Austrotherm Sp. z o.o.

Oświęcim

Opinie o Austrotherm Sp. z o.o.

nick
@admin 16.08.2015, 10:24
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Austrotherm Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię....

Witam! Słyszałem, że w Austrotherm są zatrudniane tylko osoby niepełnosprawne. Sam jestem takową (II grupa inwalidzka) i poszukuję pracy. Bardzo chętnie bym się u Państwa zatrudnił. Niemniej jednak najpierw chciałbym zapytać o kilka spraw. Czy jest to zakład pracy chronionej? Na czym polega praca w firmie, ile jest zmian, w jakich godzinach, jakie są zarobki, jakie warunki pracodawca oferuje itp. Dziękuję za informację!

Zostaw opinię o Austrotherm Sp. z o.o. - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Austrotherm Sp. z o.o.