Opinie o Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego w Warszawa

były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w szkole w średnim miasteczku, ok. 40,000 mieszkańców - w Polsce południowej , nie napiszę w jakim mieście - nie chce robić włascicielce jeszcze gorszego wstydu- . Wytrzymałam tylko rok. Kochałam prace z dziećmi, a pod koniec płakałam jak musiałam tam być i przychodzić do pracy. Masę godzin się poświęca aby się przygotować do lekcji, ponieważ wymagania są bardzo, bardzo wysokie - za przygotowanie lekcji (jedna to około 1-3 godzin) nie ma się płacone. Na wstęp szkolenie za kilka TYSIĘCY, jeżeli nie chcesz zapłacić od razu całej kwoty to zabiera szef z wypłaty kilka stów co miesiąc aż spłacisz się, i on płaci za szkolenie. Sprzątanie szkoły, zabawek, szaf, to normalne tutaj. Oczywiście to nie jest płatne. PŁATNE SĄ TYLKO LEKCJE Z DZIECMI. WSZYSTKIE INNE OBOWIĄZKI NIE SĄ!! Więc jeżeli pierwszą lekcje masz o godzinie 15:00 - to w szkole będziesz o np. 12:30 żeby się przygotować. A czasami w dzień wolny - ponieważ trzeba zrobić propsy ! RÓWNIEŻ NIE PŁATNE! Często lekcji jest po 2, 3 ,4 dziennie, więc wyobraź sobie ile godzin musisz poświecić na przygotowanie się! Tylko umowa zlecenie więc latem bieda, a w okres świąteczny jak nie pracujesz to wypłata ledwo 1500zł. Nawet kwestie wynagrodzenia dało by się przełknąć ale W moim przypadku szefowa była totalnym narcyzem, wrzeszczała na swojego partnera i dziecko przy nas, była opryskliwa, fałszywa. Jeżeli coś poszło nie po jej myśli to była mega toksyczna atmosfera, cisza, potrafiła się nie odzywać, tylko cześć - cześć i tyle. Obgadywanie innych pracowników to była normalka. Sekretarka też miała (usunięte przez administratora) obrobioną nie raz! Totalny brak profesjonalizmu. Nikt nie był wystarczająco dobry aby pracować dla tak wybitnej, pięknej, bizneswoman ! Dla rodziców była aniołem, a dla nas, maska była zdjęta i widzieliśmy charakterek pani dyrektor. Wiele razy czułam się przy niej jak bym jej w tej szkole przeszkadzała i dała do zrozumienia że to ona tutaj króluje. To był dla mnie koszmar. Już po kilku miesiącach wiedziałam że wkopałam się w niefajną sytuacją przychodząc tam do pracy. Nie mogłam odejść ponieważ są kary umowne od 5 tysięcy za zerwanie umowy. Jak już odeszłam, nie dostałam żadnego wniosku że w ogóle pracowałam tam a poświeciłam tyle swojego serca i Energi tej szkole i uczniom. Wszyscy lektorzy z długim stażem odeszli - z tego co wiem, przez właścicielkę. Ciekawe czy MF wie że tak ich dyrektorzy prowadzą szkoły? Bardzo żałuje że nie zgłosiłam tego do MF albo do głównej siedziby w Polsce.

klient

Nauczyciele piszą z przyjaciółmi na lekcji. NIE POLECAM

PANI ZUZIA ( pracownik)
@klient

Witam pracuje w tej branży od wielu lat niewiedze żeby jakiś z nauczycieli pisał z przyjaciółkami.

Mama Emma Nowy wpis
@klient

Niestety jest to prawda, moja córka mówi, że Pani ze szkoły w Kielcach, cały czas siedzi na telefonie, raz dzwoni do niej jeden kolega potem drugi kolega i czasami nagrywa tiktoki(?) i naprawdę to mnie przeraża-dzieci ciągle widzą te telefony

SuperSonic Nowy wpis

Pracowałam w Poznaniu. Atmosfera bardzo miła u sympatyczna. Ale jak przyszło co do czego , w (usunięte przez administratora) … to zostałam, niestety, nieuczciwie wręcz bezczelnie potraktowana przez właścicielkę, która chciała zaoszczędzić w czasach covidowych … na ludziach … Szkoda, że wtedy nie zgłosiłam tego do centrali Wrocławskiej. Bardzo mi zabolało, bo poświęciłam trzy lata tej szkole. Zespół traktowałam, jak rodzinę. Praca bardzo mi się podobała, nie zamierzałam odchodzić. Niestety, nikomu nie polecam … Bardzo mi przykro …

Mary Lu Nowy wpis

Myślę, że takie nieakceptowalne sytuacje mogą zdarzyć się wszędzie. To nie specyfika Helen Doron, tylko nieuczciwie wykonujących swoją pracę lektorów/lektorek. moim zdaniem trzeba takie sytuacje wyjaśniać od razu. sama pracuję w Helen Doron i polecam tę szkołę. sprawdzona metoda, dobre materiały do nauki, super treści do nauczania.

Brałeś udział w rekrutacji do Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego?

Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego

Centrum Helen Doron Nauczanie Języka Angielskiego