Opinie o Tines S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tines S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tines S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tines S.A. w Kraków

Byłypracownik1

Szanowny administratorze. Czy napisanie że na waszym portalu ludzie często mijają się z prawdą to złamanie regulaminu ? Czy Podanie imienia też Wam nie pasuje? Czy stwierdzenie że firma ma długi to też informacja zakazana?

Jest ok. Polecam

Były Tines
@pracownik

To niech prezes ureguluje wszystkie swoje zaległosci wobec swoich byłych uczciwych pracowników, To wszyscy będą twierdzić że jest OK

TSL
@Były Tines

ZA TRANSPORTY TEŻ SĄ NIE UREGULOWANE FV I NIESTETY NIE BĘDĄ.. WAŁ

Iwona

Jestem zdania ze jak się komuś pracować nie chce to żadna praca pasować mu nie będzie.. wtedy hejty sypia się na pracodawców..

@Iwona

Napiszę jeszcze raz bo dziwnym trafem ten wpis zniknął. " Jasne. (usunięte przez administratora) Natomiast w przypadku firm pod płaszczykiem pana prezesa (usunięte przez administratora) długi względem pracowników i kooperantów to akurat prawda. "

Jan

Dużo w tym prawdy, ludzie mają tendencje do narzekania i nic nie robienia, taka smutna prawda. A potem jak są zwolnienia to pretensje do całego świata tylko żadnej winy w sobie nie widzą

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tines S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Tines S.A.?

Zdzisław

Oczywiście że opowiemy. Dwa-trzy spotkania rekrutacyjne a potem zatrudnienie w formie wolontariatu bo na pieniądze od tej firmy nie ma co liczyć...

Leszek
@Zdzisław

Jakiego rzędu wynagrodzenie proponują? Naprawdę jest aż tak niskie?

@Leszek

Sporo ludzi nie dostało nic za swoją pracę.

Antoni

Jak jest w Tinesie tak wspaniale to proszę was przypomnijcie zarządowi, żeby uregulował zaległe składki ZUS za mnie bo do tej pory, a mineło ponad 2 lata jak tam nie pracuje, zapomnieli to zrobić...

W każdej firmie są zwolnienia i rotacja taki rynek, można mieć pretensje ale wylewać tutaj hejt i obrażać wszystkich to już przegięcie. Niepoważne jak "Były pracownik1 " pisze że są jakieś roszczenia, bo ja swój stosunek pracy względem firmy mam dalej i pracuje z Krakowa odpierając zarzut.

Byly pracownik1

A czy wyrok sądu w imieniu RP lub decyzja PIP to wg. Ciebie "niepoważne roszczenia"? Może zyjesz w niewiedzy i dobrze Ci z Tym, co nie zmienia fatu że wszystko co napisalem jest prawdą.

bylypppp
@Byly pracownik1

Też mam wyrok sądu i to od bardzo dawna. Nic to nie dalo........

Lupus

Towarszyszu Pracownik, nie troluj. Wystarczy w googla wpisać dwa słowa "Tines długi" aby szybko dowiedzieć się że roszczenia mają nie tylko byli pracownicy...

Były pracownik1

Cztery opinie z innymi nickami w kilkanascie minut ? Oj znowu wygląda to na utopienie nieprzychylnych i prawdziwych opinii o społkach grupy Tines. Wiec dla przypomnienia : dlugi wobec kooperantow i przede wszystkim pracowników ciagle nie są spłacone. A Pan T.Sz. ma to w d.

Leszek
@Były pracownik1

Zamieściłeś swoją opinię jako klient czy pracownik Tines? Twoja wypowiedź nie jest jednoznaczna. Rozszerz ją o więcej szczegółów.

@Leszek

Leszek, a czego tu nie rozumiesz i co jest dla Ciebie niejednoznaczne ?

Wojtek

Ja na gowork pracy nie szukałem, generalnie szukałem tam gdzie kumpel jakiś pracował i rekomendował. Ciężki szok, że można szukać na gowork pracodawcy i jeszcze nie mając żadnego powiązania dodawać komentarze.

W życiu najważniejszy jest wybór towarzystwa.

Nie jestem na biezaco co dzis omawiamy?

Trudno wyciągnąć jakieś sensowne wnioski z poniższych wypowiedzi. Czy to miejsce ma służyć wypisywaniu co się komu podoba? Pełno tu ludzi o dziwnych pseudonimach. Opinie są sprzeczne ze sobą. Szkoda tracic czas na GoWorka chcąc uzyskać rzetelne informacje

@Kasia

Koleżanko jest bardzo prosty sposób na weryfikacje. Poszukaj sobie w internecie ile Tines ma długów...

Koncie

Dajemy radę. Nowe inwestycje i nowe wyzwania.

Alojzy
@Koncie

Nowe inwestycje, nowe wyzwania i nowe nipospłacane zobowiązania wobec pracowników...

Jonasz

Fajna firma i fajni ludzie. Polecam.

jaaa
@Jonasz

jak taka fajna to niech pospłaca byłych pracowników którzy już czekają na zaległe wynagrodzenie prawie 2 lata.....

Onufry
@Jonasz

Masz racje. Fajna firma, fajni ludzie. Zapomniałeś wspomnieć o najważniejszym - kasa niefajna(usunięte przez administratora)

Polecam

@pracownik

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, to też polecam. Bo o pensji można zapomnieć.

Konrad

Fajna atmosfera i fajni ludzie, polecam.

@Konrad

Generalnie fajnie, ale szkoda że pensji (usunięte przez administratora)

Oszukany

O proszę, jest nowa/stara spółka! Tines Infra, która powstała z Tines Energy. Tak to się robi. Zmiany w krsie: wykreślono 35 14 Z HANDEL ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ i wprowadzono: 42 12 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG SZYNOWYCH I KOLEI PODZIEMNEJ. Haha czyste konto! Można? Jak widać można. Oczywiście nastąpiła też zmiana na stanowisku prezesa. Brawo!

oszukanyyyy
@Oszukany

a naszej kasy dalej nie ma.....:( Czy jest choć 1 osoba która odzyskała kasę ?

Cghhkj
@oszukanyyyy

Cccbbbb
@Cghhkj

Jak Ci się udało odzyskać kasę ?

Cccbbbb
@Cccbbbb

Oddałem lapka, którego zabrałem i tyle.

Lusia

Może ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę w laboratorium w Krakowie. jakie warunki, czy ciężko się dostać. Czy osoba zaraz po studiach ma w ogóle szanse?

@Lusia

Firma nie ma sprzętu,ma tylko kalkulatory do przeliczania.Nic się nie nauczysz

@anonymous

Laboratorium jest całkiem dobrze wyposażone w sprzęt. Kalkulatorów również nie brakuje, podobnie jak opinii ludzi, którzy nigdy nie widzieli laboratorium. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą. Na pewno przybliżą kwestie pracy w laboratorium.

Rafal
@ja

To sprzedajcie ten fajny sprzet i posplacajcie dlugi

Miki
@Rafal

Co masz na myśli pisząc sprzęt?

Pomoc
@Rafal

Może załóż własna firmę :) taki geniusz nie może się zmarnować :)

Startuj, jest ok

@Miki

Ten pokradziony przez pracowników.

Sprzęt wynieśli pracownicy.

A co zabrałeś?

Karol

Oczywiście

Grzegorz

To gdzie ta firma sie znajduje? !

Ffghh
@Grzegorz

Jesteśmy na Ciepłowniczej w Krakowie

Ffghh
@Ffghh

Ewentualnie biuro przy rondzie ONZ w Wawie

Takise
@Ffghh

Może jeszcze powiesz ze cieplownicza 23?

oszukany
@Grzegorz

firma ukrywa siedzibę i pieniądze. Konta wyczyszczone. Dziwi mnie to, że Państwo nie zamyka takich firm zwłaszcza jeśli są sprawy komornicze.

zrjxxxxxxxxxxx
@oszukany

Co takiego?

Nie chcę Was denerwować, bo nie o to mi też chodzi. Sam nie dostałem kilku wypłat i walczę o swoje. Nie wiem czy wiecie, że firma Tines (a raczej jej spółka córka, ta pewnie niezadłużona jak inne, chyba "rail") była w tym roku sponsorem generalnym konferencji kolejowej Infraszyn 2019. Tak sponsorem... Szczyt obłudy , arogancji. Oczywiście ten sam prezes, który oszukał nas tak wielu.

pracownikbyly
@Adam

no to ładnie....ja oczekuje zeby firma choc ogłosila upadłosc. Wiele ludzi ma wyroki z sadu ale firma mimo to nie zamierza im wyplacic wynagrodzenia. FGSP rowniez nie wyplaci bo firma istnieje.....brak slow. Czy ktos sie orientuje po co prezes trzyma stare spolki ktore sa bankrutami ????

fjrytjtyd
@pracownikbyly

Bo może ;)

Lolek
@Adam

IGKM Komisja torowa w Zabrzu to samo - sponsor, kasiora, chlanie, chwalenie się ncbir-ami... A moja kasa?

Fghhhj
@fjrytjtyd

Się pracuje, się ma ;)

oszukanyyyy
@Fghhhj

się pracowało a nawet zapieprzało ale się nie miało....

Zostaw merytoryczną opinię o Tines S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tines S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tines S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tines S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tines S.A.
3.2/5 Na podstawie 262 ocen.
  • Ciepłownicza 23
    31-574 Kraków