Kancelaria Prawna PIERLEX

Kraków

Kancelaria Prawna PIERLEX

Opinie o Kancelaria Prawna PIERLEX

Niezadowolony

Nie polecam! Warto odbyć praktyki/staż ale w kancelarii adwokackiej bądź radcowskiej, gdzie osoby prowadzące mają rzeczywiście wiedzę i pojęcie o specyfice zawodu. Pierlex to nie jest kancelaria adwokacka ani radcowska.

Asia

Zdecydowanie nie polecam. Moje sugestie dla Kancelaria Prawna PIERLEX: J.w

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kancelaria Prawna PIERLEX? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Zainteresowany

Mam pytanie czy kancelaria w dalszym ciągu prowadzi praktyki? Czy dowiem się coś więcej w temacie?

dokren

Warto się nimi zainteresować, @Praktyki właśnie pod względem praktyk, bo normalnie i tak ciężko jest znaleźć zatrudnienie , a po tej firmie ma się dobry staż, dostaje się bowiem swojego opiekuna który sporo pomaga

Praktyki

Skończyłam praktyki w Pierlex i muszę przyznać że wiele praktycznej wiedzy mi po nich pozostało. Teraz od czasu do czasu wpadam na kawę bo atmosfera naprawdę rewelacyjna :)szczerze polecam, jak dotąd moje najlepsze doświadczenie w zawodzie :)

Aneta

Ja tez miałam tam praktyki i bardzo dużo z nich wyniosłam, a przede wszystkim podobało mi się że nie było niepotrzebnego stresowania, jak na wcześniejszych moich praktykach. Spokojnie mogłam o wszystko pytać i wspólna kawa w wolnej chwili też była. Jeśli chodzi o zarobki to prawnicy tam nie narzekają, podobno pensje dobre, ja bym chciała tam pracować patrząc na warunki a przede wszystkim atmosferę

Nestea

A jak wyglądają u nich zarobki na stanowisku prawnika?

Mateusz

Odbywałem tam praktyki i wiele mi to dało. Sama wiedza teoretyczna niewiele daje w tym zawodzie. Cenię sobie zdobyte doświadczenie, zwłaszcza że pozwolono mi aktywnie brać udział w sprawach, tzn. sporządzałem pisma, wyszukiwałem potrzebne orzeczenia i byłem też kilka razy w sądzie. Ja polecam

Aga

Ja też właśnie skończyłam praktyki (2 miesiące) i na prawdę polecam. Miałam dużo do czynienia ze sprawami merytorycznymi i dowiedziałam się o wiele więcej niż na wykładach i ćwiczeniach. Zupełnie inna wiedza i bezcenne doświadczenie. Co do atmosfery - zero stresu i fajne przyjazne nastawienie. Jeśli ktoś chce się nauczyć czegoś od strony praktycznej to naprawdę warto.

Ania

ja właśnie zakończyłam praktyki w kancelarii Pierlex i powiem szczerze że jestem mega zadowolona - nie spodziewałam się takiego zaangażowania mnie w merytoryczne zadania, przekonałam się że przepis w kodeksie a jego zastosowanie to dwie różne rzeczy i upewniłam się że chcę wykonywać ten zawód. Bez stresu, w fajnej atmosferze. Polecam

ania

Ja byłam na praktykach jakiś czas temu-polecam. Spodziewałam się przysłowiowego parzenia kawy a miałam osobistą styczność z klientami (oczywiście nie udzielałam porad), ale byłam świadkiem pracy prawnika oraz dużo się nauczyłam. Przed praktykami nie miałam pojęcia jak zabrać się za sporządzenie pisma. A do tego super atmosfera, bez wywyższania się. Podobno jak szukają kogoś do pracy to najpierw dzwonią do byłych praktykantów. Warto.

kamila

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą uzyskałam miesiąc temu w tej kancelarii. Prawnik, który prowadził moją sprawę, był w nią bardzo zaangażowany. Zawsze udzielał mi potrzebnych porad. Mogłam także liczyć na stały kontakt telefoniczny, gdy pojawił się jakiś nowy problem. Polecam kancelarię PIERLEX.

magdalena_p

Bardzo dobrze wspominam współpracę z kancelarią PIERLEX. Według mnie oferują profesjonalną pomoc za przystępną cenę. Podczas spotkań miły kontakt z prawnikiem i rzetelne podejście do klienta. Zawsze otrzymywałam tam cenne porady oraz niezbędne wyjaśnienia w moich sprawach. Osobiście polecam.

anna

Fajny młody człowiek prowadzi mają sprawę. Jest bardzo zaangażowany a dodatkowo w razie drobnych pytań zawsze mogę zadzwonić i nie robią problemu. Potrafią i chcą pomóc. Przed pierwszym spotkaniem bardzo się stresowałam, a okazało się że spotkałam się z dużym zrozumieniem. Polecam

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna PIERLEX - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna PIERLEX