Opinie o H&Z Technology Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie H&Z Technology Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie H&Z Technology Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&Z Technology Sp. z o.o. w Oświęcim

Czy jest możliwość pracy w H&Z Technology Sp. z o.o. na część etatu?

Jakie wartości są cenione w H&Z Technology Sp. z o.o.?

PiSda Nowy wpis

Co do wartości cenionych w HZ to szefostwo ceni sobie: punktualność, bezgraniczne oddanie, umiejętność dostosawania się do akualnych warunków na rynku, niskie oczekiwania płacowe, a przede wszystkim umiejętność tzw. wchodzenia w PUPĘ. Swego czasu dość dobrze funkcjonował w biurze (usunięte przez administratora), któremu to dzielnie próbował się przeciwstawić Pan Kierownik, z marnym skutkiem. Atmosfera w biurze luźna na tyle, że nowi pracownicy od razu mogą śmiało robić co im się żywnie podoba! Szef jak na azjatę przystało jest człowiekiem bardzo spokojnym, słownym i uczciwyn na tyle na ile pozwala mu azjatycka kultura. Polecam pracę w HZ każdemu, dla kogo liczą się pieniądze! Możliwości prowizyjne sa tak spore jak chiński mur :) każdy o nim słyszał, ale mało kto go widział.

H&Z Technology Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

MM Nowy wpis

Na chwile obecną poszukujemy osób które zajma sie sprzedażą naszych materiałów. Potrzebujemy osoby komunikatywnej i pewnej siebie. Praca w międzynarodowej firmie w młodym zespole

H&Z Technology Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Procesu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Nicpoń

Rekrutacja, rekrutacją tylko pytanie jak długo ta osoba będzie pracować. Znając warunki pracy dla specjalistów, kariera takiego inżyniera może się skończyć tak jak kariera księgowej w tej firmie (mniej niż 6 miesięcy). To stanowisko polecałbym osobie, która jest zaraz po szkole i chce zdobyć doświadczenie. Dyskusja czy taka osoba w tej firmie jest potrzebna jest zbędna, bo na pewno się przyda. Ale pytanie czy warunki pracy będą odpowiednie dla osób, które mają doświadczenie??

@Nicpoń

Wybacz nie wiem o którą księgową ci chodzi. Od 3 lat mamy to samo biuro księgowe i nic mi nie wiadomo o innej księgowej u nas w biurze

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie H&Z Technology Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzedawca tworzyw sztucznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
MM

Pracuję w firmie H&Z Technology już jakiś czas. I nic mi nie wiadomo o wyprzedawniu magazynu. Fima ma się dobrze i chce nadal sie rozwijać.

zaintereowany
@MM

14.02.2023 pojawiła się oferta na portalach dla handlujących tworzywami sztucznymi o likwidacji magazynu. Czy chcesz powiedzieć, że to pomyłka?

MM
@zaintereowany

Mamy wyprzedaż magazynu aby zrobić więcej miejsca na oryginały które do nas maja dotrzeć.

HELLO H&Z

Hello everyone, I am Korean and I am working in this company, everything is working fine, thank you for your concern!

Jak długo trwa proces awansu w H&Z Technology Sp. z o.o.?

Nicpoń

Awans?!?! Firma aktualnie zwalnia pracowników.

Grażyna
@Nicpoń

Serio? A czym jest to spowodowane? Jest jakiś kryzys czy o co chodzi? Myslisz ze jest jeszcze szansa na jakąś poprawę?

@Grażyna

Na ten moment ciężko powiedzieć. Szef wyjechał do Chin, więc kto to wie co się wydarzy. Może wróci i będzie podejmował jakieś decyzje. Początek roku jest ciężki w tej branży. Twardy (usunięte przez administratora) się przydaje :P

znajomy
@Nicpoń

I tak zostawił firmę? Ciekawe, aczkolwiek nie jestem zaskoczony, ale to nie jest na tą stronę. Pojechał sam? czy z najbliższym pracownikiem? jeżeli można prosić o informację.

@znajomy

Tak, szef H&Z Technology funduje pracownikom wycieczki do Chin :P Już wcześniej było pisane, że szef H&Z Technology jest narodowości chińskiej. Wrócił i wyprzedaje stany magazynowe. Deklarujesz się jako klient to zapraszamy do zakupów.

znajomy
@Nicpoń

wycieczki "pracownikom" :) wycieczka i są fundusze "H&Z Technology Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Procesu.", przy takich wymaganiach ja bym rozpoczął rozmowę od 15000 zł/ms :)

Ile jest zmian w H&Z Technology Sp. z o.o.?

xxx

W biurze praca od 8 do 16, na magazynie dwie zmiany (od 8 do 16 i od 12 do 20)

@xxx

Ciekawa jestem jak to wygląda przez te 4 godziny gdy zmiany się ze sobą krzyżują. Po prostu jest więcej osób czy jakieś inne procesy są wykonywane?

@Kamila

Pracowników nie jest tak dużo. To mała firma. Na popołudnie zwykle przychodzi 1 polski pracownik, by pomóc chińskim pracownikom na wypadek popołudniowej dostawy.

Janusz
@xxx

To aż tak dużo jest chińskich pracowników? To większość?

@Janusz

Chińskich pracowników nie jest też dużo. Firma jest mała.

@xxx

To tak z ciekawości tylko ile osób tutaj mniej więcej pracuje? Bo według definicji małe przedsiębiorstwo to do 10 pracowników jest bodajże

XXX
@Kamila

Dobrze to powiem średnia firma. Na magazynie raptem 2 polskich pracowników oraz 3 chińskich. W biurze troszkę więcej osób. Na magazynie często nie wiele się dzieje. Póki każdy wykonuje powierzone zadania i przychodzi punktualnie do pracy. Za to w biurze jest "ciekawiej".

@XXX

"Ciekawiej"? Ładne słowo. Na pierwszy rzut oka wszystko jest w najlepszym porządku: super atmosfera, jasne zasady współpracy i wzajemny szacunek. Jednak jak się bliżej przyjrzeć to wszystko to jest tylko tekturową atrapą.

@Nicpoń

Co się tym ludziom dziwisz?!! Zawsze ludzie się stają nerwowi na tonącym statku.

@xxx

W takiej sytuacji i przy tylu zwolnieniach to już się nikomu nie dziwię.

xxx

Praca wymaga dużo cierpliwości. Bardzo specyficzne środowisko. Nie tylko ze względu na szefa oraz kilku współpracowników, którzy są narodowości Chińskiej.

Szymon
@xxx

Rozumiem że to inna mentalność bo w Chinach panuje dość duży kult pracy. O to ci chodziło? Powiesz chociaż jak się tu zarabia? Dobry poziom? Chciałbym tu się zatrudnić i zarobki są dla mnie ważne, zresztą jak dla każdego.

@Szymon

To nie kult pracy. Pracownicy z Chin oraz szef często mówią bardzo głośno, wręcz krzyczą i nie przejmują się, że inni pracownicy rozmawiają przez telefon z klientami. Zarobki to minimum socjalne. Jak masz dobre wyniki w sprzedaży i zakupach możesz liczyć na premie. Nie ma mowy o wyższym wynagrodzeniu niż minimum socjelne na umowie.

@xxx

I przy tych warunkach aktualnie jest tu pełne zatrudnienie?

@Kamila

Umowa jest na pełny etat, wynagrodzenie to minimum socjalne. Jak jesteś obrotna i lubisz rywalizację to zarobisz więcej. Tylko to więcej jako premia.

@xxx

No to brzmi fajnie a o ile więcej można się ewentualnie spodziewać?

@Kamila

Ile jest wyprodukowane i kupione tyle możesz sprzedawać. To zależy ile będzie na magazynie materiału.

Gabriela

Czego można się spodziewać zatrudniając się w H&Z Technology? Napiszecie coś o zarobkach w firmie? Ile dostaje się na start?

Milutka
@Gabriela

Byłam tylko na rozmowie o pracę. Proponują minimum socjalne.

Milutka
@Gabriela

Generalnie to była bardzo dziwna rozmowa. Kobieta z chłopakiem mówili mi, że będę pracować w dziale administracji i transportu. A później odezwał się ich szef (chińczyk) przez tłumacza, że oprócz obowiązków administracyjnych i transportem ma się zajmować sprzedażą i zakupami. Oboje wyglądali na zaskoczonych.

Zostaw merytoryczną opinię o H&Z Technology Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w H&Z Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&Z Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&Z Technology Sp. z o.o.?

H&Z Technology Sp. z o.o.
  • Maksymiliana Kolbego 15
    32-600 Oświęcim

H&Z Technology Sp. z o.o.