Elhurt Sp. z o.o.

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

hipo-Chondryk

DLACZEGO SZUKACIE DZIURY W CAŁYM, JEST TU CAŁKIEM FAJNIE, PISZĘ JA CZŁOWIEK KTÓRY PRACUJĘ JUŻ TROCHĘ TUTAJ, NIE SZKALUJCIE TEJ FIRMY...SPRAWDŹCIE GDZIE INDZIEJ...

Kałasznikow

@Pracownik - pracujesz na produkcji czy w dystrybucji? Chyba na produkcji sądząc z tego co napisałeś. Nie jest fajnie na linii produkcyjnej?

OMIJAĆ Z DALEKA !!!! pracuje tam od roku i mam dosyć tego wyścigu szczurów. Właściciel jak mysli ze taką atmosferą zmusi ludzi do lepszej pracy to sie myli. Kierownicy to ludzie malo inteligentni, nie znajacy sie na elektronice (w firemce a'la elektronicznej ????). Żadnych szans rozwoju. Umowy na produkcji dawane nawet na kilka dni by rozładować górki produkcujne. Mowia ze jak sie nie podoba to za brama czekaja setki takich jak ja. Jakoś nigdy nikogo tam nie widziałem. Produkcja bardzo kiepskiej jakości. Nie wiedzą nawet co to testy funkcjonalne. Jedyna kontrola to AOI. Czesto mylone komponenty na automatach bo obsludze co 2-3 miesiace jest ktoś nowy.

pracownik na wypowiedzeniu

Pracuje tam od 6 miesiecy i przenosze sie do Flexa. To jest prawdziwa firma z zasadami. Przy nich Elhurt to mikro firemka.Produkcja zwalniana do klienta bez zadnych testów, jedynie na "oko". Ciagle reklamacje i zwroty. Atmosfera fatalna. Wyscig szczurów nakręcany przez przelozonych. Donosicielstwo aby zyskac pare groszy do wyplaty. Zarobki to najnizsza krajowa.

Flaki
@pracownik na wypowiedzeniu

Co za bzdury piszesz. Nie znam nikogo na chwilę obecną kto byłby na wypowiedzeniu i przechodził do FLEX'a. Najniższa krajowa?! - co za ściemniacz.

Pracownik Produkcji

Bardzo nieprofesjonalna. Pani od HR nie ma zielonego pojęcia o elektronice . Jej testy których czasem używa to są śmieszne. Czy to od języka angielskiego na poziomie podstawowym. Haha. Może lepszych nie była wstanie sprawdzać ???? a o elektronice to polewa. Jak ludzie na produkcji nazywają kondensatory "lizaczkami"

Głupie.

pracuję-teraz-tu-taj

FIRMA OK, ZAROBKI OK, ATMOSFERA OK, DYREKTOR OK, BRYGADZISTKA OK, LUDZIE OK, JAK BĘDZIE NIE OK TO WAM ZARAZ NAPISZĘ...

nowy pracownik

dzięki za rady, nie byłem do końca przekonany, ale jednak niedawno zaczełem pracować(na produkcji), atmosfera bardzo dobra, zarobki wyższe niż w poprzedniej firmie, możliwość nadgodzin, jakby się coś zmieniło dam znać

tytan

pracowałem kilka lat w firmie i raczej dobrze to wspominam, obecnie własna działalność, zarobki dobre, adekwatne do stanowiska, duże możliwości rozwoju, głównie dla aktywnych pracowników. Dużo pracy, to napewno, ale to mi nie przeszkadzało, zresztą będąc na swoim jest jej jeszcze więcej, jeśli ktoś stara się nie przepracować za mocno, to raczej nie dla niego.

Traktor

Polecam - super firma. Fajny klimat pracy, duże szanse na rozwój. Pensja na czas. Podoba mi się

Worker

Wydaje mi się że negatywne opinie pisane są przez jedną góra dwie osoby. Prawda jest taka że można tutaj pisać co ślina przyniesie na język bo jest to forum anonimowe - twórcy portalu mieli pewnie inny słuszny cel tworząc ten serwis, a ludzie to wykorzystali po swojemu. Wieloletni pracownik firmy poleca Elhurt.

Pracowałem TAM

Z tego co udało mi się zauważyć to niektóre negatywne opinie i opisy sytuacji jakie miały miejsce w tej firmie zostały wykasowane. Były one jak najbardziej prawdziwe. Zostały one potwierdzone w póżniejszych wypowiedziach innych opiniodawców. Czyżby zarząd firmy aż tak wstydził się swoich praktyk że prosi administratorów portalu o kasowanie takich wypowiedzi? To chyba mówi samo za siebie!! Może lepiej nie stosować takich praktyk niż wstydzić się że ktoś się o nich dowie. Wypowiedzenia wręczane zaraz po spotkaniach Wigilijnych, po urlopie ślubnym i w inne nieludzkie sposoby są jak najbardziej prawdziwe. Wynagrodzenia składają się z podstawy + premii zadaniowej wyłacznie po to aby zabrać pracownikowi połowę kasy jak będzie podskakiwał gdy będzie mu się kazało pracować od 8-20. Zadania ustalane tak by nie dało ich się wykonać. Kierowniczka działu przygotowania produkcji nie ma pojecia o organizacji pracy dlatego ciagle są tam wolne etaty. Swoją nieudolność zwala na inne działy. Ludzie nie wytrzymują tam długo - kilka miesięcy.

gyro

Seba, pensja ma tam podstawę + premie za wykonywanie dodatkowych "zadań". W zależności od tego w jakim jesteś dziale masz różne zadania zlecane za dodatkowe pieniądze. Co do "widełek" to przeczytaj komentarz "workera" (tego przez małe m ;), czy też użytkownika "qwerty". Pracowałem tam parę lat temu i pensja była podobna do tego co oni napisali. Pracowałem tam parę lat temu, nie polecam jej pracy w niej. Może wydawać się to dziwne, ale większość powyższych negatywnych komentarzy nie nagina prawdy. Faktycznie opisywane sytuacje miały miejsce (WTEDY, nie wiem jak jest teraz) - wręczanie wymówienia komuś kto podczas urlopu po ślubie przyniósł ciasto wraz z żoną, ogromny przemiał pracowników. Po moim odejściu z tego co słyszałem odeszło (lub zostało zwolnione) jeszcze kilkanaście osób, które nie wytrzymały tamtejszej atmosfery pracy. Faktycznie relacje pracownik - pracownik były bardzo dobre w tej firmie, natomiast relacje kierownictwo - pracownik już nie aż tak bardzo. Powiem tak, obracam się nadal w branży elektronicznej i nikomu nigdy nie poleciłem Elhurtu do pracy. Resztę musicie przemyśleć sami, bo jest to firma, która da Wam pracę, ale nie jestem pewien czy o taką pracę Wam chodzi... Tak czy inaczej powodzenia!

Zenek
@gyro

W jakim dziale pracowałeś?

Czarli

Jedna z najbadziej beznadziejnych firm elektronicznych w regionie. Wytrzymalam tam pare lat i nie polecam. Ostry mobbing pracowniczy tylko kazdy sie boi o tym gadac. Kasa fatalna na dodatek nigdy nie wiesz na czym stoisz. Jesli chcesz robic karere jako inzynier czy przy produkcji lepiej szukaj innych firm, a jest ich pare w regionie.

Negatywne opinie na temat tej firmy są jak najbardziej zasłużone. Ludzi traktuje się tam cały czas jak tanią siłę roboczą. Nie dziwie się ze maja tyle ogloszen o prace. Czesc z nich wisi tam od roku albo lepiej, zmieniaja sie tylko na nich daty na nowsze bo kazdy jak uslyszy co trzeba robic i za jaka kase to ludzie rezygnuja.(usunięte przez administratora)

Worker

Pracuje i jestem zadowolony, powyższe komentarze mocno zabarwione. Opisane historie całkowicie przeinaczone. Dyrektor o którym mowa już dawno nie pracuje a nowy dyrektor tworzy świetną atmosfere pracy. Zarobki wyższe - podane kwoty są zaniżone. Tak jak w każdej firmie - trzeba pracować, jak ktoś pierdzi w stołek i liczy że prześliźnie sie na pracy innych to rzeczywiście nie ma co szukać. Ludzie na kluczowych stanowiskach z wieloletnim doświadczeniem. Ja polecam, praca dla ludzi ambitnych i chętnych wyzwań, wiele można nauczyć się i zdobyć doświadczenie. Ta firma wychowała wielu znanych w branży szefów, kierowników i handlowców.

IP
@Worker

Oj pozytywne opinie chyba piszą szefowie by zachęcić nowych :)

worker

Według mnie oprócz względnej fajnej atmosfery między pracownikami nie można nic dobrego powiedzieć o firmie. Zarobki fatalne, jak ktoś ma powyżej 2 tysięcy w tej firmie to jedynie handlowcy którzy naprawdę muszą najeździć się po całej Polsce, przemiał ludzi ogromny non stop kogoś zwalniają z nie wiadomych powodów, likwidują stanowiska łącząc po 5 stanowisk w jedno, żeby jak najwięcej przyciąć, dlatego nie dziwi taka ilość nadgodzin które trzeba robić. Odradzam zdecydowanie, szkoda czasu

Romek

Również chętnie czegos bym sie dowiedział, gdyż poszukuja aktualnie sprzedawcy do Elbląga, poleci ktoś el-hurt?

Może pracownik???

Hej zgłosiłem swoją aplikacje na stanowisko montaż- lutowanie. Co możecie mi więcej powiedzieć na temat pracy na produkcji z,ogólnym klimacie w firmie no i cóż o zarobkach ????

jestok

nie docenia sie uczcuwych pracownikow. n(usunięte przez administratora) brak zainteresowania i wsparcia dla peacownika. przelozony interesuje sie tylko toba jak przynosi wypowiedzenie.(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam

qwerty

Może i racja- pod warunkiem, że nie cenisz swojej pracy lub masz śmiesznie niskie oczekiwania finansowe. Za dobrą prace należy otrzymywać dobre wynagrodzenia, dlatego w tej firmie jest tak duża rotacja. Stawia się bardzo wysokie oczekiwania dotyczące kwalifikacji nie dając w zamian praktycznie nic. Bo czym jest 2000PLN netto dla inżyniera? Co do rozwoju- to chyba mamy inne pojęcie rozwoju. Nikt nie dołoży Ci w tej firmie do dalszej edukacji podnoszenia kwalifikacji, nauki języków itp. więc gdzie ten rozwój?

qwerty

Współpracownicy to raczej fajni młodzi ludzie i niestety na tym kończy się lista zalet pracy w tej firmie. Praca monotonna i nudna-wypełnianie tabelek w Excelu, bez możliwości rozwoju lub poszerzania wiedzy. Zdecydowanie praca, nawet na samodzielnych stanowiskach nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a już na pewno nie jest to zajęcie dla szanującego się absolwenta technicznej uczelni wyższej. Awans wiąże się zasadniczo z wzrostem zakresu obowiązków, bez znaczącego wzrostu wynagrodzenia. Firma poszukuje wyrobników najlepiej za darmo- stażyści. Pensja na samodzielnym stanowisku marna ( ok. 2000-2500PLN netto) do tego premia zadaniowa (50-100PLN za zadanie), niestety tak niska, że szkoda czasu na ich realizację lepiej wyjść po 8h pracy do domu bo za nadgodziny nikt nie płaci, a i dnia wolnego w zamian również nie dostaniesz. Dział produkt menadżerów niegdyś był prowadzony przez (usunięte przez administratora)pracowało się tam b.dobrze, dobre i rozsądne zarządzanie w fajne atmosferze. Nie można tego jednak powiedzieć o dziale wdrażania projektów produkcyjnych, którym kieruje (usunięte przez administratora)niestety niewłaściwa osoba na tym stanowisku. Podsumowując, jeśli liczysz na zawrotną karierę i rozsądne zarobki- szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.