Super Krak S.A.

Kraków

Super Krak S.A.

Opinie o Super Krak S.A.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Super Krak S.A.?

Zainteresowany

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jak się tu pracuje? Słyszałem, że super firma!!

Iwoonka

Standard wykończenia mieszkania oceniamy bardzo dobrze, wszystkie wymiary są zgodne ze standardami i opisem. Jedyne zastrzeżenia dotyczą wykończenia elewacji i drzwi wejściowych, wszystko jest opisane w protokole odbioru. Współprace z Super Krak S.A. oceniamy jako bardzo dobrą nie mamy większych zastrzeżeń. Na pewno będziemy polecać Państawa Biuro

malicka

Mieszkanie , które otrzymałam tj zakupiłam spełniło w pełni moje oczekiwanie. Nowoczesna technologia wykonanie wokół budynków mieszkalnych i wewnątrz , sprawia bardzo poztywne wrażenie, natomiast jeszcze milsze wrażenie odniosłam wchodząc do mojego mieszkania nr4, piękne białe ściany, solidna stolarka. Mam nadzieje, że będe zadowolona i szcześliwa jeszcze bardziej po całkowitym, wyposażeniu i urządzeniu.

Danusia

Współpraca z firmą super krak przebiegałą bez zastrzeżeń. Wszystkim polecamy tego dewelopera. Pani Ania to prawdziwy anioł. Do standardu wykończenia budynku i mieszkania także nie mamy zastrzeżeń.

zadowoleni klienci

Mieszkanie które odebraliśmy można ocenić tylko w pozytywnych punktach. Ściany, wylewki są wykonane perfekcyjnie, budynek jest bardzo przytulny. Budynek oraz odebrane mieszkanie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie.

love

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą . Wszystko odbyło się terminowo i szybko. Również standard wykońćzenia mieszkania jest bardzo dobry. Dziękujemy!

worker

Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, ze pracuje się tu bardzo przyzwoicie. Pensję mam bardzo satysfakcjonującą i jestem traktowany z szacunkiem. Na prawdę dobrze się tu załapać. Polecam na 100%.

Wronika

Dziękuje bardzo wszystko jest piękne i bardzo starannie zrobione jeszcze raz bardzo dziękuje

fenkju

Szybka i sprawna obsługa. Profesjonalne podejście do sprawy. Ogólnie 5 +!

el polakko

Wszystko jest OK.. Wspołpraca układała się pomyślnie.

M.S.

W naszej opini standard wykończnia budynku jest dobry. Współpraca z deweloperem była bardzo dobra, służyli państwo pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości oraz służyli radą. Cenna dla nas była także możliwość negocjacji zapisów w umowie przedwstępnej. Odebrane przez nas mieszkanie spełnia wcześniejsze ustalenia projektowe co nas cieszy. Uważamy, że deweloper Super Krak jest firmą solidną, która wywiązała się ze swoich zobowiązań w terminie i jest godna polecenia.

Karp

Wyrażam serdeczne podziękowania Firmie Super Krak za sposób i jakość wzajemnych relacji. Od początku spotkałem się z życzliwością, zainteresowaniem, a przed wszystkim z kompetencją Standard wykończenia mieszkania - bez najmniejszego zarzutu. Serdecznie dziękuję, życzę Firmie sukcesów

A

Dotychczasowa współpraca z przebiegała bardzo dobrze. Termin oddania dotyczmany, ogólny stan mieszkania nie budzi zastrzeżeń. Opinia bardzo pozytywna, firma godna polecenia osobom trzecim.

Adrian

Profesjonalna obsluga wysoki standard wykonczenia.

mill90

Na chwilę obecną jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy

waryńscy t&a

Jak dotychczas możemy wyrazić jak najlepszą opinie dla Super Krak S.A., jego pracowników i zarządu. Prace budowlane przeprowadzone bardzo sprawnie i terminowo. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca i kontakt będą równie przyjemne i owocne. Dziękujemy.

Szpak

Nie mamy zastrzeżeń do dotychczasowej współpracy z deweloperem Super KRak. Zmiany wg aneksu nr 1 zostały uwzględnione i wykonane prawidłowo. Jednakże w trakcie dokonywania zmian planu mieszkania architekt popełnił błąd, którego nie zauważyliśmy podpisując nowy rzut mieszkania(dotyczy ścianki działowej szafy wnękowej w większym pokoju, która jest 10cm krótsza od ścianki przeciwległej). Pozatym wszystko jest OK.

Incognito

Współpraca z tym deweloperem od początku przebiegała bardzo dobrze. Wszelkie kwestie formalne były na bieżąco realizowane. Wszystkie prace budowlane zostały wykonane w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Odbiór mieszkania przebiegł pomyślnie, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania. Szczerze możemy polecić super krak kolejnym potencjalnym klientom. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca będzie przebiegałą równie dobrze.

amados

Mieszkanie bardzo ładnie wykończone bez żadnych zastrzeżeń, Bardzo solidna firma Super Krak S.A.

Carolinne C.

Na obecnym etapie przejęcia mieszkania w stanie deweloperskim jestem zadowolona przede wszystkim ze sprawności w wykonaniu i oddaniu mieszkania. Mieszkanie wykonane wydaje mi się nienagannie. Spodziewam się, że nie będzie żadnych przykrych niespodzianek. Dziękuję.

Ilona

Prace wykonane w terminie, jakość satysfakcjonująca. Panowie kierownicy/inżynierowie budowy sympatyczni i pomocni :-)

anonymous

Mieszkanie oddane w terminie. Dobre wykończenie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Mojojojo

Bardzo pozytywnie oceniam współprace z firmą. Wszystko oddane w terminie i zgodnie z wytycznymi.

C.z.

Współprace z firmą Super Krak S.A. jak do tej pory oceniamy bardzo pozytywnie. Pierwsze wrażenie przy odbiorze mieszkania było bardzo dobre. Obsługa bardzo miła.

Ona

Bardzo dobry i miły kontakt z biurem sprzedazy, Mieszkanie oddane w terminie, profesjonalne przekazanie kluczy szczegółowe i wyczerpujące objaśnienia ze strony inżyniera i Pani przedstawicielki. Bez problemu zgłoszone usterki z obietnicą ich usunięcia. Jestem bardzo zadowolona.

jessi

Jestem w pełni zadowolona z całości współpracy z deweloperem. Od momentu wyboru mieszkania, poprzez cały okres budowy, aż do dzisiejszego dnia odbioru wszystko przebiegało sprawnie i w pełni profesjonalnie. Dziękuję

Marianna

Współpraca wzorowa, mieszkanie w pełni odpowiada moim oczekiwaniom. Z czystym sumieniem mogę polecić super krak wszystkim, którzy pragną mieszkania w wysokim standardzie i spodziewają się rzetelnej i terminowej realizacji.

hamanno 100

pierwsze wrażenie bardzo dobre. mieszkanie jest czyste i jasne. bardzo ładnie wykończone wewnątrz budynku - wspólne pomieszczenia tj. klatka schodowa winda itp. Mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkało.

Migdałowy

Współpraca z tym deweloperem układała się bardzo dobrze. Wykończenie mieszkania jest zgodne z umową, którą zawarliśmy. Przy odbiorze mieszkania, panowie ze starannością i dokładnością oprowadzili nas po całym obiekcie oraz odpowiadali na wszelkie nowe pytania

Zostaw opinię o Super Krak S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Krak S.A.