LAPIS BIUROSERWIS

Opinie o LAPIS BIUROSERWIS

...

B A N G L A D E S Z

MIN91

Tak nawet do 100% podstawy ale trzeba mieć odpowiedni poziom sprzedaży papierosów elektronicznych które możesz nawet fajnie upychać po znajomych

szukająca zmian

lapis przyjmuje- widzialam ogloszenie. ale po tych komentarzach nie wiem czy się tam udać. chciałamcoś zmienic bo człowiek w jednym miejscu się wypala ale nawec dzieląc przez połowe te wypowiedzi to ciekawie nie jest. jedna pozytywna na wiele.

Piki

Są ok,pracują ceną to nie ma premi ale zawsze moznasprubować bo mają knajpę i mogą tam przesunąć .zsamochodem jak trafisz.przzimowac można i się za czymś rozglądnąć

augustyna

no nie wiem lukratywna lukrecja czy podzielam twój tok myslowy - coraz częściej pada deszcz więc będzie więcej wody i zatrudnienia dla rybaków - tak top wygląda w twoim rozumowaniu. natomiast ja też poszukuję zatrudnienie w tej firmie - jest u nich szansa na jakieś dłuższe i stabilniejsze zatrudnienie?

ika

Eryk raczej zwalniają niż przyjmują.:)

kolejny byly pracownik

pip i sad pracy,sami strasza prokuratura,i dyscyplinarka,a prawda jest taka,ze jakby wyszly ich machloje to firmy nie ma. jedna juz im narobila,ale za malo,wszyscy okradzeni pracownicy powinni tak zrobic

kolejny byly pracownik dlugoletni

Najnizsza krajowa,za wyzysk doszczetny pracownika,mobbing psychiczny przez smieszna dziewczynke,zwana pseudokierowniczka. samodzielne prowadzenie sklepu,gdzie na do widzenia,zostajesz bez wynagrodzenia, przepracowanych nadgodzin i zabranego ekwiwalentu za urlop na pokrycie strat,gdzie nawet sie nie mialo odpowiedzialnosci materialnej. Nie polecam pracy w klanie zlodziei,wykorzystywaczy i kryminalistow.Nie warte to tych nedznych pieniedzy i straconego zdrowia zarowno psychicznego i fizycznego,wiem o czym mowie,gdyz jestem bylym,długoterminowym pracownikiem...

zgadzam sie również pracowałem w tej firmie totalne dno nie polecam nikomu ... to jest obóz pracy, szefowie to ..... wydrą z Ciebie ostatni grosz a potem jeszcze zwolnią że niby źle pracowałeś nie polecam

były pracownik

Firma masakra, banda(usunięte przez administratora)naciągaczy Z nie wiadomych powodów moderator wykasował poprzednią zakładkę z ponad 30-stoma negatywnymi wpisami o tej firmie. Ciekawe czy to cenzura czy wziął w łapę?

ANONIM

UWAGA OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ LAPIS. MIAŁAM OKAZJĘ ZETKNĄĆ SIĘ Z TĄ FIRMĄ I NIKOMU NIE POLECAM. SZEFOWIE TO CWANIACY KTÓRZY CAŁY CZAS KNUJĄ JAK NIE ZAPŁACIĆ PRACOWNIKOWI. MIAŁAM MIEĆ UMOWĘ O PRACĘ NA CAŁY ETAT PÓŹNIEJ OKAZAŁO SIĘ ŻE DOSTAŁAM NA PÓŁ ETATU. OSZUŚCI NIC MI O TYM NIE POWIEDZIELI. PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU NIE WYPŁACILI MI WSZYSTKICH PIENIĘDZY ZWYKLI OSZUŚCI. ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ NA POLICJĘ ALBO DO PROKURATURY.

Witaj Łukasz nie wiem co bierzesz ale nieźle Cie trzyma. Też tam pracowałem i wiem jak wygląda. Dobra atmosfera??? Gdzie kiedy? Chyba jak nie ma szefów i sam zaplanujesz sobie prace. Pensja jak się doprosisz, 1/2 etatu a połowa pensji i tak pod stołem. NIKOMU NIE POLECAM DNO A NIE FIRMA

Miły kolego Łukaszu chyba się naćpałeć, że takie głupoty piszesz. Wiesz doskonale że to nie prawda. Ja też tam pracowałem i coś na ten temat wiem. Firma działa nieprofesjonalnie czego dowodem są ciągle odpadający klienci. Wchodzisz do klienta mówisz że jesteś z Lapisu i masz drzwi zamknięte. Podejście do pracownika jest jak w latach 20 stych: (usunięte przez administratora) a ja ci zapłace jak będe miał chęć. Nie wspominam o zatrudnianiu na 1/2 etatu. Atmosfera w firmie dobra - to chyba mamy inne wyobrażenie o dobrej atmosferze. Atmosfera jest dramatyczna. Auta w dobrym stanie. To smiech. Jak ja wsiadałem do swojego to modliłem się żeby coś nie odpadło. Mam nadzieje że już nigdy w życiu nie trafi mi się taki pracodawca. Były Pracownik

anonim - 2011-02-01 04:29:49 Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Zostałem zwolniony... Ale moje zdanie jest takie: Firma ma dobra atmosferę pracy, szefowie jak i pracownicy popełniają błędy to normalne- nikt nieomylny nie jest. Uważam, że w tej firmie da się zarobić, zdementuje tez pogłoski o samochodach gdyż szef właśnie wymieniony przez poprzednika dba o to by usterki były w nich szybko usunięte. Pracownicy przyjaźni i oferujący pomoc. Nie mogę nic zarzucić tej firmie odnośnie pracy tam. Podstawa hmmmm nie wszędzie dają złote góry czasem trzeba na to złoto zapracować, a ta firma na to pozwala... A sama obsługa klienta? Myślę ze dadzą rade bo ciągle podwyższają profesjonalizm.... To tyle i skończcie wiec biadolić. I nie jestem żadnym podstawionym. Lukasz Kotwica Były Pracownik Hehe, żarty wo

Ładny tekst Tomku D.

Piter

Dokładnie, ani deka prawdy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Chyba oszalałeś Danielu (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o LAPIS BIUROSERWIS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAPIS BIUROSERWIS