F.H.U. Grawit

Skoczów

Opinie o F.H.U. Grawit

Wiesiek

Czy możecie podpowiedzieć coś w temacie pracy w firmie F.H.U. Grawit? Czy jest dobra atmosfera? Jak wygląda rekrutacja?

Iza

@mik i udało Ci się uzyskać informacje, o wysokości wynagrodzenia i może nawet zmieniłeś pracę? Każda informacja tego typu pomaga podjąć decyzje zawodowe wielu użytkownikom forum. Jakich warunków można spodziewać się obecnie?

mik

Powiedzcie mi prosze le maksymalnie można zarobić na stanwosiku Kierowcy, tak naprawdę wiem,że w branży nie płacą firmy zle, zależy wiele od włąsciciela ale każdy jest człwoiem wiec chyba krzywdy nie da się jakiejś zrobić, jak z kwotami?

Szukasz pracy?

cycek33

moze ktos cos napisac ile zarabiaja magazynierzy??

rox

Stanowczo nie polecam. Ma rację Poszkodowany3: wieczne kłamstwa, niezrealizowane zamówienia, wciskanie szajsu i udowadnianie, że to jest super jakość. Nie bądźcie takimi naiwniakami, jak ja! Uczcie się na moim błędzie. NIGDY WIĘCEJ, ANI WIDZIEĆ GRAWITU!!!!

slug

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Grawit, moim zdaniem warto się zainteresować. POSZUKIWANY KIEROWCA Międzynarodowy kat. C+E Opis stanowiska pracy:Praca dla kierowców międzynarodowych. Baza w... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5551415?keywords=&region=

Poszkodowany3

Poszkodowany 1 i 2. Zalecam wynajecie profesjonalnej firmy sciagajacej dlugi. Moja sprawa ciagnie sie juz 3lata; brak porozumienia w spr ugody/rat, sprawa trafila na wokande. Teraz wlascicielka ciagle odwoluje sie podajac bzdurne powody. Ostrzegam przed ta firma i zalecam szybkie dzialania windykacyjne. Nadmienie, ze zgadzam sie z ph; w ramach rozliczenia zamowiony u nich zostal towar: wyslali mi towar niepelnowartosciowy, bez uzgodnienia, ktory moge jedynie zapakowac i schowac do magazynu na polke-mikt mi tego przyjmie ani nie kupi. Po czym firma nabrala wody w usta/ zero kontaktu! O pracownikach tej firmy tez moge sie wypowiedziec: wiecznie zestresowani - nie dziwie sie skoro musza klamac ii udzielac wymijajacych informacji; bardzo czesta rotacja- co kilka miesiecy kontaktowalismy sie ciagle z kims "nowym", takze prosze wywnioskowac i wziasc pod uwage - to rada dla starajacych sie tam o prace. Pzdr

ph

Też pracowałam w tej firmie. Nie polecam.musisz sprzedawać niepełnowartościowy towar. Wysyłki do klientów nie pełne.

poszkodowany2

Witamj, Poszkodowany podaj jakis kontakt do siebie. Również dostarczyłem towar do tej firmy i mi do dzis nie zapłacili. czekam 2 miesiące zero kontaktu.

Poszkodowany

Na dodatek firma "zapomina" o swoich zobowiazaniach, bardzo nieporfesjonalnie podchodza do kontakow z Kontrahentami.

leo

Grawit prowadzi nieustanną rekrutację a przepływ ludzi w tej firmie jest większy niż wody w Wiśle co oznacza, że to faktycznie (usunięte przez administratora).Z drugiej strony nie znam ludzi pracujących w handlu internetowym, którzy są zadowoleni ze swojej pracy. To ciężki kawałek chleba.

anja

Pracuje na podobnym stanowisku jako handlowiec informatyk.Zarabiam poniżej 2 tys a przez 8 h nie mam czasu nawet na śniadanie.Non stop harówa użeranie się z klientami, wysyłki, telefony, maile, reklamacje, księgowanie wpłat, uzgadnianie sprzedaży, listy przewozowe, kurierskie, pocztowe, wnoszenie dostaw i do tego zero wdzięczności.Pseudo szefowa ma tylko pretensje a robisz im ponad 300 tys zł obrotu miesięcznie.żałosne !Lepiej iść na kase do biedronki za 1800 i mieć wszystko w d..ie.!

zzz

Trzeba być bardzo zdesperowanym i mieć dużą motywację do pracy, aby wytrzymać w tej firmie dłużej niż kilka tygodni. Gdybym przed moim zatrudnieniem w tej firmie, przeczytała tyle negatywnych opinii o niej co teraz, to pewnie zapaliłaby mi się czerwona lampka. Niestety na tamte czasy był tylko 1 wpis- od Zuzi.( usunięte przez administratora ) ATMOSFERA JEST TAK GĘSTA, ŻE MOŻNA SPOKOJNIE ZAWIESIĆ SIEKIERĘ W POWIETRZU. ( usunięte przez administratora ) nie liczcie na to, że jak będziecie "dobrze" pracować to was docenią.Nie ma takiej opcji-zawsze usłyszycie, że jesteście do niczego(delikatnie ujmując) i tylko szefostwo "trzyma" firmę.....Kto ma ochotę niech się przekona sam- łatwiej wtedy przyjdzie mu docenić jakąkolwiek pracę gdzie indziej....aha: wszystkie opinie są jak najbardziej wiarygodne.Podsumowując:szkoda zdrowia i nerwów!!!

nick

(usunięte przez administratora) Powiem tylko tyle ... " ZE WSI MOŻNA SIĘ WYPROWADZIĆ ALE WIEŚ Z CZŁOWIEKA NIE WYJDZIE NIGDY!!!"

(usunięte przez administratora) pomysłowe ale skrzydła już im się podcinają bo szykują się pozwy klienci nie są głupcy :) a to wszystko każą robić nam stażystą... ŻAŁOSNE !!!

x

8h chyba 12h!

To powodzenia (usunięte przez administratora) Nie znam osoby która byłaby zadowolona z pracy u Was(usunięte przez administratora)

x

Żałosne... Ludzie którzy to wszystko piszą to byli pracownicy którzy zostali zwolnieni ze względu na brak predyspozycji do pracy, albo za szkody które narobili ;) Jeśli ktoś wyobraża sobie że będzie siedział za biurkiem i 8h się nudził, to fakt - nie tam. Jeśli ktoś liczy na dobre wynagrodzenie dając coś od siebie i rzetelnie spełniając powierzone obowiązki to dobrze trafił. I myślę że nie będę pisać już nic więcej bo i tak zaraz pojawią się komentarze o pupilkach itp... Ech...Jeśli ktoś jest na tyle inteligentny to przyjdzie i sam się przekona jak jest bez głupich sugestii.

byłam, pracowałam, po paru tygodniach podziękowałam,( usunięte przez administratora ) traktowanie pracownika z góry na porządku dziennym, ogólnie baardzo niemiła atmosfera, najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tej posady... więc jak tylko możecie strzeżcie się tej firmy i szukajcie gdzie indziej ...

Dużo gadania mało konkretów. Ktoś z były pracowników może się wypowiedzieć bardziej precyzyjnie na temat firmy GRAWIT w kwestiach zasad zatrudnienia i wynagrodzenia, możliwości rozwoju zawodowego, stabilności finansowej, czy firma jest wypłacalna czy ma problemy/długi. Czy jej działalność jest etyczna, może wzbudzać zastrzeżenia, narazić potencjalnego pracownika na kłopoty ?

zoola

Oj ostatnia wyspowiedź to apel o pomoc-szefowej chyba na rozmowy o prace juz nikt nie przychodzi.haha a małe pojemnosci nadal dostarczane sa?

były pracownik

A mi się wydaje, że ludzie przychodzący tam do pracy, myślą sobie nie wiadomo co o sobie, jacy nie są wspaniali i ile to nie powinni na start zarabiać. Proszę to jest kupa śmiechu. Nie ma firmy prywatnej w której nie ma zgrzytów itp. A jak ktoś zmienia prace 3 razy w roku to świadczy o tym jakim jest beznadziejnym pracownikiem, ale dla wszystkich to jest tak jak dla(usunięte przez administratora) - dla mnie nie ma pracy w tym kraju (z moim wykształceniem) (usunięte przez administratora) Polacy to naród idący za głosem reszty, non sens. Jak już gdzieś się usłyszy, że zle to znaczy zle i tego się lepiej trzymać. A że ktoś był beznadziejny(usunięte przez administratora)Tak jak gdyby nikt nigdy w życiu się nie wkurzał w pracy, wszędzie wszyscy są tacy spokojni i kulturalni w każdej firmie oczywiście. No proszę Was. Sięgnijcie po większy horyzont a nie siedzicie (usunięte przez administratora) myślicie że Wam sie wszystko należy. Do roboty!

.....

Wszystko co napisały poprzedniczki zgadza się w 100%. Szefowa nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu interesu, (usunięte przez administratora) Każda dziewczyna zarabia inaczej, dlatego nie wolno rozmawiać o tym między sobą. Oczekują nie wiadomo jakich utargów nie dając nic od siebie. Praca w tej firmie tylko dla mało ambitnych !

ANO

Uwaga na to firmę!

takitam

myślę,że ludzie którzy te opinie pisali to w 80% Ci którzy zostali zwolnieni bo nie potrafili wykonywać solidnie pracy na która sie pisali. faktem jest to iż praca po godzinach to standard ale tylko i wyłacznie dla tego że pracownicy sami sią nie potrafią zorganizować. jeśli chodzi o teksty ( usunięte przez administratora ) to sa to teksty w żartach i to sami pracownicy sobie ich tak nauczyli ponieważ wszyscy siędza w 1 biurze wiec jak żartuja pracownicy też wulgarnie to szefostwo też. ( usunięte przez administratora ) nie znalazłam(em) w okolicy pracy za te pieniadze na takim stanowisku. ogólnie jesli się dogadacie z pracownikami to nie jest zle

Yanky

dzieki wszystkim za ostrzeżenie. Dzięki temu nie straciłem zdrowia i czasu. Pozdrawiam

wszystko oprócz pierwszej opinii to prawda - potwierdzam

Anonim

Całkowicie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.. kiedyś pracowałem w tej firmie nie polecam. ( usunięte przez administratora ) W ogóle dziwiłem się, że pracodawca może zachowywać się w ten sposób. Praca po godzinach, wiecznie napięta atmosfera...

ZUZA

Mi w firmie Grawit wcale nie było tak różowo... ostrzegam

Zostaw opinię o F.H.U. Grawit - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Grawit