LAPIS BIUROSERWIS

Adres: Józefa Friedleina 4-6, 30-009 Kraków

NIP: 9451920196 KRS: 0000608744

LAPIS BIUROSERWIS
2 15 6 1

Opinie o LAPIS BIUROSERWIS

L@jkonik

Smutno przyznać, ale wszystko co zostało tutaj napisane jest prawdą. Wypłaty nie są na czas, premie są odbierane z byle powodu (w ten sposób szef chyba szuka oszczędności :) ) Pracownik w tej firmie nie jest traktowany z szacunkiem i generalnie każdy jest uważany tam za głupka. Serdecznie nie polecam i odradzam zatrudnienia się w tej firmie. Z resztą od dawna wszystko wskazuje na to że firma nie przetrwa na rynku zbyt długo.

Natalia
@L@jkonik 05.01.2019 08:26

Tak, jak i wielu innych użytkowników przed Tobą - Ty także masz niepochlebne zdanie na temat LAPIS BIUROSERWIS jako pracodawcy. Trzeba przyznać, że to może już trochę martwić. Ale warto byłoby dostrzec w nim jakieś pozytywne strony, bo takie na pewno również posiada. Dlatego zachęcam Cię, żebyś opisał Nam atmosferę, jaka panuje między pracownikami wspomnianej firmy. Jest na tyle zdrowa, iż nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków?

L@jkonik
@Natalia 08.01.2019 13:11

Gdyby atmosfera była zdrowa ludzie by się nie zwalniali :) Niestety nie dostrzegam żadnych pozytywnych stron tej firmy. Jest tam jedna osoba która psuje atmosferę i rozwala firmę od środka, szanowna Pani "kierownik" - przez tą osobę wszyscy się zwalniają, szkoda, że szef tego nie dostrzega i ślepo jej ufa. Mam nadzieje, że przejrzy na oczy, choć już jest za późno...

Natalia
@L@jkonik 13.01.2019 10:34

Ludzie mogą zwalniać się z przeróżnych powodów, a tym powodem niekoniecznie musi być atmosfera. Dlatego nalegam, abyś starał się aż tak nie generalizować niektórych aspektów. Skoro nie jesteś w stanie dostrzec absolutnie żadnych pozytywnych stron pracy w firmie LAPIS BIUROSERWIS, to może chociaż podpowiesz nam, czy w najbliższym czasie będzie tam szansa na zatrudnienie?

Xyz

Prężnie firma się bardziej zwija niż rozwija ;) z prawie 30 pracowników chyba nie ma połowy ... Jak ktoś wyżej napisał Bangladesz :) szef lubi zapominać o wypłacie i jest zaskoczony że się nie upominasz ;) godna polecenia jak lubisz żebrać o swoje ;)

Natalia
@Xyz 13.12.2018 08:11

W złym świetle przedstawiasz Nam pracodawcę, jakim jest LAPIS BIUROSERWIS. Rozumiem, że opóźnienia w wypłacaniu należnego wynagrodzenia może stanowić niemały problem. Ale może kilka poważnych rozmów z Szefem zmieniłoby tę sytuację. Jak uważasz? Próbowaliście w ten sposób?

Jury od nagród biznesowych
@Natalia 19.12.2018 16:32

Jakiej emotikony należy użyć, aby przedstawić uśmianie się do łez? ;-) Firma zasługuje na nominację do nagrody głównej "Januszy Biznesu" w kategorii małych i mikroprzedsiębiorstw. nagroda powinna być przyznawana co rok ;-)

Natalia
@Jury od nagród biznesowych 22.12.2018 12:21

Trzeba powiedzieć, że humor Ci dopisuje. To oczywiście bardzo dobrze, ale tutaj powinniśmy podchodzi poważnie do pewnych rzeczy. Ty możesz widzieć tego pracodawcę w sposób, w jaki go opisujesz, a z kolei inni mogą mieć o nim lepsze zdanie. Nadal pracujesz w LAPIS BIUROSERWIS, czy już postanowiłeś pożegnać się z tą firmą?

Jacek
@Jury od nagród biznesowych 22.12.2018 12:21

Może taką ;-D ?? A tak serio, to jak wygląda kwestia zarobków tam?

Natalia

@Franek Zapewne masz trochę racji. Czy sam jesteś pracownikiem w firmie LAPIS BIUROSERWIS? Jeśli tak, to na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Pamiętaj, że każda prawdziwa i merytoryczna opinia może pomóc osobom, które planują wysłanie do nich swoich aplikacji. @Dramat Rozumiem, że masz jakieś doświadczenia związane z wyżej wymienionym pracodawcą. Co powiesz na temat warunków współpracy, które oferuje?

Franek

Idealnych firm nie ale jak czytam to z pracownikami jest czasami jeszcze gorzej.

Dramat
@Franek 05.08.2018 13:02

Zatrudnij się, popracuj, to też się poczujesz "gorzej". Trzeba poczuć, aby zrozumieć :)

Natalia

@były Mógłbyś wytłumaczyć co miałeś na myśli pisząc swój post? @macyo Zapewniam Cię, że usuwane mogą być wyłącznie wpisy naruszające regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Żadne wpisy zgodne z regulaminem nie są usuwane przez gowork.pl. Czy Twoja informacja o likwidacji firmy jest potwierdzona? Nie znalazłam żadnej wzmianki o tym na stronie internetowej LAPIS BIUROSERWIS.

macyo
@Natalia 26.06.2018 16:36

Pisząc o zwijaniu się firmy miałem na myśli jej kurczenie się i cięcie kosztów. Jeżeli w ciągu 2-3 lat ubyło połowę pracowników, auta są sprzedawane (są ogłoszenia w internecie) i jeden z właścicieli odchodzi ze spółki, to ciężko z optymizmem patrzyć w przyszłość. Oficjalnie w upadłości na pewno nie są. Dla potencjalnego, przyszłego pracownika to nawet gorzej, bo w spółce w stanie upadłości likwidacyjnej syndyk wypłaca pensje i są one pewne. Pozdrawiam.

Poinformowany
@macyo 29.06.2018 12:50

A może @macyo napiszesz o rodzaju zobowiązań spółki wobec Ciebie? Czy przypadkiem sam nie zgłosiłeś się po swoje wynagrodzenie ponieważ porzuciłeś pracę kiedy już wydało się, że od wielu miesięcy prowadzisz działalność konkurencyjną będąc ciągle pracownikiem Lapis? ????

Poinformowany
@macyo 29.06.2018 12:50

Plotki o rzekomej likwidacji firmy Lapis rozsiewają jej byli pracownicy, którzy dopuścili się nieuczciwej konkurencji. Będąc ciągle pracownikami Lapis, pobierając wynagrodzenie za pracę dla firmy Lapis, przez wiele miesięcy równolegle prowadzili działalność konkurencyjną. Można sądzić że nie wiedzie im się zbyt dobrze, skoro uprawiają czarny pijar również u klientów. Proponuję budować swój sukces na własnej solidności ponieważ tego typu działania mogą obrócić się z czasem przeciwko Wam.

Krakus
@Poinformowany 12.07.2018 01:33

Przejeżdżałem w piątek późnym popołudniem obok siedziby i "pomieszczeń magazynowych" (czyt. nor bez BHP) tej zacnej firmy i nie widziałem ani jednego samochodu na wewnętrznym parkingu, co nasunęło myśl, iż właściciele i "kierownictwo" ciężko wypracowali swoją likwidację? Analizując ostatnie wpisy, na 100 - lecie niepodległości, rynek pracownika wygrał z takim miejscem, znaczy się firmy faktycznie już nie ma? ;-)

Natalia

@Poinformowany Dziękuję, że postanowiłeś przedstawić nam swój punkt widzenia na pewne kwestie. Skoro jesteś pracownikiem w LAPIS BIUROSERWIS, to może zechciałbyś opisać nam ogólne warunki zatrudnienia w tym miejscu? Warto tam aplikować?

Natalia

@macyo Dziękuję Ci za tę parę słów wyjaśnienia. A jak myślisz - co jest głównym czynnikiem, który sprawia, że sytuacja w firmie LAPIS BIUROSERWIS jest tak zła? Jeśli ktoś z Was jeszcze chciałby zabrać głos na temat pracodawcy, jakim jest wyżej wspomniana firma, to bardzo zachęcam. Wasze uwagi na pewno posłużą użytkownikom, którzy chcą tam aplikować.

Iza

Może podpowiecie jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

macyo
@Iza 22.06.2018 17:41

Lapis zapewne zapłacił GOWORK za archiwizację wpisów. Tak się ładnie nazywa usunięcie niechcianych opinie. Firma się zwija, sprzedają samochody, ludzie odchodzą (są zwalniani). Jeden z właścicieli wymiksował się już z biznesu. Mnie pieniądze wiszą już trzy lata. Nie było to kwoty urywające głowę, i nie chce mi się odwiedzać sądów ALE liczy się fakt podejścia do pracownika. Czas, gdy praca w tej firmie była w miarę spoko już minął. Teraz (moim zdaniem) to zbyt ryzykowne. Mamy obecnie rynek pracownika. Jest w czym wybierać.

Administrator

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą LAPIS BIUROSERWIS? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

były
@Administrator 21.02.2018 09:06

B A N G L A D E S Z

Benek

Dlaczego przestaliście pisać na forum? Takie dziwne teksty !!

anonim

(usunięte przez administratora)

...

B A N G L A D E S Z

anonim

(usunięte przez administratora)

MIN91

Tak nawet do 100% podstawy ale trzeba mieć odpowiedni poziom sprzedaży papierosów elektronicznych które możesz nawet fajnie upychać po znajomych

szukająca zmian

lapis przyjmuje- widzialam ogloszenie. ale po tych komentarzach nie wiem czy się tam udać. chciałamcoś zmienic bo człowiek w jednym miejscu się wypala ale nawec dzieląc przez połowe te wypowiedzi to ciekawie nie jest. jedna pozytywna na wiele.

Piki

Są ok,pracują ceną to nie ma premi ale zawsze moznasprubować bo mają knajpę i mogą tam przesunąć .zsamochodem jak trafisz.przzimowac można i się za czymś rozglądnąć

augustyna

no nie wiem lukratywna lukrecja czy podzielam twój tok myslowy - coraz częściej pada deszcz więc będzie więcej wody i zatrudnienia dla rybaków - tak top wygląda w twoim rozumowaniu. natomiast ja też poszukuję zatrudnienie w tej firmie - jest u nich szansa na jakieś dłuższe i stabilniejsze zatrudnienie?

anonim

(usunięte przez administratora)

ika

Eryk raczej zwalniają niż przyjmują.:)

kolejny byly pracownik

pip i sad pracy,sami strasza prokuratura,i dyscyplinarka,a prawda jest taka,ze jakby wyszly ich machloje to firmy nie ma. jedna juz im narobila,ale za malo,wszyscy okradzeni pracownicy powinni tak zrobic

kolejny byly pracownik dlugoletni

Najnizsza krajowa,za wyzysk doszczetny pracownika,mobbing psychiczny przez smieszna dziewczynke,zwana pseudokierowniczka. samodzielne prowadzenie sklepu,gdzie na do widzenia,zostajesz bez wynagrodzenia, przepracowanych nadgodzin i zabranego ekwiwalentu za urlop na pokrycie strat,gdzie nawet sie nie mialo odpowiedzialnosci materialnej. Nie polecam pracy w klanie zlodziei,wykorzystywaczy i kryminalistow.Nie warte to tych nedznych pieniedzy i straconego zdrowia zarowno psychicznego i fizycznego,wiem o czym mowie,gdyz jestem bylym,długoterminowym pracownikiem...

anonim

zgadzam sie również pracowałem w tej firmie totalne dno nie polecam nikomu ... to jest obóz pracy, szefowie to ..... wydrą z Ciebie ostatni grosz a potem jeszcze zwolnią że niby źle pracowałeś nie polecam

były pracownik

Firma masakra, banda(usunięte przez administratora)naciągaczy Z nie wiadomych powodów moderator wykasował poprzednią zakładkę z ponad 30-stoma negatywnymi wpisami o tej firmie. Ciekawe czy to cenzura czy wziął w łapę?

ANONIM

UWAGA OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ LAPIS. MIAŁAM OKAZJĘ ZETKNĄĆ SIĘ Z TĄ FIRMĄ I NIKOMU NIE POLECAM. SZEFOWIE TO CWANIACY KTÓRZY CAŁY CZAS KNUJĄ JAK NIE ZAPŁACIĆ PRACOWNIKOWI. MIAŁAM MIEĆ UMOWĘ O PRACĘ NA CAŁY ETAT PÓŹNIEJ OKAZAŁO SIĘ ŻE DOSTAŁAM NA PÓŁ ETATU. OSZUŚCI NIC MI O TYM NIE POWIEDZIELI. PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU NIE WYPŁACILI MI WSZYSTKICH PIENIĘDZY ZWYKLI OSZUŚCI. ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ NA POLICJĘ ALBO DO PROKURATURY.

Były pracownik

Witaj Łukasz nie wiem co bierzesz ale nieźle Cie trzyma. Też tam pracowałem i wiem jak wygląda. Dobra atmosfera??? Gdzie kiedy? Chyba jak nie ma szefów i sam zaplanujesz sobie prace. Pensja jak się doprosisz, 1/2 etatu a połowa pensji i tak pod stołem. NIKOMU NIE POLECAM DNO A NIE FIRMA

anonim

Miły kolego Łukaszu chyba się naćpałeć, że takie głupoty piszesz. Wiesz doskonale że to nie prawda. Ja też tam pracowałem i coś na ten temat wiem. Firma działa nieprofesjonalnie czego dowodem są ciągle odpadający klienci. Wchodzisz do klienta mówisz że jesteś z Lapisu i masz drzwi zamknięte. Podejście do pracownika jest jak w latach 20 stych: (usunięte przez administratora) a ja ci zapłace jak będe miał chęć. Nie wspominam o zatrudnianiu na 1/2 etatu. Atmosfera w firmie dobra - to chyba mamy inne wyobrażenie o dobrej atmosferze. Atmosfera jest dramatyczna. Auta w dobrym stanie. To smiech. Jak ja wsiadałem do swojego to modliłem się żeby coś nie odpadło. Mam nadzieje że już nigdy w życiu nie trafi mi się taki pracodawca. Były Pracownik

anonim

anonim - 2011-02-01 04:29:49 Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Zostałem zwolniony... Ale moje zdanie jest takie: Firma ma dobra atmosferę pracy, szefowie jak i pracownicy popełniają błędy to normalne- nikt nieomylny nie jest. Uważam, że w tej firmie da się zarobić, zdementuje tez pogłoski o samochodach gdyż szef właśnie wymieniony przez poprzednika dba o to by usterki były w nich szybko usunięte. Pracownicy przyjaźni i oferujący pomoc. Nie mogę nic zarzucić tej firmie odnośnie pracy tam. Podstawa hmmmm nie wszędzie dają złote góry czasem trzeba na to złoto zapracować, a ta firma na to pozwala... A sama obsługa klienta? Myślę ze dadzą rade bo ciągle podwyższają profesjonalizm.... To tyle i skończcie wiec biadolić. I nie jestem żadnym podstawionym. Lukasz Kotwica Były Pracownik Hehe, żarty wo

anonim

Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Zostałem zwolniony... Ale moje zdanie jest takie: Firma ma dobra atmosferę pracy, szefowie jak i pracownicy popełniają błędy to normalne- nikt nieomylny nie jest. Uważam, że w tej firmie da się zarobić, zdementuje tez pogłoski o samochodach gdyż szef właśnie wymieniony przez poprzednika dba o to by usterki były w nich szybko usunięte. Pracownicy przyjaźni i oferujący pomoc. Nie mogę nic zarzucić tej firmie odnośnie pracy tam. Podstawa hmmmm nie wszędzie dają złote góry czasem trzeba na to złoto zapracować, a ta firma na to pozwala... A sama obsługa klienta? Myślę ze dadzą rade bo ciągle podwyższają profesjonalizm.... To tyle i skończcie wiec biadolić. I nie jestem żadnym podstawionym. Lukasz Kotwica Były Pracownik

anonim

Ładny tekst Tomku D.

Piter

Dokładnie, ani deka prawdy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

anonim

Chyba oszalałeś Danielu (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o LAPIS BIUROSERWIS - Kraków

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAPIS BIUROSERWIS