Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

nivi

w call center nie powinno się gadać 10h! niby wielka zdrowotna firma haha

wiemipowiem
@nivi

serio, 10 godzin? :D zmiany są dwie: 8-16 lub 13-21, jeśli ktoś CHCE może pracować krócej lub dłużej, godziny są kwestią dogadania, ale na pewno nikt nie jest zmuszany do pracy po 10 godzin :D

kamil

głos w callcenter jest narzędziem pracy, podobnie jak u nauczycieli czy szkoleniowców, ważne by dbać o jego regeneracje

Ada

bardzo niszczą się struny głosowe :[

rychu

lolo to raczej plus, bo w dzisiejszych czasach mało kto potrafi trzymać nerwy na wodzy

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iguś

kto lubi gadać do rzeczy albo też nie do rzeczy niech próbuje, może się sprawdzić

lolo

mozna pocwiczyc cierpliwosc w tej robocie, tam cie tak naucza cierpliwosci, ze juz w pozniej w zadnych sytuacjach w zyciu nie bedziesz jej tracil czleniu, pzdr

Kris

na ich profilu na fb jest info, że jeszcze rekrutują

zombi

praca na chwilę ok, na stałe - desperacja!

mimi

I jak bylo na szkoleniu ? :)

klara
@mimi

szkolenie spoko,dużo ćwiczeń,jutro zaczynam pracę ;)

Nina
@klara

Jak długo trwa szkolenie? I czy w miesiącu jest jakaś minimalna ilość godzin do przepracowania?

klara
@Nina

szkolenie trwało ok 5 godzin, a godziny są ustalane indywidualnie, także każdy ma inaczej, ja dziś jestem po pierwszym dniu....łatwo nie było, ale dałam rade ;)

mirko

każdy się dostaje

nowa
@mirko

No nie każdy,ja tu pracuje od tygodnia,dostałam się,ale starałam sie o prace razem z bratem i on nie przeszedł.Jego problemem jest to, że jest troche nieśmiały,zawsze był i mówił,że na rozmowie miał trudności z przytoczeniem dobrych argumentów(w tej pracy jest to jednak ważna umiejętność),także wstrzymałabym się z oceną,że biorą wszystkich jak leci,trzeba mieć pewne predyspozycje.Pozdrawiam.

Monia

Nie jutro, w sobotę! :D XD

Monia

Ja dzisiaj miałam rozmowe, było spoko, a już jutro szkolenie. Akurat się ciesze, bo przyda mi się kasa xD

syra

widze ze duzo ludzi aplikuje do cltela...

irek

rozmowa w porządku, były pytania o cv, moje studia, poprzednie doświadczenia w pracy, hobby, chcieli mnie "poznać" można tak powiedzieć :) a potem rekrutujący opowiadał o firmie, o tym jak wygląda praca i jakie są warunki zatrudnienia. obraz mam póki co pozytywny, wyglądało to profesjonalnie, miałem wrażenie, że traktują mnie indywidualnie, a nie jak kolejnego kandydata. dostałem się dalej, niedługo mam szkolenie, troche się denerowałem, ale było ok także śmiało

irek

ejj ja też dziś mam rozmowe, ciekawe ile ludzi będzie

@irek

I jak ta rozmowa?Mnie też zaprosili na jutro, ale nie wiem czego się spodziewać?

renia

jutro mam rozmowe, moja kumpela tam pracuje xD

marek

faktycznie callcenter w toruniu rosną jak grzyby po deszczu, a widzę, że ta firma stabilnie funkcjonuje już od lat, to ważne bo czasy mamy nie pewne

jeż

to co można o nich powiedzieć, to napewno stabilność zatrudnienia

sara

Chciałabym się dowiedzieć czy szkolenia są płatne? Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna ale dojazdu mam 50km.. dlatego zależy mi tez na płatnym szkolniu chociaż na zwrot paliwa ;)

Artii

To dobra opcja dla studentów, bo grafik jest elastyczny i dopasowany do zajęć na uczelni. Poza tym studenci mają wyższą stawkę godzinową (11zł/h). Doświadczenie nie jest wymagane, bo jest tam masa szkoleń - wstępne i cykliczne indywidualne coachingi, więc wszystkiego świetnie można się nauczyć w trakcie wykonywania pracy (nie od razu Rzym zbudowano przecież). Szansę ma każdy, nawet nie student, jeżeli tylko chce pracować w Coltelu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel