Opinie o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis w Zabierzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis w Zabierzów

Lukash

Goraco polecam ten sklep. Sprawdzony na wlasnej skorze już wiele razy. Wystawienie pozytywnej opinii dla panstwa jest dla mnie czysta przyjemnością. Dziekuje ze jest taki sklep.

Maniek

Wielkie dzieki za super transakcje! Przesylka dotarla wczoraj, jest po prostu przepiekna. Taki sprzedawca to skarb. Dodaje do ulubionych i na pewno wroce!

Qba

Chciałem bardzo podziękować za udaną transakcję i doradztwo w wyborze.

Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała przyjemność kupowania w Państwa sklepie. Jestem bardzo zadowolona z jakości oferowanych towarów. Pozdrawiam

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Milla

Sklep jest na prawde godny polecenia i zaufania. Nie zamawiałam wczesniej poscieli przez Internet, ale teraz nie wyobrazam sobie robic zakupow w inny sposób.

Kwak

Wielkie dzięki za szybka przesyłkę. Życzę powodzenia w dalszej sprzedaży, bo towar który oferujecie jest naprawdę super!! oszałamiający

Grzesiek

Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo miła obsługa, towar jakościowo spełniający moje wymagania. Nie miałem z tym sklepem żadnych problemów i na 100% tu wrócę nie raz.

Rojson

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego sklepu. Łatwy i przyjemny kontakt, szeroki wybór produktów i szybka przesyłka – polecam.

Arson

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę produktów i do tego w przystępnych cenach. Naprawdę jest w czym wybierać. Gorąco polecam.

Kupuje w tym sklepie już nie pierwsz raz i zawsze wszystko przebiega w ten sam sposób : sprawnie, szybko, profesjonalnie i tanio!

Janek

Ekstra cierpliwy personel. Doradza klientowi, slucha, pomaga. Ceny tez preferencyjne a do tego duzy wybor produktow.

Leszek

Sklep naprawde profesjonalny. Przemila obsluga, konkurencyjne ceny, dostawa expresowa - wszystko ok.

Rychu

Super obsługa jak się ktoś nie zna to dobrze doradzą. Sprzedawca miły i cierpliwy. Ceny dobre.Naprawde warto robic tu zakupy!

Jasiek

Tutaj mogę liczyć na fachową i i miłą obsługę. Przesyłka zawsze szybko a paczka dobrze zabezpieczona. Polecam!

Gabor

Zdecydowanie najlepszy sklep dla niezdecydowanych  . Dzwonisz i wszystko staje się jasne. Ceny super, wysyłka natychmiastowa. Super kontakt. Zdecydowanie godny polecenia

Tomasz

Obsługa na dobrym poziomie, spory wybór towarów. Warto odwiedzić.

Kubus

Dobry kontrahent, zamówione części przyszły do domu kurierem i w solidnym opakowaniu. Transakcja na piątke z plusem!

Renata

Nie spodziewałam się ze można zalatwic wszystko bez wychodzenia z domu! Miły kotnakt i profesjonalne podjescie do klienta. W przyszłości na pewnoskorzystam .

Mycha

Trafilam przypadkiem, ale bardzo dobrze! Swietna firma. Urzekla mnie obsługa i doradztwo - na naprawdę światowym poziomie!

MaLy

Super mila obsluga w sklepie! Znaja się na swoim fachu i maja cierpliwość do upierdliwych klientow… polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis - Zabierzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis?

Kandydaci do pracy w Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • KISIELEWSKIEGO 19
    31-708 Zabierzów