"Lux-Bud Łukasz Mistarz"

Kraków

Opinie o "Lux-Bud Łukasz Mistarz"

hans

tylko kłótnie a może mi jakiś pracownik powie jakie są zarobki i czy płatne w terminie?Z góry dziękuję

FORMA ANDRZEJ

WIDZĘ ŻE MAMY TU SAMYCH BOHATERÓW,KTÓRZY PODSZYWAJĄ SIĘ POD MOJE NAZWISKO .TEGO ANALFABETĘ ZAPRASZAM DO BIURA.JEŻELI COS ZABRAŁEM NIESŁUSZNIE, ZWRÓCĘ.ALE NA PEWNO ZABRAKNIE MU ODWAGI.WPIS Z DNIA 2015.08.26.NIE NALEŻY DO MNIE.NIE MA FIRM BEZ WAD.PRACOWNIKÓW TEŻ .WŁASCICIEL LUX BUD TEŻ NIE JEST IDEAŁEM.PRACOWAŁEM W KILKU FIRMACH.ALE TA DAJE RADĘ.I NIE ZDARZYŁO SIĘ ŻEBY NIE WYPŁACIŁA USTALONEJ KWOTY P.S ILE WART JEST WPIS KOGOS, KTO NIE POTRAFI SIĘ POD TYM PODPISAĆ

Andrzej F

Złodzieje i tyle króko i na temat

lipa

Oddajcie mi piniądze które Andzrzejek mi kurw* obciał jak reśćie brygady

mistarz

Szczerze nie polecam !

Zostaw opinię o "Lux-Bud Łukasz Mistarz" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Lux-Bud Łukasz Mistarz"