Opinie o Thermoplast Permanent Development S.A. w Libiąż

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Thermoplast Permanent Development S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Thermoplast Permanent Development S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermoplast Permanent Development S.A. w Libiąż

Jakie godziny pracy obowiązują w Thermoplast Permanent Development S.A.?

Były

Nie polecam tego zakładu. Po kilkunastu latach pracy najniższa krajowa, zero podwyżek. A co do przerwy to ludzie prawdę piszą brak jej

Jakie panują warunki pracy na produkcji i atmosfera

@Kandydat

Pytasz w związku z ogłoszeniem które niedawno wrzucili na młodszego operatora produkcji? Widziałem że dają sporo benefitów i jeszcze dopłatę do paliwa za dojazdy powyżej 15km a to by mi pasowało. Niestety nie znam atmosfery bo sam dopiero chce aplikować. Jakbyś się coś dowiedział albo był na rozmowie to napisz. Każda wskazówka mi się przyda.

Czemu nie ma przerwy śniadaniowej na produkcji?

Paulina
@Michał

Przecież brak przerwy jest niezgodny z kodeksem pracy, nikt z pracowników tego nigdzie nie zgłasza? Mąż właśnie rozważa pracę jako operator produkcji, ale teraz nie wiemy, czy warto? Ludzie mają rację, zarabia się minimalną krajową? Jeśli wleci już jakaś premia, to ile? Do tej podstawy można wyrobić nadgodziny?

Audytor

ogłoszenie w internecie, wysłanie cv, rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

adekwatne do stanowiska pracy

Przemysław

Skąd taki wniosek? Podejmuje jakieś decyzje które obijają się negatywnie na pracownikach? Weź wyjaśnij.

Cccc

Witam nie polecam nikomu tej firmy to co się tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie przyjmuja kierowników którzy nic nie robią a zarabiają kasę jak na produkcji tak do innych działów za dawnych lat było po jednym kierowników i firma hulała a teraz im więcej ich jest to jest coraz gorzej cały czas wielkie obiecanki zero podwyżek dają śmieszne premie uznaniowe na tak zwane waciki jeden miesiąc są waciki a drugi miesiąc wacików nie będzie dyrektor produkcji który się bieżna na branży z wyrobów sztucznych ale udowadnia jaki fachowcem się jest ale premie potrafi zabierać i zamiast ludzia pomagać to jeszcze bardziej ludzi zniechęca do podpisywania umów albo ich przedłużania obiecuje złote góry jak obiecywała Pani HR jak to będziemy zarabiać i będą sami Polacy pracować a tu się skończy na tym że będzie sama UA pracować bo każdy mądry z tamtad ucieknie atmosfera napięta z miesiąca na miesiąc a zarząd olewa to co się dzieje na produkcji, a wielki derektor produkcji zamiast docenić pracownika to on woli żeby pracownik się zwolnił albo nie przedłużył umowy i żeby podejmował jakieś kroki do zarządu i podwyżki itp... To lepiej wpuścić głowę na dół i powiedzieć że się nieda nic zrobić śmiechu warte tak właśnie zależy na pracownikach w tej firmie zamiast Polakowi dać to lepiej pracownikowi z UA brak słów jak najdalej z tej firmy tylko obiecanki nic więcej i zabierać pracownikowi. Nie polecam i jak najdalej od tej firmy ludzie

@Cccc

Ale ta premia uznaniowa to chyba ma jakieś zasady czy nie? Liczy się do niej frekwencja? Może na takiej zasadzie zostaje odbierana?

Niepolecam
@Cccc

W 100% się zgadzam i nie plecami pracy brak podwyżek, brak przerw, brak pomocy innych pracowników , obcinają premie za byle bzdury, Wola nowego zatrudnić niż docenić doświadczonego pracownika.

@Niepolecam

Brak przerw? To nie macie UoP, gdzie z kodeksu wynika, że ma się 15 minut przerwy na 8 h pracy? Jaką umowę oferują w takim razie? Czyli rozumiem, że premię macie, ale rzadko kiedy można na nią liczyć? A jak już jest, to od czego zależy i ile jej jest?

Nie polecam tego zakładu. Po 10 latach pracy najniższą średnią krajową dają i przede wszystkim lekceważą pracownika

Przemysław

Średnia krajowa wcale nie jest taka niska. Chyba miałeś na myśli minimalną krajową. A co z tym lekceważeniem? Podaj przykład. Źle się odnoszą do pracowników czy co?

Pracował ktoś z Was jako operator produkcji w Thermoplast Permanent Development S.A.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Ten zakład z daleka omijać. Nie ma przyszłości w tym zakładzie ani perspektyw. Co chwilę tylko ludzi karzą szukając pieniędzy

I zapomniałam brak przerwy śniadaniowej jest w tym zakładzie

Wafel

Zasuwasz tu za minimalna. Taka prawda.

@Wafel

Tylko minimalna bez żadnych premii albo ekstra płatnych nadgodzin? A co z tą przerwą śniadaniową? Serio jej nie ma? Przecież pracownicy mają prawo do chwili odpoczynku. Jak ktoś pójdzie na papierosa to ścigają?

@Przemysław

O przerwie można zapomnieć tutaj

Helku

Tyle negatywnych opinii, duża ilość osób, które przewinęły się przez ten śmieszny zakład, a osoby ze stanowisk „wyżej” nadal nic sobie z tego nie robią. Przykre …

Justyna
@Helku

Serio? Duża rotacja jest w firmie? Ale na produkcji czy też w biurze? Bo szukali jakiś czas temu Inżyniera Elektryka. I jestem właśnie ciekawa pracy tutaj. Jaka jest kasa na tym stanowisku? Kasa jest powodem rotacji tutaj?

Bożena

Hej, przejrzałam oferty pracy do nich i widzę, że szukają kontrolera jakości. Można wiedzieć, jakiego doświadczenia wymagają? Z góry dziękuję.

Czy warto tu przyjść do pracy?

@Kandydat

Gdzie tam ludzi za nic nie mają. Traktują ich jak popychadło. Co miesiąc jak nie dostostaja kary pieniężne albo zabierają większą część premii

Nikt

Trzymaj … gozka nabije a będziesz szedł jak woda !!!! Wszyscy będą Wojtu lecieć u mnie jak woda ):

Bożena

Witam serdecznie, chciałam się zapytać, czy ktoś ma wiedzę, jak może zarobić Inżynier Elektryk. Bo jest ogłoszenie na to stanowisko, niestety nie ma podanej dokładnej kwoty.

Hannah Montana

Premie za szczepionki hehe A ludzie ktorzy sie nie zaszczepili dyskryminacja na calej linii. Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych, to juz kiedys w historii bylo grane. Gratulacje dla pani pseudoprezes i dyrektora (usunięte przez administratora) Jeden wielki zal. Ciesze sie ze w pore zmadrzalam i odeszlam stamtad :)

Johnny Bravo
@Hannah Montana

Można by to dosadniej nawet określić.... Prawie rok obiecywania i mydlenia oczu, plakaty jak w PRL-u o wyrobionej marży i zysku który "gwarantuje otrzymanie nagrody.." :) a tu nagle przychodzi grudzień i okazuje się że nie jest to "nagroda" za pracę tylko za wstrzyknięcie sobie cudownego antidotum :D Ktoś odkleił się od poręczy po całości. Aaa i jeszcze jedno, niech kadra zarządzająca średniego stopnia przyzna się czy głosowała za ludźmi czy żeby dostać większe pieniądze... Tyle w temacie.

Agnieszka
@Hannah Montana

A dziwisz się? Żaden pracodawca nie chce mieć epidemii na zakładzie , dlatego gratyfikuje się osoby zaszczepione: w pełni to popieram, bo to bardzo ważne żeby wszyscy się zaszczepili

@Agnieszka

Przecież zaszczepieni też chorują i to w dodatku mają ciężkie objawy, więc co to da?

kiwek
@Agnieszka

Dzień dobry! Epidemii???? Chyba głupoty. Widzę że post jest napisany w styczniu ale dzisiaj czyli w październiku już wiemy gdyż rzecznik pfizera powiedział że szczepionki nie przerywały łańcucha zakażeń.

Edyta
@kiwek

A jak sytuacja w firmie, dalej są jakieś takie tematy szczepień poruszane? Czy już temat się uciął?

Ciekawy

Na olx pojawiło się ogłoszenie na młodszego operatora i operatora na młodszego widełki finansowe od 3010-3500brutto .jakie są różnice między obowiązkami i na ile więcej może liczyć operator

ABC

Witam- chcecie prawdy- proszę bardzo. Moja opinia wynika z wielu lat pracy w tej PRL-owej firmie. Tam człowiek nie jest w stanie się rozwijać ani osiągnąć czego kolwiek. Jak to mówią "ryba psuje się od głowy " wszystko zależy od Pani która jest oderwana od zeczywistosci bogata egoistką. I taka dyktatura próbuje która może kiedyś działała, czasy się zmieniły i ludzie ich świadomość i możliwości na rynku pracy... a więc? Nie wszyscy się z tym jej rządzeniem zgadzają i traci ludzi którzy chcieli i umieli coś jeszcze z tego urobic. No cóż..wszyscy odchodzą... Bo nie warto ani dla pieniedzy ani dla zasady tutaj być! Nikomu nie polecam... uciekajcie żeby was ten muł nie wciągnął na dłużej. To (usunięte przez administratora) tonie! ???? pozdrawiam i dziękuję za uwagę ????

Bbb
@ABC

Święta prawda! Totalna żenada.. tak samo jak to pseudo kierownictwo.. szkoda gadać, nie polecam!

Paulina
@ABC

No a co jednak cię trzymało w tej pracy, skoro byłeś jej pracownikiem przez kilka lat? :)

Przemysław

Kosztem kogoś to znaczy pracowników? Uważasz że za mało płaciła za pracę? Powiesz ile?

Joł
@Przemysław

Zdecydowanie za mało.

Polecam firmę. Atmosfera bardzo dobra zarobki na wysokim poziomie Polecam

Bożena

Jaki dział, stanowisko? Napisz proszę przecież nie wszędzie jest tak samo

@Bożena

Na produkcji

Angel

Skoro atmosfera, zarobki i warunki pracy są takie super to dlaczego ludzie po kilku dniach od zatrudnienia nie przychodzą już do pracy?

Aaaa
@Angel

Nawet wiadomosci usuwaja jak im cos nie pasuje jak ludzie opisuja zla sytuacje nie sluchajcie tego goscia bo to co sie dzieje i zarobki smieszne nawet starzy pracownicy zle maja a byly takie obiecanki jak to(usunięte przez administratora)obiecala ze nievedxie pracownikow z UA i bedziemy zarabiac duzo i beda sami Polacy pracowac a tu ludzie sie zwalniaja bedzie coraz wiecej pracownikow z UA wiec jak to mowia obiecanki cacanki wiec niepolecam tej firmy i zdala od niej

@Aaaa

Ale co z tego jaka narodowość tam pracuje? Co masz niby do pracowników z UA?

Jakie są warunki zatrudnienia w Thermoplast Permanent Development S.A.?

Bardzo smieszne szkoda gadac

Katarzyna
@Heheh

A możesz jednak rozwinąć? Byłabym wdzięczna

Kula

Te pozytywne opinie to sobie sami piszecie? Dziwie się, że ktoś jeszcze tam pracuje :)

Halina
@Kula

Czemu się dziwisz? Mnie to dziwią podobne wpisy, żadnego uzasadnienia żeby człowiek wiedział co niby jest nie tak.

Kula
@Halina

Zapewne ta wypowiedz zniknie tak szybko jak ją napisze, ale spróbować zawsze można. Zarobki słabe jak na to, że praca do lekkich nie należy. Dużo stresu. Ludzi tak fałszywych to chyba nigdzie nie ma. Najpierw Cie obgadają, a później poklepią po plecach. Podsumowując jedna wielka porażka Pozdrawiam

Lidia
@Kula

Co to jest takiego najbardziej stresującego?

Xyz

Jak wygląda praca na produkcji jak chodzi o weekendy?

@Xyz

Jak narazie brak pracy w weekendy a jak jest to soboty i niedziele płatne 100%

@Heheh

A od czego zależy to kiedy jest prawa w weekendy a kiedy nie? Zaciekawiła mnie ta kwestia. Wiele razy zdarzają się pracujące weekendy?

@Weronika

To zależy od zamówień i czy jest duzo roboty i ale jak narazie weekendy są wolne i nie widać jak narazie tego że będą robocze w tym roku

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o Thermoplast Permanent Development S.A. - Libiąż

• Jak się pracuje w Thermoplast Permanent Development S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Thermoplast Permanent Development S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thermoplast Permanent Development S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thermoplast Permanent Development S.A.?

Kandydaci do pracy w Thermoplast Permanent Development S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thermoplast Permanent Development S.A.