Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

ola

Jakie sa zarobki na produkcji kobiet pracujących na 3 zm z umowa na stałe takie co długo tu pracuja bez nadgodzin i sa zwykłymi pracownikami bo słyszałam ze ładnie zarabiają ja pracuje w unileverze i mam 2600zł na reke i socjal fajny a wam zakład tez wam daje np. wczasowe latem bony na swieta itp.

gosc

Też słyszałam o zwolnieniach,ktoś coś wie?

fdhs

Witam. Czy ktoś może powiedzieć więcej o pracy PH do aptek? Jak zarobiki(realne) Jak wygląda uzytkowanie auta? Jak premia?

xyz

to co piszesz jest trochę nie aktualne :) wynagrodzenie jest płatne 100%,

jz
@xyz

ciekawe, bo nikomu tego jeszcze nie zmienili i nadal jest 70/30

kicia

Droga Pani z HR-u a jak ze zwolnieniami grupowymi? Chodzą słuchy, że po cichutku byleby nie wypłacać odpraw?

qba

znajomości w aptekach się liczą :) itd itp

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
pink

Beznadziejna firma , nic się nie zmieniło , rotacja i rotacja

xXx

Pojawiła się oferta na Technologa w Biofarm Poznań. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, wskazówki odnośnie pracy na tym stanowisku w firmie? Jakie wymagania, perspektywy, zarobki? Pzdr.

gość

dramat

Krzys

Seller dostałeś ta prace? Tez mam zaproszenie na mistrza ale się waham.

Ile można zarobić na stanowisku Pf lub PM( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

~~~~

Ile zarabia się w laboratorium?

Ola

Dziękuje za odp.

Ola

Witam, mam gorąca prośbę o info zwrotne czy zarobki (podstawa ) 70/30 czyli jest realnie wypłacana w 100 % czy samo 70% ? pozdr

xxx
@Ola

w 100% wypłacana

marcin

Napiszcie coś więcej na temat pracy w Małopolsce, jaka atmosfera w tym regionie, p.kierownik. Dostałem sie do drugiego etapu i chciałbym sie dowiedzieć czegoś więcej na temat tych 30% wypłacanej pensji w premii czy to real czy jakaś fikcja, czy premie sa miesięczne czy kwartalne, pozdr.

Inny

Witam,napiszcie proszę coś więcej o pracy na terenie małopolski,jadę na drugi etap wiec za wskazówki będę wdzięczny, chodzi mi o p.kierownik, czy premie realne miesięczne kwartalne, pozdr

adam

witam,mam rozmowę na przedstawiciela medycznego w związku z tym chciałem się dopytać o zarobki neto na tym stanowisku, chodzi mi o podstawę, czy premia jest realna i w jakich przedziałach, jakie auto ?gps? ile wizyt lekarskich i aptecznych, czy medyczny sprzedaje do aptek czy jest grupa farmaceutyczna? pozdr

Lama

bylam na II etapie w Poznaniu. Przejechałam 1200 km i nawet nie oddzwonili( ponad 3 tyg). Jak zadzwoniłam zapytać czy wgl pamietają to pani poinformowała mnie ze zaraz oddzwoni po czym nie odezwała sie 4 dni na co znów zadzwoniłam i zostałam po prostu potraktowana jak śmieć. Poziom rozmowy kwalifikacyjnej byl tragiczny, panie rekrutujące nawet nie wiedziały co mówią i wręcz były chamskie. Rozmowa trwała dosłownie kilka minut. Gdy czekałam przed firma widziałam innych którzy także wychodzili dosłownie po 7-10 minutach. Po niepoważne traktowanie ludzi. Nigdy nawet w malutkich prywatnych firmach nie potraktowano mnie tak źle. Dla mnie porażka.

kolo
@Lama

Mowa, że oddzwonią to znaczy dziękujemy, tak na przyszłość

aga

MOGE wiedzieć ile się zarabia na produkcji tak bez nadgodzin chodzi mi o kobiete zwykły pracownik bo sama pracuje na produkcji i zarabiam 2600zł tys złna reke bez nadgodzin bo u nas nie ma plus socjal bogaty mam a lubie sobie porównać zarobki na produkcji do innych firm ja akurat pracuje w branzy spożywczej.

Romelo

Witam czy ma ktoś informację którego dnia jest dzień wypłaty w Biofarm-Poznań Produkcja?

Seller

@były - no to Cię teraz doskonale rozumiem. Wspominasz o zarobakach, że dobre. Możesz rozwinąć myśl? Atmosfera, to podstawa. A brygadzistów też można ułożyć.

Seller

@były - sądzisz, że bardziej niż w innych firmach? Teraz to na ogół norma... Jest jakaś szczególna osoba, na którą trzeba zwrócić uwagę?

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań