Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

misiek

a z którą? starszą czy młodszą?

xxx

Umowa o pracę....ha ha ha. Czas określony, a teraz trochę powyżej minimalnej jako operator. He he he. (usunięte przez administratora)

A czy możesz napisać - jeśli to nie tajemnica - jakie są stawki na okresie próbnym a jakie już na umowie? czy plany sprzedażowe są realne do wykonania?

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na przedstawiciela farmaceutycznego czy ktoś może napisać jak ona wygląda, jakie zarobki i czy w ogóle warto sobie głowę tą firmą zawracać? Proszę o info!!!

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
EWA

Czy to prawda, że jest tam duża rotacja pracowników? Słyszałam, że dla osób bez doświadczenia to firma ok.

misiek

Biofarm to brak strategii i konsekwencji działania w każdym obszarze: sprzedaży, wprowadzeń nowych produktów, marketingu, produkcji. Każdy obszar jest szczegółowo kontrolowany przez szefa... a skoro tak to trzeba też podejmować decyzje... a jeśli decyzji do podjęcia jest kilkadziesiąt dziennie.. i jeśli się na tym nie zna... to albo decyzji się nie podejmuje... albo mówi się to mi się nie podoba chcę inaczej... a jak ma być to inaczej? nie wiem - ty masz wiedzieć - i kółko się zamyka i nikt nie chce podejmować żadnych decyzji. Jedyną receptą na wszytko jest strach... a strach może i działa... ale bardzo krótko... ludzie naprawdę wciąż mają alternatywę - Biofam to nie jedyna firma na świecie..

ewa

idę na drugą rozmowę do biofarmu, może ktoś napisać na czym ona polega?

Rozczarowana

Pytam się, kto może powiedzieć o Biofarmie coś dobrego? Firma kpina. To co się teraz dzieje, to masakra. Pracuję tu kilka. Rotacja przedstawicieli masakryczna. Na produkcji koszmar. Wszyscy mają już dość. Ale wątpię, żeby kadra zarządzająca się obudziła.Wieloletni pracownicy wyrzucani z dnia na dzień. Odradzam.

edek z krainy kredek

Witam. Posiadacie może informacje drugim ostatnim etapie z hr-ami . chodzi mi głównie o pytania. z góry dzięki za odpowiedź. Aplikacja oczywiście na PM

angela

Biofarm szuka PM na woj. lubelskie - może ktoś udzielić info czy jest to badanie rynku czy faktycznie potrzebują do pracy.

martin

Biofarm nadal szuka do pracy, obecnie jest to Przedstawiciel ds. Klientów Kluczowych oraz Koordynator Biura Sprzedaży.

JA

Proszę o informacje n/t: Ile podstawy ma PM/PF (netto), premie realne do osiągnięcia (czy targety nie są z kosmosu), jakie auta ma Biofarm dla PM/PF (z gps czy bez i czy są limity km), jakie inne narzędzia pracy przysługują, czy są (i jak często) szkolenia, jaka kadra kierownicza na śląskie/opolskie??? JAK WYGLĄDA REKRUTACJA??? Z góry dzięki za odpowiedź.

Lola

Sluchajcie,napiszcie ile płaca przedstawicielowi z doświadczeniem?

?

martyna - 2013-09-27 13:06:30 Znajomość psychologii? Ale to jest wymagane na to stanowisko czy jak to jest? Bo pierwsze słyszę takie wymaganie żeby było na takie stanowiskoZnajomość psychologii - ta osoba pewnie miała na myśli fakt, że musisz inwigilować innych ludzi, donosić, jednocześnie pokazując sztucznym uśmiechem jak szczęśliwa jesteś, ze to robisz - potrzeba ogromnej siły psychicznej do takiej roli. No i jak wyciągać od innych informacje na temat życia osobistego - tutaj też psychologia na pewno się przyda.

?

martyna - 2013-09-20 14:09:18 Znalazłam ofertę asystentka działu sprzedaży. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat tego stanowiskaTak - codzienne donosicielstwo, wypytywanie ludzi z terenu o kredyty, domy, dzieci oraz bezustanne pisanie analiz SWOT na innych. To główne zadania na tym stanowisku. Kilka asystentek już poległo, stąd wciąż szukają nowych,

Nancy Botwin

Witam jak wygląda praca w marketingu? - jak wygląda atmosfera w dziale - jakie jest kierownictwo - jakie zarobki netto - czy duża rotacja będę wdzięczna za opinię.

Zuza

jesteś łącznikiem między PM, RKS a KKS. mnóstwo pracy papierkowej a i znajomość psychologii mile widziana. Trzeba pracować tak, by każdy miał o Tobie dobre zdanie. Niełatwe...

do Alba: Moich nie kasują:-) Co do RKS ponoć wracają... Zobaczymy na szkoleniach w przuszłym tygodniu.... Ale co racja to racja. (usunięte przez administratora). Car tracki szaleją. Toż to głupota na całej linii- kardiologicznej, internistycznej i neuro :-)))) Ludzie szukają roboty pełną parą, słabo widzę wyniki na koniec roku:-( A Ci RKS co pracują? Czy to dobrzy pracownicy, czy zastraszeni ludzie?

...

Ciekawy - 2013-09-17 18:40:49 hej. Wiecie moze co to za rekrutacja na Rks dla Biofarmu na niemal cały kraj? O co to chodzi? Tworzą coś nowego, czy jakas masowa wymiana?RKS i na L4 - większość już nie wytrzymuje w tym (usunięte przez administratora)

alba

pracownik - 2013-09-19 07:59:46 troche wakatów na RKS jest w kazdej linii, stad rekrutacja. Zmian żadnych nie ma,chwilowa cisza. Jeśli szukasz pracy na dłużej to poczekaj.Podsumowania wynikow II cyklu też nie ma a zbliza sie termin wyplaty premii...RKS i na L4 - większość już nie wytrzymuje w tym (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 57 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1241 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań