Opinie o Tines S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tines S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tines S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tines S.A. w Kraków

Maju

Każda firma ma plusy i minusy, ale moim zdaniem firma proponuje jednak więcej plusów. Warunki współpracy są po prostu bardzo dobre

Mario

Bo pogodzenia z beznadziejnością, zagrzali w nazwa 3 miesiace i uważa sie za pracownika. A najlepsi sa ci co tu pisza ze chlopaki z it zarabiaja nieporównywalnie wiecej niz inni hahahhaha no no dziwne zeby zarabiali tyle samo :P ale przeceiz nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby janusz mial kwalifikacje zeby w it zasiadać wtedy by zarabial ...ale co kwalifikacji brak? oj Peszek

Piter

Piszą tu byli z Cystersów, którzy oczywiście zostali wyrzuceni, oraz Warszawa podszywająca się pod aktualnych ( ale bez żadnych informacji o których każdy pracownik wie) , podszywają się pod klientów oraz pod konkurencje. Rzecz jasna nigdy nie piszą że to oni, choć jednak niektóre asy wylewają tutaj poematy związane ze swoimi zaniechaniami i niewiedzą notabene za które zostali wyrzuceni wiec łatwo rozszyfrować kto to pisze. Po odpowiedzi pełnomocnika spółki osoba ta milknie. WIęc chyba nie wiele miała do powiedzenia. celem wypowiedzi nie są opinie bo jak przeczytasz na tym czy drugim profilu to opinią nie jest "pracowalem i nie polecam" bo opinia taka jak ten co ją pisał. Tylko zwyczajnie podłość ludzka nie zna granic, jak ktoś ma lepiej a każdy kto pracuje w nazwa ma lepiej w porównaniu z tymi co to ich wywalili nalezy do podkreślić ze te osoby nie Mizgały się na portalu kiedy pracowały tylko kiedy prezes je zwolnił. Ty masz prace stabilną, dobra kase i na czas masz spoko ludzi, im podziękowali mówiąc ze sa beznadziejni - prawda boli. Co im pozostaje podszywanie sie pod jakies Niki nieudolne i napier....w klawiaturę pomiędzy psychotropami. praca – wielkość fizyczna praca – rodzaj działalności człowieka, w ekonomii jeden z czynników produkcji praca – stosunek pracy pomiędzy pracodawcą i pracownikiem regulowany Kodeksem pracy SS „Praca” – polski zbiornikowiec Praca – film z 1915 roku Praca – tygodnik ukazujący się w latach 1896-1926

Mariusz

Nie wydaje mi się, że spółce się obrywa. Wydaje mi się, że to polska natura hejtować kogoś kto ma lepiej, tacy jesteśmy. Nie potrafimy korzystać z sukcesu innych by piąć się na szczyt tylko wolimy na tym bezrobociu siedzieć i klikać. Pewnie ta sama osoba co dodała tu komentarz poszła opluć Home i R22, bo dlaczego by nie. Bo dlaczego oni mają być a taki jeden z drugim co ich zwolniono (jakim prawem!!! przecież najlepsi byli) są na bezrobociu i przeżywają kolejne miesiące żale związane z wywaleniem. Czy na kimś te ich żałosne posty robią wrażenie? Niekoniecznie, jeśli w w ogóle. Czy mają siłę przebicia? No jak widać żadną. Ale ja się cieszę że zalewa ich żółć na tyle że nawet o 2 w nocy zamieszczają posty.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tines S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Sonia

Pracuje dopiero kilka miesięcy ale zdecydowanie zapowiada się dłuższa współpraca :) warunki dobre, a atmosfera w pracy the best, super ludzie tutaj pracuja

Msrcin

Bardzo cenie sobie ludzi z jakimi pracuje. Cholernie mocny skład osobowy. NIe ma cwaniaków. NIkt nikogo nie gnoi, każdy wie co ma do roboty i cieszy się z pracy. Myśle że te komentarze anty to albo byly opłacane albo to ktoś pisał z innego rejonu firmy czyli...z Warszawy. Gdzie ludziom się rzeczywistość z instagramem pomyliła i każdy czuł się właścicielem.

Miłosz

Bardzo uczciwa i solidna firma, dobra atmosfera w pracy, narzekajacych to widac, ze w zyciu biura nie odwiedzili

Kasper

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników.

MIchał

Wczoraj mi stuknąl 4 miesiac i nie narzekam, atmosfera super ludzie zaangażowani nie zajmuja sie plotkowaniem ani obrabianiem (usunięte przez administratora) innym, koledzy sa mega pomocni i pozwolili mi na szybkie wdrożenie sie w obowiązki, pracowałem w podobnej firmie jednak byla troche inna organizacja powiedzmy ze luźna i tutaj musiałem sie spiec ale oceniam pozytywnie mam nadzieje ze zwiazek przetrwa dlugo

Pojawiło się ostatnio ogłoszenie dot stanowiska specjalista ds rekrutacji. Co możecie powiedzieć ? Jakie warunki finansowe proponuje firma

Polecam, po prostu wszystko ok i uczciwie

Lupus
@Karolina

To niech uczciwie zapłacą byłym pracownikom zaległe pensje oraz skadki ZUS.

Były pracownik1
@Karolina

No po prostu same kryształy. Ucziciwi etc. To niech zapłacą ludziom za ich pracę. Bo komornicy nie mają z czego ściągać.

Jest ok

Krzysztof
@Karolina

Dużo w tym prawdy, ludzie mają tendencje do narzekania i nic nie robienia, taka smutna prawda. A potem jak są zwolnienia to pretensje do całego swiata tylko żadnej winy w sobie nie widzą

Czy firma Tines S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bobek

Firma Tines nie płaci pracownikom pensji nie mówiąc już o jakichkolwiek szkoleniach.

Magda
@Bobek

Opowiadasz głupoty. Pracujemy i jest całkiem nieźle.

Bobek
@Magda

Tak, bzdury. Szkoda tylko, że du\żo ludzi ma te "bzdury" potwierdzone prawomocnym wyrokiem sądu. A prezesostwo ma to w poważaniu i nie planuje uregulować zaległości...

MIki

Jestem zdania ze jak sie komus pracowac nie chce to zadna praca pasowac mu nie bedzie.. wtedy hejty sypia sie na pracodawcow.. to ze ktos zamyka oddzial nie oznacza ze upada, ze ma zle zamiary czy robi na zlosc. Zamyka bo tak postanowil zarzad i nikomui nic do tego. To nie jest powod do obrazania kogokolwiek

Bolo

Co za bzdury piszą niektuży ludzie.Oczrniać każdy potrafi nawet osoba która nigdy tam nie pracowała .Ja pracuję i jest super.

Lupus
@Bolo

Kolego jak pracujesz to zagrajmy w otwarte karty. Ty napisz jak się nazywasz, a potem ja napiszę jak się nazywam i z czym zalega mi Tines.

całaprawda

Wydaje mi się, że dopóki firma nie ogłosi upadłości nie odzyskamy zaległego wynagrodzenia bo z pustego i salomon nie naleje. W przypadku upadłości zaległe wynagrodzenia wypłaca fundusz.... Prezes przerzucił prowadzenie firmy na inne spółki, które nie były wcześniej zadłużone i zajęte przez komorników...a dawne duże są bankrutami z dużymi długami i prawdopodobnie nic się w nich nie dzieje stąd też odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem. Na dawne 4 duże zadłużone spólki TINES już dawno powinien ogłosić upadłość ale tego nie zorbił mimo, że to jest jego obowiązkiem.... Z tego co wiem to istnieje możliwość złożenia wniosku o upadłość spółek przez wierzycieli to może trzeba by iśc w tym kierunku....bo jesli prezes nie zamierza ich zamknac i nic sie w nich nie dzieje to mozemy sie pozeganc z kasa na zawsze....

Kompan

Wczoraj mi stuknąl 4 miesiac i nie narzekam, atmosfera super ludzie zaangażowani nie zajmuja sie plotkowaniem ani obrabianiem(usunięte przez administratora)innym, koledzy sa mega pomocni i pozwolili mi na szybkie wdrożenie sie w obowiązki, pracowałem w podobnej firmie jednak byla troche inna organizacja powiedzmy ze luźna i tutaj musiałem sie spiec ale oceniam pozytywnie mam nadzieje ze zwiazek przetrwa dlugo

Zdzisław
@Kompan

A mi stukneło dwa i pół roku bez ostatnich dwóch wypłat od tinesa.

@Zdzisław

Mi tez prawie 2,5 roku pomimo wyroku sadu .....Nie wiem skad firma znajduje pracownikow o ile faktycznie znajduje..... Nie rozumiem tez czego w dalszym ciagu nie oglosi upadlosci bo dzieki temu odzyskali bysmy pieniadze z funduszu....

@Zdzisław

mi dokładnie tak samo

bylyoszukany

Czy ktoś słyszał choć o jednej osobie której się udało odzyskać kasę za zaległe wynagrodzenie po wyroku sądu, postępowaniu komorniczym itp ????

Konrad

Dużo w tym prawdy, ludzie mają tendencje do narzekania i nic nie robienia, taka smutna prawda. A potem jak są zwolnienia to pretensje do całego świata tylko żadnej winy w sobie nie widzą

@Konrad

Jak czytam wypociny hejterów że na rekrutacji w IT był i to w ostatnim miesiącu, to chyba byłeś ale nie u nas, ani nie u mnie. Bo gdybyś nawet o IT chciał się otrzeć to miał byś kontakt ze mną, a ja od grubego miesiąca do IT nikogo nie potrzebuje więc po co pier....bzdury? Może byłeś na rozmowie w Biedronce, albo w banku że masz zaległe raty do spłacenia. Nie wycieraj sobie mordy firmą w której pracuje, bo ustalenie kiedy i kto prowadził rekrutacje do danego działu zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Może aplikowałeś na osobę sprzątającą, to możliwe.

Maniek
@Konrad

Pytam się ostatnio na wydziale w firmie...Kto tutaj jest ze wsi! A wszystkie wsiowe łotry na to..A COOOO? No to mówię do tych małorolnych chamów przynieście zachomikowane jabłka, gruszki i śliwki do firmy żeby ludzie mieli witaminy w czasie pandemii! A ta wsiowa małorolna hołota..To see KUP! Co za nieżyczliwi ludzie!

Nie mówię o kulturze u ludzi tam tylko o kulturę wypowiedzi i normalna grzeczna odpowiedz na zadane mi pytanie ;) Bo wyżej w innych pytaniach zauważyć można same gbury ;p na których to mniemam mam robić a oni będą patrzeć . Tez mi coś.. ile zrobię to tyle zrobię, skoro jesteśmy teamem to chyba oberwie się wszystkim. Ja jestem nowa, nie muszę wszystkiego od razu umieć i wiedzieć. Bawią mnie takie osobniki, kim oni to nie są i czego nie mogą. Ja znajdę lepsza prace jeśli mi się nie spodoba a te ofermy zapatrzone w siebie pozostaną same i dalej będą tyrać ;/

@Anna

Pracuje na dziale handlowym. Praca nie jest ciężka, nie pracuje ciężko bo muszę mieć siłę by po pracy polować na dziki i jenoty.

Radek Z.

Nie można się nie zgodzić że wiele opinii odnośnie działów, które prowadził, prowadzi KZ, są opiniami prawdziwymi. Człowiek bez doświadczenia, przepychany to do kolejnych działów po odniesionych porażkach, byle tylko pracę miał - bo przecież doświadczony, zaufany wojownik... może kiedyś osoba odpowiedzialna za to przepychanie zauważy że jest to błąd, bo jedna, dwie, trzy osoby mogą kłamać, czy kogoś nie lubić, ale gdy 90% załogi tak uważa, to chyba coś jest nie tak i powinno się podjąć właściwe działania.

Kuba
@Radek Z.

Przesadzam? Jak zmieniały się główne KPi przez ostatnie 6 miesięcy? Najpierw jedno, potem drugie, a potem jednak pierwsze bo było lepsze. Albo jak wędrował od działu do działu LC? To nie są zmiany o 180? W takim razie co jest? Dla mnie to jest metoda prób i błędów a nie zarządzanie. Nowe dotarcie do klientów? A jaki to jest nowy sposób? Nic na tej płaszczyźnie się nie zmieniło, więc proszę napisz mi co zostało dodane? Jakie nowe narzędzia? Czekam na odpowiedź. Proszę skończ z tą korpogadką pod publikę. Zwłaszcza o tym jak to firma nie idzie do przodu, bo gdyby nie ta pandemia to mogło by być źle. Dodatkowo co to w ogóle wnosi do tematu?

Daniel

Firma jest uczciwa, wypłaty są terminowe i moim zdaniem są też naprawdę na dobrym poziomie. W ogóle w firmie panuje dobra atmosfera i pracuje się przyjemnie

Artur
@Daniel

Jeśli są tacy uczciwi, to poproś ich w imieniu byłych pracowników o uregulowanie zaległych pensji i składek ZUS.

Mateusz
@Daniel

Powinny się wypowiadać tylko osoby naprawdę pracujące w firmie, bo widać, że niektórzy mają na celu tylko bezpodstawne obrażenie firmy

Byly pracownik1
@Mateusz

Ile według Ciebie czlowiek powinien pracowac w firmie by moc się tu wypowiadać? Ja pracowalem wystarczajaco długo by mieć takie a nie inne zdanie na temat grupy Tines i jej zachowania zwlaszcza sprzed kilku lat. Bo do tej pory są winni spore pieniądze bylym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Tines S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tines S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tines S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tines S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tines S.A.
3.2/5 Na podstawie 262 ocen.
  • Ciepłownicza 23
    31-574 Kraków