Super Krak S.A.

Kraków

Opinie o Super Krak S.A.

Iwoonka

Standard wykończenia mieszkania oceniamy bardzo dobrze, wszystkie wymiary są zgodne ze standardami i opisem. Jedyne zastrzeżenia dotyczą wykończenia elewacji i drzwi wejściowych, wszystko jest opisane w protokole odbioru. Współprace z Super Krak S.A. oceniamy jako bardzo dobrą nie mamy większych zastrzeżeń. Na pewno będziemy polecać Państawa Biuro

malicka

Mieszkanie , które otrzymałam tj zakupiłam spełniło w pełni moje oczekiwanie. Nowoczesna technologia wykonanie wokół budynków mieszkalnych i wewnątrz , sprawia bardzo poztywne wrażenie, natomiast jeszcze milsze wrażenie odniosłam wchodząc do mojego mieszkania nr4, piękne białe ściany, solidna stolarka. Mam nadzieje, że będe zadowolona i szcześliwa jeszcze bardziej po całkowitym, wyposażeniu i urządzeniu.

Danusia

Współpraca z firmą super krak przebiegałą bez zastrzeżeń. Wszystkim polecamy tego dewelopera. Pani Ania to prawdziwy anioł. Do standardu wykończenia budynku i mieszkania także nie mamy zastrzeżeń.

zadowoleni klienci

Mieszkanie które odebraliśmy można ocenić tylko w pozytywnych punktach. Ściany, wylewki są wykonane perfekcyjnie, budynek jest bardzo przytulny. Budynek oraz odebrane mieszkanie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie.

love

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą . Wszystko odbyło się terminowo i szybko. Również standard wykońćzenia mieszkania jest bardzo dobry. Dziękujemy!

worker

Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, ze pracuje się tu bardzo przyzwoicie. Pensję mam bardzo satysfakcjonującą i jestem traktowany z szacunkiem. Na prawdę dobrze się tu załapać. Polecam na 100%.

Wronika

Dziękuje bardzo wszystko jest piękne i bardzo starannie zrobione jeszcze raz bardzo dziękuje

fenkju

Szybka i sprawna obsługa. Profesjonalne podejście do sprawy. Ogólnie 5 +!

el polakko

Wszystko jest OK.. Wspołpraca układała się pomyślnie.

M.S.

W naszej opini standard wykończnia budynku jest dobry. Współpraca z deweloperem była bardzo dobra, służyli państwo pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości oraz służyli radą. Cenna dla nas była także możliwość negocjacji zapisów w umowie przedwstępnej. Odebrane przez nas mieszkanie spełnia wcześniejsze ustalenia projektowe co nas cieszy. Uważamy, że deweloper Super Krak jest firmą solidną, która wywiązała się ze swoich zobowiązań w terminie i jest godna polecenia.

Karp

Wyrażam serdeczne podziękowania Firmie Super Krak za sposób i jakość wzajemnych relacji. Od początku spotkałem się z życzliwością, zainteresowaniem, a przed wszystkim z kompetencją Standard wykończenia mieszkania - bez najmniejszego zarzutu. Serdecznie dziękuję, życzę Firmie sukcesów

A

Dotychczasowa współpraca z przebiegała bardzo dobrze. Termin oddania dotyczmany, ogólny stan mieszkania nie budzi zastrzeżeń. Opinia bardzo pozytywna, firma godna polecenia osobom trzecim.

Adrian

Profesjonalna obsluga wysoki standard wykonczenia.

mill90

Na chwilę obecną jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy

waryńscy t&a

Jak dotychczas możemy wyrazić jak najlepszą opinie dla Super Krak S.A., jego pracowników i zarządu. Prace budowlane przeprowadzone bardzo sprawnie i terminowo. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca i kontakt będą równie przyjemne i owocne. Dziękujemy.

Szpak

Nie mamy zastrzeżeń do dotychczasowej współpracy z deweloperem Super KRak. Zmiany wg aneksu nr 1 zostały uwzględnione i wykonane prawidłowo. Jednakże w trakcie dokonywania zmian planu mieszkania architekt popełnił błąd, którego nie zauważyliśmy podpisując nowy rzut mieszkania(dotyczy ścianki działowej szafy wnękowej w większym pokoju, która jest 10cm krótsza od ścianki przeciwległej). Pozatym wszystko jest OK.

Incognito

Współpraca z tym deweloperem od początku przebiegała bardzo dobrze. Wszelkie kwestie formalne były na bieżąco realizowane. Wszystkie prace budowlane zostały wykonane w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Odbiór mieszkania przebiegł pomyślnie, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania. Szczerze możemy polecić super krak kolejnym potencjalnym klientom. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca będzie przebiegałą równie dobrze.

amados

Mieszkanie bardzo ładnie wykończone bez żadnych zastrzeżeń, Bardzo solidna firma Super Krak S.A.

Carolinne C.

Na obecnym etapie przejęcia mieszkania w stanie deweloperskim jestem zadowolona przede wszystkim ze sprawności w wykonaniu i oddaniu mieszkania. Mieszkanie wykonane wydaje mi się nienagannie. Spodziewam się, że nie będzie żadnych przykrych niespodzianek. Dziękuję.

Ilona

Prace wykonane w terminie, jakość satysfakcjonująca. Panowie kierownicy/inżynierowie budowy sympatyczni i pomocni :-)

anonymous

Mieszkanie oddane w terminie. Dobre wykończenie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Mojojojo

Bardzo pozytywnie oceniam współprace z firmą. Wszystko oddane w terminie i zgodnie z wytycznymi.

C.z.

Współprace z firmą Super Krak S.A. jak do tej pory oceniamy bardzo pozytywnie. Pierwsze wrażenie przy odbiorze mieszkania było bardzo dobre. Obsługa bardzo miła.

Ona

Bardzo dobry i miły kontakt z biurem sprzedazy, Mieszkanie oddane w terminie, profesjonalne przekazanie kluczy szczegółowe i wyczerpujące objaśnienia ze strony inżyniera i Pani przedstawicielki. Bez problemu zgłoszone usterki z obietnicą ich usunięcia. Jestem bardzo zadowolona.

jessi

Jestem w pełni zadowolona z całości współpracy z deweloperem. Od momentu wyboru mieszkania, poprzez cały okres budowy, aż do dzisiejszego dnia odbioru wszystko przebiegało sprawnie i w pełni profesjonalnie. Dziękuję

Marianna

Współpraca wzorowa, mieszkanie w pełni odpowiada moim oczekiwaniom. Z czystym sumieniem mogę polecić super krak wszystkim, którzy pragną mieszkania w wysokim standardzie i spodziewają się rzetelnej i terminowej realizacji.

hamanno 100

pierwsze wrażenie bardzo dobre. mieszkanie jest czyste i jasne. bardzo ładnie wykończone wewnątrz budynku - wspólne pomieszczenia tj. klatka schodowa winda itp. Mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkało.

Migdałowy

Współpraca z tym deweloperem układała się bardzo dobrze. Wykończenie mieszkania jest zgodne z umową, którą zawarliśmy. Przy odbiorze mieszkania, panowie ze starannością i dokładnością oprowadzili nas po całym obiekcie oraz odpowiadali na wszelkie nowe pytania

Kwendy 79

Do zakupu mieszkania m.in. skłoniły mnie pozytywne opinie w internecie. Od początku współpraca była bardzo pozytywna. Mieszkanie odebrałam 2 tygodnie przed terminem planowanym. Co do wykończenia mieszkania ściany i podłogi wypoziomowanie, kąty proste, Wszystkie wskazane przeze mnie przeróbki wykonane. Standard mieszkania i wykończenia zgodny z umową. Naprawdę polecam

Szanowni Państwo,

Od samego początku współpraca Super Krak układała nam się pozytywnie. Na wszelkie nasze pytania (kierowane za pośrednictwem e-mail) otrzymywaliśmy szybką i wyczerpującą odpowiedź. Mili i kompetentni pracownicy firmy . Spotkania z pracownikami firmy oparte na dialogu, negocjacji warunków zakupu i zrozumieniu sytuacji klienta. Do samego końca deweloper zachował się "fair". Na naszą prośbę zostały bardzo szybko rozwiązane problemy z grzejnikiem w naszej łazience, za co bardzo dziękujemy. Polecamy firmę wszystkim, którzy poszukują mieszkania. Jest to bowiem gwarancja, że mieszkanie zostanie dobrze wykonane i oddane w terminie zgodnie z umową.

Maryla zadowolona klientka

Dziękuje za pomoc w zakupie mieszkania. Byli Państwo bardzo uprzejmi i pomocni.

Arnold

Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z tym deweloperem. Do tej pory nie znalazłem uchybień w wykończeniu mieszkania.

podoba nam się

Miła i fachowa obsługa, mieszkanie w porządku poza kilkoma niedoróbkami. Standard budynku zadowalający.

kic kic

Bardzo dobra współpraca, możemy polegać i polecać innym. Wszystko na czas i b.ładnie wykonane.

ania

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą super krak. Miła obsługa, mieszkanie bez usterek, oddane w terminie.

Pomarańczowa

Mieszkanie , które otrzymałam tj zakupiłam u dewelopera Super Krak spełniło w pełni moje oczekiwania. Nowoczesna technologia wykonanie wokół budynków mieszkalnych i wewnątrz , sprawia bardzo pozytywne wrażenie, natomiast jeszcze milsze wrażenie odniosłam wchodząc do mojego mieszkania nr4, piękne białe ściany, solidna stolarka. Mam nadzieje, że będe zadowolona i szcześliwa jeszcze bardziej po całkowitym, wyposażeniu i urządzeniu. Wspaniała współpraca z Super Krak , profesjonalna obsługa i bardzo miła - to jest moja opinia na temat pracowników z którymi miałam przyjamność współpracować - za co bardzo dziękuje.

jeszcze nie milionerzy

Standard wykończenia mieszkania oceniamy bardzo dobrze, wszystkie wymiary są zgodne ze standardami i opisem. Jedyne zastrzeżenia dotyczą wykończenia elewacji i drzwi wejściowych, wszystko jest opisane w protokole odbioru. Współprace z super krak oceniamy jako bardzo dobrą nie mamy większych zastrzeżeń. Na pewno będziemy polecać tego dewelopera.

blue managoo

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z deweloperem Super Krak S.A. Przede wszystkim słowa uznania należą się pracownikom tej firmy za wysoką jakość wykończenia zarówno mieszkania jak i garażu w budynku. Chce podkreślić, że Super Krak S.A. jest wiarygodnym partnerem i terminowo oddaje swoje inwestycje do eksploatacji.

Konstanty
@blue managoo 12.12.2017 15:57

Potwierdzam, świetny deweloper. Rzetelny i solidny. Nic dodać nic ująć.

Najlepszy deweloper w Krakowie

Bonieccy Państwo

Mieszkanie wykończone WOW, super standard, pelen profesjonalizm, zadnych reklamacji. Obługa klienta widać, ze świetnie przeszkolona, kompetentna, nie mieliśmy żadnych ''ale''. Na prawdę poelcamy, bo dawno nie bylismy tak zadowoleni z jakiejś usługi.

MC

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat dewelopera Super Krak. Jestem pod wrażeniem, ze można tak sprawnie i uczciwie prowadzić tak dużą firmę. Nie widze praktycznie w ogóle niezadowolonych klientów.

anonymous

Bardzo profesjonalne podescie do klienta- mieszkanie przekazane bez żadnych problemów czy uwag. Polecam, bo mieszkanie na prawdę piękne a proces sprzedaży prosty i sprawny.

szukają tam kogoś teraz do pracy? Widziałem, że dają bardzo dobre warunki zatrudnienia. Chętnie bym do nich aplikował

Ulka
@94 30.11.2017 13:43

Możesz wysłać cv tak czy siak, nawet jak nie prowadzą rekrutacji. Jak jestes dobry to się Tobą zainteresują.

Potencjalni

Łał, tyle pozytywnych opinii. A właśnie rozważamy zakup mieszkania od tego dewelopera. Super, teraz to już się chyba zdecydujemy :))

nick

Mieszkanie które odebraliśmy można ocenić tylko w pozytywnych punktach. Ściany, wylewki są wykonane perfekcyjnie, budynek jest bardzo przytulny, klatka schodowa wykończona schludnie. Budynek oraz odebrane mieszkanie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Dewelopera Super Krak odbieramy również pozytywnie, firma wykazała się.Dziękujemy serdecznie

anonymous

Szanowni Państwo Współpraca z Waszą Firmą byłą dla nas przyjemnością. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo. Mieszkanie wykończone bez uwag. Życzymy powodzenia w dalszej działalności.

Bondiuele

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z nowo oddanego lokalu mieszkalnego. Wykończenie, rozkład pomieszczeń i duże okna zaspakajają w pełni nasze oczekiwania. Duży balkon oraz duże okna powiększają poczucie przestrzeni. Miła i sprawna (blok oddany przed terminem) obsługa Estetyczne wykończenie klatki schodowej Bardzo dziękujemy za solidność.

Kurscy

Ściany proste, okna szczelne, dokładnie wykonane podłogi, też proste, oddane w terminie, oby tak wszyscy działali. Mamy nadzieję, że ten dobry początek - będzie kontynuowany - dla dobra wszystkich przyszłych lokatorów.

Aleksander R.

Dobrze płącą, pierwsza firma którea traktuje wręcz wspaniale swoich pracowników

mon

Jesteśmy pod dużym wrażeniem wykończenia mieszkania, bloku i otoczenia, sposobu oddania mieszkania. Cały czas współpraca z deweloperem super krak przebiegała b.dobrze Dziekujemy.

Zostaw opinię o Super Krak S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Krak S.A.