Opinie o Synthos Agro Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Synthos Agro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Synthos Agro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synthos Agro Sp. z o.o. w Oświęcim

Administrator Nowy wpis

Synthos Agro Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

W Synthos Agro rotacja pracowników jest dosyć duża możecie opisać dlaczego tak się dzieje..?

NICK Nowy wpis

Z bardzo prostej przyczyny. Niestety nieodpowiednia osoba a czele spółki, która w ogóle nie rozumie specyfiki biznesu. Nie ma pojęcia jak działają poszczególne działy w firmie i to jeszcze nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że nie stara się zrozumieć specyfiki pracy działów tylko narzuca swoje rozwiązania oderwane od rzeczywistości. Nie potrafi być liderem, nie ma pojęcia jak być managerem. Niestety na prezesa się nie nadaje. Ludzie poodchodzili lub zostali odsunięci z różnych działów. Zarówno z zakupów jak i ze sprzedaży. Generalnie to podwładni są zaszczuci i mobbingowani. Praktycznie nie ma tam już osób, którzy budowali Synthos Agro. Pani prezes to największy cios dla spółki. Niestety nie jest to tylko moja opinia, ale ludzi pracujący w branży śor od wielu lat.

Sam

@Adam obserwują was ukrytymi kamerami?

Adam Nowy wpis
@Sam

Tak , to prawda zwolnili dwóch doświadczonych pracowników za nagranie z ukrytej kamery , chociaż nie zrobili nic wychodzącego poza normy kodeksu pracy czy tam regulaminu.

Jakim firma Synthos Agro jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

2020 i pokazują jak się zwalnia pracowników montując ukryte kamery jak w Usterce tzw. leśne.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Synthos Agro Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kupiec AGRO?
Czarek

@Koala Firma z dobrymi opiniami, rozwija się więc nie rozumiem skąd taki pesymizm?

romek
@Czarek

chyba zwija...

Koala

wypadli z rynu przez 2 lata. Swietny wyniki i taka tez polityka zatrudniania. Nima procesu;)

Jurek

a smutek bierze kto teraz zarządza agro, brak pomysłu, nieznajomość branży,, błędne decyzje, a kluczowi pracownicy idą do firm konkurencyjnych. Opamiętajcie się!!!

Kola

Osobiście przekonałeś się dlaczego w Puławach nie chcieliśmy Synthosa. Dobrze już miałeś teraz będzie tylko gorzej. W Oświęcimiu ludzie już od wielu lat pracują za miskę ziemniaków i nie widać żadnych oznak aby miał być lepiej

Nie polecam tego zakładu.Odkąd przejęli firmę zaczęło się po roku:zmuszanie do pracy po godzinach,wyjazd pod przymusem do oświęcimia (a jak nie to zwolnienie),zwolnili prezesa który super zarządzał firmą,odszedł kierownik i mistrz produkcji,księgowe zostały zwolnione(dostały propozycję aby się przenieść do Oświęcimia tylko za jaką stawkę?pewnie głodową skoro się nie zgodziły i wolały odejść,odchodzą zwykli ludzie bo już mają dość.Od wczoraj wręczają pisma aby przejść na ich układ pracy i zabierają w nim:dodatek szkodliwy jak również wysługę lat pracy więc teraz będzie się zarabiać 1300-1400 zł.Obóz pracy i nic więcej.Ludzie są przestraszeni jak nigdy czegoś takiego nie widziałem w życiu.Zakład wcześniej czy szybciej upadnie bo nie ma w nim przyszłości a w latach 2012-2014 ten zakład przynosił duże zyski,wszyscy byli zadowoleni,atmosfera była super a teraz jak na pogrzebie.Widocznie grupa synthos tak dba o pracowników i jej celem jest wykańczanie ludzi psychicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Synthos Agro Sp. z o.o. - Oświęcim

Synthos Agro Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Chemików 1
    32-600 Oświęcim