Thomson Reuters Polska Sp. z o.o.

Opinie o Thomson Reuters Polska Sp. z o.o.

Bart

Zgadza sie, w firmie wszystkie L4 sa platne 100% sa jeszcze inne benefity. Generalnie jak czytam wiekszosc opinii to widze ze sa wyssane z palca (Te negatywne). Inny problem ze zaraz poleci grupowka w firmie ;/

MaDłu

Reuters to solidna firma, choc praca tutaj ma swoje cienie Przede wszystkim trzeba ciezko pracowac, to nie miejsce na nauke, tutaj sie duzo wymaga od pracownika jednoczesnie jednak oferuje duze wynagrodzenie i stabilne miejsce pracy Opowiesci o tym ze ktos w ciagu 15 minut zostaje zwolniony wlozcie miedzy bajki, bardzo serio podchodza do kwestii zatrudnienia i jezeli w jakims dziale sa ciecia albo ktos nie wyrabia normy to jest o tym informowany z wyprzedzeniem Najwiekszym minusem jest zdecydowanie ogrom pracy, pracuje w Reutersie 3,5 roku, wszczyscy obecni znajomi i przyjaciele to Ci z pracy, bo po prostu najwiecej czasu spedzamy razem Jak mamy nawal pracy to nierzadko siedzialem po 13 h w biurze, niech kazdy ma swiadomosc ze takie sytuacje maja tam miejsce, chyba dlatego tak wiele pracuje tam singli, po prostu nie maja czasu na zycie towarzyskie, jak juz sa zwiazani to zwykle z osobami pracujacymi w Reutersie :] Z tak szeroko omawianym mobbingiem mam mieszane uczucia, uwazam ze czesc pracownikow jest przewrazliwiona i uwaza ze kazde polecenia szefa to atak, oni tez przed kims odpowiadaja i musza sprawnie zarzadzac ludzmi Zarobek to najwiekszy plus tej pracy, odnosnie nadgodzin to chyba zalezy od dzialu, u nas zwykle odbieramy nadgodziny w formie pieniedzy Tak prywatne spostrzezenie, pracujacy tam osoby dziele zwykle na osoby z kredytem na mieszkanie/dom i osoby bez niego, te pierwsze dosc poslusznie wykonuja polecenia i nawet sie nie zajakna jak szef im dowala obowiazkow, Ci drudzy pokazuja pazur jak szef kaze im zostac po godzinach No i jak sie zatrudnialem wmawialem sobie ze popracuje co najzwyzej 2-3 lata i nadal pracuje wiec chyba fakt ze ta firma daje stabilizacje w dosc niestabilnym polskim rynku pracy to dodatkowy atut

Sdrx

Jak wygląda u nich rozmowa już bezpośrednio w biurze? I z czym wiąże się test, który również ma być podczas spotkania? Posada to specjalista ds analiz ze znajomością języków.

Barbra

Znam bardzo dobrze j.angielski, z J.rosyjskim trochę gorzej. Studiuję corporate finance management i zatanawiam się nad złożeniem cv do tej firmy. Różne opinie słyszę o firmie, zaletą jest na pewno pensja no i możliwość wykonywania pracy zdalnie. Prawda? Czy ktoś z Was pracuje z domu dla tej firmy?

Patryk QA

Cześć. Pracuję w Krakowie jako QA i rozważam relokację do Gdyni, zauważyłem ofertę na Test Analyst, jest sens aplikować, jeżeli w Krakowie zarabiam 9k brutto i nie chcę mniej? Mam 3 lata doświadczenia a automatyzacji testów, oni wymagają roku.

Piotr Boho
@Patryk QA

Patryk jezeli interesuje Cie Gdansk i kasa 9k lub wyzsza to napisz do mnie na LinkedIn

IzaC
@Patryk QA

Panie Patryku, jeśli to jeszcze aktualne z Pana strony to mam fajną ofertę dla Pana. zachęcam do kontaktu: Profil publiczny (usunięte przez administratora)

Alicja

Ja ostatnio przeszłam do drugiego etapu rekrutacji ale chcieli żebym ja im powiedział, jak będzie wyglądała praca na moim stanowisku, a nie odwrotnie ;) Na tym etapie się skończyło.

Thomson Reuters Gdynia wydaje się być jedynie namiastką światowego giganta medialnego. Franchising. Nic więcej. Kadra wydaje się nie radzić sobie z zadaniami organizacyjnymi. W firmie są działy gdzie toleruje się wieloletni brak rozwoju pracowników. Ponadto niektóre metody formułowania poleceń przez przełożonych mogą zakrawać o mobbing np. straszenie nowo-przyjętych pracowników, że "ty jesteś tu dobry/a na 3 miesiące", izolowanie z grona akcjonariuszy, obniżanie pensji, tolerowanie zachowań wobec podwładnych mogących stanowić prowokację na tle seksualnym. Praca dla wytrwałych.

Splot

A ja gorąco polecam pracę w tej firmie. Jest to bez wątpienia dobre miejsce na start w korporacji. Czy jest to dobre miejsce na dłuższą metę, to już zależy od cierpliwości, predyspozycji i ambicji. Niedługo minie 6 lat odkąd zacząłem tutaj pracę, pracuję w moim trzecim zespole i mam już ósmego szefa i muszę powiedzieć że zawsze byłem traktowany z szacunkiem i poszanowaniem mojego wolnego czasu. Być może kilka razy tylko w ciągu tego czasu zalogowałem się w weekend z domu żeby popracować może 2-3 godziny. W ciągu tygodnia jeśli wykonam jakiekolwiek nadgodziny to albo dostaję za nie pieniądze (rzadko), albo po prostu odbieram je sobie kiedy mi pasuje (często). Trochę śmieszy mnie czasami ta korporacyjna kultura, ale staram się skupiać na wykonywaniu dobrej pracy i jakoś wszystkim to pasuje. ;) Dodatkowo, ostatnio zaczęły się tutaj otwierać ciekawe teamy jak KYC oraz oddział agencji prasowej Reutera. Jest szansa na fajną, rozwojowa pracę z bardzo ciekawymi ludźmi oraz w międzynarodowym środowisku. :)

@Splot

Witczakowa ci każe to pisać?

katia

Witam, A miał ktoś styczność ze stanowiskiem Analityk Danych lub Starszy Analityk Danych? Jak wynagrodzenie na tych posadach?

pracownik TR

@anka 90v content analyst fluent in english to normalne stanowisko u nas w firmie, nic specjalnego, hajs 2500 na reke. a opieka medyczna i mutlisport jest w kazdej korpo, nie zyjemy juz w sredniowieczu.

anh3

Witam, pracuje ktoś z Was w dziale analiz AML - KYC? to ciekawa praca? co dokładnie się robi w tym dziale? jak atmosfera, leader, zarobki? Czy jest potrzeba pracy po godzinach?

Czy w ogólnie rozumianym supporcie można zarobić 4.000,- netto?

asdasdfasdas
@Marek

mozesz i 8

asdasdfasdas
@Marek

pracuje tu 8 lat, zaczynalem od 2800 dzis ponad 5400 netto raz pracowalem w weekend z domu 3 godziny, na wlasne zyczenie, platne chorobowe jest platne w 100% w razie czego, ale ja nie czuje sie wykorzystany i nie chodze za czesto (3-10 dni w roku)

Ex
@asdasdfasdas

Były, ale się rozsypały. Kobieta, która zarządza biurem tępi takie inicjatywy (oczywiście nie wprost) a w Reutersie jest mało ludzi, którzy mają coś do powiedzenia lub coś ich interesuje poza klepaniem w klawiaturę

Mariol
@asdasdfasdas

Jak piszesz coś, to najpierw poczytaj kodeks pracy. Zwolnienie płatne w 100% jest tylko za: wypadek przy pracy, choroba zakaźna lub ciąża. Prawidłowo dostaje się 80%. Ktoś Ci płaci za te kłamstwa?

mm
@Mariol

To akurat nie kłamstwo, firma dopłaca te 20%, taki benefit

Ex

kylie

Idziesz na lunch, kiedy chcesz. Przysługuje jedna lub pół godziny w zależności od działu, ale pracuje się też odpowiednio dłużej. Jest też catering na miejscu od 12.

Julka

Czy przerwa na lunch jest o stałej godzinie dla wszystkich pracowników? Czy raczej luźno traktowana według potrzeb

kylie

Dobra firma na start, stabilne wynagrodzenie (analityk danych ok. 2400 netto na start), coroczne podwyżki, możliwość wyrobienia dodatkowych pieniędzy (płatne nadgodziny, bonusy za przekroczenie targetu), benefity (karta Multisport, Medicover), imprezy integracyjne 2 razy w roku, codzienny kontakt z językiem angielskim biznesowym, dla chętnych dofinansowane szkolenia (w tym CFA). Jeśli chodzi o możliwości rozwoju, wszystko zależy od działu. Są działy, w których praca jest "sezonowa", więc poza "busy period" można np. robić projekty, zostać rozpoznawalnym i tym samym zwiększyć szanse na awans. Są działy, gdzie jest zapieprz na okrągło i tylko poświęcając swój czas osobisty można się doszkalać chociażby w zakresie CFA. Atmosfera w pracy, presja na wyniki itd. zależy głównie od team leadera, jaki się trafi. Główne minusy: monotonna praca, ciśnienie na wyrobienie targetu, awans nie idzie w parze z doświadczeniem - można latami o niego się ubiegać.

Julka
@kylie

Czytam te opinie i już się wystraszyłam, jeśli panują tu "prawa dżungli"i jedynym atutem jest wynagrodzenie wypłacane na czas(coś co się należy za wykonaną pracę w cywilizowanej europie- przecież to nie Chiny i miska ryżu od łaskawcy!)To się zastanawiam dlaczego jeszcze nikt z Was nie wpadł na pomysł założenia związków zawodowych tak jak jest to w mojej firmie. Wszystko poukładane w regulaminach, każdy wie co ma robić a przełożeni kulturalni i grzeczni w stosunku do podwładnego. Pewnie! czasem zdarzy się nieporozumienie ale jest to szybko załatwiane i spokój.

Gdzie ty masz 4tys. netto!!!Smiech na sali

olaola
@:/

Czy jest szansa dostać propozycję 4tyś netto na stanowisku Order Management Specialist?

obserwatoe

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Thomson Reuters opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Thomson Reuters is the world’s leading source of intelligent information for businesses and professionals. We are ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5742583?keywords=&region=

ernest

szaleństwo...

B4Net

4k netto jak dobrze poprowadzisz rozmowę (.Net, doświadczenie)

Zostaw merytoryczną opinię o Thomson Reuters Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Thomson Reuters Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thomson Reuters Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thomson Reuters Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thomson Reuters Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thomson Reuters Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thomson Reuters Polska Sp. z o.o.