Opinie o Thermoplast Permanent Development S.A. w Libiąż

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Thermoplast Permanent Development S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Thermoplast Permanent Development S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermoplast Permanent Development S.A. w Libiąż

Xyz

Jak wygląda praca na produkcji jak chodzi o weekendy?

Heheh
@Xyz

Jak narazie brak pracy w weekendy a jak jest to soboty i niedziele płatne 100%

Weronika
@Heheh

A od czego zależy to kiedy jest prawa w weekendy a kiedy nie? Zaciekawiła mnie ta kwestia. Wiele razy zdarzają się pracujące weekendy?

Heheh
@Weronika

To zależy od zamówień i czy jest duzo roboty i ale jak narazie weekendy są wolne i nie widać jak narazie tego że będą robocze w tym roku

Aktualność
Szef produkcji :)

"Słowa są kierowane do całego zespołu produkcyjnego, działów wspierających oraz najbliższych współpracowników..." Drodzy koleżanki i koledzy, Korzystając z okazji, chciałabym podziękować wszystkim za współpracę, za okazaną życzliwość i pomoc kiedy jej potrzebowałem. Bardzo ceniłem i cenie, to że miałem okazję z Wami wszystkimi pracować, atmosfera która wspólnie była tworzona przez te wszystkie lata była i jest miło zapamiętana przeze mnie.. To dzięki Wam , czas prawie 5 lata bycia w organizacji będę miło wspominał. Będzie mi brakowało każdego z Was… Każdy z Was był dla mnie mentorem, to dzięki Waszej życzliwości i otwartości miałem okazję każdego dnia uczyć się czegoś nowego.. Doświadczenie które, po przez Wasze zaangażowanie było mi dane nabyć jest bezcenne w ogólnym rozrachunku indywidualnego rozwoju każdego z Nas… Odchodzę z organizacji, która stawia na Zespół, która stawia na Partnerstwo, której jedną z podstawowych wartości jest rozwój… Każdy rok pracy z Wami przybliżał mnie do tych wartości i założeń… … Dziękuję… W każdym zespole, są problemy, ale zawsze mogłem liczyć na Waszą pomoc i życzliwość w ich rozwiązywaniu, pokonywaniu … …Dziękuję… Ludzi, jakich miałem okazje poznać, jakich miałem okazję rozwijać Tu i teraz… …Bezcenne… Jeszcze raz dziękuję Wam i jednocześnie życzę wszystkim powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych… Ps. Nie mówię „ Do widzenia” … lecz „ Do zobaczenia” ????… ...Sukces nigdy nie jest ostateczny… …Porażka nigdy nie jest totalna… … Liczy się tylko odwaga… Winston Churchill M.:)

Były
@Szef produkcji :)

Do komunalki dziadzie.

NIK
@Były

Wpisy, które pojawiają się na temat Szefa produkcji nie są adekwatne do sytuacji. Współpraca z Szefem układała się dobrze i wprowadzonych zostało wiele pozytywnych zmian w dziale. Jeśli tego nie doceniałeś, to dobrze, że jesteś już byłym pracownikiem.

Obecny pracownik

Nie pracowało mi się z byłym szefem gorzej niż z innymi. Życzę mu jak najlepiej. Wiadomo że na produkcji nie jest lekko.

EMWU
@Były

@Były piszesz negatywne opinie nie poparte racjonalnymi argumentami. Szef produkcji zrealizował wiele działań w firmie, które służą pracownikom do dzisiaj. Z klasą się pożegnał, życzę mu powodzenia!!

Jaki system zmiany jest ba produkcji?

Hehe
@Kandydat

321 nocki popołudniu rano

Wiktoria
@Hehe

Cześć, co do tych nocek w Thermoplast.. to czy są one jakoś dodatkowo płatne? Można liczyć na jakąś wyższą stawkę za te zmiany? :)

Hehe
@Wiktoria

Hej za nocki jest dodatek nocy

Zbyl(fi)ut
@Kandydat

Nie ma przerwy

Pip
@Zbyl(fi)ut

No nie ma

Wiktoria
@Hehe

A ile on wynosi? Czy jest to stała kwota i nocek jest zawsze tyle samo? Czy może różnie to wypada? :) Jak generalnie wygląda grafik pracy w Thermoplascie?

Bez
@Wiktoria

Nocki wypadają 1 tydzień lub 2 w miesiącu. Dodatek 20%. Nocki, popołudnie, rano, nocki, popołudnie itd.

Bronisław
@Bez

Ile się zarobi w miesiąc w Thermoplascie z nockami? Jaka jest tu podstawa i ile wpada ewentualnie z premii? Możesz mi też powiedzieć jak wygląda typowy dzień w pracy w tej firmie, będę wdzięczny! :)

Audytor

ogłoszenie w internecie, wysłanie cv, rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

adekwatne do stanowiska pracy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Lee

Chciałbym zapytać czy są przyjęcia na magazyn? Jaka panuje atmosfera w pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź:)

Lolus
@Lee

Lepiej tu nie przychodź

Bronisław
@Lolus

A to dlaczego? Możesz wyjaśnić czemu nie polecasz aplikować do Thermoplast? Co sprawia że Twoje zdanie na temat tej firmy nie jest najlepsze? Jakie są tu pensje i jaka panuje atmosfera? Opowiesz mi o tym coś więcej?

Czy urlop w Thermoplast Permanent Development S.A. jest płatny 100%?

Balu

Tak jest płatny

GREG

Witam mam pytanie przeszedłem pozytywnie weryfikacje i mam zamiar pracować w firmie Thermoplast może mi ktoś powiedzieć jakie pieniądze na początek są zapewnione i czy warto się w tej firmie zatrudnić.

SZREK
@GREG

Zależy o jakie stanowisko pytasz

Jak się pracuje z ludźmi z Thermoplast?

Bardzo dobrze są przyjaźni dla nowych pracowników i jest fajna atmosfera polecam pozdrawiam

News

Czyżby miał do nas zawitać nowy szef produkcji? Bo już słychać plotki że coś lub ktoś ma się zmienić?

M

też jestem pracownikiem firmy i kogoś tu mocno poniosło - firma dobrze sobie radzi pomimo pandemii, przyznano nagordy, nie mówiąc już o tym, że absolutnie nikogo nie zwolniono, a wiadomo jak teraz jest p.s. według mnie jechanie po członkach zarządu i wymienianie osób z imienia/nazwiska jest zwykłym buractwem

Oburzona

Mam nadzieję że już nie pracujesz u nas. Sam jesteś szemrany i kopiesz pod innymi dołki . Zastanawiaj się co piszesz albo pij mniej kiedy piszesz. Widać jedyne na co Ciebie stać to obrażanie innych, żadnych wartościowych treści tylko bełkot i obrabianie (usunięte przez administratora)

Oburzona

Mam nadzieję że nie pracujesz już u nas. Może i jednak to Ty starasz się pod każdym kopać dołki. Lepiej przemyśl co piszesz, bo te osobiste wycieczki są zdecydowanie nie na miejscu i źle o Tobie świadczą. Twój komentarz to same pomówienia i zero istotnych treści. Według Ciebie jest tak źle w firmie - to skąd się wziął nasz sukces sprzedażowy w tym roku ? Widać widać że nie znasz aktualnej sytuacji w TH. Nie pozdrawiam.

@Ona super :) a czy jakieś dodatki się też zdarzają?

Ona

Witam. Ja pracuję w TH już kilka lat. Nie mam na co narzekać bo zarobki i praca nie są złe! Szef Produkcji to na serio fajny człowiek z którym można się dogadać tak jak i kierownicy zmiany. Ogólnie chwałę sobie pracę! Atmosfera jest i ludzie są fajni. Ja polecam! ????

Ona

Witam. Ja pracuję w TH już kilka lat i jestem zadowolona zarówno z pracy jak i z zarobków. Szef produkcji to fajny człowiek z którym na serio można się dogadać! Kierownicy zmiany też bardzo w porządku! Ogólnie praca jest w miarę spoko i nie ma na co narzekać! Ja polecam!

Mick

Pracowałam w firmie "w biurze". Zdarzały się zarówno stresujące sytuacje, jak i wredne osoby, ale w której firmie jest inaczej? Prezes firmy jest kobietą troszkę oderwaną od rzeczywistości, ale odkąd pojawiła się w firmie zakład zdecydowanie wypiękniał. Biura oraz produkcja zostały wyremontowane, a tym samym komfort pracy znacznie się poprawił. Pracownicy produkcji zawsze uważali administrację za nierobów, którzy tylko piją kawkę, ale ciężko wskazać dział, w którym pracownik faktycznie się obija. Co mi się zdecydowanie nie podobało, to sposób w jaki zostawali zwolnieni niektórzy pracownicy, zwłaszcza Ci pracujący "od zawsze". Często odbywało się to w sposób taki, że pracownik został o coś pomówiony. Nie miał szansy się wytłumaczyć, po czym zarząd zwoływał zebranie i mówił o danym pracowniku niestworzone rzeczy, a jeszcze tydzień wcześniej był przedstawiany jako zbawiciel...Właściciel firmy starszy Pan, który traktuje każdego z szacunkiem, z każdym się przywita bez względu na zajmowane stanowisko - kultura na najwyższym poziomie. Bliżsi współpracownicy często narzekają, że "truje tyłek", ale to właściciel i ma prawo :-). Jak w każdej firmie każdy narzeka na swojego bezpośredniego przełożonego, na dodatkowe obowiązki, które spadają na pracownika po burzy mózgów na najwyższym szczeblu, na osoby, które "uprzejmie donoszą" na innych, ale patrząc na ilość pracowników zatrudnionych dłużej niż 10 lat, to chyba wcale nie jest aż tak źle? Z inicjatywy pracowników powstała kasa zapomogowo-pożyczkowa, są imprezy (dział sprzedaży podobno ma lepsze?), karta płatnicza doładowywana na święta, ubezpieczenie grupowe, możliwość szkoleń (który wiąże się z podpisaniem lojalki) oraz BHP-powiec, którego nie lubi produkcja. Szkoda, że nie ma karty Mulisport. Niejednokrotnie narzekałam, byłam zła i sfrustrowana, czasem zniesmaczona, wkurzałam się na nierówne traktowanie, na niezrozumiałe decyzje, ale czy u mojego kolejnego pracodawcy jest inaczej? Nie :-), jest dokładnie tak samo ;-). Ogólnie polecam tego pracodawcę.

Romek
@Mick

To t a ki ciepły tekst pisany na zamówienie jak to lepiej nie odchodzić tylko tkwić w jednym całe życie.

Renata
@Mick

Co to za tekst, żale że sie zwolniła? Daj spokój. Z tefirmy wszyscy doświadczeni odeszli ale będzie l et poej idą zmiany przyjmują nowych zarządców niestety po znajomości........ Smutne..... Ulepi się go łatwiej....... PRL.

@Romek

Taaa zgarnęłam za niego majątek :-). Dzięki temu teraz piszę z Bora Bora ????. Ps.Proszę czytać ze zrozumieniem :-). Pozdrawiam :-)

@Mick

Wazeliniarz systemowy, napisz konkretnie co jest ok w termoplascie. Zarobki, atmosfera, etc

@Adam

Thermoplast nie termoplast, chyba, że mówimy o różnych firmach? :-). Za moich czasów zarobki były dobre, atmosfera przeważnie dobra, ale jak pisałam powyżej zdarzały się i gorsze dni, mniej życzliwi ludzie, ciężkie tematy i zadania. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem :-). Były imprezy, wigilie, paczki świąteczne, choinki. Była też krytyka i niezadowolenie, narzekania, były wielkie zwolnienia i przymusowy urlop bezpłatny dla ratowania firmy. Ale to było i minęło :-). Teraz wiele się zmieniło :-). Pewnie częściowo na lepsze, a częściowo na gorsze - jak to zwykle bywa :-).

Przyszły kandydat na pracownik

Witam serdecznie .Złożyłam podanie o pracę w Thermoplast.Na stanowisko Pracownik produkcji .Mam pytanko czy praca jest bardzo ciężka mam kilka znajomych i odradzają mi .Sami tam nie pracowali ale słyszeli.Bardzo proszę o odpowiedź osoby które tam pracują i nie chcę aby to były opinię na wyrost ale jak jest naprawdę .I co do zarobków.Wiem że jest ona adekwatna do umiejętności i do stażu pracy ale czy jest to najniższa czy można liczyć na coś więcej.Z góry Państwu dziękuję za odpowiedź być może przyszła pracownica

Pracownik firmy
@Przyszły kandydat na pracownik

Witam cię praca nie jest ciężka tylko trzeba myśleć przy niej i dbać o stanowisko pracy a resztę przyjdzie samo , a nie słuchać innych jeśli nie zobaczysz sam sama to się nie dowiesz jak jest naprawdę więc pozdrawiam i zapraszam

Pracownik firmy
@Pracownik firmy

Witam bardzo dziękuję za odpowiedź .Widomym jest że na początku w każdej pracy obojętnie gdzie się nie pójdzie jest niewiadoma .Ale jeżeli ktoś chce się nauczyć to z pewnością po jakimś czasie pojmie co należy do jego obowiązków.A dziś nigdzie za darmo nie płacą .A to że każdy z nas chciałby zarobić więcej niż w danym zarabia to oczywiste.Pozdrawiam

Nowy szef

Miej się na baczności obecny chiefie, o yo wchodzi wulf from Wall street

@Nowy szef

Przyjęli kogoś po protekcji na kierownika, zobaczymy kto yo

Majka

Dzień dobry. Czy to prawda, że w dziale handlowym jest bardzo duża rotacja przedstawicieli? Dziękuję za pomoc.

Aaa
@Majka

Ja pracuje w TH od 5 lat i to prawda, że zdarzają się odejścia handlowców. Było kilka takich odejść w ciągu ostatnich pięciu lat. Ale w firmie pracuje też grupa handlowców co mają staże po kilka i nawet kilkanaście lat.

Majka
@Aaa

Aaa, bardzo dziękuję za odpowiedź. Zweryfikowałam to co mówisz u znajomego, który pracuje w Thermoplast. Z jego informacji wynika, że owszem, wśród handlowców w Polsce nie ma rotacji, natomiast na rynkach eksportowych zwolniły się, tylko w tym roku, 4 osoby, włączając w to dyrektora handlowego. Moja kandydatura dotyczyłaby eksportu na rynek francuski więc mocno mnie to niepokoi. Dziękuję jeszcze raz za pomoc. Pozdrawiam, Majka

Zainteresowana

Hejka. Szukam pracy . I dostałam już jedna propozycje . Firma niewielka,fajna, ludzie mili,zarobki podobne tylko dalej . I mam dylemat czy tylko dla paru groszy wybrać thermoplast, czy warto dla ludzi . Czy jest wyzysk z ludzi. Wypłata na czas , atmosfera. Etc... Proszę o szczerość ,żebym nie żałowała. DZIEKI...

Byk
@Zainteresowana

Witam jestem tam pracownikiem z dużym stażem więc zapraszam

Byk

Witam pracuje tam naście lat więc zapraszam.

Dział HR Firmy Thermoplast

Szanowni Państwo, witam w imieniu Działu HR firmy Thermoplast. Od początku trwania poniższego wątku dyskusji na forum, uważnie się mu przyglądamy. Pragniemy zwrócić uwagę, że jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywną krytykę i przemyślaną, opartą na faktach informację zwrotną dotyczącą naszej organizacji. Natomiast zdecydowanie jesteśmy przeciwni prowadzeniu dyskusji w formie prezentowanej na tym forum, której celem nie jest rozwiązywanie problemów lecz eskalacja agresji skierowanej personalnie. Jednocześnie przypominamy, że Kadra Zarządzająca firmy jest otwarta na rozmowy o problemach i sposobach ich rozwiązywania. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się podzielić z nami swoimi obserwacjami, opiniami, sugestiami do bezpośredniego kontaktu i podjęcia odpowiedzialnej dyskusji. Informujemy, że prezentowane na forum opinie, w szczególności ostatnia, która została usunięta przez administratora, noszą znamiona przestępstwa zniesławienia z art. 212 kk, które polega na pomówieniu innej osoby, o takie postępowanie, które między innymi może ją narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. W przypadku powtarzających się na forum podobnych ataków personalnych dotyczących pracowników Thermoplast, będziemy zmuszeni podjąć w stosunku do osób dopuszczających się takich działań kroki przewidziane prawem.

Sprawiedliwy

Jestem pracownikiem od 2 lat pracowałem w Maflow w Valeo i kilku innych zakładach.Dla mnie jesteś nieudacznikiem który użala się nad sobą.Nie poradziłem sobie na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Thermoplast Permanent Development S.A. - Libiąż

• Jak się pracuje w Thermoplast Permanent Development S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Thermoplast Permanent Development S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thermoplast Permanent Development S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thermoplast Permanent Development S.A.?

Kandydaci do pracy w Thermoplast Permanent Development S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thermoplast Permanent Development S.A.