Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis

Zabierzów

Opinie o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis

bangok

150, wątpliwe - większość osób jest tak zapracowana że internet zna tylko ze słyszenia. nie ma zwolnień, roboty sporo

były pracownik

to jakieś bujdy - oni nie mają sklepu internetowego. i daty te same wspisów - ktoś poświęcił trochę czasu albo zapłacił za takie wpisy!

Witka

Sprzedawca idealny. Szybko, sprawnie i fachowo. Dodajac do tego naprawde cierpliwosc sprzedawcy i ich duza wiedze - wychodzi na to, ze to idealny sklep:)

Cleo

Sprzedawca godny pozytywu, szybki kontakt i 100% zadowolenie z zakupu.

Kingaa

Nad podziw dobra wspolpraca z klientem!! Nie olewaja ludzi. Rzetelna firma z dobrymi jakościowo produktami. Polecam!

Hania

Szybko, sprawnie, profesjonalnie!! Nawet kupując drobiazgi masz pewnosc ze cie profesjonalnie obsluza!

Piotr

Wielki wybor, bardzo dobry kontakt, zdecydowanie polecam.

Figa

Polecam serdecznie. Duzy wybor, korzystne ceny.

Kwasu

Moge smialo polecic kazdemu. Bardzo fachowa obsluga. Brak zastrzezen.

Andrzej

Sklep zaskoczyl mnie mila obsluga, która faktycznie potrafi pomoc i doradzic, a nie jak to jest w wielu sklepach - polecaja tylko najdrozsze rzeczy z asortymentu.

Antek

Nie było zadnych problemow ze zrealizowaniem mojego zamowienia w tym sklepie. A jeszcze dodatkowo otrzymalem rabat.

Witold K.

Dziwnie tak robic takie zakupy przez internet, no ale jako można dzieki temu zaoszczedzic około 200 zl - to czemu nie? Polecam!

Mariusz

Wszystko Super ! Nawet można powiedzieć na 102. Serdecznie polecam.

Konrad

Nie wiedzialem, ze w internecie mozna trafic na tak rzetelna firme. Nie naciagaja klienta, sa otwarci. POLECAM

jak0b

Sklep na naprawdę wysokim poziomie. Sprostali wszelkim moim oczekiwaniom, a naprawdę jestem wybrednym klientem. Ze szczerego serca polecam.

Bogus

Dzisiaj o otrzymałem przesyłkę ze sklepu. Jestem bardzo zadowolony z jakości otrzymanego produktu. Polecam

Monster

Ze szczerego serca mogę każdemu polecic tego sprzedawce. Nie oszukuje, towar jest naprawde wysokiej klasy. Bardzo mila obsluga i do tego ekspresowa wysylka.

Filip

Daro

Można spokojnie kupowac w tym sklepie. Fachowa obsluga plus wysoka jakosc towaru gwarantowana.

Violet

Bardzo polecam ten sklep. Jest jednym z najlepiej dzialajacych w necie tego typu sklepow.

Janek

Jakby kazdy e-sklep mial taka obsluge jak ten i tak szybko wysylal towar do swoich klientow, to by bylo super!! Dostawa - blyskawica, obsluga - przemila i profesjonalna! Dzieki!

Balcerek

Kupuje w tym sklepie już 2 raz i zawsze wszystko przebiega modelowo … z mojej strony calkowicie zasluzony pozytyw… mam nadzieje, ze jeszcze będę miala okazje u Was cos kupic :) Pozdrawiam

Bartek

Transakcja przebiegla bezproblemowo. Bardzo latwy sposób kupowania, bez skomplikowanych procedur, szybka przesylka, niskie ceny i wielki wybor produktów… zdecydowanie na plus :)

Brydzia

Bardzo milo mnie zaskoczyly zakupy u tego sprzedawcy. Moim zdaniem zasluguje na miano supersprzedawcy roku :) Mila obsluga, latwy kontakt, szybka wysylka. Nic tylko kupowac :)

Monia

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie sto procent pozytyw. Bardzo duzy wybor asortymentu, każdy może tu znalezc cos dla siebie… do tego super latwy i przede wszystkim mily kontakt i niskie ceny.

Ja

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

Bron

Mogę śmiało polecić dalej tego sprzedawcę. Zakupy tutaj to sama przyjemność. Mili sprzedawcy, dobre ceny i szybkość w dostarczeniu towatu - same plusy :)

AG

Świetny sklep, wart polecenia dalej. Obsluga bardzo mila i pomocna, doradza co lepiej kupić. Towar zapakowany bardzo bezpiecznie i do tego szybka przesyłka…

OnaR

Zdecydowanie polecam robienie zakupów w tym sklepie. Sam korzystałem i jestem zadowolony… super obsluga i bardzo szybka wysylka. Jak dla mnie bomba!

Janusz

Wszystko przebieglo ok. Nie ma do czego się doczepic. Polecam dalej serdecznie.

Lukasz

Brak zastrzezen. Wszystko przebieglo pozytywnie.

Patryk

Transakcja przebiegla jak najbardziej pomyslnie. Nie bylo zadnych problemow przy skladaniu zamowienia, towar dostepny od reki, bardzo mila obsluga. Przesylka dotarla bardzo szybko. Super sklep.

Misiek

O tym sprzedawcy mozna pisac tylko w samych superlatywach. Bardzo mila obsluga, ceny atrakcyjne, duzy wybor towaru, produkty wysokiej jakosci. Nie dopatrzylem sie zadnej wady u tego sprzedawcy. Pozdrawiam :)

Ajlar

Witam. Chcialam sie podzielic swoja jak najbardziej pozytywna opinia na temat uslug swiadczonych przez ta firme. Jak najbardziej moge polecic zakupy z tej strony www.

Luiz

Sklep jest jak najbardziej na plus. Mega pozytyw za szybka wysylke. Ogolne wrazenie jesli chodzi o produkt takze na plus. Dobra jakosc, akceptowalna cena. Bede kupowac. Pozdrawiam i polecam.

Alone

Kiedy wystawiam opinie na temat tegos klepu , nie moze ona byc inna niz w stu procentach pozytywna. Bardzo mila obsluga, udziela wyczerpujacych informacji. Łatwy kontakt.

Tomek

Firma godna polecenia pod kazdym wzgledem. Zarowno jesli chodzi o obsluge jak i oferowany przez sklep towar. Paczka przyszla wczoraj. po otwarciu bylem naprawde mile zaskoczony.

Kamil

Super sklep! Naprawde godny polecenia. Zamawiam juz od dluzszego czasu i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Polecam

Gorbi

smialo mozna w tym sklepie kupowac. sprawdzony przeze mnie juz 3 razy. zawsze wszystko przebiegalo w jak najlepszym porzadku wiec jest ok.

Lukash

Goraco polecam ten sklep. Sprawdzony na wlasnej skorze już wiele razy. Wystawienie pozytywnej opinii dla panstwa jest dla mnie czysta przyjemnością. Dziekuje ze jest taki sklep.

Maniek

Wielkie dzieki za super transakcje! Przesylka dotarla wczoraj, jest po prostu przepiekna. Taki sprzedawca to skarb. Dodaje do ulubionych i na pewno wroce!

Qba

Chciałem bardzo podziękować za udaną transakcję i doradztwo w wyborze.

Anna

Bardzo dziękuję za udaną transakcję. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała przyjemność kupowania w Państwa sklepie. Jestem bardzo zadowolona z jakości oferowanych towarów. Pozdrawiam

Milla

Sklep jest na prawde godny polecenia i zaufania. Nie zamawiałam wczesniej poscieli przez Internet, ale teraz nie wyobrazam sobie robic zakupow w inny sposób.

Kwak

Wielkie dzięki za szybka przesyłkę. Życzę powodzenia w dalszej sprzedaży, bo towar który oferujecie jest naprawdę super!! oszałamiający

Grzesiek

Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo miła obsługa, towar jakościowo spełniający moje wymagania. Nie miałem z tym sklepem żadnych problemów i na 100% tu wrócę nie raz.

Rojson

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego sklepu. Łatwy i przyjemny kontakt, szeroki wybór produktów i szybka przesyłka – polecam.

Arson

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę produktów i do tego w przystępnych cenach. Naprawdę jest w czym wybierać. Gorąco polecam.

Marcin

Kupuje w tym sklepie już nie pierwsz raz i zawsze wszystko przebiega w ten sam sposób : sprawnie, szybko, profesjonalnie i tanio!

Janek

Ekstra cierpliwy personel. Doradza klientowi, slucha, pomaga. Ceny tez preferencyjne a do tego duzy wybor produktow.

Zostaw opinię o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis