2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 577 863 5 1

Opinie o Tarczyński S.A.

Rekomendacja

Witam. Byłam a właściwie do końca czerwca jestem jeszcze pracownikiem Tarczyński S. A. W Bielsku Białej. Uważam, że jest to świetny pracodawca, który dba o swoich pracowników. Pomimo tego, że zostałam zwolniona z niezrozumiałej dla mnie przyczyny to jestem wdzięczna za te kilka miesięcy współpracy i gorąco polecam tego pracodawcę.

Tak15Nie72
@Adrian

Witaj Adrian. Atmosfera była świetna, nie było żadnych konfliktów ani niesnasek. Ja osobiście świetnie dogadywałam się zarówno z polskimi jak i ukraińskimi pracownikami. Będę tą ekipę zawsze bardzo ciepło i z dużym sentymentem wspominać. Z całą pewnością mogę każdemu życzyć takiej fajnej ekipy jak nasza. Pozdrawiam Ania.

Tak6Nie47
zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Czy może ktoś coś wie na tematy pracy w utrzymaniu ruchu. Dosyć często ogłoszenia się pojawiają? Chyba jest spora rotacja? Coś nie gra? Zastanawiam się czy nie złożyć papierów.

Tak3Nie
Pracownik Nowy wpis
@zainteresowany

Dział UR w tej firmie to nie 5 osób na krzyż, a cała masa mechaników/ustawiaczy/automatyków/inżynierów/elektryków itp. Rotacja wynika z życia. Ktoś się przenosi bo myśli, że gdzie indziej będzie lepiej pod jakimś względem. Ktoś zachoruje i potrzeba kogoś innego w jego miejsce, czasem ktoś się nie sprawdzi, a w dodatku firma dość mocno się rozwija i potrzeba ludzi na nowe działy. Firma działa 24h/dobę 7dni w tygodniu, a obsada potrzebna cały czas. ????

Robert Nowy wpis
Klient

Polska Firma która jest mistrzem w UE w produkcji przekąsek mięsnych bardzo lubię ich produkty

Bbb
Kandydat

Dlaczego tak często zamieszczane są ogłoszenia o pracę do działu zakupów? Czy tak często wymienieni są pracownicy czy może ciężko znaleźć właściwą osobę?

Tak6Nie
Stary ale jary
@Bbb

A myślisz że łatwo jest znaleźć odpowiednią osobę, której powierzy się pracę w dziale o wielomilionowym budżecie zakupowym? Firma dlatego jeszcze istnieje bo rozsądnie zarządza zasobami. Wyślij aplikację i przyjdź porozmawiać, może to na ciebie czekają ? ;)

Tak1Nie8
Ktoscik
@Stary ale jary

Myślę że cholernie ciężko jest wam znaleźć osobę odpowiednią na stanowisku jeśli wieloletni pracownicy uciekają a na każdym szczeblu przyjmujecie co się da a później oczekujecie cudów ????. Jeszcze 2 lata temu tradycja robiła wyniki.... Teraz..... ? Odpowiedzieć powinniście sobie sami

Tak8Nie1
Elsa
@Stary ale jary

Na rynku diałają firmy z o wiele większym budzetem i nie widzę, aby rekrutowali na te same stanowiska co kilka miesięcy. Argument o rozsądnie zarządzanymi zasobami mnie nie przekonuje, stawiałabym bardziej na to, ze pracownicy są źle traktowani, stąd taka rotacja. Rozważałam wysłanie swojego CV ( zarzadzałam wielomilionowym budżetem- dodam, ze w €), ale słyszałam od pracowników, ze raczej nie spotkam sie tam z szacunkiem, więc sie nie skuszę.

Tak12Nie
Nikt Nowy wpis
@Elsa

Mnie również pachnie chaosem. Kasa to nie wszystko...

Tak1Nie

Co do wypłat no to wypowiem się neutralnie, nie jest nagorzej, ale mogłobyć lepiej. Za to szacunek do pracownika jest na poziomie zerowym, co byś nie zrobił to i tak zostaniesz zgnojony :)

Tak4Nie
Pan
Klient

Sorry ale jakość ,przynajmniej produktów dla dzieci nie jest tolerancyjna . Sklad ,czytaj ....

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Tarczyński S.A.?

Anuszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Problem

Znaleziony pęk włosów w kabanosach. Nie polecam.

Tak2Nie1
Nico

A czy wiecie, że telefony, komputery nawet drukarki wszystko jest na zdalnym podsłuchu i zbieraniu danych!!!!! Tylko zapomnieli pracowników o tym powiadomić Ciekawe czy RPO mogły dobrać się dla TSA do d nieprawne zbieranie danych

Tak9Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.
Kandydat

Czy pracodawca zapewnia transport z Wrocławia lub Trzebnicy oraz ile wynosi dodatek ze względu na relokację?

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.
Kandydat

Czy firma oferuje transport do zakładu z Wrocławia lib Trzebnicy oraz ile wynosi dodatek ze względu na relokację? Niestety nigdzie takiej informacji nie udało mi się znaleźć.

Chetny pracownik

Jak sie pracuje w ujeźdzcu małym ? po 8 czy 12 godzin ?

Tak3Nie
Celina
@Chetny pracownik

Polacy w większości po 8 godzin, Ukraińcy po 12 godzin. Ale to też zależy od działu.

Sergei
Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

jeśli to możliwe, opowiem o pracowniku, który cierpi na AIDS. w twojej fabryce Julia Skachkova

Tak1Nie4
alcia

pracowałam , miło było wrocila bym ponownie do pracy i na stanowisko to samo

Stary ale jary

Czasami czytając część komentarzy mam wrażenie, że ludzie szukają nie pracy a przechowalni na 8h. Najlepiej za 5tys. i bez wymagań. Pokaż co możesz zaoferować pracodawcy a jeśli jest to warte 5tysi to tutaj je dostaniesz. Ludzie zrozumcie że wasze zarobki zależą przede wszystkim od was samych, nikt nigdzie nie da wam dużych pieniędzy jeśli wasza praca nie generuje wielokrotnie większych przychodów - czysta ekonomia. No chyba że będziecie czyimś "misiewiczem". A pracodawcę polecam, i nie jestem botem ani HR-owcem z TSA :)

Tak2Nie1
Ktoscik
@Stary ale jary

Chyba raczej jesteś bo niektórzy włożyli w to serce a dostali kopa w (usunięte przez administratora) za zaangażowanie, budowanie relacji i podpisywali się za Logiem firmy swoją osobą

Chetny pracownik
@Ktoscik

A po ile godzin sie pracuje

Bartek

Masakra po miesiacu sam sie zwolnilem niepotrafilem tak truc innych ludzi takim syfem każą dodawać odpady co bym psu nie dal.(usunięte przez administratora)Jak widzę ich reklamy to rzygac mi się chce ja naturlich never ever

Tak3Nie1

Tak15Nie72
Adrian
@Ancok

Rzadko spotykana reakcja. Mimo że pracodawca wręczył Ci wypowiedzenie, pozytywnie wypowiadasz się o tym miejscu pracy. Fajnie, że są osoby, które patrzą realnie na warunki, które oferuje pracodawca. Mogłabyś napisać, jak wyglądało Twoje wynagrodzenie? Przede wszystkim interesuje mnie, czy składało się ono z samej podstawy, czy również z ewentualnych dodatków. Mam nadzieje, że podzielisz się informacją w tym zakresie.

Tak4Nie11
@Adrian

Witaj. Wynagrodzenie było bardzo satysfakcjonujące, w każdym miesiącu była premia, były dodatki za nadgodziny i pracę w nocy. Ze swojej strony nie mogę nic złego powiedzieć o tym pracodawcy. Pozdrawiam Ania.

Tak1Nie15
Pola-monola
@Ancok

Pracowałam z Tobą krótko i szkoda. Widać było że ci zależy na pracy.(usunięte przez administratora)

TakNie10
Adrian
@Ancok

Wynagrodzenie to ważny element zatrudnienia i jeśli jest satysfakcjonujący to można się czuć bardziej zmotywowanym i pracować wydajniej. Do pozytywnych stron zatrudnienia mogłabyś też dodać atmosferę w pracy i relacje ze współpracownikami? Napisz kilka słów na ten temat.

Tak1Nie4

Tak6Nie47
Czesław
@Ancok

Widzę, że masz rzetelną wiedzę na temat pracy w firmie Tarczyński, dlatego pozwolę sobie zadać Ci jedno pytanie, na które odpowiedzi poszukuje. Mogłabyś napisać, czy pracodawca daje szanse zatrudnienia osobom młodym bez doświadczenia zawodowego?

TakNie4
@Czesław

Witaj. Firma moim zdaniem jest otwarta zarówno na starszych, bardziej doświadczonych pracowników jak i na młodych, którzy stawiają pierwsze kroki w pracy. Jeśli szukasz pracy to w 100% polecam Ci tego pracodawcę. Pozdrawiam Ania.

TakNie4
Czesław
@Ancok

Dziękuję za odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że osoby młode również mogą z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Tarczyński. Skoro znam już odpowiedź na to pytanie, to chciałbym dowiedzieć się jeszcze, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy może na początku obowiązuje okres próbny? Będę wdzięczny za odpowiedź.

TakNie3
@Czesław

Witaj. Jak w większości przypadków pierwsza umowa jest na okres próbny trwający trzy miesiące. Kolejna jest już na dłużej. Pozdrawiam Ania ????

Aleksandra
@Ancok

Mnie także interesowała kwestia umowy, dlatego bardzo Ci dziękuję za rzetelną odpowiedź. Okres próbny to dobre rozwiązanie, ponieważ i pracownik, i pracodawca zdążą w tym czasie się lepiej poznać i zdecydować, czy ostatecznie będę chcieli dalej ze sobą współpracować. A jak z ubezpieczeniem zdrowotnym? Czy każdy pracownik firmy Tarczyński ma do niego całkowity dostęp?

@Aleksandra

Witaj ???? firma zapewnia prywatną opiekę medyczną każdemu pracownikowi. Pozdrawiam Ania ????

Jan
@Ancok

Pracodawca zapewnia dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej każdemu pracownikowi w ramach wykupionego pakietu. Interesujesz się zatrudnieniem w firmie? Jeżeli tak na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tarczynski-s-a,16972 są nowe oferty. Z innych benefitów firma oferuje darmową stołówkę pracowniczą, bony i paczki dla dzieci na święta.

Tak1Nie
A
@Ancok

Przepraszam, z całym szacunkiem - nie wiesz, dlaczego zwolnił Cię pracodawca, ale uważasz, że jest świetny?

Tak4Nie
Majk
@A

To jest bot. Pracodawca sam sobie pisze i odpowiada. Zobacz, że wszystkie wpisy zaczynają się i kończą tak samo. To taki HRowy wybielacz

Tak10Nie
@A

Witam. To fakt, że nie znam powodu zwolnienia. Nie zmienia to jednak mojej opinii o pracodawcy. Pracodawca nie miał obowiązku mnie o tym informować ponieważ miałam umowę na czas określony. Nie mam mu tego za złe i nadal będę się dobrze o tym pracodawcy wypowiadać. Pozdrawiam Ania.

@Majk

Hejka, nie jestem botem. Jestem osobą z krwi i kosci:) mieszkam w Bielsku-Białej i tu też pracowałam. Czy tak trudno jest uwierzyć, że ktoś dobrze mówi o ex pracodawcy? Ja szanuję wszystkich ludzi, i chociaż czasem nie zgadzam się z ich decyzjami to uważam, że mieli ważne powody aby je podjąć. Nie jestem osobą konfliktową i dzięki temu chyba jest mi w życiu łatwiej. Pozdrawiam, nie bot:) Ania.

TakNie2

Czy w Tarczyński S.A. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Tak, pracownicy dostają dodatki świąteczne.

Januszek
Kandydat

Czy pracodawca zapewnia dojść np z Wrocławia albo Trzebnicy?

Sebastian Mistrz Fitnesu
@Januszek

Zapewnia. Generalnie w tym aspekcie podchodzą dość elastycznie. Możesz dojść, ale jak chcesz możesz też dojeżdżać, latać lub płynąć. Jak kto lubi

Tak5Nie
NOwy osobnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 209 dni.

Witam Jak rozkładają się godziny pracy w firmie ?

Ubojowiec

Jak wygląda praca na rozbiorze mięsa?? Rozbiór jest półtuszy całych czy elementy??

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica