Axor

Bielsko-Biała

Opinie o Axor

Daniel

Macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Myślę o p racy w firmie i mam nadzieję, że jest bardzo dobrze!!!!

Karolina

Czy w firmie Axor jest możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne? Takie szkolenia są ważne dla osób, które chcą się rozwijać w firmie. Jeśli ktoś pracuje aktualnie w tej firmie to czy mógłby wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy? Opinie są przydatne dla osób zainteresowanych pracą.

Hoze

Wiesz co no jest tak, że zatrudniają i dają umowy, nie wiem czy o pracę, ale coś na pewno jest tutaj

odradzam nawet najgorszemu wrogowi. Ta firma to istna porażka

terefere

jak właściwie tam jest ale bez wylewania żali, obiektywnie ?

pracujesz tam nadal?

zdziwiony

a pewnie i Ciebie ta kobieta wywaliła? a kim jest?

szukający

a właściciel jaki jest?

SZUKAJĄCY

a czemu nie pracujesz w tej firmie? zwolnili Cię?

i

[usunięte przez moderatora] maszyn sprawnych brak za to zlom jest na peczki a ludzie ktorzy tam sa to jedna wielka obluda NIE POLECAM

Zostaw opinię o Axor - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axor