Opinie o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis w Zabierzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis w Zabierzów

Violet

Bardzo polecam ten sklep. Jest jednym z najlepiej dzialajacych w necie tego typu sklepow.

Janek

Jakby kazdy e-sklep mial taka obsluge jak ten i tak szybko wysylal towar do swoich klientow, to by bylo super!! Dostawa - blyskawica, obsluga - przemila i profesjonalna! Dzieki!

Balcerek

Kupuje w tym sklepie już 2 raz i zawsze wszystko przebiega modelowo … z mojej strony calkowicie zasluzony pozytyw… mam nadzieje, ze jeszcze będę miala okazje u Was cos kupic :) Pozdrawiam

Bartek

Transakcja przebiegla bezproblemowo. Bardzo latwy sposób kupowania, bez skomplikowanych procedur, szybka przesylka, niskie ceny i wielki wybor produktów… zdecydowanie na plus :)

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Brydzia

Bardzo milo mnie zaskoczyly zakupy u tego sprzedawcy. Moim zdaniem zasluguje na miano supersprzedawcy roku :) Mila obsluga, latwy kontakt, szybka wysylka. Nic tylko kupowac :)

Monia

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie sto procent pozytyw. Bardzo duzy wybor asortymentu, każdy może tu znalezc cos dla siebie… do tego super latwy i przede wszystkim mily kontakt i niskie ceny.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

Bron

Mogę śmiało polecić dalej tego sprzedawcę. Zakupy tutaj to sama przyjemność. Mili sprzedawcy, dobre ceny i szybkość w dostarczeniu towatu - same plusy :)

AG

Świetny sklep, wart polecenia dalej. Obsluga bardzo mila i pomocna, doradza co lepiej kupić. Towar zapakowany bardzo bezpiecznie i do tego szybka przesyłka…

OnaR

Zdecydowanie polecam robienie zakupów w tym sklepie. Sam korzystałem i jestem zadowolony… super obsluga i bardzo szybka wysylka. Jak dla mnie bomba!

Janusz

Wszystko przebieglo ok. Nie ma do czego się doczepic. Polecam dalej serdecznie.

Lukasz

Brak zastrzezen. Wszystko przebieglo pozytywnie.

Patryk

Transakcja przebiegla jak najbardziej pomyslnie. Nie bylo zadnych problemow przy skladaniu zamowienia, towar dostepny od reki, bardzo mila obsluga. Przesylka dotarla bardzo szybko. Super sklep.

Misiek

O tym sprzedawcy mozna pisac tylko w samych superlatywach. Bardzo mila obsluga, ceny atrakcyjne, duzy wybor towaru, produkty wysokiej jakosci. Nie dopatrzylem sie zadnej wady u tego sprzedawcy. Pozdrawiam :)

Ajlar

Witam. Chcialam sie podzielic swoja jak najbardziej pozytywna opinia na temat uslug swiadczonych przez ta firme. Jak najbardziej moge polecic zakupy z tej strony www.

Luiz

Sklep jest jak najbardziej na plus. Mega pozytyw za szybka wysylke. Ogolne wrazenie jesli chodzi o produkt takze na plus. Dobra jakosc, akceptowalna cena. Bede kupowac. Pozdrawiam i polecam.

Alone

Kiedy wystawiam opinie na temat tegos klepu , nie moze ona byc inna niz w stu procentach pozytywna. Bardzo mila obsluga, udziela wyczerpujacych informacji. Łatwy kontakt.

Firma godna polecenia pod kazdym wzgledem. Zarowno jesli chodzi o obsluge jak i oferowany przez sklep towar. Paczka przyszla wczoraj. po otwarciu bylem naprawde mile zaskoczony.

Kamil

Super sklep! Naprawde godny polecenia. Zamawiam juz od dluzszego czasu i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Polecam

Gorbi

smialo mozna w tym sklepie kupowac. sprawdzony przeze mnie juz 3 razy. zawsze wszystko przebiegalo w jak najlepszym porzadku wiec jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis - Zabierzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis?

Kandydaci do pracy w Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • KISIELEWSKIEGO 19
    31-708 Zabierzów