Agencja Kreatywna BE7

Gdańsk

Opinie o Agencja Kreatywna BE7

Grafik

@Momo no chwała Panu, chyba graficy powinni być w takim razie wdzięczni, że płacą za staż. Skończmy już z tym zachwytem, nad czymś co jest standardem na rynku. Takie firmy, które rekrutują na "staż" i za pieniądze gorsze od sprzątaczki w biurowcu same niedługo się wysadzą.

Momo

Z tego co mi wiadomo staże są u nich płatne @ona.

BE7

Z ramienia Agencji Kreatywnej BE7, potwierdzamy: Tak. Prezentujemy najwyższą jakość realizacji. Tak. Weryfikujemy mocno umiejętności projektantów ubiegających się o pracę u nas podczas stażu. Tak. Sprawdzamy projektantów/stażystów na autentycznych zadaniach. Tak. Ci którzy sprawdzili się - zostali. Tak. Ci którzy na stażu się nie sprawdzili, nie są z nami. Nie zmuszamy nikogo do pracy u nas. Wręcz przeciwnie - zgłaszają się do nas osoby, które widzą potencjał w rozwoju swoich umiejętności i pasji... Wobec wszystkich stosujemy te same zasady, a proces rekrutacji jest transparentny. Każdy z ubiegających się o pracę w naszej agencji poznał jego przebieg i na tej podstawie podjął decyzję o współpracy. Autorów powyższych wpisów, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do samego procesu rekrutacji i oceny ich pracy (bądź pracy innych osób, które mimowolnie zostały tutaj wymienione) zapraszamy do osobistego kontaktu.

Grafik

Jak powyżej, wciąż prowadzą tą samą politykę. Ja odmówiłem bo szkoda mi 3 miesięcy z wypłatą rzędu paru stówek. Natomiast pośrednia znajomość z kimś kto te 3 miesiące przerobił ujawniła że mimo zadowolenia i dobrych wyników umowa nie została przedłużona i agencja znalazła sobie kolejnego woła roboczego za grosze na kolejne 3 miesiące. I tak w kółko. Jeżeli ktoś obserwuje strony z ogłoszeniami, potwierdza się ta teoria - nowa rekrutacja średnio co parę miesięcy.

Nie polecam, absolutnie odradzam nawet próby rekrutacji w tej firmie. Machina jest prosta, zadanie rekrutacyjne, które okazuje się być tematem zlecenia bieżącego projektu dla klienta. Następnie po przejściu etapu, niezależnie od doświadczenia zawodowego, umiejętności, proponowany jest 3 miesięczny staż, w którym wysokość wynagrodzenia 600pln z łaską udostępnienia klasycznych towarów socjalnych typu herbata, kawa, cukier, ale mleko we własnym zakresie.

Zostaw opinię o Agencja Kreatywna BE7 - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Kreatywna BE7