Synthos Agro

Opinie o Synthos Agro

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jakim firma Synthos Agro jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

TakNie
Jurek
 Opinia

a smutek bierze kto teraz zarządza agro, brak pomysłu, nieznajomość branży,, błędne decyzje, a kluczowi pracownicy idą do firm konkurencyjnych. Opamiętajcie się!!!

Tak22Nie
Kola
 Opinia

Osobiście przekonałeś się dlaczego w Puławach nie chcieliśmy Synthosa. Dobrze już miałeś teraz będzie tylko gorzej. W Oświęcimiu ludzie już od wielu lat pracują za miskę ziemniaków i nie widać żadnych oznak aby miał być lepiej

Tak9Nie
 Opinia

Nie polecam tego zakładu.Odkąd przejęli firmę zaczęło się po roku:zmuszanie do pracy po godzinach,wyjazd pod przymusem do oświęcimia (a jak nie to zwolnienie),zwolnili prezesa który super zarządzał firmą,odszedł kierownik i mistrz produkcji,księgowe zostały zwolnione(dostały propozycję aby się przenieść do Oświęcimia tylko za jaką stawkę?pewnie głodową skoro się nie zgodziły i wolały odejść,odchodzą zwykli ludzie bo już mają dość.Od wczoraj wręczają pisma aby przejść na ich układ pracy i zabierają w nim:dodatek szkodliwy jak również wysługę lat pracy więc teraz będzie się zarabiać 1300-1400 zł.Obóz pracy i nic więcej.Ludzie są przestraszeni jak nigdy czegoś takiego nie widziałem w życiu.Zakład wcześniej czy szybciej upadnie bo nie ma w nim przyszłości a w latach 2012-2014 ten zakład przynosił duże zyski,wszyscy byli zadowoleni,atmosfera była super a teraz jak na pogrzebie.Widocznie grupa synthos tak dba o pracowników i jej celem jest wykańczanie ludzi psychicznie.

Tak16Nie

Zostaw opinię o Synthos Agro - Nowa Sarzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synthos Agro