Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@1234 dziękuję za odpowiedź. Wspominasz o delegacjach. Mógłbyś powiedzieć jak często się one zdarzają? Jak długie są to wyjazdy? Na stronie internetowej firmy widnieje aktualnie oferta pracy dla osób zainteresowanych stanowiskiem Specjalisty ds. Marketingu. Możecie powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na tę ofertę?

1234

W Satcontrol nie ma problemu z wypłatą nadgodzin, delegacji itd. Można się trochę nauczyć na początku, potem już gorzej. Po za tym automatyka robiona jest na "sterownikach" o których nikt nie słyszał i mogą konkurować najwyżej z elpiastem. Zarobki raczej słabe, po za tym ma się umowę o pracę na stawce minimalnej, a resztę pieniędzy dostaję się na zleceniu. Do tego dostaje się do podpisania lojalkę z zakazem pracy u konkurencji przez rok po odejściu. Największym problemem jest wspominany już wyżej pan prezes który nie szanuje nikogo.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Satcontrol Automatyka? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

erty
użytkownik zarejestrowany

hejka widze ze od czerwca szukaja inzyniera automatyki w Krakowie widzieliscie? oferuja wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

byly pracownik

hm, proponuję założyć własną firmę, a zobaczycie jak to jest płacić pracownikowi ... z uzgodnionych warunków pracodawca się wywiązywał.

123

@ajos, ale masz nasrane do łba, pracowałeś tam? chyba nie, nie mają spraw o nadgodziny i pensje. Mała firma, zarobki przyzwoite jak na początek, później trochę gorzej, ale to nie jest korporacja. Narzekasz tylko, pewnie Ci za to płacą, albo sam nic innego nie potrafisz.

ajos

tak jak wcześniej opisywałem firemka m. kubika nie przestrzega kodeksu pracy łamiąc podstawowe prawa, sprawa toczy się w sądzie pracy o nadgodziny , urlop, pensje, i inne sprawy, współpracuje z f-mą kem mont t. wielkiewicz która też ma założoną sprawę. zapomnij o premii praca monterów po 12 godz. handlowiec , projektant, uruchomieniowiec i co jeszcze. studenci nie skarżą ubezpieczenie odpada a praca na budowach z różnymi idiotami. jest dużo innych firm.

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw opinię o Satcontrol Automatyka Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.