Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis

Zabierzów

Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis

Opinie o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Ochotnik

Szkoda, że zapomnieliście zupełnie o tym forum!!

bangok

150, wątpliwe - większość osób jest tak zapracowana że internet zna tylko ze słyszenia. nie ma zwolnień, roboty sporo

były pracownik

to jakieś bujdy - oni nie mają sklepu internetowego. i daty te same wspisów - ktoś poświęcił trochę czasu albo zapłacił za takie wpisy!

Witka

Sprzedawca idealny. Szybko, sprawnie i fachowo. Dodajac do tego naprawde cierpliwosc sprzedawcy i ich duza wiedze - wychodzi na to, ze to idealny sklep:)

Cleo

Sprzedawca godny pozytywu, szybki kontakt i 100% zadowolenie z zakupu.

Kingaa

Nad podziw dobra wspolpraca z klientem!! Nie olewaja ludzi. Rzetelna firma z dobrymi jakościowo produktami. Polecam!

Hania

Szybko, sprawnie, profesjonalnie!! Nawet kupując drobiazgi masz pewnosc ze cie profesjonalnie obsluza!

Piotr

Wielki wybor, bardzo dobry kontakt, zdecydowanie polecam.

Figa

Polecam serdecznie. Duzy wybor, korzystne ceny.

Kwasu

Moge smialo polecic kazdemu. Bardzo fachowa obsluga. Brak zastrzezen.

Andrzej

Sklep zaskoczyl mnie mila obsluga, która faktycznie potrafi pomoc i doradzic, a nie jak to jest w wielu sklepach - polecaja tylko najdrozsze rzeczy z asortymentu.

Antek

Nie było zadnych problemow ze zrealizowaniem mojego zamowienia w tym sklepie. A jeszcze dodatkowo otrzymalem rabat.

Witold K.

Dziwnie tak robic takie zakupy przez internet, no ale jako można dzieki temu zaoszczedzic około 200 zl - to czemu nie? Polecam!

Mariusz

Wszystko Super ! Nawet można powiedzieć na 102. Serdecznie polecam.

Konrad

Nie wiedzialem, ze w internecie mozna trafic na tak rzetelna firme. Nie naciagaja klienta, sa otwarci. POLECAM

jak0b

Sklep na naprawdę wysokim poziomie. Sprostali wszelkim moim oczekiwaniom, a naprawdę jestem wybrednym klientem. Ze szczerego serca polecam.

Bogus

Dzisiaj o otrzymałem przesyłkę ze sklepu. Jestem bardzo zadowolony z jakości otrzymanego produktu. Polecam

Monster

Ze szczerego serca mogę każdemu polecic tego sprzedawce. Nie oszukuje, towar jest naprawde wysokiej klasy. Bardzo mila obsluga i do tego ekspresowa wysylka.

Filip

Daro

Można spokojnie kupowac w tym sklepie. Fachowa obsluga plus wysoka jakosc towaru gwarantowana.

Violet

Bardzo polecam ten sklep. Jest jednym z najlepiej dzialajacych w necie tego typu sklepow.

Janek

Jakby kazdy e-sklep mial taka obsluge jak ten i tak szybko wysylal towar do swoich klientow, to by bylo super!! Dostawa - blyskawica, obsluga - przemila i profesjonalna! Dzieki!

Balcerek

Kupuje w tym sklepie już 2 raz i zawsze wszystko przebiega modelowo … z mojej strony calkowicie zasluzony pozytyw… mam nadzieje, ze jeszcze będę miala okazje u Was cos kupic :) Pozdrawiam

Bartek

Transakcja przebiegla bezproblemowo. Bardzo latwy sposób kupowania, bez skomplikowanych procedur, szybka przesylka, niskie ceny i wielki wybor produktów… zdecydowanie na plus :)

Brydzia

Bardzo milo mnie zaskoczyly zakupy u tego sprzedawcy. Moim zdaniem zasluguje na miano supersprzedawcy roku :) Mila obsluga, latwy kontakt, szybka wysylka. Nic tylko kupowac :)

Monia

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie sto procent pozytyw. Bardzo duzy wybor asortymentu, każdy może tu znalezc cos dla siebie… do tego super latwy i przede wszystkim mily kontakt i niskie ceny.

Ja

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

Bron

Mogę śmiało polecić dalej tego sprzedawcę. Zakupy tutaj to sama przyjemność. Mili sprzedawcy, dobre ceny i szybkość w dostarczeniu towatu - same plusy :)

AG

Świetny sklep, wart polecenia dalej. Obsluga bardzo mila i pomocna, doradza co lepiej kupić. Towar zapakowany bardzo bezpiecznie i do tego szybka przesyłka…

Zostaw opinię o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis