Opinie o Grupa Kotrak w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Kotrak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Kotrak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kotrak w Katowice

Programista

Plusy: + 2 siedziby(Katowice, Kraków) + nowoczesne biuro (klima strefowa, karty dostępu, nowy budynek) + parking (w Krakowie, bo w Katowicach dantejskie sceny) + 2 razy w roku imprezy firmowe i raz na pół roku wyjście na piwo + wyposażona kuchnia (ekspres, lodowka, mikrofalówka, zmywara itd ) + ja akurat spotkalem super współpracowników na najniższym szczeblu Na tym kończą się niestety plusy. Minusy: - zle podejście do klienta (potwierdzam to co ktoś napisał z manipulacja i traktowaniem) - wycena projektu z czapy - brak dokumentacji, brak egzekwowania ustalonych założeń przez zespół, brak egzekwowania dobrych praktyk - płaca stażysty/juniorska z odpowiedzialnością seniora lub leada - zły dobór ilości osób do projektu (skutki złej estymacji, które wpływają na projekt i ludzi) - nieplatne nadgodziny (bo budżet juz przekroczony), a na zachętę jeszcze otrzymywales: Co z tego, że nadgodziny jak nie widać efektów? - pseudo Agile (niewydajny totalnie) - jakoś, a nie jakość (brak testów po stronie devów - musi działać i być oddane w terminie) - młody menadżer, który jest najbardziej toksyczna osobą jaką poznałem. (usunięte przez administratora) i cwaniactwo widać z daleka.Jego mimika twarzy jest tak dobrze wyorbiona, że żaden aktor z Hollywood nie pokazalby lepiej pogardy, obrzydzenia i lekceważenia w rozmowie z podwładnym. Niekompetentny, zludne próby rozwiązywania problemów, aby uzyskać poparcie innych współpracowników. Wysmiewanie pomysłów i zachowań. - niektore pozycje w firmie stworzone są tylko po to, aby pochwalić się, że są, a później hejtowanie danej osoby za rzetelne wykonywanie swojej pracy (wymyśla i dodaje pracy innym) Na koniec chciałbym dodać, że nie każdy zespół, menadżer i projekt tak wygląda. Wiem, że są naprawdę kompetentni ludzie z doświadczeniem (zazwyczaj starsi). W niektórych projektach/zespołach występuje tylko jeden ze wspomnianych minusów lub kilka, ale są takie, gdzie pojawia się każdy minus. Niech kierownictwo się obudzi, bo nie trzeba być Sherlockiem, aby zobaczyć gdzie jest źle (zaje***e duża rotacja pracowników, problemy z projektami i ich terminem, itd). Chyba, że kierownictwo wie o tym i samo zaleca Januszostwo, szukanie naiwniakow, co teraz się im odbija na reputacji. (Ale tutaj chyba nie szedlbym chyba tak daleko) Pisze to tylko dlatego, bo żal mi osób, które przyszły po mnie i także odeszły, a najbardziej osób, które aktualnie są pod wspomnianym wyżej menadzerem i które przyjdą w przyszłości. Potraktujcie to jako ostrzeżenie. Naprawdę uważam, że firma ma potencjał, ale czy komuś się chce go wykorzystać? Dla osób wrazliwych i delikatnych odradzam - można nabawić się nerwicy i depresji na lata.

med c#

pracowalem jako regular i czesc opini sie zgadzam z innymi nie z plusow: szkolenia wewn (chyba zalezy od zespołu), imprezy (rzadko ale sa), doswiadczone osoby moga wynegocjowac rynkowe stawki (katowice), rozne formy wspolpracy, narzedzia pracy, technologie, parking dla pracownikow, mozna pracowac zdalnie, scrum z minusow: malo szkolen zewn (sa ale raz na rok), brak doswiadoczonych testerow, brak open space katowice, słaba organizacja pracy (brak standaryzacji), kilka duzych projektow a reszta do drobnica, za duzo malych zespolow zamiast 3 duze po 20-30 osob jak w innych firmach

dev

Powiem tak odszedłem z tej firmy byłem developerem majac doswiadczenie z innych firm oraz obecnej wiem jedno że sposób zarządzania jaki obecnie panuje to jakaś tragedi. Osoba która niby zarządza tym (usunięte przez administratora) to jakiś smiech na sali ale coż jak na stanowisko dostaja sie ludzie którzy sa testerami a tu nagle (usunięte przez administratora)itd widac duże braki w zasobach typu seniorzy jest może jeszcze 2-3 :) i tyle ale sa oni juz raczej z zasiedzenia i znajomości(usunięte przez administratora) no cóż może kiedyś prezes (bardzo fajny akurat człowiek) otworzy oczy i zobaczy co wyprawia (usunięte przez administratora) bo mam wrażenie ze nikt nad nim nie panuje :). Generalnie ciesze sie ze juz nie pracuje w tej firmie i mam okazję rozwijac sie poza jej murami :) .Co do projektów ojjj cieniutko sa starocie niby cos tam prubuja nowego ale zreszta kto chce to niech tam bedzie bo ludzie spoko :)

dedtgwretwj kqhrfj

fsdfafghasrfqwer qrqrb jqwjnftgnmw

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Irek

Może wydajność w firmie szwankuje i dlatego tak firma reaguje na nadgodziny? Warto przemyśleć.

Kik

Każdy dział firmy to inne warunki pracy... Zrobił się tu mętlik np na temat nadgodzin, a prawda jest taka że w jednym dziale ludzie nie mają pojęcia co to jest a w innym to codzienność... Zależy kto do jakiego działu aplikuje...

@Kik

Czy ktoś jest w stanie udzielić KONKRETNYCH informacji czy nadgodziny w firmie Kotrak w Działach Wdrożeń są rozliczane dodatkowo czy może "wliczone w wypłaty"?

Joanna

@cencen, już prawie miesiąc minął od zamieszczenia na forum Twoich pytań. Czy udało Ci się je pozyskać w takim razie z innego źródła? Czy jesteś już pracownikiem działu logistycznego Grupa Kotrak i mógłbyś w związku z tym przedstawić swoje wrażenia dotyczące Twoich początków w tej firmie?

cencen

Witam, Jest tu wiele opinii, że wszystko zależy od działu do jakiego się trafi, w takim wypadku czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat działu logistyka, którego managerem jest Pani Katarzyny z Krakowa?

Joanna

@Andrzej jeśli nadal szukasz ofert pracy u pracodawcy Grupa Kotrak, możesz skorzystać z tej strony https://kotrak.pl/kariera/ . Czy ktoś z Was mógłby w kilku zdaniach opisać jakie panują w tej firmie warunki, atmosfera i poziom zarobków? Każda wypowiedź, zawierająca merytoryczne treści będzie przydatna.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Mondo
@Andrzej

Na ich stronie widziałem kilka ogłoszeń i czasem na pracuj.pl

Idealnych firm nie ma. Trzeba tylko dobrze pracować a wszystko będzie grało jak należy

CCO

Polecam Jakuba I. jako pracodawce stara się nie wszytko co obieca zawsze może spełnić,,Ale to człowiek z wizją na przyszłość i moim zdaniem zapewni rozwój firmy co za tym idzie prace i niezłą kasę dla pracowników ale Panie Boże strzeż wasz przed Irenką K.

Net

Ja potwierdzam, że Grupa Kotrak to fajna firma, dobry pracodawca. Ludziom dobrze się pracuje gdyż mamy fajna atmosferę.

szybki lopez

Kotrak jest super!

Mam zamiar aplikować do firmy i chciałbym wiedzieć jak się tu pracuje? Czy atmosfera sprzyja pracy ? Jak przebiega rekrutacja? Proszę o kilka informacji, które mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji.

Joanna

@????jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Dlatego zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy Grupa Kotrak.

????

Co się stało z całą resztą komentarzy ??????????

Joanna

@Nick co możesz powiedzieć więcej na temat firmy? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakie warunki pracy można liczyć w Grupa Kotrak? Na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Takie informacje są istotne dla tych co szukają zatrudnienia w tej firmie.

Ideałów nie ma ale generalnie Kotrak to fajna firma .

zadowolony

Dla mnie Kotrak jest ok. Pewnie jest różnie w różnych działach, firma zatrudnia już jakieś 200 osób, jestem zadowolony z miejsca gdzie trafiłem. Praca pełna wyzwań, rozwijająca i satysfakcjonująca. Czasem nie wiadomo w co ręce włożyć ale generalnie dlatego że klienci walą drzwiami i oknami. Praca jest zadaniowa w pełni tego słowa znaczenia - mi to pasuje. Jest mnóstwo ludzi z wieloletnim stażem. Przyszedłem ponad dwa lata temu z korpo, przyznaję że zarabiam parę stówek mniej ale też tona mniej stresu i ciśnienia! Umowa o pracę, wypłata zawsze w terminie.

szukam pracy
@zadowolony

Parę stówek mniej czyli ? Może ktoś napisać na jakim poziomie zarobki są w Kotraku widziałem ogłoszenie na wdrożeniowca i zastanawiam się mam na myśli kwoty ok 4.5k czy to realne tutaj ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kotrak - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Kotrak?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kotrak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kotrak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kotrak?

Kandydaci do pracy w Grupa Kotrak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kotrak
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

Grupa Kotrak