Opinie o F.H.U. Grawit w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H.U. Grawit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Grawit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Grawit w Skoczów

Arek Nowy wpis

Czy firma jest wypłacalna czy ma długi?

Mery Nowy wpis
@Arek

Człowieku, uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Szefowa to taki przekręt, że ją nawet policja aresztowała na oczach pracowników, a wypłaty.... to żenada i praca od świtu najlepiej do nocy, już nie wspominam o sprzątaniu biura własnymi środkami czystości.

Tomek Nowy wpis

Kiedyś, dawno temu - pracowałam - zatrudniali na 1/2 etatu a jak się chciało wyjść do domu po 8 h pracy to spojrzenia były dość krzywe...zero motywacji...szefowa wyzywała pracowników. Przekleństwa były nagminne. Praca w stresie i nerwach - niczego nie można było być pewnym - totalna tragedia i porażka. Niestety czasem tak jest, że wystarczy posiadać małą firemke a robić się WIELKIM prezesem - ludzie nie dawajcie się nabrać.

Wiesiek Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć coś w temacie pracy w firmie F.H.U. Grawit? Czy jest dobra atmosfera? Jak wygląda rekrutacja?

Iza

@mik i udało Ci się uzyskać informacje, o wysokości wynagrodzenia i może nawet zmieniłeś pracę? Każda informacja tego typu pomaga podjąć decyzje zawodowe wielu użytkownikom forum. Jakich warunków można spodziewać się obecnie?

Aplikowałeś do firmy F.H.U. Grawit? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
mik

Powiedzcie mi prosze le maksymalnie można zarobić na stanwosiku Kierowcy, tak naprawdę wiem,że w branży nie płacą firmy zle, zależy wiele od włąsciciela ale każdy jest człwoiem wiec chyba krzywdy nie da się jakiejś zrobić, jak z kwotami?

cycek33

moze ktos cos napisac ile zarabiaja magazynierzy??

rox

Stanowczo nie polecam. Ma rację Poszkodowany3: wieczne kłamstwa, niezrealizowane zamówienia, wciskanie szajsu i udowadnianie, że to jest super jakość. Nie bądźcie takimi naiwniakami, jak ja! Uczcie się na moim błędzie. NIGDY WIĘCEJ, ANI WIDZIEĆ GRAWITU!!!!

slug

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Grawit, moim zdaniem warto się zainteresować. POSZUKIWANY KIEROWCA Międzynarodowy kat. C+E Opis stanowiska pracy:Praca dla kierowców międzynarodowych. Baza w... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5551415?keywords=&region=

Poszkodowany3

Poszkodowany 1 i 2. Zalecam wynajecie profesjonalnej firmy sciagajacej dlugi. Moja sprawa ciagnie sie juz 3lata; brak porozumienia w spr ugody/rat, sprawa trafila na wokande. Teraz wlascicielka ciagle odwoluje sie podajac bzdurne powody. Ostrzegam przed ta firma i zalecam szybkie dzialania windykacyjne. Nadmienie, ze zgadzam sie z ph; w ramach rozliczenia zamowiony u nich zostal towar: wyslali mi towar niepelnowartosciowy, bez uzgodnienia, ktory moge jedynie zapakowac i schowac do magazynu na polke-mikt mi tego przyjmie ani nie kupi. Po czym firma nabrala wody w usta/ zero kontaktu! O pracownikach tej firmy tez moge sie wypowiedziec: wiecznie zestresowani - nie dziwie sie skoro musza klamac ii udzielac wymijajacych informacji; bardzo czesta rotacja- co kilka miesiecy kontaktowalismy sie ciagle z kims "nowym", takze prosze wywnioskowac i wziasc pod uwage - to rada dla starajacych sie tam o prace. Pzdr

ph

Też pracowałam w tej firmie. Nie polecam.musisz sprzedawać niepełnowartościowy towar. Wysyłki do klientów nie pełne.

poszkodowany2

Witamj, Poszkodowany podaj jakis kontakt do siebie. Również dostarczyłem towar do tej firmy i mi do dzis nie zapłacili. czekam 2 miesiące zero kontaktu.

Poszkodowany

Na dodatek firma "zapomina" o swoich zobowiazaniach, bardzo nieporfesjonalnie podchodza do kontakow z Kontrahentami.

leo

Grawit prowadzi nieustanną rekrutację a przepływ ludzi w tej firmie jest większy niż wody w Wiśle co oznacza, że to faktycznie (usunięte przez administratora).Z drugiej strony nie znam ludzi pracujących w handlu internetowym, którzy są zadowoleni ze swojej pracy. To ciężki kawałek chleba.

anja

Pracuje na podobnym stanowisku jako handlowiec informatyk.Zarabiam poniżej 2 tys a przez 8 h nie mam czasu nawet na śniadanie.Non stop harówa użeranie się z klientami, wysyłki, telefony, maile, reklamacje, księgowanie wpłat, uzgadnianie sprzedaży, listy przewozowe, kurierskie, pocztowe, wnoszenie dostaw i do tego zero wdzięczności.Pseudo szefowa ma tylko pretensje a robisz im ponad 300 tys zł obrotu miesięcznie.żałosne !Lepiej iść na kase do biedronki za 1800 i mieć wszystko w d..ie.!

zzz

Trzeba być bardzo zdesperowanym i mieć dużą motywację do pracy, aby wytrzymać w tej firmie dłużej niż kilka tygodni. Gdybym przed moim zatrudnieniem w tej firmie, przeczytała tyle negatywnych opinii o niej co teraz, to pewnie zapaliłaby mi się czerwona lampka. Niestety na tamte czasy był tylko 1 wpis- od Zuzi.(usunięte przez administratora) ATMOSFERA JEST TAK GĘSTA, ŻE MOŻNA SPOKOJNIE ZAWIESIĆ SIEKIERĘ W POWIETRZU. (usunięte przez administratora) nie liczcie na to, że jak będziecie "dobrze" pracować to was docenią.Nie ma takiej opcji-zawsze usłyszycie, że jesteście do niczego(delikatnie ujmując) i tylko szefostwo "trzyma" firmę.....Kto ma ochotę niech się przekona sam- łatwiej wtedy przyjdzie mu docenić jakąkolwiek pracę gdzie indziej....aha: wszystkie opinie są jak najbardziej wiarygodne.Podsumowując:szkoda zdrowia i nerwów!!!

nick

(usunięte przez administratora) Powiem tylko tyle ... " ZE WSI MOŻNA SIĘ WYPROWADZIĆ ALE WIEŚ Z CZŁOWIEKA NIE WYJDZIE NIGDY!!!"

(usunięte przez administratora) pomysłowe ale skrzydła już im się podcinają bo szykują się pozwy klienci nie są głupcy :) a to wszystko każą robić nam stażystą... ŻAŁOSNE !!!

x

8h chyba 12h!

To powodzenia (usunięte przez administratora) Nie znam osoby która byłaby zadowolona z pracy u Was(usunięte przez administratora)

x

Żałosne... Ludzie którzy to wszystko piszą to byli pracownicy którzy zostali zwolnieni ze względu na brak predyspozycji do pracy, albo za szkody które narobili ;) Jeśli ktoś wyobraża sobie że będzie siedział za biurkiem i 8h się nudził, to fakt - nie tam. Jeśli ktoś liczy na dobre wynagrodzenie dając coś od siebie i rzetelnie spełniając powierzone obowiązki to dobrze trafił. I myślę że nie będę pisać już nic więcej bo i tak zaraz pojawią się komentarze o pupilkach itp... Ech...Jeśli ktoś jest na tyle inteligentny to przyjdzie i sam się przekona jak jest bez głupich sugestii.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Grawit - Skoczów

F.H.U. Grawit