Axor Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Axor Sp. z o.o.

epk

czy ktoś z was może powiedzieć mi szczerze czy byliby skłonni teraz zatrudnić serwisantkę do maszyn budowlanych?

ferduś

Nie wiem jak to wszystko się jeszcze trzyma i kto to finansuje dalej. Ciężko spełnić ich warunki żeby zarobić. Zapomnieli, że maszyny trzeba czasem wymieniać. Ryba psuje się od głowy, a tej głowy nigdy nikt nie widział. Skąd wzięli kasę na taki kapitał. ( usunięte przez administratora )dlatego nie trzymają nikogo długo i te akcje zwolnień za słabe wyniki lub polowanie przez gps na handlowcow.

iiiiii

Atmosfera i praca bardzo dobra. Wynagrodzenie dobre i regulowane premią. Uważam że uczciwie i dobrze płaca. Wszystko na szczęście można uzgodnić z szefem [usunięte przez moderatora]. Ja osobiście polecam. Pracowałem prawie rok.

waldek

Pewnie Cię zwolnili lub uciekłeś.

jest ok.

Zostaw opinię o Axor Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axor Sp. z o.o.