne opinie o firmie poczytałem a ponieważ mam zamiar aplikować to bardzo sie przydadzą. Jak się tu pracuje?

Ł.

Dzięki za informację. Może kiedyś jeszcze będziecie szukać do działu jakości.

Waleczny

Bowa Polska jak każda firma ma swoich hejterów. Pracownicy są zadowoleni, chociaż wiadomo, że każdy wolałby zarabiać dużo więcej ale realia są jakie są. Sumienni i dobrzy pracownicy mają dobrze więc uważam, że to wiele wyjaśnia. Firma jest dobra dla dobrych.

Ona

Pracuje w Bowie juz wiele lat Jak w kazdej firmie pracodawca oczekuje od nas oddanej pracy solidnosci i dobrej pracy w zespole Placa jest jaka jest w naszem kraju to nie pracodawcy nedznie placa to panstwo pozwala na takie niskie pensje Ale w Bowie o ile podstawowa pensja nie jest moze wygurowana to jesli ktos na potrzebe zarobienia wiecej i ma na to sily to moze sobie dorobic i wtedy pensja jest juz bardziej satysfakcjonujaca Jest fundusz socjalny z roku na rok bardziej rozbudowany Co do szefostwa i osob od brygadzisty w zwysz to kazdy czlowiek jest inny kazdy inaczej odbiera sytuacje wynikajace z tempa produkcji Od kazdego przelozony czegos wymaga jesli umiesz solidnie pracowac jestes uczciwy rzetelny umiesz dogadac sie z zespolem to w Bowie nie jest zle Pracuja tu na produkcji osoby ze stazem okolo20 lat i zyja i maja sie dobrze

Ł.

dzień dobry, zwracam się z pytaniem, czy warto jeszcze czekać na jakiś telefon odnośnie pracy do działu jakości? czy ktoś już został wybrany? czy może jeszcze nie wszystkie cv zostały przejrzane i dopiero trwają rozmowy? tak się zastanawiam czy warto jeszcze mieć nadzieje ze ktos zadzwoni :)?

@Ł.

Witam, rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Zapewnienia Jakości została zakończona. Podpisaliśmy umowę z Kandydatem. Pozdrawiam, Dział HR

Zainteresowany praca

Czy na stanowisko spec. Ds zapewnienia jakości warto jeszcze aplikować? Czy to jest jeszxze aktualne? Na stronie nie ma ogłoszenia, jest tylko na pracuj.pl.

@Zainteresowany praca

Witam, jak najbardziej warto aplikować. Oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Zapewnienia Jakości jest nadal aktualna. Pozdrawiam, Dział HR

Iza

Mam fajną pracę w firmie i mogę powiedzieć, że firma jest spoko, nie szuka rozgłosu. Polecam pracowitym

Ttttui
@Iza

Serio?!

Luidzi

Mógłby ktoś napisać czy Bowa nie potrzebuje nowych pracowników? Nie mogę nic namierzyć a zależy mi na pracy dla nich. Popytałem ludzi i sporo dobrego usłyszałem. Jak się pracuje w firmie, jaka atmosfera? Jakie umowy są podpisywane? Czy są pakiety socjalne?

XXX

@mała zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko specjalisty ds. zapewnienia jakości i chciałam zapytać co to oznacza że szef jest bardzo specyficzny? i ile firma oferuje wynagrodzenia na takim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.