counter
5 27 98 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy można liczyć w Super Krak S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Przemek Nowy wpis

Firma z tej branży i bardzo dobrymi opiniami więc już lepszych referencji nie można wystawić.

Pytanie Nowy wpis

Czy Super Krak S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

czas Nowy wpis
@Pytanie

Wszystko zależy od działu i od ustaleń z Zarządem. Firma jako taka, pracuje od 8.00 do 16.00.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Super Krak S.A.?

prac
@Pytanie

zdecydowanie tak. Z resztą u nas zawsze atmosfera była ok. To jest jednak z tych firm, do których chętnie się wraca, nawet po długim weekendzie ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Robert

@Sk prac Może masz wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie kogoś?

Zainteresowany

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jak się tu pracuje? Słyszałem, że super firma!!

Sk prac
@Zainteresowany

Atmosfera jest bardzo fajna, bo praca jest stabilna i pieniądze zawsze na czas. Mocnym punktem jest uczciwość pracodawcy, a między ludźmi różnie bywa, wszystko zależy od dnia, humoru i wielu innych czynników, ale ogólnie polecam ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Super Krak S.A.?

Iwoonka

Standard wykończenia mieszkania oceniamy bardzo dobrze, wszystkie wymiary są zgodne ze standardami i opisem. Jedyne zastrzeżenia dotyczą wykończenia elewacji i drzwi wejściowych, wszystko jest opisane w protokole odbioru. Współprace z Super Krak S.A. oceniamy jako bardzo dobrą nie mamy większych zastrzeżeń. Na pewno będziemy polecać Państawa Biuro

malicka

Mieszkanie , które otrzymałam tj zakupiłam spełniło w pełni moje oczekiwanie. Nowoczesna technologia wykonanie wokół budynków mieszkalnych i wewnątrz , sprawia bardzo poztywne wrażenie, natomiast jeszcze milsze wrażenie odniosłam wchodząc do mojego mieszkania nr4, piękne białe ściany, solidna stolarka. Mam nadzieje, że będe zadowolona i szcześliwa jeszcze bardziej po całkowitym, wyposażeniu i urządzeniu.

Danusia

Współpraca z firmą super krak przebiegałą bez zastrzeżeń. Wszystkim polecamy tego dewelopera. Pani Ania to prawdziwy anioł. Do standardu wykończenia budynku i mieszkania także nie mamy zastrzeżeń.

zadowoleni klienci

Mieszkanie które odebraliśmy można ocenić tylko w pozytywnych punktach. Ściany, wylewki są wykonane perfekcyjnie, budynek jest bardzo przytulny. Budynek oraz odebrane mieszkanie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie.

love

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą . Wszystko odbyło się terminowo i szybko. Również standard wykońćzenia mieszkania jest bardzo dobry. Dziękujemy!

worker

Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, ze pracuje się tu bardzo przyzwoicie. Pensję mam bardzo satysfakcjonującą i jestem traktowany z szacunkiem. Na prawdę dobrze się tu załapać. Polecam na 100%.

Wronika

Dziękuje bardzo wszystko jest piękne i bardzo starannie zrobione jeszcze raz bardzo dziękuje

fenkju

Szybka i sprawna obsługa. Profesjonalne podejście do sprawy. Ogólnie 5 +!

el polakko

Wszystko jest OK.. Wspołpraca układała się pomyślnie.

M.S.

W naszej opini standard wykończnia budynku jest dobry. Współpraca z deweloperem była bardzo dobra, służyli państwo pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości oraz służyli radą. Cenna dla nas była także możliwość negocjacji zapisów w umowie przedwstępnej. Odebrane przez nas mieszkanie spełnia wcześniejsze ustalenia projektowe co nas cieszy. Uważamy, że deweloper Super Krak jest firmą solidną, która wywiązała się ze swoich zobowiązań w terminie i jest godna polecenia.

Karp

Wyrażam serdeczne podziękowania Firmie Super Krak za sposób i jakość wzajemnych relacji. Od początku spotkałem się z życzliwością, zainteresowaniem, a przed wszystkim z kompetencją Standard wykończenia mieszkania - bez najmniejszego zarzutu. Serdecznie dziękuję, życzę Firmie sukcesów

A

Dotychczasowa współpraca z przebiegała bardzo dobrze. Termin oddania dotyczmany, ogólny stan mieszkania nie budzi zastrzeżeń. Opinia bardzo pozytywna, firma godna polecenia osobom trzecim.

Adrian

Profesjonalna obsluga wysoki standard wykonczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Super Krak S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Super Krak S.A.
5/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bociana 6