Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Rozwazajacy

Czy wie ktoś jak wygląda praca w dziale jakości?

Al
@Rozwazajacy

Moja mama pracowała tam i było bardzo dobrze. Czasami było ciężko ale i tak praca była bardzo pozytywna. Bardzo polecam!

Zuzanna

3 lata przepracowałeś to może jednak nie było tak źle? bo jeśli tak, to czemu się wcześniej nie zwolniłeś??

Stalowy Rzeszów

Przestrzegam każdego nowego pracownika przed tą firmą, na rozmowie wszystko niby super dogadana stawka tak jak to miało miejsce z Moją Osobą. Następnym krokiem wizyta w zakładzie na miejscu gdzie Ja mieszkam w Rzeszowie czyli ponad 400 KM, na spotkaniu kwota zaoferowana jest o 1000 zł niższa niż umawiana na Teams.... Wydane na darmo 500 zł na paliwo, stracone 10 godzin, odradzam każdej Osobie aplikowanie w owej firmie. Niby Wrocław a warunki podobne do mniejszych Miast!

Niezadowolona

Witam. Miałam "przyjemność" współpracować z ta firmą przez ostatnie pół roku jako stazystka w programie zarządzania technologia. Jeśli lubisz pracę, w której szybko musisz się usamodzielnić i nie działać według konkretnych wytycznych- polecam. Pracownicy produkcyjni to niezle (usunięte przez administratora) Musisz umieć ich dobrze podejsc żeby Cię słuchali i po prostu zdobyć ich szacunek. Atmosfera też była nie za ciekawa, obgadywanie za plecami i traktowanie jak popychadla. Tam nie ma za duzo czasu żeby się porządnie wdrożyć. Działasz metoda prób i błędów, jak coś spieprzysz ponosisz za to odpowiedzialność. Pracujesz też jako pracownik fizyczny. Moim zdaniem firma ma też spory problem ze sposobem zarządzania. Podczas wdrożenia masz obejście po różnych działach zakładu, widzisz typowo od strony pracownika jak wygląda praca. Brak natomiast wiedzy technologicznej. Czesto dzieje się kilka rzeczy naraz i musisz działać na zasadzie priorytetów.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Niedawno zwolniłem się

Prawda, czysta prawda

Już nie pracownik

Pracowałem w firmie ponad 6 lat. Szczerze nie polecam tej pracy. Wszędzie kamery, podsłuch, na wejściu alkomat, po pracy sprawdzanie kieszeń przez ochronę. Zarobki nie są złe, choć uważam, że mogło być więcej. Traktowanie pracownika zostało z lat 90. Praca kierownika i pracowników produkcyjnych odbywa w systemie 4 brygadowym. Technologia nie ma płatnych nadgodzin. Praca technologa wygłada raczej jako pracownika działu technologii gdyż nie ma możliwości i czasu coś wymyślać swojego. Pracownicy produkcyjni nie cały czas są kontrolowani przez liderów i kierowników, czasami jest nawet problem żeby skorzystać z toalety.

Może ktoś udzielic informacji na temat podwyżek pensji jak to wygląda w firmie czy są ,czy ich nie ma chodzi mi bardziej o podwyżki grupowe

Myszcz Masowniczy

A dlaczego?

Marchewka

Czy te 20 minut i pozostałe nadgodziny są płatne?

Rondel
@Marchewka

Zależy od działu nie wiedzieć czemu

Odzywają się zawsze plus minus 2 tygodnie po każdym etapie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Tarczyński S.A.?

Interesuję się aplikacją na stanowisko PH, ale przeraża mnie wyjątkowo niska ocena firmy i bardzo drastyczne negatywne opinie o tej firmie. Czy ktoś może podzielić się jakimiś dobrymi informacjami?

Janek
@Kandydat

Pozytywne? Chyba tylko że dla mnie Tarczyński SA to już historia.

aga
@Kandydat

też jestem tego zdania,chciałam tam aplikować ale nie ma co się łudzić to będzie trauma i strata czasu.

zainteresowany

Czy może ktoś coś wie na tematy pracy w utrzymaniu ruchu. Dosyć często ogłoszenia się pojawiają? Chyba jest spora rotacja? Coś nie gra? Zastanawiam się czy nie złożyć papierów.

@zainteresowany

Dział UR w tej firmie to nie 5 osób na krzyż, a cała masa mechaników/ustawiaczy/automatyków/inżynierów/elektryków itp. Rotacja wynika z życia. Ktoś się przenosi bo myśli, że gdzie indziej będzie lepiej pod jakimś względem. Ktoś zachoruje i potrzeba kogoś innego w jego miejsce, czasem ktoś się nie sprawdzi, a w dodatku firma dość mocno się rozwija i potrzeba ludzi na nowe działy. Firma działa 24h/dobę 7dni w tygodniu, a obsada potrzebna cały czas. ????

virtuti cebulari

za te stawki każdy szanujący się techniczny ucieknie

on

a jakie są zarobki w dziale UR? chodzi mi o stawkę dla elektryka.

Solidarność Dolny Śląsk

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność. Tworzymy. Bronimy. Kształcimy. Nasza misja: (Współ)tworząc dziś, zmieniamy jutro. Solidarność. Misja NSZZ „Solidarność” odróżnia nas od innych związków zawodowych. Wyznacza kierunek dążeń naszych liderów i działaczy. Stanowi odzwierciedlenie idei związków zawodowych jako wspólnoty pracowników, którzy organizują się, by zbudować siłę mogącą spowodować poprawę warunków życia. Jest wartością naszej organizacji i motywuje nas do działania. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne.

Bartek

Gdzie nie pójdę co nie włączę to reklama tarczynski dlatego NIGDY ALE TO NIGDY NIE KUPUJE TYCH PRODUKTOW a do tego mój znajomy pracował w tym (usunięte przez administratora) przez tydzień. Mówił mi ze nigdy nie wdział czegoś takiego jak można tak ludzi wykorzystywać za takie ochłapy. Wolę być głodny niż cokolwiek zjeść marki tarczynski

Tomasz

Czy napisze ktoś coś więcej o dziale Automatyzacji Procesów Produkcyjnych? Pojawiła się oferta na Robotyka lecz w kontekście poniższych opini mam mieszane uczucia czy warto aplikować ?

Nie Robot
@Tomasz

Warto. Tylko robot tam wytrzyma

Hejho
@Nie Robot

Nieprawda, był i nie wytrzymał ;)

ryszard

Dziś w czwartek kupiłem kiełbasę myśliwską premium w firmowym opakowaniu .Na odwrocie opakowania wydrukowano wagę produktu 438 g.Na wizytowej stronie opakowania ładna czarna pieczęć ze złotą obwódką i info w środku '' 139 g mięsa na 100 g produktu , Więc nawet jeśli przyjmiemy to za prawdę to 300 gram w tym opakowaniu są jakieś dodatki. Zdecydowaliśmy się aby zaryzykować spróbowanie tegoż wyrobu .Faktycznie kiełbasa przetłuszczona , smalec aż wykapuje z niej , jakieś kawałki chrząstek . Gdyby nie duża ilość dodanego jałowca to smak byłby wybitnie podły. Na dodatek w końcówce kiełbasek jakaś niezidentyfikowana obrzydliwa masa .Kabanosy firmy TARCZYŃSKI , są zbyt tłuste i bez smaku , a wyroby bardzo drogie.To już wolę kupić u rzeźnika smalec na kanapki i będę miał to samo - no, prawie.Dawajcie mięso do wyrobu a nie słoninę i smalec w zastępstwie

Szydator
@ryszard

Wystarczy czytać ze zrozumieniem "139g mięsa na 100g produktu" a nie "na opakowanie"... Teraz pewnie zapytasz jak to możliwe - ano możliwe bo mięso to w 70-75% woda, więc są ubytki w trakcie procesu.

Obserwator

Tak sobie patrzę na średnią ocenę 1,7 i jestem przerażony, tym co w takiej firmie może się dziać, aby na taka ocenę zasłużyć. Opinie widzę z rożnych działów, wiec wychodzi, że są obiektywne. Aż dziw bierze, że jeszcze znajdują kogokolwiek do pracy.

Misia
@Obserwator

Tak, znajdują, teraz nawet czarnoskórzy przyjechali, bodajże z Etiopii.

@Obserwator

pracuje w firmie 6 lat i myśle ze w żadnej firmie nie zarobił bym podobnych pieniędzy nie będąc nikim z kadry wiec niestety ból (usunięte przez administratora) za przeproszeniem nierobów których często spotykam jest śmieszna wymagają bóg wie czego ale od siebie nic, większość opini to ludzie którzy długo nie zagrzali miejsca w tej firmie, widocznie byli tak dobrymi pracownikami, każdy mówi ze ktoś coś wymaga ale niestety by dobrze poprowadzić firmę nie można mieć niczego w (usunięte przez administratora) bo taka firma długo nie pociągnie. Pozdrawiam i proponuje tym co nie maja chęci do pracy otworzyć własna firmę i pokazać jakimi oni są pracodawcami

derek

czy dalej zachęcają do podpisania wyjątkowo lukreatywnej umowy lojalnościowej ? :)

Bunia

Mógł by ktoś powiedzieć jak wygląda praca na kuchni i jak z zarobkami i godzinami pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.