Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Jak w Tarczyński S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Cześć, chciałem zapytać jak toniesz z osobami pracujący na stanowisku PH. Konkretnie: na jakie zarobki/podstawę netto się przygotować? Samochodu chyba można użytkować (zgodnie z ustawą/rozporządzeniem/regulaminem firmy) do celów prywatnych bo czasami je późnym wieczorem widzę na parkingach różnych supermarketów (chyba że właśnie są nadal w pracy?) Wiem, że są indywidualnie ustalane widełki płacowe, ale może ktoś zdradzi rąbka tajemnicy co i jak? Pozdro:)

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Kwestie wynagrodzeń są indywidualnie ustalane z kandydatami. Jeśli chodzi o samochód służbowy, to oczywiście można go używać również w celach prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz do aplikowania! Wszystkie informacje są dostępne na stronie kariera: https://tarczynskipraca.pl/ Pozdrawiamy Zespół Tarczyński

Jak wygląda system czterobrygadowy w firmie? Ile dni się pracuje jednym ciągiem?

NiktWazny
@Zainteresowany

4 dni, 1 dzień wolnego. Teoretycznie po nockach są dwa, ale kończysz o 6 rano i to jest pierwszy dzień.

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie! System czterobrygadowy wygląda następująco: - przez 4 dni pracownicy przychodzą na nocną zmianę, w godzinach 22:00 – 6:00, a następnie mają 2 dni wolne; - w kolejnych 4 dniach praca odbywa się na zmianie popołudniowej, w godzinach 14:00 – 22:00, po których jest 1 dzień wolny; - następnie przez 4 dni obowiązuje zmiana poranna, w godzinach 6:00 – 14:00, po których również przysługuje 1 dzień wolny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy oraz do aplikowania: https://grupatarczynski.pl/kariera/ Pozdrawiamy Zespół Tarczyński

@Tarczyński S.A.

Czy firma rozważała system czterobrygadowy 12 h. Patrząc na to, że większość osób dojeżdża codziennie w jedną stronę ok godziny czasu??

Nana
@Zainteresowany

4 dni zmian pierwszych dzień wolny 4 dni nocek dwa dni wolne i 4 dni zmian 2 i dzień wolny ????

Ph

Cześć, może ktoś udzielić informacji ile zarabia pH tzn.jaka jest podstawa ?premia? Czy auto można wykorzystać do celów prywatnych?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Zainterseowany

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na terenie Lublin . Mam pytanie odnośnie tego stanowiska . Często się pojawiają ogłoszenia na te stanowisko . Czym jest spowodowana taka rotacja ?

Shiza

Pracuje pół roku i jestem mega zadowolona z atmosfery z pracy jest ok zarobki fajne i z kierownikami można się dogadać. A szef jest spoko

Dawid
@Shiza

Jak kierownictwo wpływa na tą atmosferę? Organizują Wam jakieś wyjścia integracyjne raz na jakiś czas?

Justyna
@Dawid

Tak są imprezy integracyjne

Julia
@Justyna

a powiesz jak często się zdarzają? na jakieś ważne wydarzenia w firmie (np X-lecie) czy chodzi bardziej o np dzień dziecka dla dzieci pracowników ?

Paulina
@Shiza

A na jakim stanowisku masz te fajne zarobki? :) I ile mniej więcej dla Ciebie to fajne zarobki.

miron

Bo jak się jest zadowolonym to do razu źle.

Małgorzata
@miron

No właśnie, a Ty jakie masz odczucia? Też jesteś zadowolony z pracy tam?

Ktos
@Justyna

Justyna a gdzie są te imprezy integracyjne bo ja pracuję kilka ładnych lat i była jedna pare lat temu

Julia
@Ktos

firma ma jeden oddział tylko ze Justyna nie mowi o jakims innym skoro u Ciebie nie ma tych imprez?

Weronika

To czemu ktoś wyżej pisze, że praca super, a integracje się odbywają? To jest może zależne od działów? nie wiem jak mam to zrozumieć? Jednak uważam że integracje to super sprawa

Chcjcjc
@Shiza

Jak duże są zarobki na dziale etykiet mniej więcej jest to więcej jak 4K miesięcznie czy mniej ???

@Chcjcjc

Do teraz czekam z niecierpliwością na odp, jej brak ma sugerować, że mniej? chyba, że to na start mniej by było a potem się zobaczy? jak na etykietkach teraz praca może wyglądać?

@Barbara

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenia są ustalane indywidualnie z pracownikami. Na ich wysokość wpływ mają takie czynniki jak m.in. wcześniejsze doświadczenie, oczekiwania finansowe oraz zakres obowiązków. Pozdrawiamy Zespół Tarczyński

@Tarczyński S.A.

Zakres obowiązków? Jeśli chodzi o pracę na tożsamym stanowisku to trudno, żeby było od siebie różne? Jak w takim razie można odnieść się w tej sytuacji do wcześniejszego doświadczenia? Kiedy weryfikowane są faktyczne umiejętności?

Barbara

Piszesz o nieadekwatnej ilości obowiązków. masz na myśli co do oferowanej stawki? gdyby płacili więcej byłoby według Ciebie ok? wymienisz te wszystkie obowiązki tak dla jasności?

Amana

Jaka panuje atmosfera w dziale jakości? Czy opłaca się aplikować do tego działu?

@Amana

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Osoby pracujące w Dziale Zapewnienia Jakości zajmują się stałym doskonaleniem systemu zapewnienia jakości, przeprowadzaniem wewnętrznych audytów jakościowych, szkoleniem pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP oraz pobieraniem i wysyłaniem próbek do badań. Dodatkowo ich zadaniami są rozpatrywanie reklamacji, odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych, prowadzanie ilościowej i jakościowej ewidencji wytworzonych odpadów, współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie tematyki jakościowej czy reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych. Od osób aplikujących na stanowiska w tym dziale oczekujemy wykształcenia wyższego z zakresu Zarządzania Jakością lub pokrewnego kierunku, a także znajomości przepisów prawnych dotyczących żywności oraz umiejętności zażądania systemami zapewnienia jakości. W zamian oferujemy: - zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie; - gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacje; - umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia; - pakiet świadczeń pozapłacowych, a w nim prywatną opiekę medyczną Lux Med pracownika i jego rodziny, możliwość skorzystania z karty MultiSport, ubezpieczenie pracownicze, bony świąteczne i inne świadczenia socjalne, bezpłatne posiłki dla pracowników. Każdy z pracowników jest również objęty programem wdrożeniowym, by jak najlepiej poznać naszą organizację. Zapraszamy do śledzenia ofert pracy, a także do aplikowania na naszej stronie karierowej: https://grupatarczynski.pl/kariera/ Pozdrawiamy Zespół Tarczyński

Amana
@Tarczyński S.A.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. A czy w Sowach jest prowadzona rekrutacja dla specjalisty ds. zapewnienia jakości? Ile osób pracuje w dziale jakości w Sowach?

Grzegorz
@Tarczyński S.A.

"Każdy z pracowników jest również objęty programem wdrożeniowym, by jak najlepiej poznać naszą organizację."- w tej firmę programy wdrożeniowe mają się tyle co nic z rzeczywistością. Aby człowiek się wdrożył do pracy potrzeba chociaż ciut empatii i na początku pomocy, a nie takiego zachowania. Każdy się boi własnego cienia. A nowy pracownik juz na początku czuje się "przygnieciony" Tym co ma na miejscu.

Ogłoszenie na Specjalista Ds. Rekrutacji do Tarczyński S.A. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Wacek

Nie

@Wacek

A co na tym stanowisku takiego słabego, że odradzasz? W sumie to jak w praktyce praca na nim u wygląda, prócz prowadzenia rozmów?

On
@Barbara

Samo to, że co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia... To już znaczy wiele. Nie jeden poszedł i zrezygnował , bo poznał mechanizm. Albo i nawet nie zdążył zrezygnować.

Miki
@Wacek

Zdecydowanie nie polecam, miałam okazję tam pracować. Projektów rekrutacyjnych nieadekwatna ilość, na jedną osobę z 50/ ilość rekrutacji nie jest przypadkowa. NIe ma żadnej komunikacji, merytorycznej rozmowy. Wykonywanie rozkazów

A.
@Miki

Dawno tam pracowałaś w dziale Hr? Brak komunikacja to tam podstawa, ważne tylko aby dana osoba była 'czytsa'. Potrafią tylko za plecami obgadywać.

@Miki

Opowiesz coś więcej o tych projektach rekrutacyjnych? W praktyce jak wychodzą i jaka liczba byłaby racjonalna jak na to stanowisko? Chcę mieć jakieś przełożenie, żeby załapać czy faktycznie 50 to aż tak wiele, da się do czegoś to przyrównać?

Hl

Co po kolei zrobić,albo co mówić na rozmowie kwalifikacyjnej żeby dostać pracę w firmie Tarczyński

Małgorzata

Ale czemu odradzasz? Moze ktoś jednak chce spróbować? Dużo jest w ogóle etapów w rekrutacji?

Ktos
@Małgorzata

Czasem powodem zwolnienia może być to, że pracujesz tylko 8h20 min a nie zostajesz na na godziny. Nie poświęcasz się dla firmy.... Błahe powody, chyba tylko po to aby dział hr miał co robić.

@Ktos

a te 20 min to skąd, czemu przerwę w to wliczasz? a na tych nadgodzinach to co jeszcze do roboty jest, każdy musi? i jak nie zostanie to co wtedy?

Lili
@Barbara

Jeśli pracujesz w administracji, musisz byc 10 min przed rozpoczęciem godziny pracy oraz 10 min po. Nadgodziny bardzo mile widziane.

@Lili

dla kogo miłe dla tego miłe. A tu nie można o czymś takim z górą pogadać? bo raz w miesiącu to ok ale to się dzieje codziennie? są tu jeszcze inne stanowiska, które mogą mieć podobny problem?

Lili
@Barbara

Przecież to z góry nałożone, więc nie ma z kim rozmawiać

Adrian Patrylak

Chciałbym bardzo podziękować Firmie Tarczyński S.A. za wysłanie mi Życzeń Świątecznych. Odebrałem osobiście list z życzeniami. Również życzę Wesołych , Radosnych i Pełnych Spokoju w Gronie Rodzinnym , oraz Szampańskiej i chucznej zabawy w Sylwestra. W nadchodzącym 2023 roku życzę Spełnienia Marzeń i Spokoju Ducha. Mam nadzieję , że Wizerunkowo i Marketingowo będziecie mieli Państwo same Sukcesy i Nowa Kampania Reklamowa w telewizji będzie miała większe wskaźniki oglądalności . Z wyrazami szacunku!!! Adrian Patrylak Były Pracownik. Ps. Z całego serca życzę Wszystkiego Najlepszego i polecam każdemu produkty i pracę u Państwa.

Księgowy

Pracuje ktoś w księgowości firmy? Jakieś opinie?

Wanda

Hej, ile teraz zrobi magazynier? Pytam, bo jakiś czas temu była taka oferta do nich do zakładu, nie wiem czy to jest aktualne, więc o tym też możecie mi napisać. Naprawdę bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

Bożena

Oj no dość jednoznacznie piszesz ale powiedz mi proszę jakieś konkrety. Co się takiego dzieje w firmie że piszesz tak o traktowaniu pracownika, na czym to konkretnie polega? O tym 3/4 Polski to chodzi ci że rekrutacja taka duża?

3/4 to raczej nie, ale niewiele się pomyliłaś :)

Adrian Patrylak

Pracowałem w tej Firmie ponad 5 lat. Nie miałem okazji pożegnać się @ z kolegami i koleżankami Struktrury Sprzedaży że względu "kontynuowanie kariery zawodowej poza strukturami Firmy". Dziękuję Wszystkim za te cudowne 5 lat pracy . Nauczyłem się bardzo dużo... poznałem mnóstwo miłych, pomocnych i serdecznych ludzi . Tak więc dziękuję za pracę w tej Firmie i życzę Powodzenia !!! Z wyrazami szacunku Adrian Patrylak Starszy Przedstawiciel Handlowy ds Sieci w Tarczyński S.A.

@Adrian Patrylak

Witam, jutro mam rozmowę na Teamsie ale chciałem się coś więcej dowiedzieć od osoby ktora bezpośrednio pracowała na sieciach. Obszar śląska. Jak wygląda system płacowy ( podstawa+ premia jakie progi i czy w ogóle możliwe do realizacji)

@Paweł

@Pawle Na wszystkie Twoje zapytania podczas rozmowy na Teams Firma Tarczyński Ci odpowie i rozwieje Twoje wątpliwości. Obowiązuje mnie Umowa o Zakazie Konkurencji, tak więc, ze względu na Prawo nie mogę Ci odpowiedzieć na żadne pytanie dotyczące informacji w Tarczyński S.A.

Sigh
@Adrian Patrylak

Niestety pożegnania w tej firmie są dość nagłe. Przykro, że spotkało Cię to co dziesiątki przed Tobą i kolejne osoby, które przyjdą.

Olek
@Sigh

Chyba coś w tym jest, bo cyklicznie pojawiają się ogłoszenia na dane stanowiska. Pomimo rozwoju 'firmy' aż ciężko uwierzyć, że na prawdę potrzebują aż tylu specjalistów. To albo pracownicy odchodzą, albo ich zwalniają.

Majk
@Adrian Patrylak

Zgadzam się bo to prawda.

Majk
@Sigh

Potwierdzam

Myrma

Jak wygląda praca w biurze? A może ktoś wypowie się konkretnie o dziale kontrolingu?

Halina
@Myrma

A masz jakieś doświadczenie w dziale kontrollingu?

Czy rotacja pracowników w Tarczyński S.A. na Specjalista Ds. Rekrutacji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 24 listopada na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Lorus

Tak jak większość stanowisk w tej firmie cechuje się wyjątkowo dużą i szybką rotacją. Generalnie lepiej poszukać innego pracodawcy, a jeżeli chcesz mimo to przystąpić do procesu rekrutacyjnego, to polecam zapytać byłych pracowników. Ich oponie, choć wydające się nieprawdopodobne, są rzetelne i prawdziwe

@Lorus

A Ty na jakim stanowisku tutaj pracowałeś tak właściwie? Co do niego masz chyba jakąś swoją wyrobioną opinię?

Aa

Pracowałam kilka lat temu w Firmie Tarczyński. Być może komentarze dot. panujących tam zasad interdyscyplinarnych są prawdą i swoje człowiek musi przejść zanim zasłuży na "autorytet i sympatię otoczenia" ale mając porównanie z innymi zakładami pracy muszę stwierdzić, że system podziału obowiązków, raportowania i automatyzacji jest na bardzo wysokim poziomie. Mi osobiście brakuje sztywno określonych zasad funkcjonowania, a w tej Firmie takowe były. Jeśli ktoś naprawdę chce się rozwijać i nauczyć się zarządzania to szczerze polecam - wiadomo nikt nie będzie nikogo głaskał i nie każdy na takie stanowisko się nadaje.

Stażysta

Program stażowy w tej firmie to farsa. Nikt nie wie co tak na prawdę ma robić taki stażysta więc w praktyce albo cały dzień stoi i patrzy się na innych pracowników albo pracuje jako zwykły pracownik fizyczny (np. Wycieranie podłogi). Przez swój okres pracy nie nauczyłem się niczego konkretnego, nie była przekazywana żadna merytoryczna wiedza. Poza tym atmosfera w pracy była nieprzyjemna, każdy ruch pracownika jest śledzony, jeśli będziesz w toalecie za długo to zaraz będą sprawdzane kamery. Wzięcie L4 wiąże się z pójściem na dywanik do prezesa i tłumaczeniem się ze swojej choroby. Popełnienie błędu przez pracownika może zostać ukarane karą finansową. Mimo że praca rozpoczyna się o 6 to MUSISZ być na zakładzie 5.40 inaczej będzie trzeba zostać po pracy i odpracowywać "spóźnienie". Po złożeniu wypowiedzenia moja sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej, dostawałem najgorsze prace fizyczne do wykonywania, jednocześnie sugestie od przełożonego że powinienem zwolnić się bez zachowania okresu wypowiedzenia, bo nie ma już tu dla mnie miejsca.

Nana

Bardzo polecam to miejsce pracuje u Pana Tarczyńskiego już prawie 11 lat i nie jest źle ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.