Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Hanna

@Pracownik w jaki sposób niby firma stosuje mobbing przez serwis pracy? Wiesz, że mobbing oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno o to Ci chodziło?

olka

Jakie sa zarobki kobiet u was na produkcji bo widziałam ogłoszenie czy przyjmą i praca 3 zm bo ja pracuje w unileverze i na reke mam 2500zł tylko ze 4 bryg systemie tylko ze oprócz tego co kwartal mam dodatkowa premie i lubie sobie porównać do innych produkcji .

Filip

Zastanawiam się dlaczego niektórzy dają sobie prawo do oceny innych osób w firmie? Po drugie jeśli ktoś założył firmę to chce ją prowadzić tak jak uważa. Po trzecie płaci za to czego oczekuje od pracowników.

@Filip

Widzę, że "Pracujacy"zmienil się w "Filipa":-))(usunięte przez administratora)

Qwe

Chciałam złożyć aplikacje na Wlkp ale po tej lekturze sobie odpuszczę, szukam dalej.

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Filipek

Firma jest duża a kilka osób chce zrobić wrażenie, że jest tak źle! Może czas zmienić pracę na taką gdzie lepiej płacą?

Prawda 100 %

Pracujący

@xyz Zastanawiające kim jest osoba, która daje sobie prawo do oceny innych pracowników jak również firmy? Może trzeba się po prostu podpisać pod prawdziwą opinią????

@Pracujący

Pracujący, z tego co widzę, to również dałeś sobie prawo do oceny firmy. Skoro tak ci dobrze w Biofarmie to dlaczego sam się pod nią nie podpiszesz? Zachęcam, może zaplusujesz ....

@Pracujący

Zgodnie z ideą portalu, ponieważ: "Opinie o pracodawcach to prężnie rozwijająca się platforma, na której wszyscy mogą się dzielić swoimi wrażeniami z miejsca pracy. Dzięki temu pracownicy mają większą świadomość firm, w których pracują i do których aplikują" Po to jest Gowork aby każdy mógł napisać to co uważa, a czego nie może powiedzieć w miejscu pracy, ponieważ jest zakazane. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na to aby walić prosto w oczy (wiadomo czym to w Biofie grozi), ale też nie chcą siedzieć cicho i przytakiwac jezeli firma bądź kierownictwo nie szanuje dobrych, merytorycznych pracowników(usunięte przez administratora).

Hanna

@Franek to akurat wątek dotyczący Poznania i tam nie ma ofert na przedstawiciela medycznego. Ale może dostaniesz od kogoś z Poznania odpowiedź. Za to w Poznaniu szukają operatorów maszyn i Group Brand Managera. Ktoś pracował na tych stanowiskach? Informacje o tych stanowiskach będą przydatne.

Franek

Właśnie widziałem aktualną listę ofert pracy i cieszy mnie, że mają zapotrzebowanie na przedstawicieli medycznych. Może ktoś podpowiedzieć coś w tym temacie? Co do pracy dostaje taki pracownik, chodzi o kompa, auto , telefon? Czy jakiś socjalny dodatek?

Nie z HR.

Kolejna prawda , a nowym paniom na produkcji przy pracy 3 zmianowej proponują na rękę 2000 zł. i chętnych nie ma , a zawsze mówiono że na nasze miejsca pracy czekają setki ludzi za bramą .

KASIA
@Nie z HR.

TO NIE JEST TAK ZLE JAK 2 TYS ZŁ NA REKE NOWE A STARE PRACOWNICE MAJA 2500ZŁ NA REKE W WIEKSZOSCI ZAKŁADOW TAK PŁACA A LEKARSTWA NIE SA AZ TAK CIEZKIE DO DZWIGANIA BO SPOZYWKA JEST CIEZSZA .

Chill

Dlaczego negatywne komentarze sa kasowane ?

Były
@Chill

Pewnie jest ich za dużo, a zapotrzebowanie jest na pozytywne komentarze.

Jagoda

Nie bardzo rozumiem o jakich grupach piszecie? Każdy ma prawo pisać na forum swoją opinię. Mnie nikt do żadnej grupy nie przyciąga . Chcę w każdym razie powiedzieć, że pracuję tu już długo i jestem zadowolona z pracy.

Były

A kto to taki?

Pracujący far.

Słyszałem do tej pory dużo pozytywnych słów pod adresem Biofarm-u. Nie zgadzam się z tym, że główną odpowiedzialność ponoszą PH, owszem ale jak są mało skuteczni! To jest dla mnie logiczne przy tym etacie.

OLI

Witam. przepracowałem dwa lata w tej firmie. Wydawało mi się że jest ok?, marketing nawet daje radę, ale reszta to niestety rzeczy, na które nikt nie ma wpływu oprócz paru osób, np. samochód nie jest narzędziem pracy tylko nagrodą. Jeżeli chodzi o podejście do PM, możesz pracować dwa lata albo 6 m-cy, jak coś pójdzie w firmie nie tak to głowy lecą ale tyko PM, i tu po porostu nie znasz dnia ani godziny. pracują tu sympatyczni ludzie, ale w ostatnim czasie atmosfera jest nieciekawa. PS. Nie trać czasu, szukaj gdzie indziej.

Klasyk

Na jakie wyposażenie może liczyć w firmie przedstawiciel medyczny? Mam zamiar ubiegać się o pracę w firmie tylko chciałbym uzyskać kilka informacji. Jakie nastroje są w pracy? Czy poza pensja są dodatki?

Oleńka

Czy w firmie są tylko pracownicy HR? A może są inni zadowoleni? Opinie pozytywne są mają prawo tu być!

lili

Tak naprawdę jak pracownik jest zadowolony, to nie wchodzi na takie portale, chyba że dla zabawy :) Kilka lat było nieciekawie, teraz jest normalnie, tyle może powiedzieć zadowolona część firmy.

@lili

Drogie panie z działu HR, jak jest normalnie to widać dokładnie po ostatnich opiniach. Biofarm jest w czołówce rankingu liczby opinii o pracodawcy wiec nawet zakladajac, że do wyrażania opinii bardziej są skłonne osoby niezadowolone niż zadowolone, to ich liczba robi wrazenie. Dla przykładu ogromna Polpharma ma 192 opinie vs. 316 o Biofarmie. Szczerze podziwiam panie, jak negujac oczywiste fakty mogą panie spojrzeć sobie codziennie w lustro, chociaż zdaje sobie sprawe, że po tylu latach w Biofarmie nie widzi się rzeczywistości takiej jaka jest, tylko taka jaka chciałby widzieć Biofarm.

Fanka

Jeśli firma zasługuje to się pisze o niej pozytywnie i ktoś tak zrobił. Nie ma idealnych firm, wszędzie są okresy lepsze i gorsze. Być może trzeba coś poprawić, ale nie trzeba natychmiast "wylewać dziecka z kąpielą" Konkurencja pewnie się będzie cieszyła.

ddd
@Fanka

Co za bzdury..

Rychu

(usunięte przez administratora)Poza pensją firma nie oferuje nic, płatne kilometry za auto wg. wysokich stawek, brak Multisport, żadnych szkoleń a potężne oczekiwania co do poziomu wiedzy, jeżeli jakimś cudem uda się zrealizować zawyżone cele i otrzymać premię to przy każdej, możliwej okazji jest ona redukowana. Poza tym brak jasnych i przejrzystych zasad powoduje, że jest się skazanym na łaskę i niełaskę firmy. Ludzie odchodzą i sprzedaż spada. Cieszę się, że to już za mną.

Pracujący

Niestety po przeczytaniu większości opinii negatywnych muszę się z nimi zgodzić. Pracuje od niedawna w dziale produkcji i tak źle zarządzanej firmy, dodam że polskiej, to jeszcze nie widziałem. Firma matka a w niej każdy dział to firmy córki. Wszyscy pracują jak chcą, różne zmiany nie powiązane działami ze sobą i przez to nic nie można zrobić w sytuacjach problemowych. Hasło promowane przez HR-y Jeden Biofarm jest po prostu śmieszne i wszyscy się z tego śmieją bo nikt ze sobą nie współpracuje. Zwalniają ludzi kulturalnych, z podejściem do ludzi i potrafiących umiejętnie zarządzać a co najważniejsze takich którzy są wsparciem dla zwykłych ludzi co ma ostatnio miejsce. Firma bardzo źle zarządzana i nawet prezesi i dyrektorzy u góry widząc ten bałagan nic z tym nie robią.

Chudy
@Pracujący

Może ktoś napisze KIEDY OSTATNIO BYŁA PODWYŻKA NA PRODUKCJI ????? ( nie mówię o tej cichej dla paru osób ). Kierownik dostał służbowe nowe autko i jest zadowolony ,bo gra jak mu każą .

pumcia

w jaki?

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań