Super Krak S.A.

Kraków

Opinie o Super Krak S.A.

Flinstonowie

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Firma otwarta na współprace i na nasze uwagi.

mon

Jesteśmy pod dużym wrażeniem wykończenia mieszkania, bloku i otoczenia, sposobu oddania mieszkania. Cały czas współpraca z deweloperem super krak przebiegała b.dobrze Dziekujemy.

Work work

Pracę tu dostałem miesiąc temu i jest bardzo w porządku. Stawka bardzo dobra a i praca całkiem przyjemna, klienci na poziomie. Polecam tego pracodawcę.

polecam!!!!!

Polecam tego dewelopera!!! Jedyny uczciwy w Krakowie! A wiem coś o tym!

dziękuję

Dziekuje pracownikom firmy Super Krak S.A.

monia z mężem

Mieszkanie odebranie bez żadnych uwag. Teren dookoła bloku bardzo ładnie zagospodarowany. Klatka schodowa rewelacja, super kolory, winda piękna. Standard wykończenia w pełni nas zadowolił, a nawet zaskoczył. Drzwi wejsciowe super, świetny pomysł z wycieraczką :-) Okna pięknie umyte i bardzo szczelne. Miły gest na powitanie szampan ( szkoda, że jeden kieliszek pękniety), ale z jedego też będzie nam smakowało. Dziekujemy serdecznie, będziemy wyszstkim polecać Was jako dewelopera wiarygodnego, pomocnego i przedewszsytkim wartego zaufania. Pozdrawaiamy serdecznie.

Radosław

Odbiór przebiegal w sposób zadowalający. Rzeczowy. Dziekujemy.

Dodgee

Nowoczesne podejście do budownictwa. Są otwarci na nowe rozwiązania. Różne konfiguracje mieszka to meeega ułatwienie, bo łatwo znaleźć coś dla siebie. Kupiłem od nich mieszkanie i nie żałuję.

MARIO

Budują naprawdę fajnie jakościowo mieszkania. W trzypokojowych mieszkaniach fajnie rozmieszczenie pokoi. POLECAM!!

Viki

Siostra kupiła od nich mieszkanie w zeszłym roku i jest zadowolona. Byłam u niej wiele razy i naprawdę mi się podobało. Nie wiem czy oni budują coś oprócz bloków, ale są sprawdzeni, bo sporo znajomych też kupiło od nich mieszkania.

Moniqqa

Bardzo miła atmosfera i dobrze rozbudowany system premii w fazie sprzedaży mieszkań.

Marek

Mogę ich polecić, bo naprawdę dbają o swoich pracowników. Stawialiśmy dla nich apartamenty od podstaw i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do naszej współpracy

TT

MS
@TT 29.10.2017 00:31
Słyszałem, że to oni budowali hotel Swing w Krakowie. Jeśli to prawda to chapeau bas, bo odwalili kawał, dobrej roboty!...

Tak to oni. Nawet my jako podwykonawcy spory wkład w to mamy. Polecam ich jako dobrego partnera biznesowego.

Maks

Deweloper godny polecenia. Jak decyduje się na inwestycje to ją doprowadzi do końca według zamierzonego planu.

Bud

Wykańczaliśmy parę ich osiedli i nie możemy narzekać. Faktury opłacone na czas, konkretni i w jasny sposób przekazują informacje. Świetny kontakt :)

MY

Mieszkanie w porządku. Bardzo dobra współpraca z pracownikami spółki.

...

Jesteśmy zadowoleni z współpracy i estetyki wykończenia mieszkania i odbioru, za co gratulujemy i dziękujuemy.

Kamil

Bardzo dobry pracodawca. Uczciwy i godny zaufania. Kasa bardzo fajna, dobre szkolenia. Super Krak dba zeby jego pracownicy byli dobrze przeszkoleni. Bardzo spoko firma.

czikinda

dzięki nim mieszkamy w cudownym mieszkanku. wykończenie super, obsługa klienta mega dobra. jesteśmy bardzo zadowoleni POLECAMY!!!

Pracuję w Super Krak. Chwalę sobie. Dobrze płacą i dobrze traktują. Jak do tej pory najlepszy mój pracodawca.

ela i rafał

mieszkanie spełnia nasze oczekiwania. Standard wykończenia oceniamy jako dobry. Współpraca z PRzedsiębiorstwem super krak przebiegała bez zarzutów i byliśmy mile potraktowani przez wszystkich pracowników tej firmy.

nowakowie

Bardzo dziękujemy firmie Super Krak S.A. za bardzo miła współpracę. Podczas odbioru mieszkania wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione. Jesteśmy bardzo zadowloeni!!! Bardzo dziękujemy

Damian_87

Od złozenia oferty przez spółkę, aż po odbiór. Współpraca układała się wzorcowo. Wykończenie mieszkania zadowalające jak i klatki schodowe również. Współpraca z deweloperem Super Krak była czystą przyjemnością.

Adela

MOJA OPINIA NA TEMAT PAŃSTWA FIRMY JEST BARDZO POZYTYWNA. NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY MOGŁAM UZYSKAĆ WYCZERPUJĄCE INFORMACJE. OTRZYMAŁAM POMOC W ZAKRESIE DORAŹNYCH PROBLEMÓW TJ.POLECENIE FIRMY BROKERSKIEJ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY Z PAŃSTWA FIRMĄ A ZARAZEM Z JEJ PRACOWNIKAMI NA KAŻDYM SZCZEBLU.

Bardzo bardzo

standard wykończenia budynku bardzo wysoki + walory wizualne -b.wysoko oceniam poziom wykończenia w stanie deweloperskim. Pierwszy raz spotykam się z taką dbałością, niespotykaną u innych deweloperów, nawet przy wyższym koszcie zakupu. Ogromny „+” dla Państwa -współpraca: od pierwszego kontaktu na najwyższym poziomie.

mateusz

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Bardzo dobry standard wykończenia. Odbiór przebiegł profesjonalnie.

kitka

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Super Krak S.A. na każdym etapie formalności.

mieszkańcy

Mieszkanie w bardzo dobrym wykończeniu, bez jakichkolwiek usterek. Części wspólne zostały wykonane starannie, z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

Adamowicz

Szybki odbiór, świetny kontakt. Mam nadzieję, że z mieszkaniem nie będzie żadnych problemów . Pozdrawiam

ok

Jesteśmy zadowoleni z jakości nie tylko mieszkania, ale również całego budynku. Obsługa podczas odbioru profesjonalna i miła.

Roman

Uważam, że współpraca z Firmą Super Krak to naprawdę przyjemność. Zakup mieszkania to profesjonalne wyjaśnienie wszelkich danych dotyczących mieszkania. Dostępność oglądania w każdej chwili po uprzednim umówieniu się. Odbiór mieszkania to pełne wyjaśnienia i satysfakcjonująca obsługa przez pracowników nadzoru. Mieszkanie wykończone ślicznie a szampan to już wisienka na torcie

...

Przygotowane z małymi drobnostkami do poprawy. Reszta OK!

Zadowolony

Budynek wykończony estetycznie, ładnie dobrana kolorystyka elewacji, klatek schodowych etc. Odbiór kluczy, jak i sam zakup mieszkania w miłej i profesjonalnej atmosferze. Jakość wykończenia na pierwszy rzut oka nie budzi żadnych zastrzeżeń. Ewentualne uwagi możemy przekazać po jakimś czasie użytkowania.

ignac80

Bardzo ładne wykończenie części wspólnych budynku. Satysfakcjonująca jakość wykończenia mieszkania. Polecam tego dewelopera.

Ola&Bartek

Współpraca z firmą Super Krak S.A. przebiegła w sposób profesjonalny i fachowy. Standard wykończenia budynku i otoczenia na wysokim poziomie. Mieszkanie posiada piękne duże okna co powoduje, że jest dobrze nasłonecznione. Jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Państwa firmie.

Warcisław

POLECAM TEGO DEWELOPERA Mamy od niego świetne mieszkanie. A obsługa klienta w tej firmie jest na najwyższym poziomie, na prawdę szacunek, dawno z tak dobrze przeszkolonymi pracownikami się nie spotkałem. Polecam.

Uważasz, że firma Super Krak S.A. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.

Zostaw opinię o Super Krak S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Krak S.A.