counter
Martyna Nowy wpis

Można liczyć na jakieś zniżki dla pracowników

MS

Całoroczne domy w górach… byle nie było mrozu. Kilka lat temu, staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami jednego z domków z bali w Stryszawie oferowanych przez firme Highlander. Po początkowej euforii, dosyć szybko zaczęły się tzw. schody i problemy. Począwszy od pękających zaworów z woda, poprzez smród z szamba w… sypialni, eksplodujący kominek, przeciekający dach, niedomykające się drzwi, pękające płytki. Aż po rozprowadzenie ogrzewania, które nagrzewa piętro do temperatury ponad 30 stopni, gdy na parterze jest nadal poniżej 10. To wszystko to przysłowiowy pikuś, w porównaniu do zamarzających rur wodnych już w temperaturze minus 8, co praktycznie uniemożliwia korzystanie z domu, gdy na zewnątrz panuje trzaskający mróz. Początkowo (usunięte przez administratora) próbował zwalić na nas winę za niewłaściwe użytkowanie budynku, po jakimś czasie jednak, o dziwo, otrzymaliśmy deklarację, że problem zostanie rozwiązany, a zamarzające rury wodne przejdą do historii…. Hurraaaaaa! Nie bez znaczenia był zapewne fakt, iż analogiczna sytuacja wystąpiła w domku sąsiadów. A ze sąsiada mamy całkiem sympatycznego, mieliśmy ambiwalentne odczucia – cieszyć się czy martwic, ze on też nie może korzystać z domu w zimie… No cóż, prawie tydzień czasu trwała demolka naszego salonu, podczas której okazało się, że (w ramach chyba ciec budżetowych) kolanka pcv w betonie nie były izolowane, a same rury poprowadzone zostały figlarnie po wewnętrznej części bali, wiec w najcieńszym miejscu, od zimowej aury dzieliła je tylko otulina i 2 cm drzewa. Nawet nie będę tu pisać, ile czasu trwało sprzątanie po skuwaniu betonu i demontażu ścian… Ale nic to, byliśmy dobrej myśli… usytuowanie rur zmieniono, (usunięte przez administratora) dorzucił od siebie gratis ogrzewanie elektryczne rur, termostatycznie włączające się przy minus pięciu stopniach. I w tak optymistycznych nastrojach przystąpiliśmy do kolejnego sezonu zimowego. Niestety, ta historia nie miała happy endu.. Przy minus 8 stopniach na zewnątrz, gdy w domu od prawie tygodnia grzaliśmy jak w saunie (chore dzieci) - deja vu - zamarzły rury – jak zwykle, pierwsze te na piętrze, potem cała reszta na parterze. Elektryczne ogrzewanie rur i cala letnia demolka okazały się tak przydatne jak sandały w zimie.. Tym razem (usunięte przez administratora) nie był już skłonny uznać, że nadal jest co nie w porządku. Malo tego, okazało się , ze naprawy w lecie nie były prowadzone w ramach rękojmi, a tylko dlatego, ze nas „po prostu lubia”. Obecnie skoro okres rękojmi już upłynął – niestety usterka uległa przedawnieniu i nie podlega reklamacji. Aha. Już kilka domów z tych, które sprzedał (usunięte przez administratora) ma ten sam problem. I nie wiem jak inni – kwestia naszego zajęła się już znana kancelaria prawna.

Highlander Nowy wpis
@MS

Szanowny Panie, Pragniemy w imieniu firmy Highlander przypomnieć,iż w okresie sezonu grzewczego budnek należy ogrzewać. Zostawianie domu bez ogrzewania na kilka tygodni podczas mrozów poniżej 25 stopni Celsjusza z wodą w instalacji skutkuje jej zamrznięciem co dowiedliśmy zdjęciami podczas wizji lokalnej po ktorej przedstawiliśmy Panu zdjęcia z przedmiotami z zamrznietą wodą na blacie kuchennym.Prosimy o więcej rozsądku w użytkowaniu budynku i niewprowadzania potencjanych osób w błąd łącznie z szerzeniem plotek o niejakim zajęciu się naszą firma przez jedną z bardziej znanych kancelarii. Kancelaria po przedstawieniu naszego stanowiska była na tyle uprzejma wobec Pana że nie łudziła Pan co do Pańskiej racji w tym zakresie i odwidła od zamysłu kontynuacji tego wątku. Pozdrawiamy, Zespół Highlander

Stefan Nowy wpis

Żałuję, że na fprum pracowniczym brakuje opinii ludzi pracujących w firmie!

Właściciele Nowy wpis

My jesteśmy jak narazie szczęśliwymi użytkownikami domu. Nabylismy go w stanie surowym i też z ta samą firmą tj. Highlander wykonaliśmy prace wykończeniowe. Wszystko wykonano estetycznie, terminowo.Fajnie bo właściciele firmy doradzili w wielu praktycznych aspektach.Domek przetestowaliśmy też zimą i na szczęście wszelkie mity o braku doajazdu,czy zamarzaniu instalacji nie miały w naszym przypadku miejsca nawet pomogli we wszystkich formalnościch.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Turysta

Super domki.Piękne wykonanie wyglądają na bardzo solidne a widoki... Moje sugestie dla Adrianna Janczewska Highlander: więcej tak pięknych i stylowych domów Lubię atmosferę w Adrianna Janczewska Highlander za: Profesjonalna i kompleksowa rozmowa.Jasno zdefiniowane zasady nabycia domku.

Jak wygląda praca u nich w firmie Adrianna Janczewska Highlander w miejscowości Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Adrianna Janczewska Highlander - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad