Elhurt Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Pracowałem TAM

Z tego co udało mi się zauważyć to niektóre negatywne opinie i opisy sytuacji jakie miały miejsce w tej firmie zostały wykasowane. Były one jak najbardziej prawdziwe. Zostały one potwierdzone w póżniejszych wypowiedziach innych opiniodawców. Czyżby zarząd firmy aż tak wstydził się swoich praktyk że prosi administratorów portalu o kasowanie takich wypowiedzi? To chyba mówi samo za siebie!! Może lepiej nie stosować takich praktyk niż wstydzić się że ktoś się o nich dowie. Wypowiedzenia wręczane zaraz po spotkaniach Wigilijnych, po urlopie ślubnym i w inne nieludzkie sposoby są jak najbardziej prawdziwe. Wynagrodzenia składają się z podstawy + premii zadaniowej wyłacznie po to aby zabrać pracownikowi połowę kasy jak będzie podskakiwał gdy będzie mu się kazało pracować od 8-20. Zadania ustalane tak by nie dało ich się wykonać. Kierowniczka działu przygotowania produkcji nie ma pojecia o organizacji pracy dlatego ciagle są tam wolne etaty. Swoją nieudolność zwala na inne działy. Ludzie nie wytrzymują tam długo - kilka miesięcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gyro

Seba, pensja ma tam podstawę + premie za wykonywanie dodatkowych "zadań". W zależności od tego w jakim jesteś dziale masz różne zadania zlecane za dodatkowe pieniądze. Co do "widełek" to przeczytaj komentarz "workera" (tego przez małe m ;), czy też użytkownika "qwerty". Pracowałem tam parę lat temu i pensja była podobna do tego co oni napisali. Pracowałem tam parę lat temu, nie polecam jej pracy w niej. Może wydawać się to dziwne, ale większość powyższych negatywnych komentarzy nie nagina prawdy. Faktycznie opisywane sytuacje miały miejsce (WTEDY, nie wiem jak jest teraz) - wręczanie wymówienia komuś kto podczas urlopu po ślubie przyniósł ciasto wraz z żoną, ogromny przemiał pracowników. Po moim odejściu z tego co słyszałem odeszło (lub zostało zwolnione) jeszcze kilkanaście osób, które nie wytrzymały tamtejszej atmosfery pracy. Faktycznie relacje pracownik - pracownik były bardzo dobre w tej firmie, natomiast relacje kierownictwo - pracownik już nie aż tak bardzo. Powiem tak, obracam się nadal w branży elektronicznej i nikomu nigdy nie poleciłem Elhurtu do pracy. Resztę musicie przemyśleć sami, bo jest to firma, która da Wam pracę, ale nie jestem pewien czy o taką pracę Wam chodzi... Tak czy inaczej powodzenia!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zenek
@gyro

W jakim dziale pracowałeś?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Czarli

Jedna z najbadziej beznadziejnych firm elektronicznych w regionie. Wytrzymalam tam pare lat i nie polecam. Ostry mobbing pracowniczy tylko kazdy sie boi o tym gadac. Kasa fatalna na dodatek nigdy nie wiesz na czym stoisz. Jesli chcesz robic karere jako inzynier czy przy produkcji lepiej szukaj innych firm, a jest ich pare w regionie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Negatywne opinie na temat tej firmy są jak najbardziej zasłużone. Ludzi traktuje się tam cały czas jak tanią siłę roboczą. Nie dziwie się ze maja tyle ogloszen o prace. Czesc z nich wisi tam od roku albo lepiej, zmieniaja sie tylko na nich daty na nowsze bo kazdy jak uslyszy co trzeba robic i za jaka kase to ludzie rezygnuja.(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Worker

Pracuje i jestem zadowolony, powyższe komentarze mocno zabarwione. Opisane historie całkowicie przeinaczone. Dyrektor o którym mowa już dawno nie pracuje a nowy dyrektor tworzy świetną atmosfere pracy. Zarobki wyższe - podane kwoty są zaniżone. Tak jak w każdej firmie - trzeba pracować, jak ktoś pierdzi w stołek i liczy że prześliźnie sie na pracy innych to rzeczywiście nie ma co szukać. Ludzie na kluczowych stanowiskach z wieloletnim doświadczeniem. Ja polecam, praca dla ludzi ambitnych i chętnych wyzwań, wiele można nauczyć się i zdobyć doświadczenie. Ta firma wychowała wielu znanych w branży szefów, kierowników i handlowców.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
IP
@Worker

Oj pozytywne opinie chyba piszą szefowie by zachęcić nowych :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
worker

Według mnie oprócz względnej fajnej atmosfery między pracownikami nie można nic dobrego powiedzieć o firmie. Zarobki fatalne, jak ktoś ma powyżej 2 tysięcy w tej firmie to jedynie handlowcy którzy naprawdę muszą najeździć się po całej Polsce, przemiał ludzi ogromny non stop kogoś zwalniają z nie wiadomych powodów, likwidują stanowiska łącząc po 5 stanowisk w jedno, żeby jak najwięcej przyciąć, dlatego nie dziwi taka ilość nadgodzin które trzeba robić. Odradzam zdecydowanie, szkoda czasu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Romek

Również chętnie czegos bym sie dowiedział, gdyż poszukuja aktualnie sprzedawcy do Elbląga, poleci ktoś el-hurt?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Może pracownik???

Hej zgłosiłem swoją aplikacje na stanowisko montaż- lutowanie. Co możecie mi więcej powiedzieć na temat pracy na produkcji z,ogólnym klimacie w firmie no i cóż o zarobkach ????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jestok

nie docenia sie uczcuwych pracownikow. n(usunięte przez administratora) brak zainteresowania i wsparcia dla peacownika. przelozony interesuje sie tylko toba jak przynosi wypowiedzenie.(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
qwerty

Może i racja- pod warunkiem, że nie cenisz swojej pracy lub masz śmiesznie niskie oczekiwania finansowe. Za dobrą prace należy otrzymywać dobre wynagrodzenia, dlatego w tej firmie jest tak duża rotacja. Stawia się bardzo wysokie oczekiwania dotyczące kwalifikacji nie dając w zamian praktycznie nic. Bo czym jest 2000PLN netto dla inżyniera? Co do rozwoju- to chyba mamy inne pojęcie rozwoju. Nikt nie dołoży Ci w tej firmie do dalszej edukacji podnoszenia kwalifikacji, nauki języków itp. więc gdzie ten rozwój?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
qwerty

Współpracownicy to raczej fajni młodzi ludzie i niestety na tym kończy się lista zalet pracy w tej firmie. Praca monotonna i nudna-wypełnianie tabelek w Excelu, bez możliwości rozwoju lub poszerzania wiedzy. Zdecydowanie praca, nawet na samodzielnych stanowiskach nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a już na pewno nie jest to zajęcie dla szanującego się absolwenta technicznej uczelni wyższej. Awans wiąże się zasadniczo z wzrostem zakresu obowiązków, bez znaczącego wzrostu wynagrodzenia. Firma poszukuje wyrobników najlepiej za darmo- stażyści. Pensja na samodzielnym stanowisku marna ( ok. 2000-2500PLN netto) do tego premia zadaniowa (50-100PLN za zadanie), niestety tak niska, że szkoda czasu na ich realizację lepiej wyjść po 8h pracy do domu bo za nadgodziny nikt nie płaci, a i dnia wolnego w zamian również nie dostaniesz. Dział produkt menadżerów niegdyś był prowadzony przez (usunięte przez administratora)pracowało się tam b.dobrze, dobre i rozsądne zarządzanie w fajne atmosferze. Nie można tego jednak powiedzieć o dziale wdrażania projektów produkcyjnych, którym kieruje (usunięte przez administratora)niestety niewłaściwa osoba na tym stanowisku. Podsumowując, jeśli liczysz na zawrotną karierę i rozsądne zarobki- szkoda czasu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gucio

Cześć, pracuję tu już kilka lat i jest OK. Pracowałem też w innych firmach o zbliżonym profilu i w Elhurcie jest na prawdę dobrze. Klimat świetny, ludzie bardzo fajni, są perspektywy na rozwój. Dużo plusów, tylko czasami trzeba czekać na \\\"klepnięcie\\\" czegoś, ale to raczej norma firmach tej wielkości.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Young

Polecam. Firma daje możliwości rozwoju i sama też się rozwija. Co prawda jest trochę zmian, więc osoby które mają mentalość "urzędniczą" mogą nie być szalenie zadowolone. Ogólnie bardzo miła atmosfera pracy. Docenia się osoby którym chce się pracować, angażują się w pracę i widać to w ich efektywności, no ale wiadomo, że na wyniki trzeba pracować i takie tam pitu pitu i czekanie na koniec dnia pracy nigdzie nie jest dobrze postrzegane. Ktoś pisał, że nie dba się o pracowników. Nie zgadzam się. Dba się o pracowników, szczególnie tych którzy dbają o firmę. Polecam firmę, ale tylko osobom, które mają inną mentalność niż "czy się stoi czy się leży..."

Klient

Przyjechał kiedyś do mnie jeden taki handlowiec z Elhurtu. Pozorowana kultura osobista, wciskanie na siłę czegoś, co nie ma racji bytu w mojej firmie. Jak co do czego przyszło, człowiek nie miał wiedzy technicznej, a jedynie jej zarys.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
TWARDY

Odradzam wszsytkim zainteresowanym tą firmą jakie kolwiek kontakty z nimi. (usunięte przez administratora)Zarobki w tej firmie to parodia zarobków na podobnych stanowiskach w pokrewnych firmach. Przepracowałem w tej firmie kilka lat i żałuje straconego czasu, nie rozwinąłem swojego zainteresowania ani tym bardziej wykształcenia. Jeszcze raz radze Wam zastanówcie się kilka razy za nim podejmiecie współpracę z tafirma. Niech będzie dla Was istotne to iż najlepsi pracownicy i naprawdę najbardziej liczący sie w tej firmie przy pierwszej nadazającej się okazji uciekają.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kokosroto

Przeciez praktyki są tam bezpłatne:) Ponad 2 lata jako samodzielny specjalista wiec znam całe funkcjonowanie firmy, Firma nie jest(usunięte przez administratora) i jak komuś nie pasuje to odchodzi (a sporo ludzi rzuca papierami i przechodzi gdzie indziej) ale jest to monotonna praca i nie polecam jej ludziom wykształconym technicznie (bo obowiązki nie wymagają wysoko techniczego wyksztalcenia i dlatego tacy ludzie szybko odchodzą), Po pewnym czasie, ograniczą się jedynie klikania w programie i do spraw handlowych. Tam nie ma kto i kiedy się rozwinąć. W firmie panuje nadęta atmosfera stresu i wzajemnych oskarżeń i wrabiania, zamiast współpracy. System wynagrodzeń sumarycznie nie jest zły ale jego postać jest dość zawiła i na dłuższą metę niefajna. Niewielkim nakładem sił i środków mozna by sporo tam poprawić ale po co, skoro każdego mozna zastapić...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stalin

Niestety nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Komentarze napisane raczej przez stażystów którzy w firmie mają okazję odbyć praktyki (płatne) - otrzymują może kawałek tej monotonnej pracy do zrobienia w ramach praktyk, ale raczej guzik wiedzą o całokształcie firmy. Ja nie narzekam i polecam. Praca rozwojowa, ciekawa, perspektywiczna, ucząca - przede wszystkim co ważne trzeba cisnąc do przodu a nie pierdzieć w taboret czekając na koniec miesiąca. W dodatku po wszystkim narzekając że chce więcej za nic.

Sukimia

Przede wszystkim praca jest bardzo monotonna i dla ludzi z wyzszym a w szczegolnosci technicznym wyksztalceniem nie ma sensu. Nie daje mozliwosci rozwoju i nauki bo polega na klikaniu tabelek. czy to w dziale zakupów, handlowym czy wycen. Kasa kasą ale czlowiek sie tam nie rozwija.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
taaa

ciekawe że ci "specjaliści" uciekają stamtąd jeden po drugim. Rotacja wielka na maksa, dodatkowo ciągłe zmiany systemów wynagrodzeń (oczywiście na minus) sprawiają że Ci który jeszcze zostali, też zamierzają stamtąd uciekać. generalnie nie polecam. znajomym też odradzam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii