Opinie o Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex w Kraków

counter
3 19 31 5 1
ona Nowy wpis

@Polo czemu można sobie darować, nie podoba Ci się tu?

Michalina Nowy wpis

@polo co masz na myśli?

Polo Nowy wpis

Można sobie darowac

Tak6Nie
Anita

Nie każda firma jest od początku wielka i bardzo prężna , czasami wolniej to idzie ale nie gorzej, polecam!

@Anita

Ale ta firma jest już na rynku bardzo dużo. Czy mówi się potencjalnym pracownikom że nie macie Państwo pojęcia o prawie??

Karol Nowy wpis
@Mim

W jakiej kwestii według Ciebie firma nie ma pojęcia o obowiązującym prawie? Zaciekawiła mnie Twoja wiadomość, dlatego też chciałbym prosić Cię o jej sprecyzowanie. Zrobisz to?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex?

mim
@Pytanie

nie liczyłbym na to

Karol
@mim

W takim razie mam rozumieć, że zatrudnienie jest tylko i wyłącznie na podstawie umowy zlecenie bądź umowy o pracę na czas określony? Bądź tak miły i napisz dokładnie, jak to wygląda.

@Karol

To działa na zasadzie - obiecanki cacanki. Tam oczekuje się samodzielnej pracy od osób które nie mają doświadczenia. Prowadzący firmę nie są prawnikami, nie mają żadnej wiedzy o specyfice zawodu, od kogo więc się uczyć? Szczerze współczuję klientom

@Karol

Umowa zlecenie i wynagrodzenie prowizyjne. Bardzo słabo a odpowiedzialność ogromna

Ula

Zawsze możemy zmienić firmę. A może chęci do pracy są zbyt słabe?

TakNie5
Mateusz

Nie polecam. Zawodu trzeba się uczyć pod okiem doświadczonego adwokata lub radcy prawnego. Pierlex oferuje tanie porady, ale też ich cena jest adekwatna do jakości.

Tak10Nie
Tomasz

Jeśli ktoś szuka praktyk to nie ma jeszcze takiej wiedzy. Dlaczego więc ocenia się kancelarię zupełnie jakby robił to specjalista?

Gość
@Tomasz

Praktykant niekoniecznie jest niedoświadczonym i naiwnym świeżakiem. Dużo studentów robi praktyki w trakcie studiów nie w jednej kancelarii dlatego ma porównanie. I praca w postaci kierowania i odbierania telefonów w sekretariacie niekoniecznie jest spełnieniem oczekiwań

Tak6Nie

Niezadowolony

Nie polecam! Warto odbyć praktyki/staż ale w kancelarii adwokackiej bądź radcowskiej, gdzie osoby prowadzące mają rzeczywiście wiedzę i pojęcie o specyfice zawodu. Pierlex to nie jest kancelaria adwokacka ani radcowska.

Tak9Nie
Asia

Zdecydowanie nie polecam. Moje sugestie dla Kancelaria Prawna PIERLEX: J.w

Tak12Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kancelaria Prawna PIERLEX? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Zainteresowany

Mam pytanie czy kancelaria w dalszym ciągu prowadzi praktyki? Czy dowiem się coś więcej w temacie?

dokren

Warto się nimi zainteresować, @Praktyki właśnie pod względem praktyk, bo normalnie i tak ciężko jest znaleźć zatrudnienie , a po tej firmie ma się dobry staż, dostaje się bowiem swojego opiekuna który sporo pomaga

TakNie4

Praktyki

Skończyłam praktyki w Pierlex i muszę przyznać że wiele praktycznej wiedzy mi po nich pozostało. Teraz od czasu do czasu wpadam na kawę bo atmosfera naprawdę rewelacyjna :)szczerze polecam, jak dotąd moje najlepsze doświadczenie w zawodzie :)

Tak2Nie3

Aneta

Ja tez miałam tam praktyki i bardzo dużo z nich wyniosłam, a przede wszystkim podobało mi się że nie było niepotrzebnego stresowania, jak na wcześniejszych moich praktykach. Spokojnie mogłam o wszystko pytać i wspólna kawa w wolnej chwili też była. Jeśli chodzi o zarobki to prawnicy tam nie narzekają, podobno pensje dobre, ja bym chciała tam pracować patrząc na warunki a przede wszystkim atmosferę

Nestea

A jak wyglądają u nich zarobki na stanowisku prawnika?

Tak13Nie1

Mateusz

Odbywałem tam praktyki i wiele mi to dało. Sama wiedza teoretyczna niewiele daje w tym zawodzie. Cenię sobie zdobyte doświadczenie, zwłaszcza że pozwolono mi aktywnie brać udział w sprawach, tzn. sporządzałem pisma, wyszukiwałem potrzebne orzeczenia i byłem też kilka razy w sądzie. Ja polecam

Aga

Ja też właśnie skończyłam praktyki (2 miesiące) i na prawdę polecam. Miałam dużo do czynienia ze sprawami merytorycznymi i dowiedziałam się o wiele więcej niż na wykładach i ćwiczeniach. Zupełnie inna wiedza i bezcenne doświadczenie. Co do atmosfery - zero stresu i fajne przyjazne nastawienie. Jeśli ktoś chce się nauczyć czegoś od strony praktycznej to naprawdę warto.

Ania

ja właśnie zakończyłam praktyki w kancelarii Pierlex i powiem szczerze że jestem mega zadowolona - nie spodziewałam się takiego zaangażowania mnie w merytoryczne zadania, przekonałam się że przepis w kodeksie a jego zastosowanie to dwie różne rzeczy i upewniłam się że chcę wykonywać ten zawód. Bez stresu, w fajnej atmosferze. Polecam

ania

Ja byłam na praktykach jakiś czas temu-polecam. Spodziewałam się przysłowiowego parzenia kawy a miałam osobistą styczność z klientami (oczywiście nie udzielałam porad), ale byłam świadkiem pracy prawnika oraz dużo się nauczyłam. Przed praktykami nie miałam pojęcia jak zabrać się za sporządzenie pisma. A do tego super atmosfera, bez wywyższania się. Podobno jak szukają kogoś do pracy to najpierw dzwonią do byłych praktykantów. Warto.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex
3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przy Rondzie 55 lok. 2