Opinie o Polchip Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polchip Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polchip Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polchip Sp. z o.o. w Warszawa

Programistka Nowy wpis

Polecam wszystkim pracę w Polchip. Zarówno proces rektrutacyjny i potem praca w firmie to dla mnie bardzo pozytywne doświadczenie. Pracowałam w zespole deweloperskim. Świetny kierownik projektu i lead deweloper, jasno określone zadania. Wdrożone dobre praktyki rozwoju oprogramowania (code review, wysokie pokrycie testami automatycznymi - jednostkowymi, funkcjonalnymi i integracyjnymi, CI, system kontroli wersji, issue tracking, tester manulany w zespole, td. W całej firmie pomocni ludzie, pełni szacunku plus swoboda i luźna atmosfera. Bardzo dobrze mi się tutaj pracowało.

Czy Polchip Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dark

Czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje? Tzn. praktycznie, nie teoretycznie?

Nowy wpis

Witam, w naszej firmie nie ma umów zleceń, współpraca jest na podstawie umów o pracę. Pozdrawiamy Zespół PC :-)

@Dark

Witamy, tak, od 1995 roku instaluje systemy parkingowe na terenie całego kraju. Jeśli ostatnio było o nas mniej słychać to dlatego że przez dłuższy czas pracowaliśmy nad rozwojem nowych produktów. Pozdrawiamy Zespół PC :-)

Czy często w firmie Polchip Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nowy wpis

Witamy, tak oczywiście zdarza się pozyskiwać nowych Pracowników w ramach rekrutacji wewnętrznej, ale też korzystamy z profesjonalnej firmy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy Zespół PC :-)

KK kom

Czy emma market wymaga swiectwa pracy z poprzedniej pracy

@KK kom

Witam, nie wiemy czy to pytanie jest do nas "emma market" ? ale u nas świadectwo pracy od poprzedniego Pracodawcy jest mile widziane, ale nie konieczne. Pozdrawiamy Zespół PC :-)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polchip Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
Emma

Dokładnie miałem podobną sytuację przepracowałem 3 ms-ce i jeden dzień a szanowna Pani.Ania zaprosiła mnie na rozmowę ze się nie nadaję bo koledzy nie są za bo nie byłem w klanie i od 10:00 do 16:00 czekałem jak ta (usunięte przez administratora) na papiery wymowienia bo szanowna Pani Anna miała właśnie zebranie i nie można nie było wydrukować świadectwa pracy .... żenada

Juri
@Emma

Stanowisko było administracyjne czy handlowe?

NANA

Opiszę wam zatem moją sytuacje....Zaczeło sie dobrze, 2 rozmowy na skype'a z rekruterka wynajeta z Wrocławia, przez pierwsze rozmowy nie wiedziałam gdzie firma się miesci nawet. No ale nic uznałam, ze trzeba dać szanse. Zadzownila do mnie p. X i zaprosila do biura. Biuro ładne ale w okół zadupie. No nic, tak się stało ze podono wybrali mnie - podobno. Szefem miał być Niemiec - dobrze ułożony, fakt sympatyczny ale okazało się że żona jest główną dowodzącą firmy. I pierwsze moje dni w tej firmie były bez umowy i bez rozmowy z "prawdziwą" szefową. Najgorsze było jednak przede mną - byłam pod opieką Wszechwiedzącej i w tyłek wchodzącej Pani Izabelli... to dopiero koszmar. Przebrnełam przez tydzeń.... praca nudna i nierozwojowa i jeszcze wymądrzająca sie Pani Iza.... naprawde w zyciu nie trafiłam w gorsze miejsce. W pierwszym tygodniu udalo mi sie uchwycic szefowa to tylko uslyszalam - z umowa jeszcze poczekamy, glupia ja zamiast wyjsc z biura i powiedziec adios, zostałam. Dlatego uczulam, moze programisci sobie radzili bo mieli w (usunięte przez administratora) i Panią Izę i reszte ale ja stanowczo odradzam. Został niesmak i szczerze oczywiscie zarobki też urągały osobie po studiach ze stażem pracy pare lat. Nie dajcie się zwieść. A najlepsze bylo na koniec szefowa miala zadzownic po okresie próbnym. Na koniec okresu próbnego jednak po całym dniu pracy zostałam proszona na rozmowę - tzn dostąpiłam zaszczytu - pani szefowa okreslila to mianem,ż e ona nie wie jak mi to powiedzieć ale ja jednak nie jestem wybrana i mają do przetestowania 2 inne osoby - i uwaga z tych dwóch jedna jeszcze nie zdecydowała czy chce przyjść do pracy. Suma sumarum sprawa się skonczyla tym,iz dostałam na koniec miesiaca sms od wielmożnej szefowej o jakiejs 23:45 w niedziele, ze jednak sie nie zdecyduja. Czkawką mi sie odbijaja te pare tygodni ... OSTRZEGAM omijac szerokim łukiem .

Katka
@NANA

Nana, Powiedz proszę na jakie stanowisko/do jakiego działu byłaś "zatrudniona"?

admin

Czy pracując w firmie Polchip Sp. z o.o. otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Polchip Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polchip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polchip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polchip Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.

Polchip Sp. z o.o.